AC-Logo-Farmandar-Davoodi

زمانی ورزشگاه فعلی انزلی ساخته شد جمعیت انزلی ۲۵ هزار نفر بود که الان به ۱۴۰هزار نفر رسیده و دربازی های مهم فوتبال گنجایش لازم را ندارد.

به گزارش انزلی کلاب به نقل از ایلنا: فرماندار انزلی با انتقاد از  عدم  اجرای  چندین ساله یک مصوبه دولت  برای ساخت ورزشگاه درمنطقه ۳۵هکتاری چراغ پشتان -اذعان کرد: گمان می رودموانع فنی درمیان نباشد.بلکه اختلاف سلیقه هاو بحث های سیاسی درکاراست.

به گزارش ایلنا از انزلی سعادت داودی در درمراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید اداره ورزش وجوانان بندر انزلی  خواستار ساخت ورزشگاه جدید این شهرشد.

وی خاطر نشان کرد: بیشترین مدال های کسب شده از پیکارهای جهانی، آسیایی و کشوری ازسوی ورزش کاران انزلی به دست می آید که نشان گر توان مندی بالای آنهاست.

این مسئول  درادامه با اشاره به مصوبه هیئت دولت مبنی بر ساخت ورزش گاه جدید این شهرستان گفت: باوجود گذشت چندسال از این مصوبه هنوز کار ساخت ورزش گاه انزلی در منطقه  ۳۵هکتاری چراغ  پشتان آغاز نشده  و گمان می رود موانع فنی درمیان نباشد.بلکه اختلاف سلیقه هاوبحث های سیاسی درکاراست.

داودی  هم چنین  با اشاره  به این که  ورزشگاه تختی انزلی ۷۰ سال از عمرش می گذرد – تصریح کرد : زمانی که این ورزشگاه ساخته شدجمعیت انزلی ۲۵ هزار نفر بود که الان به ۱۴۰هزار نفر رسیده و دربازی های مهم فوتبال گنجایش لازم را ندارد.

وی ازمدیرکل ورزش وجوانان ومسئولان  گیلان  خواست تاساخت ورزشگاه جدید انزلی را آغازکنند و بتوان دراین منطقه دهکده ای ورزشی ایجادشود.

فرماندارانزلی بااشاره به مشکلات محیط زیست برای تحقق نیافتن این مصوبه گفت: باید ضمن رعایت محیط زیست تالاب انزلی مکان های مناسب ورزشی همچون دیگرکشور های دنیا ساخته شود.

داوودی  تاکید کرد : ازآنجائی که در بندرانزلی زمینی به این مساحت وجودندارد.چراغ پشتان بهترین مکان برای احداث ورزشگاه ودهکده ورزشی است.

وی   در پایان بااشاره به مصوبات دولت برای ساخت سالن تیراندازی گفت: کارساخت این سالن به پایان رسیده وپس از تجهیز آن توسط اداره کل ورزش وجوانان درد هه فجر امسال به بهره برداری خواهد رسید.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Anzali Free Zone

Shahin

۲۲ دی ۱۳۹۱

اقدامات فرماندار انزلی جای تقدیر و تشکر داره. شهری با وسعت انزلی که ۴۰۸ شهید رو به کشور عزیزمون تقدیم کرده و دارای بیشترین ورزشکار سازمان یافته در کشوره لیاقتش به مراتب بیش از اینهاست. اگر واقعا دل برخی به حال محیط زیست میسخوت فقط در مواردی که مربوط به شهر انزلی میشد سنگ اندازی نمیکردند و در عمل کمکی به مرداب انزلی میکردند به جای جعل نام تالاب همیشگی انزلی.

پاسخ

a.n.z

a.n.z

۲۲ دی ۱۳۹۱

بسیار تاسف انگیزه شهرهایی که تیم فوتبال ندارند ، استادیوم حرفه ای دارند ولی انزلی که چندین دهه در سطح یک فوتبال کشور تیمداری کرده یک استادیوم ۳۰ هزار نفری نداشته باشه
امیدوارم این مصاحبه ها فقط در سطح حرف باقی نمانده و شاهد اقدامات اجرایی باشیم
باید هرچه سریعتر این قضیه پیگیری بشه از انزلی کلاب هم خواهش میکنیم از طرف مردم انزلی این مشکل رو پیگیری کنه

پاسخ

احمد

۲۲ دی ۱۳۹۱

:-) اقا خب برید منطقه ازاد بسازید طالب اباد بسازید اصن این همه زمین خدا هست یه جا بسازید دیگه
هر کاری میخوان بکنن طرحشو میندازن وسط چراغ پشتان که بعد بگن….
نههههه فاجعه زیست محیطی میشه….
فاجعه زیست محیطی رودخانه زرجوبه که داره میریزه تو تالاب(دیگه الان مرداب)….
فاجعه زیست محیطی فاضلاب شهره که تا قطره اخرش میریزه تو مرداب و دریا…
فاجعه زیست محیطی شکارچیان قانونی و غیر قانونین که پرنده های محاجر رو قتل عام کردن…..
اصلا ولش مارو بگو چرا داریم حرص میخوریم……
هر کاری دوست دارین انجام بدین…..
ولی اگر یه روزی دیدید انزلی تبدیل به یه شهر خالی از سکنه شده تعجب نکنید….

پاسخ