دروغ بزرگ باشگاه ملوان!!!

  • 4 سال پیش
  • ۷ ديدگاه

SHEKARE_GHOO

سناریوی غمگین جدایی بازیکنان بومی ملوان همچنان ادامه دارد و اینبار نوبت  سعید سالارزاده بود که به بدترین شکل ممکن از این تیم جدا شود، اگر تیم ملوان را همچون دسته قوی سپیدی فرض کنیم باید  شکارچیان ماهر و قهاری  نیز متصور شویم که در حال قتل عام قوهای سپید هستند، محمد همرنگ، فرهاد پورغلامی، محمد احمدزاده، پویا نزهتی، پژمان نوری، علی حسنی صفت و… و حالا سعید سالارزاده کسانی هستند که با قلبی شکسته انزلی را به مقصد دیار غربت ترک کردند و سعید سالارزاده در آخرین مصاحبه اش با سایت گل درباره دروغ بزرگ باشگاه ملوان صحبت کرده است و اشاره ای هم به افرادی داشته که ما آنها را شکارچیان قوهای سپید تشبیه کرده ایم.

آیا شکار قو ادامه خواهد داشت؟؟؟

در ادامه مصاحبه سایت گل با سعید سالارزاده بازیکن اسبق تیم ملوان بندرانزلی را مطالعه خواهید نمود.

علت جدایی ات از ملوان؟ 

من خودم از ملوان جدا شدم و به خاطر یک سری مشکلات این اتفاق افتاد. یک سری آدمهاکه کارشان ضربه زدن به ملوان است و دوست ندارند بومی ها در این شهر باشند باعث شدند از این تیم جدا شوم.  آنها دنبال منافعی هستند که بودن ما به ضررشان است.

گفته می شود تو آدم احمد زاده بودی؟ 

هیچکس به اندازه ممی به من ضربه نزده و من با ایشان هیچ تماسی ندارم و این را همه می دانند این حرف را همان کسانی گفته اند که با من مشکل دارند.

از نظر فنی در بازی ها ضعیف ظاهر شدی علتش چه بود؟

من با حرف شما مخالفم چرا که اگر اینطور بود پس چرا همه بازی ها را فیکس بازی کردم.مربی ما که خارجی است و با کسی رو در واسی ندارد اما دیدید که من فیکس بازی کرده ام.

خب به تیم دیگری می روی؟ 

من فوتبالم را ادامه می دهم اما مردم بدانند که این افراد ملوان را به خاک سیاه می کشانند. افراد معلوم الحالی که از دقیقه یک به من و خانواده ام فحش می دادند،همان هایی که باعث جدایی حسنی صفت و پژمان نوری از این تیم شدند.  بعد از این همه سال زحمت برای ملوان و ماندن در این تیم در اوج بی پولی چرا باید فحش بشنوم.

منظورت چه کسانی هستند؟

منظورم را همه می توانند تشخیص دهند و آنهایی که باید بفهمند می فهمند.  مثل اینکه مقداری از پولت را هم گرفتی؟  باشگاه گفته که من امسال پول گرفتم اما باید بگویم این دروغ بزرگی بود که گفته اند چرا که من حتی ۱۰۰۰ تومان هم نگرفتم. من به خواست خودم و خانواده ام از تیم شهرم جدا شدم و ما بقی پولم را هم به تیم دوم ملوان دریا دلان بخشیدم.

ممکن است دوباره تو را در ملوان ببینیم؟  شک نکنید من دوباره به شهرم و ملوان بر میگردم اما روزی که این افراد از تیم رفته باشند.آنها فقط هدفشان ضربه زدن به تیم است و به زودی دستشان برای مردم رو می شود من خیلی زود به ملوان بر می گردم.

مقصد بعدی ات کجاست؟  من احتمالاً در نیم فصل به یک تیم لیگ برتری می روم و تا آن موقع خودم اختصاصی تمرین می کنم.

قضاوت باشما…

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

مهران

۲۴ شهریور ۱۳۹۲

باید یه فکر اساسی کرد جناب مدیر جوابگو باش
تو که فقط مصاحبه رو بلدی
تو این شرایط یه فرد عادی هم میتونه باشگاه رو اداره کنه
شمایی که فقط با پول و ….. بلدی مدیریت کنی؟

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ شهریور ۲۴ام, ۱۳۹۲ ۲۳:۳۷:

خدایا ملوان رو به خودت میسپاریم . سعید عزیز ملوان خانه توست .

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ شهریور ۲۴ام, ۱۳۹۲ ۲۳:۴۷:

ملوان نیازمند ریشه یابی مشکلاته. پشت پرده کثیف عابدینی و هدایتی باید رو شه باید قاتلین قو و منفعت طلبان و فتنه جویان نفوذی از سکوها حذف بشن.

۲۴ شهریور ۱۳۹۲

قوی سپید حالش خوب نیست ! متاسفانه هر روز خبر خوبی از ملوان به گوش نمیرسه و درواقع ملوان اوضاعش خوب نیست اگر میشه یه تحقیق در مورد ۱۴ درصد سهام هییت مدیره انجام بدین خیلی در اینده تیم تاثیر منفی داره

پاسخ

حسین

۲۴ شهریور ۱۳۹۲

به عنوان یک هوادار موفقیت تیم و نتیجه گرفتن برام از هر چیزی مهمتره ، حالا با بازیکن بومی باشه یا غیربومی ، متاسفانه بعضی بازیکنان بومی ضعف شدید و آماده نبودن خود را در پشت بحث بومی بودن مخفی می کنن !
از خودتون پرسیدین که چرا بازیکنانی مثل اولادی ، دغاغله ، مسلمان ، فشنگچی و از همه مهمتر ، پاشینکو ، در نزد هواداران محبوب هستن ؟
ما می بینیم ، ما درک می کنیم ، ما ملوانیها ۵۰ ساله که در سطح اول فوتبال این کشور حضور داریم و خیلی بیشتر از بسیاری از نقاط کشور فوتبال رو می فهمیم ، انزلی فوتبال شهر ایرانه ، پس وظیفه بازیکنان بومی بسیار سنگینتر از غیر بومیهاست .
آقای سالارزاده هم بهتره به جای این حرفها مروری داشته باشه بر عملکرد فنیش در طول ۲ سال گذشته و به ارتقای سطح بازیش بپردازه .

پاسخ

امین

۲۴ شهریور ۱۳۹۲

ملوان همیشه همین بوده،وقتی پول نبوده بازیکناش دونه دونه رفتن،یعنی ۲۰ ساله که دارن قو شکار میکنن !!؟؟
این حرفا نیست قو خودش میپره میره

پاسخ

امیر

۲۴ شهریور ۱۳۹۲

به امید روزی که ملوان رادر بالای جدول لیگ برتر ببینیم

پاسخ