rain

به گزارش اختصاصی انزلی کلاب، معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان بندرانزلی از آماده باش کامل نیروهای امدادی شهرستان خبر داد و اظهار کرد: در ۴۵ دقیقه ۴۰ میلی متر باران شرایطی بحرانی ایجاد کرده است که خوشبختانه با تشکیل ستاد بحران در چند روز گذشته نیروهای امدادی آمادگی کامل دارند و در آماده باش هستند.

غلامرضا رحیمی در مصاحبه با انزلی کلاب اذعان داشت: تمامی اکیپ های شهرداری اعم از آتشنشانی و دیگر نهادهای مربوطه به منظور سرکشی برای جلوگیری از آبگرفتگی معابر، بازکردن دریچه ها و رفع مشکلات احتمالی با تقسیم بندی خاص به مدت دو روز در محل های مشخص شده مستقر هستند.

وی همچنین در خصوص تعداد نیروی های امدادی گفت: ۲۵ نیروی خدماتی، ۶ اکیپ سواره و مجهز، دو اکیپ موتوری برای شرایط حساس و سه دستگاه آتشنشانی در این شرایط بحرانی آماده برای خدمتتند.

معاون فرمانداری بندرانزلی در پایان به شهروندان توصیه کرد: مردم عزیز انزلی با حفظ خونسردی خود در هنگام تردد در محورهای مواصلاتی اصلی و فرعی شهرستان به خصوص در شب و در هنگام بارندگی های شدید با رعایت نکات ایمنی و توقف در مکان مناسب و امن از خیابان ها عبور کنند.

گفتنی است بارش باران از ساعت ۷ غروب امروز (یکشنبه) شروع شده و تا ظهر روز سه شنبه ادامه خواهد داشت.

خبرنگار : علیرضا بابایی

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

a.n.z

a.n.z

۲۷ مهر ۱۳۹۳

اقدام به جایی بود

پاسخ

علیرضا

علیرضا

۲۷ مهر ۱۳۹۳

واقعا اقدام خوب و قابل تقدیری است . اما قطعا در چند روز آینده شاهد آبگرفتگی معابر نیز خواهیم بود ، ان شا الله به تدبیر مسئولان مربوطه این معضل همیشگی حل شود و مردم کمترین مشکل را داشته باشند .
.
و اما نکنه ای که حائز اهمیت بوده این است که امروز «۲۷ مهر ۹۳» است، با توجه به گرمای شدید تابستان و سرمای هوا از مهر ماه و بارش های پی در پی و شدید ، قطعا میتوان گفت زمستان نسبتا سختی در پیش است.
امیدواریم مسئولان مربوطه در فرمانداری ، شهرداری و شورای شهر انزلی ، با برنامه ریزی درست یک بار دیگر چون سال گذشته ( در برف وحشتناک ۹۲) غافلگیر و بی برنامه نشوند.
که اگر باز این بهانه را داشته باشند «هیچ توجیهی» ندارد و مقصر مسئولان شهرستان هستند و قطعا «باید» به مردم انزلی پاسخ گو باشند.
.
ان شاالله با تدبیر و برنامه ریزی ای دقیق و تشکیل جلسات بحران با شروع «آبان ماه»، زمستان و پاییز پیش رو ختم به خیر شود.

پاسخ

گیلک پاسخ در تاريخ مهر ۲۸ام, ۱۳۹۳ ۰۸:۴۵:

:yes: :yes: :yes:

امیر نوری

۲۷ مهر ۱۳۹۳

خیابون پاسداران از ساعت شیش و نیم هفت کسی واردش میشد وحشت میکرد از اون آبگرفتی بی بی سابقه و پر حجم !! سنگینی حجم آب هم سمت میدان مادر رو به روی موج شکن کوچیک بود که جالبه خروجی اصلی که لوله جدید براش گذاشته بودن به سمت دریا رو به لطف اختلاف بین چندتا ارگان محترم تو شهرستان ! بسته شده دیدیم !!

پاسخ

آبای بندر

۲۷ مهر ۱۳۹۳

اوضاع زمین طیاره خیلی بد بود
تعدادی از خودروهای عبوری خاموش کرده بودند و تعدادی زمین گیر شدند
مخصوصا خیابانهای منتهی به مرکز محله
شامل خیابانهای عبادت ، شهید کلاهدوز ، کارگر و کوچه دهم

پاسخ

جوانان متحد انزلی چی

خدا رو شکر بابت این همه نعمت
تالابمون یه نفسی میکشه
انزلی شهر باران
ایشالا همیشه شاهد اینگونه کارهای پیشگیرانه باشیم. راستی زمستون هم در راهه.

پاسخ

آبای بندر

۲۷ مهر ۱۳۹۳

فق حرف و شعار!!!

تو این ۲روزه ما(اهالی زمین یاره) هیچ بنی بشری رو زیارت نکردند

اوضاع اینجا وحشتناکه

ایشالا خیر نبینید

پاسخ

آبای بندر

۲۷ مهر ۱۳۹۳

فقط حرف و شعار!!!
تو این ۲روزه ما(اهالی زمین یاره) هیچ بنی بشری رو زیارت نکردیم
اوضاع اینجا وحشتناکه
ایشالا خیر نبینید

پاسخ

۲۷ مهر ۱۳۹۳

انزلی شهر باران :heart:

پاسخ