sadegh dorodgar

مدیر عامل باشگاه ملوان به اظهارات حسین هدایتی واکنش نشان و داد و گفت که اگر پول ملوان را پرداخت نکند از طریق قانون این موضوع را پیگیری خواهد کرد.

صادق درودگر، در مورد شرایط تیمش برای رویارویی با نفت تهران اظهار داشت: متاسفانه برای این بازی جلال رافخایی را در اختیار نداریم به هر حال تیمی هستیم که می‌خواهیم برای یک شهر افتخار کسب کنیم. بازیکنان مشکلی ندارند و تنها، بحث مسائل مالی است که کمی مشکل‌ساز شده است. هدایتی هم قول داده پول را بدهد و این کار را انجام خواهد داد. ایشان دیروز نیز با فرماندار انزلی قرار روز جمعه را گذاشته که پول را بدهد.

وی افزود: بازیکنان ملوان هم با شرف و متعهد به مردم شهر هستند و در این زمینه با تجربه شده‌اند و آنها در یک فصل تنها ۵ درصد از قراردادشان را گرفتند اما در همان فصل هم کارشان را مردانه انجام دادند و این جزئی از فرهنگ ملوان است. ما هم باید دنبال دریافت مطالبات بازیکنان باشیم که وظیفه‌مان را انجام می‌دهیم و به بازیکنان قول داده‌ام که مطالبات آنها پرداخت شود.

مدیرعامل باشگاه ملوان در واکنش به مصاحبه حسین هدایتی که گفته بود برخی‌ها در ملوان نمک خوردند و نمکدان را شکستند و از همین‌رو دیگر به این تیم کمک نخواهد کرد، گفت: من به آقای هدایتی می‌گویم «خوش بود گر محک تجربه آید به میان، تا سیه روی شود هر که در او غش باشد». اگر شما صداقت دارید و به خاطر من پول را نمی‌دهید شما طلب ملوان را بدهید من این تیم را به عنوان مدیرعامل رها می‌کنم ولی به عنوان هوادار ملوان تا گرفتن حق آنها به حمایت از ملوانی‌ها خواهم پرداخت حال ببینیم چه کسی به خاطر مردم انزلی قدم برمی‌دارد. شما این پول را پرداخت کن من می‌روم ولی بدون مسئولیت هم برای این تیم و مردم انزلی به عنوان یک کارمند کار می‌کنم.

درودگر در ادامه عنوان کرد: آقای هدایتی! مرد باش و قولی که دادی و تعهدی را که امضاء کردی را بده واگرهم در شرایط حاضر پول نداری صادقانه بگو ندارم و بگو که پول‌هایت را این ور و آن‌ور اشتباه خرج کرده‌ای و حالا نمی‌توانی پول ملوان را بدهی. انسان همیشه باید سرش بالا باشد باید محکم بود مانند پول نقد بود نه چک برگشتی که هر روز یک بهانه‌ای داشته باشد. مگر نمی‌گویی به مردم انزلی احترام می‌گذاری و من نمکدان شکستم. مطالبات این باشگاه را بده همین الان می‌روم ولی بدانید که من مردم انزلی را رها نمی‌کنم و مدیریت هم نمی‌خواهم. من ۲۹ سال مدیر بوده‌ام وهر جا بوده‌ام خدمات داشته‌ام. هیچ کجا و در هیچ شغلی مرا برکنار نکرده‌اند و در زمان ریاست کمیته فوتسال نیز بعد از برکناری دکتر دادکان خودم استعفاء دادم تا با آن جریان انحرافی کار نکنم. من مانند یک مرد به دفاع از دکتر دادکان پرداختم و به دلیل شکایت رئیس وقت ورزش ۳ سال دادگاه می‌رفتم و سرم بالا بود که از حق دفاع می‌کنم.

وی اضافه کرد: وقتی شما تعهدت را انجام دادی تا آنجا که بتوانم و هرجا که باشم از ملوان حمایت می‌کنم و این ندای قلب من است ولی شما هم باید حرف‌تان حرف باشد، برف نباشد، این گوی و این میدان. بچه دولاب تهران! بیا و صحبت‌هایی که انجام می‌دهی برای مردم انزلی اثبات کن من هم برای اینکه نشان دهم وابسته به کسی نیستم پس از اینکه مطالبات باشگاه را پرداخت کردی، می‌روم.

مدیرعامل باشگاه ملوان به انتقادهایش از مالک سابق این باشگاه ادامه داد: آقای هدایتی پول برای آدم ادب، معرفت و شخصیت نمی‌آورد من با افراد بزرگی مانند دادکان و صفایی فراهانی کار کردم و از آنها درس ادب و معرفت گرفتم. اگر بدانم شما نمی‌خواهید پول بازیکنان را پرداخت کنید و با این صحبت‌ها قصد خرید زمان را دارید همه چیز را فراموش می‌کنم به هر قیمت که شده از طریق قانونی مطالبات بازیکنان را می‌گیرم. درودگر یا صحبت نمی‌کند و یا اگر چیزی بگوید پای آن می‌ایستد بنابراین با تمام وجود پیگیر مطالبات بازیکنان خواهم بود. من به آنها قول دادم و به من اطمینان کردند که مطالبات‌شان پرداخت خواهد شد پس با تمام وجود این موضوع را پیگیری می‌کنم.

درودگر با اشاره به بخش دیگری از صحبت‌های هدایتی که گفته بود پول افرادی مانند پژمان نوری را پرداخت خواهد کرد، اظهار داشت: مطالبات این و آن به شما ارتباطی ندارد شما در باشگاه جایگاهی ندارید و هر کسی هم که خواستار مطالباتش از باشگاه است می‌تواند به کمیته انضباطی شکایت کند و این موضوع پیگیری شود. شما برای خودتان چک یکصدو پنجاه میلیون تومانی داده‌اید به پ‍ژمان نوری. به باشگاه ربطی ندارد چک شما برگشت خورده و ایشان چک شما را برگشت زده. به باشگاه ربطی ندارد خودتان باید می‌پرداخته‌اید، پس بپردازید و منت بر سر مردم انزلی نگذارید. رفته رفته وارد فازی می‌شوید که نه تنها نمکدان را می‌شکنید بلکه کوه نمک را نیز تخریب می‌کنید. باز هم می‌گویم من هیچگاه از گرفتن حق بازیکنان و کادر باشگاه کوتاه نیامده و حق باشگاه را می‌گیرم.

وی در مورد تساوی هفته گذشته تیمش برابر تراکتورسازی تبریز گفت: من هم از این تساوی راضی هستم و بازیکنان تلاش زیادی کردند. مطمئن باشید که این تیم روزبه‌روز بهتر خواهد شد و اگر مسائل مالی حل شود شرایط خیلی خوبی خواهیم داشت.

مدیرعامل ملوان با حمایت از دراگان اسکوکیچ گفت: من پای تصمیمی که گرفتم ایستاده‌ام و باید بگویم فشار تماشاگران هم روی من وجود ندارد. هواداران ملوان هنوز هم سر تمرین می‌آیند و همه امیدوار به موفقیت تیم هستند ولی از تهران عده‌ای هستند که به وسیله اشخاصی که قبلاً از تهران اعزام می‌کردید کارهایی را انجام می‌دهند تا بین برخی هواداران اختلاف ایجاد کنند، غافل از اینکه هواداران ملوان شناخت کاملی از رفتارهای مشکوک آنان دارند و آنها را شناسایی شده‌اند. حساب مردم خوب انزلی از این افراد جدا است و مردم فرهیخته بندرانزلی فریب کسی را نمی‌خورند.

درودگر با اشاره به وضعیت تیم فوتبال ملوان در جدول در فصول گذشته گفت: ملوان همیشه در لیگ دچار مشکل بوده ولی در جام حذفی عملکرد خوبی داشته است. متاسفانه به غیر از ۳ سالی که تیم تحت حمایت منطقه آزاد بوده است و چند سالی که نیروی محترم دریایی ردیف بودجه برای حمایت از این تیم داشت همیشه بازیکنان و کادر این تیم دچار مشکل بوده‌اند. جایگاه این تیم در لیگ به مشکلات تاریخی باشگاه در زمینه مالی برمی‌گردد که همیشه وجود داشته و هیچ‌گاه حل نشده است. یکبار برای همیشه این مسائل باید برطرف شود و من می‌خواهم این کار را انجام ‌دهم.

منبع: تسنیم

منتظر تحلیل انزلی کلاب در خصوص رویدادهای پیرامون باشگاه ملوان طی روزهای آتی باشید…

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *