دستگیری کلاهبردار انزلی در تهران

  • 4 سال پیش
  • بدون ديدگاه

13920230000667_PhotoA

فرمانده انتظامی بندر انزلی از دستگیری کلاهبردار میلیونی کارت‌های عابر بانک این شهرستان در تهران خبر داد.

به گزارش انزلی کلاب به نقل از فارس ، هرمز عشقی بعدازظهر امروز در نشست انتظامی این شهرستان با اشاره به چگونگی دستگیری کلاهبردار مذکور اظهار کرد: فردی را که با استفاده از شیوه‌های مجرمانه کارت‌های عابر بانک میلیونی مردم را خالی می‌کرد گرفتار کارآگاهان پلیس انزلی شد.

وی، دستگیری این کلاهبردار را به دنبال شکایت‌های مردمی عنوان کرد و افزود: این فرد با معرفی خود به عنوان نماینده خرید یکی از اداره‌های دولتی کارت‌های بانکی مردم را خالی می‌کرد.

فرمانده انتظامی انزلی با بیان اینکه رسیدگی به موضوع این کلاهبرداری در دستور کار پلیس قرار گرفته است، تصریح کرد:  این متهم مال‌باختگان را به پای دستگاه‌های عابر بانک می‌کشاند و با شگردی خاص از عدم آگاهی مال‌باخته، حساب او را خالی می‌کرد.

وی با تصریح بر اینکه کارآگاهان آگاهی با تحقیقات پلیسی شبانه‌روزی توانستند رد پای او را در یک صرافی در تهران به دست آورند، اذعان کرد: با اخذ نیابت قضایی در یک عملیات غافلگیرانه متهم را در تهران دستگیر کرده و به پلیس آگاهی بندرانزلی تحویل دادند.

به گفته عشقی، متهم در تحقیقات پلیس به کلاهبرداری‌های دیگری به همین شیوه اعتراف کرد.

وی افزود: این متهم پس از خالی کردن حساب میلیونی مال‌باختگان، اقدام به خرید سکه طلا می‌کرد.

فرمانده انتظامی بندرانزلی با اشاره به اینکه تحقیقات پلیس برای روشن شدن زوایای پنهان این پرونده ادامه دارد، از تمام افرادی که به شیوه مذکور از آنها کلاهبرداری شده بود خواست تا با تنظیم شکوائیه به پلیس آگاهی بندرانزلی مراجعه کنند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *