فرمانده انتظامی انزلی از دستگیری پنج نفر سارق حرفه‌ای چادرهای مسافرتی و لوازم داخلی خودرو در این شهرستان خبر داد.
رحیم شعبانی عصر امروز در جلسه فرماندهی انتظامی این شهرستان با اشاره به دستگیری سارقان حرفه‌ای لوازم داخلی خودرو و چادرهای مسافرتی این شهرستان اظهار کرد: کارآگاهان آگاهی انزلی روز گذشته پنج نفر سارق حرفه‌ای لوازم داخلی خودرو و چادرهای مسافرتی را در این شهرستان دستگیر کردند.

وی افزود: به دنبال آغاز فصل تابستان و حضور مسافران در بندرانزلی و بی‌توجهی برخی از مسافران نسبت به توصیه‌های پلیس درباره جلوگیری از سرقت، وقوع سرقت داخل خودرو و چادرهای مسافرتی از دغدغه‌های پلیس بوده تا مسافران با خاطره‌ای بد این شهرستان را ترک نکنند.

فرمانده انتظامی انزلی با اشاره به انجام چند فقره سرقت داخل خودرو و چادر مسافران، افزود: کارآگاهان آگاهی با تحقیقات پلیسی به فردی سابقه‌دار به نام پیمان مظنون شدند و این فرد را به صورت نامحسوس زیر نظر گرفتند.

شعبانی اضافه کرد: کارآگاهان آگاهی با تعقیب و مراقبت‌های شبانه‌روزی محل اختفای این متهم و همدستان وی را شناسایی کردند و از نگهداری اموال مسروقه در این مکان اطمینان یافتند.

وی با بیان اینکه پیمان و چهار همدست دیگر وی که در سرقت و فروش اموال مسروقه با او همکاری می‌کردند در مخفیگاه‌شان دستگیر شدند، خاطرنشان کرد: در بازرسی از این محل نیز تعداد سه دستگاه موتورسیکلت، شش دستگاه پخش خودرو، سه عدد کیف زنانه حاوی مدارک شخصی و مدارک خودرو و بالغ بر ۱۵ دستگاه گوشی تلفن همراه مسروقه کشف و ضبط شد.

این مسئول با تصریح بر اینکه متهمان با تشکیل پرونده به مقام قضایی معرفی شدند، یادآور شد: بندر انزلی مکانی برای افراد سودجو و برهم زنندگان نظم و امنیت شهروندان نیست و خادمان ملت در نیروی انتظامی این شهرستان با همکاری مردم، دستگاه قضایی و دیگر دستگاه‌های امنیتی با کسانی که بخواهند موجبات ناامنی را برای شهروندان این شهر فراهم کنند به شدت برخورد می‌کنند.

منبع: فارس

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

۴ مهر ۱۳۹۱

لطفا بگید که کمپ مسافران هم در جای خیلی بدی قرار گرفته.

پاسخ