44a42315-5761-445d-80ae-bfaa42343654

پس از آنکه حدود دو ماه پیش دیدار دوستانه ملوان و استقلال لغو شد، قرار است در تعطیلات نیم فصل این دو تیم به دیدار یکدیگر بروند.

بر این اساس این دو تیم در هفته جاری دیدار دوستانه ای را برگزار می کنند اما زمان دقیق آن مشخص نیست.

قرار است امیر قلعه نویی به ملوانان زمان و مکان برگزاری بازی را اعلام کند.
منبع: کاپ

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

3eyedAli

۲۹ دی ۱۳۹۳

بازی با ملوان در صورت توافق مالی!

اعضای تیم استقلال پس از مدتی تعطیلی امروز برای آغاز تمرینات استارت می زنند تا دور جدید تمرینات را برای نیم فصل پی بگیرند.

به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران استقلال پس از اتمام اردوی کیش خود را برای دور جدید تمرینات آماده می کند اما این در حالی است که تمرینات تیم باز هم بدون حضور رسانه ها استارت می خورد زیرا قلعه نویی اجازه حضور این افراد را در تمرینات صادر نکرده است.

گفتنی است اصرار مسئولان استقلال مبنی برحضور رسانه ها در تمرینات نیز نتیجه ای در پی ندارد زیرا قلعه نویی روی حرف خود باقی است و قصد ندارد کوتاه بیاید.

اعلام شده است که استقلال برای بازی های نیم فصل دوم برنامه دارد زیرا قلعه نویی به مسوولان تیم قول داده است تا شرایط را ایده آل پیش ببرد از طرفی وی برای رسیدن به خواسته اش تمام بازیکنان تیم را کامل و آماده می خواهد و اعضای این تیم نیز باید تمرینات را جدی بگیرند و با اوضاع خوب تیم را همراهی کنند.

از طرفی قلعه نویی در نظر داشت که چند بازی تدارکاتی را پیش از بازی ها انجام دهد اما این اتفاق براساس شرط و شروط استقلالی‌ها رخ نداده است زیرا استقلالی‌ها مدعی شدند که تنها در قبال دریافت پول بازی می کنند به همین دلیل تیمها برای بازی با استقلال مردد شدند و در حال حاضر تنها ملوان است که برای بازی با استقلال آماده است اما با مسئولان این تیم نیز توافق نهایی صورت نگرفته است و استقلالی ها منتظر پاسخ مسئولان ملوان هستند.

پاسخ