sadegh-droodgar

مدیر عامل باشگاه ملوان گفت: هر کس با رفتار خود شخصیتش را نشان می دهد.

صادق درودگر در رابطه با حاشیه دیدار تیمهای ملوان بندر انزلی و داماش رشت به خبرنگار انزلی کلاب گفت: هواداران ملوان باید در این دیدار  مانند دیگر بازیها رفتار حرفه ای داشته باشند و نباید اجازه دهند که رفتار دیگران روی آنها تاثیر بگذارد، اگر هوادار تیم دیگر با ما رفتار بدی می کند ما نباید آن رفتار را تکرار کنیم زیرا هر کس با رفتار خود شخصیتش را نشان می دهد.

وی افزود: ما فصل گذشته با هواداران تراکتور سازی رفتار دوستانه داشتیم و موفق شدیم کدورتها را از بین ببریم و هواداران دو تیم همچون گذشته با هم رابطه خوبی برقرار کردند و خیلی خوب است که این رفتار دوستانه را با هواداران همه تیمها داشته باشیم.

درودگر در پایان گفت: استادیوم انزلی یک مکان فرهنگی است، همچنین شهر انزلی را از قدیم دروازه تمدن می دانند و مردم این شهر فرهنگ بالایی دارند و امیدوارم در این دیدار هواداران خوب ما تنها تیم خودمان را تشویق کنند و اگر هواداران کم سن و سال قصد فحاشی داشتند از بزرگترها خواهش می کنم از این اقدام آنها جلوگیری کنند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

محمد رضایی

محمد رضایی

۷ مرداد ۱۳۹۲

به نظر من هم باید فقط تیممون رو تشویق کنیم
اگه هم رشتی ها صفات خانوادگیشون رو گفتن نباید بهشون اهمیت بدیم چون دارن شخصیتشون رو نشون میدن
یه عده هستن که روی رفتار تماشا گرای انزلی زوم کردند تا ایراد بگیرن چیزی که تو این بازی مهمه برد هستش.انشالله ملوان با تشویق ها ما این بازی رو میبره و یه تو دهنی میشه واسه بدخواهان ملوان و انزلی

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۷ مرداد ۱۳۹۲

به نظر من هم برنده این دیدار روی سکوها مشخص میشه … به امید پیروزی فرهنگی ملوان

پاسخ