cccc ghayeghrani02

قایقران تیم ملی بانوان ایران می‌گوید تا زمانی که شرایط سنی و جسمانی‌اش اجازه دهد در قایقرانی حضور خواهد داشت.

به گزارش انزلی کلاب، سولماز عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی فارس، درباره تمرینات تیم ملی گفت: تمرینات تیم ملی در انزلی برگزار می‌شود و من به دلیل امتحاناتم در آزادی تمرین می‌کنم، البته برنامه تمرینی دارم و آقای فرزام که پیش از این مربی‌ام بود در دریاچه آزادی حضور دارد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا در این مدت از رکوردهایتان راضی بوده‌اید، اظهار داشت: زمانی که خودم را برای المپیک آماده می‌کردم، رکوردهای بهتری داشتم. در این مدت استقامتی کار کرده‌ام و نمی‌توانم درباره رکوردم در حال حاضر صحبت کنم. ۳-۲ ماه به مسابقات قهرمانی آسیا باقی مانده که زمان بسیار مهمی است. اگر در این مدت خوب تمرین کنم و از تعلیق خارج شویم، می‌توانم نتیجه خوبی بگیرم.

قایقران المپیکی ایران در پاسخ به این سوال که پیست استاندارد وجود ندارد و اعزام برون‌مرزی هم نیست، با این شرایط فکر می‌کنید چه نتیجه‌ای کسب کنید، تصریح کرد: با این وضعیت فکر نمی‌کنم اعزامی داشته باشیم. امیدوارم به خیر بگذرد. این شرایط صددرصد در رکوردها تاثیرگذار است. برای المپیک هم چنین شرایطی را داشتیم، اگر در پیست استاندارد تمرین می‌کردیم ۱۰ درصد بیشتر در المپیک لندن آماده می‌شدیم. دریاچه آزادی برای تمرینات مقطعی مناسب است.

عباسی درباره پیست انزلی، عنوان کرد: انزلی پیست ۲ کیلومتر دارد، اما ۲۰۰ متر هم کاربرد ندارد تا بتوان در آن پارو زد. سالی به ۱۲ ماه در آن تور ماهیگیری پهن است و مشکل طبیعی دارد که فدراسیون به راحتی نمی‌تواند آن را حل کند.

وی در پاسخ به این سوال که فکر می‌کنید روئینگ بتواند در مسابقات قهرمانی آسیا شرکت کند، خاظرنشان کرد: شرایط کایاک به دلیل انتخابات فدراسیون مبهم بود، اما مسابقات ما شهریور برگزار می‌شود بنابراین روئینگی‌ها انگیزه بیشتری دارند. امیدوارم تعلیق برطرف شود و ما بتوانیم در مسابقات شرکت کنیم. برای المپیک آینده برنامه دارم و تا جایی که شرایط جسمانی و سنی‌ام اجازه دهد فعالیت می‌کنم. امیدوارم فدراسیون هم برنامه اجرایی داشته باشد، شرایطی پیش بیاید تا نظم برقرار شود و مسائل حل شود.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

مژگان

mojshekan

۴ خرداد ۱۳۹۲

حق داره بنده خدا راست میگه

پاسخ