1-1[1]

صادق درودگر در مورد درگذشت مهرداد اولادی و حضورش در مراسم سوم این بازیکن گفت: او بازیکن بزرگی بود. من زمانی که او را به ملوان آوردم به او گفتم که تو هنوز در فوتبال به حقت نرسیده‌ای و او در ملوان درخشید و به تیم ملی رفت و در مقدماتی جام جهانی هم برای تیم ملی ایران به سرمربیگری کی‌روش بازی کرد. او از نظر محبت و عاطفه یکی از بهترین‌ها بود.

وی افزود: همان زمان که من او را به ملوان آوردم برخی برایش شایعه‌سازی کردند که من از دکتر صیاد پزشک تیم ملوان خواستم که از او آزمایش بگیرند و مشخص شد که او هیچ مشکلی ندارد. اولادی با ملوان قرارداد ۴۵۰ میلیون تومانی امضا کرده بود که فقط ۱۷۰ میلیون تومان از این رقم را گرفت و بقیه طلبش را در نامه‌ای به طور رسمی به مردم انزلی بخشید. او رابطه بسیار صمیمی با من، باشگاه ملوان و هواداران خونگرمش داشت.

درودگر با اشاره به سوابق بازی اولادی گفت: او می‌توانست در فوتبال ما یک علی کریمی دیگر باشد اما افسوس که به جای اروپا راهی امارات شد. در کشورهای عربی به بازیکن به چشم سرمایه نگاه نمی‌کنند به همین دلیل بازیکن در این کشورها رشد نمی‌کند اما در فوتبال اروپا بازیکنان را به چشم سرمایه‌ای انسانی نگاه می‌کنند و برایشان اهمیت قائل می‌شوند. مطمئن باشید آزمون، عزت‌اللهی و جهانبخش می‌توانند راهی که مهدوی‌کیا و علی کریمی‌ها در فوتبال ما رفتند را طی کنند

منبع: فارس

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *