کارشناس پل نیستیم اما پیرو اخلاق فراگیر ایرانیان در کارشناسی در همه زمینه ها، از تصادف، مهندسی، امور فنی، غیر فنی و … و … در خارج از حیطه تخصص، ما هم با دوستان به تفکر نشستیم تا علل ساخت این پل را کشف کنیم.

یکی از دوستان که متخصص پوست بود گفت: نصب سایه بان مدرن برای جلوگیری از آسیبهای پوستی ناشی از تابش آفتاب جهت آسایش عابرین پیاده قبل از تصادف.

دوست دیگری گفت: این یک حرکت فرهنگی است و با توجه به خطرات موجود جهت عدم استفاده از پل عابر یک صندوق صدقات نیز برای راحتی عابرین زیر پایه این پل بی پله گذاشته اند تا قبل از عبور از خیابان صدقه دهیم و از بلا رهایی یابیم.

یک دوست بدبینمان گفت: به نام عابر به کام تبلیغات…

دوست طناز دیگری افزود با توجه به اینکه شهر انزلی زمانی صاحب اولین پل متحرک ایران بوده، با این پل اولین پل بدون پله جهان را نیز در این شهر راه اندازی کردند تا شهری که صاحب اولین شهرداری در ایران است نشان دهد هنوز هم حرفهایی برای گفتن اینبار نه تنها در ایران بلکه در سطوح جهانی دارد.

لازم به ذکر است که این پل عابر دقیقا” مقابل ترمینال کامیونهای بندر انزلی احداث شده است و چندین سال است که در این قسمت تصادفات مرگباری اتفاق افتاده و چند تن از اهالی این محل جان خود را در همین محل خطرناک از دست داده اند. نظر شما عزیزان در این خصوص چیست ؟

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

۱۱ آذر ۱۳۹۱

هه .. تبلیغ استفاده از پل عابر پیاده است اشتباه نکنید = ))

پاسخ

علی نوروزی

علی نوروزی

۱۱ آذر ۱۳۹۱

پلی که پله ندارد…
واقعا چیزی نمیشه در رابطه با این حرکت گفت..

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۱۱ آذر ۱۳۹۱

یاد اون پنگوئن ها توی عصر یخبندان افتادم، اونجا که رئیس پنگوئن ها به بچه پنگوئن ها میگفت اگه تو سوراخ بیفتین، نباید بیفتین. یهو یکیشون پرید تو سوراخ و یه مشت پر افتاد بیرون . گفت : دیدین گفتم .
حالا اینجا هم حکایت همونه اگه از خیابون رد بشین نباید رد بشین .

پاسخ

[…] در آستانه جشن تولد یک سالگی پلی که پله ندارد […]

مژگان

mojshekan

۱۱ آذر ۱۳۹۱

حالا این که خوبه، شما تصور کنین که پل عابر پیاده ای در نقطه ای پر رفت و آمد باشه ولی امنیت نداشته باشه!
در همین کلان دهه همسایه، پل عابر پیاده ی مقابل دانشکده ی تربیت بدنی دانشگاه دولتی گیلان
انقدر اون منطقه اوضاع خرابه که باید بدو بدو از خیابون رد شی، و بنده متاسفانه اولین بار از پل عابر رد شدم چون هیج جا ننوشته بود که پل سالم نیست، به نیمه های پل که رسیدم دیدم نه تنها وسط پل انگار خمپاره ترکیده بلکه پل لق میزنه!
مسئولین هم در جوابم فقط گفتن اون پل مدتهاست مورد استفاده نیست…
تو این استان همه چیمون به همه چیمون میاد!

پاسخ