فرمانده نیروی انتظامی انزلی از کشف ۴۷۸ کیلوگرم انواع مکمل های ورزشی و داروهای بدون مجوز بهداشت در این شهرستان خبر داد و گفت: عامل فروش این مواد دستگیر شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از انزلی، رحیم شعبانی ظهر امروز در جلسه نیروی انتظامی این شهرستان در تشریح چگونگی کشف و دستگیری عامل مکمل های غیرمجاز اظهار کرد: با کمک گزارش های مردمی مبنی بر اینکه شخصی به نام رامین با دایر کردن فروشگاهی اقدام به توزیع انواع داروهای غیر مجاز می کند، بررسی این موضوع در دستور کار پلیس انزلی قرار گرفت.
وی افزود: کارآگاهان آگاهی این شهرستان با تحقیقات نامحسوس پلیسی از صحت موضوع اطمینان یافتند و با هماهنگی مقام قضایی این مکان را بازرسی کردند.
فرمانده انتظامی انزلی، کارآگاهان آگاهی در این بازرسی موفق به کشف ۴۷۸ کیلوگرم انواع مکمل های ورزشی در بسته بندی های مختلف و ۴۰ هزار و ۱۳۸ قلم انواع قرص های انرژی زا و ترکیبی و ۹۵ قلم انواع آمپول های غیرمجاز تقویتی و تبلیغی بدون مجوز بهداشت شده و متهم این پرونده را نیز دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی بندرانزلی ارزش ریالی اموال مکشوفه را بیش از ۸۴۰ میلیون ریال اعلام کرد و یادآور شد: متهم نیز با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شد.
وی در ادامه به وضعیت غرق شدن افراد در دریای انزلی اشاره کرد و گفت: در ۴۸ ساعت گذشته دو نفر از روی بی احتیاطی در دریای انزلی غرق شدند.
شعبانی اضافه کرد: با توجه به اینکه از ابتدای تیر امسال طرح های سالم سازی دریا با حضور تمام واحدهای امدادی از جمله هلال احمر و نجات غریق در سطح شهرستان بندرانزلی بازگشایی شد، همچنان شاهد حضور مردم و مسافران برای شنا در مناطق خطرآفرین و خارج از طرح های سالم سازی دریا هستیم.
وی با بیان اینکه انزلی دارای بالغ بر ۷۵ کیلومتر سواحل است، تصریح کرد: پلیس انزلی با استقرار همیار پلیس در تمام نقاط خطر آفرین و طراحی، چاپ بنر با محتوای اطلاع رسانی در زمینه طرح های سالم سازی و نصب آن در نقاط مختلف سواحل، شهر و با انجام خاکریز سعی در پیشگیری از حوادث تلخ و ناگوار برای تمام شهروندان و مسافرانی که می خواهند از دریا استفاده کنند را دارد.
این مسئول ادامه داد: برخی از افراد با بی تفاوتی نسبت به اجرای دستورات پلیسی خود و خانواده هایشان را گرفتار می کنند.
وی با اشاره به اینکه در دو روز گذشته دو نفر از هموطنان ما که توجهی به این همه تبلیغات، توصیه ها و هشدارهای پلیسی نداشتند غرق شدند، خاطرنشان کرد: این افراد در نقاط خطرآفرین اقدام به شنا کرده بودند که به دلیل آشنایی نبودن به فنون شنا در دریا غرق شدند.
شعبانی طرح های سالم سازی را مکانی مناسب برای تخلیه هیجانات و شنا نامید و تصریح کرد: امسال نیز دو طرح جدید به پنج طرح سالم سازی دریا برای رفاه حال شهروندان و مسافران اضافه شده است.
وی، از مسافران خواست به دلیل حفظ جان خود با پلیس همکاری کرده و در مناطق ممنوعه و خارج از طرح سالم سازی شنا نکنند.

منبع: فارس

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

مژگان

mojshekan

۹ شهریور ۱۳۹۱

پس این هیکلایی که ما میبینیم الکی (وافعی!) نیست

در ضمن این مسافرا که تو طرحهای سالم سازی هم غرق میشن!

پاسخ