DSC_001211

فرمانده انتظامی بندرانزلی از دستگیری سارقان موتور سیکلت و پلمپ ۱۱ تالار عروسی در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ پاسدار هرمز عشقی افزود: پاسگاه انتظامی کپورچال با توقف یک دستگاه موتور سیکلت دارای شماره بدنه مخدوش و استعلام از سامانه «موتور و خودرو تحت تعقیب آگاهی» از مسروقه بودن این موتور اطمینان حاصل کرد.

وی تصریح کرد: با پیگیری و تحقیق موضوع، راکب موتورسیکلت مسروقه، ضمن اعتراف به محل اختفای موتورهای مسروقه، دو همدستش را نیز معرفی کرد.

به گفته فرمانده انتظامی شهرستان انزلی از این سارقان چهار دستگاه موتور سیکلت کشف و ضبط شد.

وی در ادامه تصریح کرد: برخورد با سارقان از اولویتهای ماموریتی پلیس است لذا از مردم می خواهیم هرگونه مورد مشکوکی را به سامانه فوریتهای پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.

* پلمپ ۱۱ تالار در بندر انزلی

عشقی با اشاره به طرح ساماندهی صنوف و ارتقای امنیت اجتماعی گفت: اداره نظارت بر اماکن پلیس اطلاعات شهرستان بندرانزلی، از ابتدای سال جاری تا کنون ۱۱ تالار را بدلیل رعایت نکردن شئونات اسلامی پلمپ کرده است.

فرمانده انتظامی انزلی افزود: یک تالار نیز بدلیل عدم توجه به تذکرات متعدد و رعایت نکردن قوانین و مقررات صنفی مربوطه به مرجع قضایی معرفی شد.

وی همچنین از نشست مشترک نیروی انتظامی، دادستان شهرستان بندر انزلی و مدیران تالارها برای افزایش تعامل برون سازمانی و ارتقای سطح امنیت اجتماعی خبر داد.

عشقی در مورد نتیجه این جلسه گفت: آنچه مورد تاکید قرار گرفت رفع نواقص فیزیکی و رعایت کامل شئونات اسلامی بود.

فرمانده انتظامی انزلی در خاتمه گفت: در سرلوحه کار پلیس پاسداری از ارزشهای جامعه قرار دارد ضمن آنکه اجرای فریضه امر به معروف و نهی از منکر وظیفه همگانی است.

شهرستان بندرانزلی در ۴۰ کیلومتری غرب رشت قرار دارد.
منبع: انزلی – ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

3eyedAli

۲۳ دی ۱۳۹۳

همه همه انزلی ۱۱ تا تالار عروسی دار یه وارکی می گفتین تمام تالارهای انزلی خودتون رو راحت می کردین

پاسخ

مریم2

مریم2 پاسخ در تاريخ دی ۲۳ام, ۱۳۹۳ ۱۵:۱۸:

فکر کنم به خاطر قضیه الحاق سردار جنگل به منطقه آزاد تا خود فرودگاه رشت رو جز انزلی حساب کردن که ۱۱ تا شد ;-)

مهناز

۲۳ دی ۱۳۹۳

بهتر نیست بجای پلمپ کردن تذکر بدند؟ فکر نمیکنند که وقتی یه تالار رو پیبندند چه دردسری برای اونایی که جا رزرو کردند درست میشه؟….اون بدبختایی که دو روز بعدش تو اون تالار عروسی دارند و همه رو دعوت کردند چه خاکی به سرشون بریزند؟

پاسخ

جوانان متحد انزلی چی پاسخ در تاريخ دی ۲۴ام, ۱۳۹۳ ۰۷:۱۰:

:yes:

گیلک پاسخ در تاريخ دی ۲۴ام, ۱۳۹۳ ۰۹:۰۱:

امیدوارم مسئولین محترم نیروی انتظامی و قضایی کمی به پیشنهاد این خانم محترم توجه کنند.خودشان را جای خانواده هایی که با مشکلات فراوان در تدارک یک جشن عروسی برای فرزندان خود بوده اند بگذارند و ببینند چه ضرر و زیانی را باید متحمل شوند در حالی که هیچ تقصیری نداشته اند.البته اگر مدیریت یک تالار به تعهدات صنفی خود عمل نکند باید پاسخگو باشد کسی مخالف آن نیست.به نظر بنده بهتر است خود آن شخص به مبادی قانونی رسیدگی کننده فرا خوانده شود و تالار طبق روال و برنامه به فعالیت خود ادامه دهد تا مردم متضرر نشوند.یا اینکه یک فرجه زمانی در نظر بگیرند تا شهروندان فرصت و امکان تغییر تالار یا برنامه جشن خود را داشته باشند.البته اگر به مردم اهمیت می دهید و اگر این مسائل برای شما مهم نیست که هیچ.

Parsa

۲۳ دی ۱۳۹۳

من موندم با این کارا چی میخواد ثابت بشه؟طرف جشن خصوصیش رو تو تالار میگیره فرض مثال پلمپ کردن دیگه ملت جشن نمیگیرن؟حاجی؟جناب سرهنگ آقای مرد قانون با تالار پلمپ کردن نمیتونین اسمتونو بزارین قانون… خیلی مردین برین جلو فسادو بگیرین.یا دختر تو خیابون میگیرین یا میگردین سرباز جمع کنین یا این جور کارا…
جالب اینجاست که بعد میگین جوونای ما همه از مملکت میرن.

پاسخ

majid پاسخ در تاريخ دی ۲۴ام, ۱۳۹۳ ۰۸:۳۲:

:yes: :yes:

majid

majid

۲۳ دی ۱۳۹۳

۱ ماه پیش که خبر بسته شدن سفره خونه ها رو داده بودن.الان هم تالار ها.۱ ماه دیگه حتماً خبر بسته شدن پلاژها و هتل ها رو بدید تا کسبه انزلی دیگه رسماً فقط با پول یارانه ها روزگار بگزرونن.

پاسخ

حامد

۲۳ دی ۱۳۹۳

اخه تو جشن خصوصی میشه زن و شوهر جدا از هم بشینن؟ چرا باید جداسازی بشه؟ همه دوست دارن در کنار خانوادشون تو جشن باشن. چرا باید افکار ناقص یک عده افراد متحجر غالب بر اکثریت باشه؟؟؟

پاسخ