Namayeshgah Kish

به گزارش انزلی کلاب و به نقل از مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، شرکتهای کارگزاری بورس فعال در تالار اختصاصی بورس کالای منطقه و رئیس شعبه بانک مسکن منطقه آزاد انزلی ارزیابی خود را از مشارکت درنخستین نمایشگاه بورس، بیمه، بانک و بازار سرمایه در کیش اعلام کردند.

محمد رضا قنبری رئیس هیأت مدیره شرکت کارگزاری اقتصاد بیدار حضور مجموعه تحت مدیریت خود در این نمایشگاه را بسیار مثبت و اثربخش ارزیابی کرد و اظهار داشت: ما به اهداف خود که شامل توسعه همکاریها با سازمان منطقه آزاد انزلی از طریق همراهی با این سازمان و جذب فعالین بازار سرمایه کشور برای انجام معاملات خود از طریق بورس کالای منطقه دست یافته ایم.

وی با بیان اینکه برای نخستین بار است که بخش خصوصی، بورس، بانک و بازار سرمایه کشور در کنار سازمان دولتی در یک غرفه مشترک اقدام به حضور در نمایشگاه تخصصی می نمایند، نظر خود را در خصوص این مشارکت چنین اعلام کرد: همراهی سازمان منطقه آزاد انزلی به عنوان سازمان عامل این منطقه با شرکتهای فعال در حوزه بورس کالا، بانک و بیمه بسیار مثبت بوده، موضوعی که امکان پاسخگویی و خدمات رسانی به علاقمندان در حوزه های تخصصی و سرمایه گذاران را به نحو خوبی فرآهم نموده بود.

جابر غلامی رئیس شعبه بانک مسکن حاضر درمنطقه آزاد انزلی با اعلام رضایت از حضور در نخستین نمایشگاه بورس، بیمه، بانک و بازارسرمایه درکیش،اضافه کرد:با توجه به حضور شرکتهای قدرتمند داخلی فعال درزمینه موضوعات تخصصی نمایشگاه، نشست های متعددی با این شرکتها به منظور جلب نظر و جذب سرمایه گذار از سوی این بانک برگزار شد.

وی رویکرد بانک متبوع خود را تأمین منابع مالی سرمایه گذاران منطقه آزاد انزلی اعلام و در خصوص همراهی با سازمان منطقه آزاد انزلی در غرفه این سازمان در نمایشگاه مزبور گفت: حضور مشترک امکان توسعه همکاریها را فرآهم نمود و نمایندگان بانک مسکن در جلسات کاری مشترک که با حضور مدیرعامل و معاون اقتصادی سازمان با سرمایه گذاران و فعالین اقتصادی برگزارشد حضور موثری داشتند، چرا که همراهی بخش خصوصی و دولتی در کنار یکدیگر، اعتماد بیشتر و جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی را پدید می آورد.

رئیس شعبه بانک مسکن با قدردانی از تلاشهای یکسال اخیر مدیریت سازمان منطقه آزاد انزلی تصریح نمود: دستاوردهای متعدد این حضور را در آینده مشاهده خواهیم کرد.

محمد سلمانی مدیر معاملات شرکت کارگزاری آگاه عملکرد سازمان منطقه آزاد انزلی در زمینه حضورهمزمان با شرکتهای بخش خصوصی فعال در محدوده منطقه خود رابسیارمثبت ارزیابی کرد وگفت:مشارکت شرکتهای کارگزار درغرفه سازمان منطقه آزاد انزلی در نمایشگاه فرصت تبلغیاتی خوبی برای دو طرف بوجود آورد، چراکه تمامی سئوالات و درخواستهای سرمایه گذاران باپاسخ تخصصی فعالین دولتی و خصوصی، مواجه می شد.

وی در پاسخ به سئوالی در خصوص ارزیابی حضور در این نمایشگاه با بیان اینکه از تجربیات این نمایشگاه می توان در رونق هرچه بیشتر نمایشگاههای آینده بهره برد، افزود: با رونق بورس کالای منطقه آزاد انزلی علاوه براینکه معاملات ومبادلات کالایی پراکنده بخش دولتی و خصوصی استان گیلان به صورت متمرکز انجام می شود، علاقمندان می توانند از مزایا و معافیتهای قانونی این منطقه آزاد استفاده نمایند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *