به گزارش سامانه خبری تحلیلی انزلی کلاب تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در آخرین دیدار خود در رقابت های این فصل از لیگ دسته یک کشور با نتیجه سه بر صفر با گلهای با صفا، مرادی و پوررحمت الله موفق شد تیم شهرداری تبریز را مغلوب کند.

نادر دست نشان غروب یکشنبه در نشست خبری پس از پیروزی تیمش در برابر شهرداری تبریز با اظهار خوشحالی از پیروزی در آخرین بازی لیگ دسته یک فوتبال کشور در فصل جاری اظهار کرد: نتیجه پیروزی امروز گوشه ای از زحمات همگان بود و خوشحالم که با پیروزی از زمین مسابقه خارج شدیم.
سرمربی ملوانان افزود: بازیکنان تیم حریف بیشتر از ۲ بار نتوانستند به محوطه جریمه ما نزدیک شوند و موقعیت گل ایجاد شده توسط بازیکنان شهرداری تبریز با هوشیاری دروازه بان و خط دفاع ملوانان کنترل شد.
دست نشان با بیان اینکه همگان در جریان مشکلات ملوان هستند، یادآور شد: بازیکنان ملوان ثابت کردند که با وجود انگیزه کم اما بخاطر نام ملوان و با عشق به هوادارانشان، با همه کمبود ها مبارزه کردند.
وی با اشاره به اینکه برخی از تیم های لیگ دسته یک با سرمایه گذاری بیشتری در جام حضور داشتند، تاکید کرد: خوشحالم که با آبرو تیم ملوان را حفظ کردیم و باید بگویم بین ملوان فصل گذشته و ملوان امسال از نظر امکانات تفاوت زیادی وجود داشت.
دست نشان با بیان اینکه هواداران و مردم انزلی در فصل جاری آسیب روحی زیادی دیدند، گفت: جایگاه بدی در جدول رده بندی نصیب ملوان نشد اما مردم انتظار بیشتری از این تیم داشتند و امیدوارم مسئولان شهر و استان بیشتر به فکر این تیم باشند چون ملوان همه چیز مردم انزلی است .
دست نشان با اشاره به اینکه جای تیم فوتبال ملوان در لیگ برتر خالی است، گفت: تا کنون در خصوص ماندن یا ادامه هدایت تیم ملوان بندرانزلی با من صحبتی نشده و با وجود اینکه از تیم های دیگر پیشنهاداتی دارم، اما دوست دارم در ملوان بمانم چون ملوان بندر انزلی هواداران عاشقی دارد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *