sayad

منوچهر صیاد چپری هوادار ۷۸ ساله ملوان یکی از هواداران قدیمی و با وفای این باشگاه است که در هیچ شرایطی قوهای سپید را تنها نگذاشته و در سن ۷۸ سالگی نیز در اکثر بازیهای بیرون از خانه برای تشویق تیم ملوان به ورزشگاه می رود.

در این تصویر منوچهر صیاد چپری را روی صندلی پلاستیکی اتوبوس شرکت واحد مشاهده می کنید، اما اشتباه نکنید! این یک سفر داخل شهر نیست، این سفر منوچهر خان به همراه عده ای از هواداران ملوان به شهر قم است، یک سفر ۹ ساعته! روی صندلی پلاستیکی و با سیستم گرمایشی ضعیف اتوبوس درون شهری!

امروز فوتبال ایران دوره ای را پشت سر می گذارد که حضور هوادار برای هر باشگاهی یک نعمت به حساب می آید، نعمتی که با پول نیز فراهم نمی شود، اما مالک باشگاه ملوان هنوز ارزش این سرمایه را درک نکرده است و در این مواقع غیب می شود، غیب از نوع خارجی!

شورای شهر و شهرداری بندرانزلی نیز برای حمایت از هواداران، خبر در اختیار گذاشتن وسیله نقلیه برای سفر به قم را منتشر می کنند، اما این حمایت آنها از هواداران شباهت زیادی به دوستی خاله خرسه دارد!

با همه این نا ملایمات وقتی این عکس منوچهر خان را می بینیم خیالمان راحت می شود که هنوز هوادارانی هستند که مثل کوه پشت ملوان ایستاده اند، این درس عاشقی است و شاید جوان تر ها با دیدن این عکس غیرتشان قبول نکند که در بازیهای خانگی ملوان صندلی خالی روی سکوهای سن سیروس ببینند.

به مسئولین باشگاه ملوان توصیه می کنیم این عکس را چاپ کنند و قاب بگیرند و در کنار افتخارات این باشگاه نصب کنند و در روز مسابقه نیز این عکس را روی دیوار رختکن تیم ملوان نصب کنند تا بازیکنان با دیدن این عکس به خودشان بیایند و بدانند هواداران در هر شرایطی مثل کوه پشت آنها هستند.

منبع: انزلی کلاب   www.Anzaliclub.ir

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

مریم2

مریم2

۲۱ آذر ۱۳۹۳

آخی چه هوادار با وفایی! خدا بهشون سلامتی و طول عمر بده،
اما آقای بدیعی فر انصافا داشتین خط واحد میدادین نمیشد حداقل از این خط واحدا که صندلی هاش ابری و چرمه چیه؟ از اونا میفرستادین؟ انصافتون کجاست؟ رو این صندلی ها یه مسیر داخل شهرو آدم بشینه کمر درد و پا درد میگیره بعد تا قم هوادارا رو با اینا فرستادین؟ خوبه یه لحظه خودتون رو جای اونها میذاشتین
هوادارایی که قراره جور بی کفایتی شمارو بکشن که بدون هیچ تدبیری ملوان رو واگذار کردین به آقای محجوب حقشون این نوع رفتاره؟
شما وجدانتون رو قاضی کنید خودتون حاضرید یه سفر ۸ ساعته اینجوری برید؟
امام علی میگن اون چیزی رو که برای خودت نمی پسندی برای دیگران هم نپسند…
این تکریمه هواداراه؟

پاسخ

فرهاد

فرهاد صیادی

۲۱ آذر ۱۳۹۳

سرمایه های واقعی وتکرارنشدنی این دنیای مادی…

پاسخ

هما پاسخ در تاريخ آذر ۲۱ام, ۱۳۹۳ ۱۹:۴۴:

:yes:

جوانان متحد انزلی چی

زنده باد
غیرت قربان پیله آبای :rose:

پاسخ

فرهاد صیادی پاسخ در تاريخ آذر ۲۱ام, ۱۳۹۳ ۲۳:۱۴:

لقب پیله آبای به حق برازنده چنین افرادیست

leila پاسخ در تاريخ آذر ۲۲ام, ۱۳۹۳ ۱۴:۲۵:

:yes: :yes: :yes:

امیرحسین اسدی

۲۱ آذر ۱۳۹۳

من بهتون بااطمینان کامل میتونم بگم که منوچهر صیاد چپری ;ازین نوع هوادارهااولینش نیست .شبیه این آقاما توشهرمون انزلی زیادداریم کسهایی روکه زندگیشون روبرای ملوان گذاشته اند.چه خوب میشد ما این هوادارهای قدیمی رومیشناختیم یالااقل باشگاه ازشون قدردانی میکرد.

پاسخ

majid

majid

۲۱ آذر ۱۳۹۳

اونایی که من تو قم دیدم عاشقای واقعی و جان بر کف ملوان بودن.شاید تو بازی های داخل خونه چند برابر قم جمعیت میاد ولی عاشقا و فدایی های ملوان همونایی بودن که تو قم با بغض و اشک ۹۰ دیقه تیم رو سرپا تشویق میکردن.نه اونایی که بیان تو استادیوم یه عده به عشق ممی شعار بدن.یه عده به عشق فرهاد.یه عده به درودگر فوش بدن و یه عده به بازیکن خودی مث پژمانو مازیار فوش بدن و عقده گشایی کنن.

پاسخ

رجبي پاسخ در تاريخ آذر ۲۲ام, ۱۳۹۳ ۰۶:۵۴:

:yes:

leila پاسخ در تاريخ آذر ۲۲ام, ۱۳۹۳ ۱۴:۲۵:

:yes: :yes: :yes:

جانم ملوان

۲۱ آذر ۱۳۹۳

قبل از درس عاشقی باید از آقا منوچهر درس غیرت بگیرن
الان این هوادارای جوون با دو تا باخت دیگه بیخیاله استادیوم رفتن میشن.
اگه میخوایم تیمو نگه داریم باید استادیومو تو هر بازی پر کنیم.
محجوب وقتی لیاقت پرداخت کرایه اتوبوسو نداره بهتره همین حالا بذاره بره. ما از پول تبلیغات ۸ میلیاردی با پول فدراسیون که نزدیک ۵ میلیارد میشه خودمون تیمو میچرخونیم. با مدیریت نیروی دریایی.

پاسخ

leila پاسخ در تاريخ آذر ۲۲ام, ۱۳۹۳ ۱۴:۲۷:

آخ این نیرو دریایی اگه یکم جنم به خرج بده و دوباره مثل قبل مقتدرانه در برابر دشمنان این تیم قد علم بکنه که ما دیگه هیچ غمی نداریم.

حسین

۲۱ آذر ۱۳۹۳

غیرته قورباااااااان

پاسخ

آبای بندر

۲۱ آذر ۱۳۹۳

:yes: :yes: :yes:

پاسخ

یاشا

۲۱ آذر ۱۳۹۳

اقای خسته بند ، اقای بدیعی فر ، اقای محجوب والا خجالت داره . . .

پاسخ

محمد (فعال محیط زیست)

۲۱ آذر ۱۳۹۳

اینها روزهای خوب ملوان رو دیدند و بهمین خاطره که عشق ناگسستنی با این تیم دارند ولی نسل ما دهه ی شصتی ها و نسل بعد ما واقعا جز شکست و بی برنامه گی و رکود و مادی گرایی و سیاسی بازی چه چیزی از تیمی دیدیم که فقط نامی از ملوان رو یدک میکشه؟

پاسخ

شبکه استانی چکه (ناودان سابق)

۲۱ آذر ۱۳۹۳

خسته بند حافظه تاریخی مردم انزلی روز انتخابات کارهای تو و بدیعی فر رو یادآوری میکنه.
نوبت ما هم میرسه خسته بند و بدیعی فر.
بگردین تا بگردیم.

پاسخ

۲۱ آذر ۱۳۹۳

زنده باشی تو ای دوستدار ملوان . و ای اول و اخر همه هستی و موجودیت ملوان……….اقای صیاد چبری!یاد ایامی که در گلشن صفایی داشتیم//////////راستی انتظار مساعدت و حتی در مراتب بایین تر انتظار حسن نیت داشتن از این شبه مدیران // که برام حتی اوردن اسمشون کسر شان محسوب میشه// نسبت به ملوان و ملوانان شبیه اینه که بالفرض از منصور توقع داشته باشیم در دستگاه اصفهان موسیقی و اواز اصیل ایرانی برامون اجرا کنه!!… ویا اینکه از علی دایی – به عنوان اقای گل فوتبال جهان-!!درخواست زدن ۲۲۲ تا روبایی بشه…اخه نمی شه که ///با عقل سلیم جور در نمی یاد که……………

پاسخ

3eyedAli

3eyedAli پاسخ در تاريخ آذر ۲۲ام, ۱۳۹۳ ۰۸:۱۲:

۲۲۲تا شما بگو ۱۰تا

leila

۲۱ آذر ۱۳۹۳

آقایان مسئول شماهایی که اختیار یک تیم مردمی را دردست دارید لطف کنید شفاف بیان کنید هدفتان چیست؟
بردن آبروی شهر؟
تحقیر هوادار؟
نابودی ملوان؟
راحت باشید شما که هربلایی دلتون خواست سراین تیم آوردین واقعا خجالت نکشیدید هوادار این سرمایه گرانبها را با همچین وسیله ای بفرستید؟کدوم یکی از شما با همین وسیله با هوادار تا قم رفته؟یعنی انزلی اینقدر شهر فقیریه؟بخدا فردای قیامت نمیتونید این عصیانها را که درحق این مردم مظلوم کردید جواب بدین.
چطوری دلتون میاد شهری با اینهمه درآمد ولی فاقد هرگونه امکانات رفاهی وتفریحی
هیچ دلخوشی برای مردم رقم نزده اید حالا تنها دلخوشی این مردم مظلوم شده تیم محبوبشون ملوان اونم به جای اینکه هوای این ولی نعمتان خودتون را داشته باشید اینجوری خون به دلشون میکنید.واقعا جای تاسف است فقط بدانید پستها ومدیریتها ماندگار نیست ،همیشه فواره وقتی به بالاترین نقطه میرسد به پایین میریزد میترسم برای عاقبت یک عده که پله ها را ده تا یکی رفتن بالا، این ریزشه نزدیک است.

پاسخ

فرهاد صیادی پاسخ در تاريخ آذر ۲۲ام, ۱۳۹۳ ۱۴:۵۹:

:yes: :yes:

انزلیچی

انزلیچی

۲۱ آذر ۱۳۹۳

:yes: :yes: :yes:

پاسخ

۲۱ آذر ۱۳۹۳

ممنون از دوستان انزلی کلاب! حرف زیاد هست اما گفتنش فایده ای نداره…

پاسخ

۲۱ آذر ۱۳۹۳

جالبه امروزه در تمام دنیادر تشخیص دادن هویت مسئولین ویا بزرگان یک شهر ویا یک اداره ویا یک محیط بیشتر به ظواهر امر .
مثل نوعی ماشین که زیر پای این اشخاص هست چه وسیله ای می باشد.
دوم خانه ولوازم ویا در کدام مسیر واقع ودرکاست.
سوم به لبا س وظواهر توجه می نمایند.
حالا با داشتن چنین باشگاه با سابقه ای وبا رفتن چنین ماشینی آبروی حیثت چه کسانی زیر سئوال خواهد رفت.

پاسخ

آبای

۲۱ آذر ۱۳۹۳

آقای خسته بند
آقای بدیعی
ده … بشید ده
…………….

پاسخ

pirooz

۲۱ آذر ۱۳۹۳

تفاوت نسل ها

پاسخ