سخنگو و معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گیلان از دستگیری ۱۳ نفر در یک مهمانی شبانه در شهرستان انزلی خبر داد.
سرهنگ محمدرضا جعفری خیرخواه گفت: چهارشنبه هفته گذشته در پی گزارش های مردمی مبنی بر سلب آسایش توسط افرادی در یک جشن شبانه، موضوع در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان بندرانزلی قرار گرفت.
وی ادامه داد: با حضور ماموران نیروی انتظامی ، هفت مرد و شش زن در محل دستگیر شد.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی گیلان افزود: یکی از این متهمان نیز که مردی ۵۲ ساله بود و قبل از حضور ماموران موفق به فرار شده بود، بعد از ۲ روز دستگیر شد.
به گفته سرهنگ جعفری خیرخواه، این افراد هفته گذشته دستگیر و با تشکیل پرونده به مقام قضایی معرفی شده اند و اینکه این خبر هم اکنون در بعضی از رسانه ها انتشار یافته، مربوط به ۲۹ دی ماه سال جاری است.
شهرستان بندرانزلی در ۴۰ کیلومتری شمال غرب مرکز استان گیلان واقع است./ ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

سینا

۸ بهمن ۱۳۹۵

جالب؟ بعد از دو روز به اتهام شرکت در مهمانی شبانه دستگیر کردید ؟
اگر کسی کارت دعوتی به این میهمانی داشته او هم دستگیر می شد؟
اگر کسی میوه و کیک و پیتزا هم دم در این مهمانی می آورد تا تحویل دهد ، مشمول بازداشت بود ؟
سوال : اگر حین ارتکاب به جرم دیده نشده اند چرا باید دستگیر شوند ؟

پاسخ

سینا

۸ بهمن ۱۳۹۵

با توجه به روحیه انزلی چی ه اکه حتما خودشان هم مهمانی و تولد و نظایر آن دارند این که همسایه ها بخواهند شاکی باشند بعید به نظر می رسد این شکایت های مردمی شاید از طرف گروه خاصی برای افراد خاص شرکت کننده در مهمانی برای ایذا و اذیت جهت اهداف خاصی صورت گرفته ؟

پاسخ

سینا

۸ بهمن ۱۳۹۵

چطور می شود که نیروی انتظامی با تماس همسایه ها و یا همان شکایات مردمی نیامده در محل ؟ همسایه ها باید به آتش نشانی زنگ می زدند یا به نیروی انتظامی ؟ ، معلوم می شود که همسایه ها دائم تماس داشتند و آن ها بی توجه بودند . این طوری با جدیت بعد از دو روز یک میهمان فراری از مهمانی را دستگیر کردن خیلی جای سوال دارد ؟
محتوای خبردر سال ۸۸ نشان می دهد پاسخگویی به درخواست مردمی آنقدر به درازا انجامیده که قاتل حتی خانه را به آتش کشیده و مردم خبر دود و آتش سوزی را به کلانتری گزارش دادند تا در محل حاضر شود .
خبر قتل زوج سالمند در تاریخ ۸۸/۲/۱۴ در روزنامه کیهان درج شده
………………………….
پولک ماهی راز قتل زوج سالمند را فاش ساخت .
پولک خشک شده ماهی در محل کشف دو جسد در انزلی راز یک جنایت را فاش کرد.
جوان ۳۱ ساله ماهی فروش در انزلی به دلیل اختلاف حساب، پیرمرد ۶۴ ساله ای را از پای درآورد و موجب مرگ همسر وی شد.
سرهنگ جلال مقدم خاوری فرمانده انتظامی بندر انزلی در تشریح جزئیات این حادثه گفت: ماموران کلانتری ۱۲ انزلی از وقوع یک حریق در خیابان آذربایجان این شهر و مرگ یک زن و شوهر سالمند در این حادثه باخبر شدند.
به گفته وی با مشاهده اثرات خون در برخی نقاط خانه، وجود مقداری پولک خشک شده ماهی در محل کشف اجساد روند تحقیقات تغییر کرد، سرهنگ خاوری گفت: در پیگیریهای بعدی ماموران دریافتند جوان ماهی فروش به نام رمضان به خانه پیرزن ۵۵ ساله و پیرمرد ۶۴ ساله رفت و آمد داشته که از این رو تلاش برای دستگیری وی آغاز و در نهایت نامبرده در حال خرید در بازار شناسایی و دستگیر شد.
فرمانده انتظامی انزلی گفت: این جوان در حین اعزام به مقر پلیس با استفاده از یک قبضه کارد و درگیری با ماموران قصد فرار داشت که با شلیک تیر یکی از ماموران به پایش ناچار به تسلیم شد.
وی افزود: جان باختگان این حادثه از مشتریان رمضان بودند که با آنان اختلاف حساب داشت.
………………………..

پاسخ