1 (1)

این روزها خبرهایی مبنی بر مدیرعاملی صادق درودگر در ملوان شنیده می‌شود.

او زمانی که حسین هدایتی مالکیت ملوان را خریداری کرده بود، مدیرعامل این تیم بود اما با آمدن محجوب از کار برکنار شد.

مهدی پرهام مالک باشگاه نساجی مازندران با تکذیب این خبر گفت: درودگر مدیرعامل نساجی است و حرف هایی که در مورد بازگشتش به ملوان می‌ شود درست نیست. حتی اگر ما هم به او اجازه بدهیم او خودش به ملوان نمی‌ رود چون فرد متعهدی است.

صادق درودگر هم مدیرعاملی اش در ملوان و بازگشت به این باشگاه را رد کرد چرا که در حال حاضر مدیرعامل نساجی است.

درودگر در همین خصوص گفت: من نمی توانم در این شرایط به مردم مازندران جفا کنم و در واقع کار قشنگی نیست. تمام سعی و تلاشم این است که تیم را بالا بیاورم. البته هر کمکی از دستم بر بیاید برای ملوان انجام می دهم اما در حال حاضر مدیرعامل نساجی هستم. سعی می کنم اگر بخواهند کمک فکری به باشگاه ملوان کنم و هیچ اشکالی هم ندارد.

او در خصوص اختلافاتی که پیش از این با محجوب مالک باشگاه ملوان داشت هم صحبت کرد: من با کسی خصومت و دشمنی ندارم و حرفه ای کار می کنم. واقعا می خواهم ملوان موفق شود و این تیم و مردم انزلی برایم مهم هستند. انزلی مردم بسیار خوبی دارد و هر کاری به غیر از مدیرعاملی بخواهند برای کمک به این تیم انجام می دهم. آرزویم موفقیت ملوان است و اینکه در لیگ برتر بماند. اگر کسانی که در تیم تفرقه می اندازند از باشگاه بروند و مسوولان باشگاه آقای محجوب و دنیا مالی متحد شوند می توانند تیم را در لیگ نگه دارند. این تیم حیف است و انزلیچی ها این تیم را خیلی دوست دارند.
منبع: ورزش سه

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *