مدیرعامل باشگاه ملوان بندر انزلی گفت: ۳ باشگاه به پرداخت‌های نجومی به بازیکنان، بازار نقل و انتقالات را به هم ریختند.

DSC_0063

به گزارش انزلی کلاب و به نقل از خبرگزاری فارس،‌ صادق درودگر در حاشیه جلسه اتحادیه فوتبال کشور با اشاره به وضعیت این تیم برای مسابقات فصل آینده لیگ برتر اظهار داشت: ما یکسری بازیکنان خوب را از دست داده‌ایم اما یکسری بازیکنان خوب را جذب کرده‌ایم و انشالله در مسابقات فصل آینده هدف‌گذاریمان این است که جزو ۱۰ تیم بالای جدول باشیم اما از مسئولین ورزش کشور انتظار داریم از لحاظ مالی به وضعیت باشگاه ملوان رسیدگی بکنند. طی دو سه روز گذشته وزارت ورزش به باشگاه استقلال مبلغ یک میلیارد تومان کمک کرد تا آنها با آن پول چهار بازیکن جذب کنند. من پیگیر دریافت پول برای ملوان هستم. به آقای رئیس‌جمهور نامه نوشتم ایشان زیر نامه به آقای بقایی منطقه آزاد نوشتند که مساعدت شود اما هیچ کاری تا کنون انجام نشده بعد از یک هفته پیگیری به ما می‌گویند دستور رئیس‌جمهور قابل اجرا نیست.

وی تاکید کرد: من واقعاً نمی‌دانم گناه ۱۴۰هزار نفر مردم انزلی چیست که این رفتارها می‌شود؟ یا در سی و سه سال گذشته بعد از انقلاب مردم انزلی چه گناهی را انجام داده اند که به باشگاه ملوان کمک نمی‌شود! ما ۳۲بازیکن در تیم‌های ملی مختلف رده‌های پایه و بزرگسالان داریم، در تمامی مسابقات لیگ کشوری شرکت می‌کنیم اما استقلال و پرسپولیس فقط در لیگ بزرگسالان کشوری شرکت می‌کنند.

درودگر گفت:‌ اما باید بدانیم ملوان هم جزئی از تیم‌های این کشور است و با این رویه اگر رسیدگی لازم نشود آن را تعطیل می‌کنیم. به طور کلی هم بخش خصوصی در کشور ما حمایت نمی‌شود و در سال‌های گذشته دیدید افرادی مانند بهمن مداح، شفیع‌زاده،‌کریمی،‌صوفیانی و امسال هم آقای هدایتی در حالیکه در بخش خصوصی فوتبال کار می‌کردند از سرمایه‌گذاری در فوتبال منصرف شدند. ما سال گذشته ۶٫۵میلیارد از هزینه‌های ما را  آقای هدایتی پرداخت کرد و ۲ میلیارد هم امسال قرار است کمک کند. ما پیگیر هستیم. اسپانسر هم جذب کرده‌ایم. بخشی از هزینه‌ها از کنار جذب اسپانسر تأمین می‌شود.

سه باشگاه هستند که با دادن رقم‌های نجومی به بازیکنان وضعیت نقل و انتقالات را به هم ریختند.

وی درباره شرایط جدایی پژمان نوری از ملوان عنوان کرد: نوری هم برای ملوان زحمت کشیده و او فعلا بازیکن ما نیست.

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

رضا

۱۰ تیر ۱۳۹۲

بازم به غیرت درودگر خیلی داره ازش خوشم میاد جسور با شهامت و با صداقت ایران ملوان حاج صادق درودگر

پاسخ

کیوان

۱۰ تیر ۱۳۹۲

آقای درودگر خواهشا با دوستداران انزلی آنهایی که دستی بروی کار دارن در تعامل باشید که حقی برای ملوان بدست اورید در فدراسیون یا هر جایی که بشود حمایت بیشتر شود.
تنهایی مطمئن باشید که خسته میشوید از این تلاشهاااا
به امید موفقیتتان

پاسخ

سعید

۱۰ تیر ۱۳۹۲

درودگر را نباید تنها بگذلریم به خدا نعمته برامون ما با این مرد آینده خوبی برای ملوان خواهیم داشت یاشاسین درودگر

پاسخ