مدیرعامل ملوان: صادق درودگر

مدیرعامل ملوان: صادق درودگر

مدیرعامل باشگاه ملوان انزلی گفت: شکست برابر پرسپولیس مثل یک سیلی محکم بود که به صورت تمام اهالی باشگاه نواخته شد.

صادق درودگر در مورد علت جریمه ۵ درصدی بازیکنان و کادر فنی ملوان، گفت: آنها به دلیل شکست سنگین و روند بازی ما در بازی با پرسپولیس جریمه شدند. بازیکنان می‌خواستند به طور انفرادی نتیجه را تغییر بدهند و برنامه‌های تاکتیکی سرمربی را در زمین اجرا نمی‌کردند. این شکست درس عبرت خوبی برای تمامی ما در باشگاه ملوان شد و مثل یک سیلی محکم به صورت ما بود از من مدیرعامل گرفته تا بازیکنان و مربیان.

وی ادامه داد: باید بدانیم که فوتبال ورزشی جدی و گروهی است و اگر تمرکز لازم را نداشته باشیم ناکام می‌شویم. این باخت به افکار عمومی در انزلی هم خسارت معنوی زد و هواداران تیم از ما می‌خواستند بیش از ۵ درصد بازیکنان را جریمه کنیم. با این حال اگر بازیکنان ما روند خوب خود را در لیگ ادامه بدهند و با بازی‌های خوب مثل گذشته نتایج خوبی بگیرند این جریمه بخشیده می‌شود و حتی برای بازیکنان پاداش هم در نظر می‌گیریم.

درودگر در مورد وضعیت مالکیت هدایتی بر باشگاه ملوان که قرار بود بعد از بازی با پرسپولیس مشخص شود، گفت: خبری از این موضوع ندارم و فقط هدایتی از من خواست به بازیکنان بگویم که جدی‌تر از گذشته کار کنند. ما قرار بود به همراه بازیکنان بعد از بازی به هیئت حسین هدایتی برویم اما بازیکنان گفتند رویمان نمی‌شود در چشم او نگاه کنیم.

مدیرعامل باشگاه ملوان در مورد فحاشی به مازیار زارع در بازی با پرسپولیس گفت: من معتقدم آنها هواداران پرسپولیس نبودند و بلکه عده اندکی بودند که تحریک شده بودند و افرادی که خارج از فوتبال آمده‌‌اند گاهی اوقات می‌خواهند مسایل ناپسندی را وارد این ورزش کنند. در بازی با پرسپولیس در تهران کلکسیونی از ناسزاها را شنیدیم و منتظریم ببینیم که کمیته محترم انضباطی چه تصمیمی در این زمینه می‌گیرد. زیرا در دیدار دو تیم در لیگ که در انزلی برگزار شد و ۳۰ ثانیه به محمد نوری بازیکن پرسپولیس ناسزا از سوی عده قلیلی گفته شد ملوان ۳ میلیون تومان جریمه شد در حالیکه من در همان بازی شخصا از نوری عذرخواهی کردم و منتظریم ببینیم رئیس محترم کمیته انضباطی برای پرسپولیس چه جریمه‌ای در نظر می‌گیرد.

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

۱ دی ۱۳۹۱

آقای درودگر دامی را که پهن شده بود ندید . و این شکست نتیجه طبیعی عدم شناخت باشگاه ملوان از شرایط حاکم بر فوتبال است.

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۱ دی ۱۳۹۱

متاسفانه انتظاری که از مالکین باشگاه ملوان داشتیم برآورده نشده، به خصوص در بحث رسانه ای و واقعا جای تاسف داره این موضوع. باز هم مثل سالهای گذشته هیچ کس پیگیر شرایط هواداران ملوان نبود و تا ساعتی پس از بازی معدود فعالین رسانه ای باشگاه باید به خاطر حمل دوربین حرفه ای در بازداشت به سر ببرن و اگر خودمان از اعتبار خودمان خرج نکنیم باز هم کسی پیگیر اوضاع ما نیست و این جای بسی تاسف دارد.

پاسخ

مژگان

mojshekan

۱ دی ۱۳۹۱

من نمی دونم درودگر طرفدار کدوم تیمه!!!
درضمن ایشون تو برنامه ی سکو تائید کردن که آقای هدایتی دم از جدایی می زنه، و گفتن که ایشون زمان می خواد و خیلی فشار روشه …

پاسخ