2012_10_13_15_36_37

فرمانده انتظامی بندرانزلی از دستگیری زن و شوهر تهیه و توزیع کننده مواد مخدر و کشف بیش از یک کیلوگرم هروئین از آنها در این شهرستان خبر داد.

به گزارش انزلی کلاب به نقل از خبرگزاری فارس از انزلی، هرمز عشقی صبح امروز در جلسه انتظامی این شهرستان گزارشی از کشفیات مواد مخدر در این شهرستان را ارائه کرد.

وی اظهار کرد: به دنبال گزارش‌های مردمی مبنی بر اینکه فردی با همکاری همسرش در امر تهیه و توزیع مواد مخدر فعالیت دارد، ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر بندر انزلی رسیدگی به این موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

فرمانده انتظامی بندرانزلی افزود: ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر با تحقیقات شبانه‌روزی پلیسی از صحت این موضوع آگاه شدند.

به گفته وی، این زوج قصد داشتند مقدار قابل توجهی مواد مخدر را با خودروی شخصی خود انتقال دهند که خودروی این متهمان در حین انتقال مواد مخدر متوقف شد.

عشقی، درباره نتیجه بازرسی از خودروی زن و شوهر مجرم، اذعان کرد: ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر در بازرسی از این خودرو و منزل این زوج یک کیلو و ۲۵۰ گرم ماده مخدر از نوع هروئین را کشف و ضبط کردند.

وی با بیان اینکه متهمان با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شدند، از مردم انزلی خواست تا در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک و ناهنجاری مراتب را به پلیس اطلاع دهند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

۱۵ تیر ۱۳۹۲

به تمامی سبز قامتان نیروی انتظامی خسته نباشید باید گفت

پاسخ

感覚の-hesi

۱۵ تیر ۱۳۹۲

دمشون گرم خسته نباشید

پاسخ

guilak

گیلک

۱۵ تیر ۱۳۹۲

با درود و سپاس از پرسنل محترم نیروی انتظامی .باید عرض کنم که کشفیات و دستگیریهای اینچنینی کوچکترین تاثیری بر میزان فعالیتهای سودجویانه و ضد انسانی این سوداگران تباهی و مرگ نخواهد داشت.مگر اینکه قوه قضائیه به راهکارهای موثرترو جدی تری متوسل شود تا زحمتهای نیروی انتظامی به هدر نرود.

پاسخ