ccc hasan khaste band

خبرش همینجا هم هست که اینجا و آنجا، قولهای فراوان به مردم آبکنار داده اید. خبر شهر شدن آبکنار هم از همان دست خبرهایی ست که حضوری به آبکناریهایی که عاشق آبکنار هستند، داده اید.
آبکناری که همین الان برای راه اندازی سطلهای زباله باید کشان کشان در نوبت بایستد تا کارگزاران وقت مناسبی بیابند تا سطلهای زباله ای را که جوانان کوشای آبکنار داوطلبانه و با هزینه خود، تهیه کرده اند
، در سطح آبکنار مکان گذاری کنند. آبکناری که هنوز یک عابر بانک ندارد و مردمان سخت کوش و مغرور آن باید وقت و بی وقت با کرایه کردن آژانس به ضیابر بروند و آنجا پول از حساب بردارند.
آیا واقعا نصب این سطلهای زباله باید آنقدر پیچیده و بزرگ باشد که پس از بیست و اندی روز هنوز سرنوشتش در دست “انشالله بزودی” سپرده شود؟ اگر نصب سطلهای زباله اینچنین پیچیده و سخت باشد و برای راه اندازی یک عابربانک باید حیرانی بخوانیم و دنبال امضاء بگردیم، این آبکنار چگونه می خواهد شهر بشود؟
با این دیوارهای مخروبه مانند و جاده های بدون آسفالته ای که با یک باران، سیل گلی براه می افتد؟ قول داده بودید که به وضع آبکنار رسیدگی خواهید کرد. آیا می شود نام این کار را رسیدگی به وضع آبکنار نامید؟

مطالب بالا برگرفته از سایت آبکناری است، برای ورود به این سایت اینجا کلیک کنید

انزلی کلاب:  متاسفانه شهرستان انزلی، زمانی دارای چند شهر و چندین بخش و دهستان بود و متاسفانه امروز به یک بخش و چند دهستان محدود گردیده است و شهر بندر انزلی تنها شهر این شهرستان در تنها بخش آن محسوب میگردد.

در سایت انزلی کلاب تصمیم ما بر آن بوده که به شهر انزلی محدود نباشیم و مشکلات همه شهرستان انزلی را مطرح کنیم، مشکلاتی که نباید موجب ناراحتی خادمین ملت شود که اگر قصد خدمت باشد باید با آغوشی باز از انتقادات و مشکلات مطرح شده برای خدمت بهتر بهره برداری گردد.

جملات بالا، حرف دل اهالی آبکنار انزلیست، همان قسمت جدا نشدنی از این شهرستان که وقتی روند توسعه صومعه سرا را با توجه به قدمتش در شهر نشینی می نگریم به کاستی ها و تبعیض صورت گرفته در قبال آبکناری که به حق تا به امروز به جای کمتر شدن جمعیتش به دلیل کوچ اجباری باید به شهر تبدیل میشد پی میبریم !

آیا حتما آبکنار را هم باید از این شهرستان جدا شود تا به آن رسیدگی شود، جناب آقای حسن خسته بند نماینده محترم شهرستان انزلی آیا واقعا پیگیر حقوق همه اهالی این شهرستان هستید ؟ آیا طرح دروازه ماهی به منظور جدا کردن منطقه آزاد انزلی از شهرستان انزلی نخواهد بود ؟

آیا بعد از جدا شدن خمام، رضوانشهر، زیبا کنار باز هم باید شاهد این رفتار تبعیض آمیز در سطح استان گیلان در قبال شهری با قدمت انزلی باشیم ؟ گناه آبکنار و آبکناری با جوانان متعصبش واقعا چیست؟

انزلی کلاب، تریبون همه اهالی انزلی 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

صبا

۳۱ فروردین ۱۳۹۲

جدی میگی آبکنار عابر بانک نداره؟ :hypnotized: :eek: :roll: :talktothehand:
مگه میشه؟

پاسخ

3eyed Ali پاسخ در تاريخ فروردین ۳۱ام, ۱۳۹۲ ۱۱:۰۵:

جالب تر اینکه بانک صادرات شعبه اش رو تو آبکنار تعطیل کرده و به کپورچال انتقال داده

مهدی

۳۱ فروردین ۱۳۹۲

نخبه های زیادی از ابکنار در سطح کشور داریم نباید اجهاف بشه در حق مردم روستا

پاسخ

همشهری

۳۱ فروردین ۱۳۹۲

زمزمه هایی مبنی بر دست درازی شهرستانهای اطراف به آبکنار شنیده می شود و عده ای ادعا می کنند آبکنار باید به شهرستان دیگری منتقل شود.
البته به حقیقت پیوستن این ادعا خنده دار است اما چرا باید عده ای در وبلاگهایشان اینگونه بنویسند؟ زیرا ما آبکنار را به حال خود رها کرده ایم. آیا نمی شود از این منطقه بکر و توریستی برای جذب توریست استفاده کرد؟ در آبکنار میدانی زده اند که ساکنین به آن میدان می گفتند میدان گاو! زیرا سالها به صورت نیمه کاره رها شده بود و محل استراحت گاوها بود.
البته باید بگویم شهر شدن آبکنار به این زودی ها اتفاق نخواهد افتاد و کسی که قول شهر شدن آبکنار را داده است از شهر سازی اطلاعات خوبی ندارد، اما می توان این خطه را همچون خطه زیباکنار(قطعه جدا شده از انزلی) به یک منطقه توریستی تبدیل کرد.
بابت باز نشر این مطلب سپاسگذاریم.

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ فروردین ۳۱ام, ۱۳۹۲ ۱۱:۳۳:

آبکنار جوانان متعصب و فعالی داره که آماده هر گونه مشارکت در توسعه شهر هستند. همین الان صومعه سرا برای قسمت هایی از شهرستان انزلی که به شهرستان صومعه سرا واگذار شده برنامه داره، تا تالاب جاده آسفالت میکشه و هزار کار دیگه برنامه ای که در سطح شهرستان انزلی وجود نداره،
شورای شهر رشت اعلام میکنه برای رفع مشکلات شهر رشت باید با شهرها و شوراهای شهرهای و دهستان ها و روستاهای اطراف هماهنگ باشه تا خدمات بهتری بده و بعد برنامه های شورای شهر انزلی به محدود کردن محدوده شهری انزلی مربوط میشه ؟ این نا امید کردن مردم و به حراج گذاشتن ظرفیت های انزلی توسط مسئولین انزلی خیانت به اهالی انزلی و نظام اسلامی است که نتیجه اش دلسردی جوانان این منطقه است و بس…

a.n.z پاسخ در تاريخ فروردین ۳۱ام, ۱۳۹۲ ۱۲:۱۲:

تنها راه راضی نگه داشتم مردم است ، وقتی هیچ امکاناتی در اونجا وجود نداره چرا باید جز انزلی باشه؟ وقتی راه دسترسی به شهر دیگر بهتر از انرلی است چرا باید جز انزلی باشد؟ چند بار اقای فرماندار یا نماینده شهرستان به اونجا سر زدن؟ :reallyangry: :pig2: :pig:

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ فروردین ۳۱ام, ۱۳۹۲ ۱۵:۴۸:

حق با شماست، اتفاقا خود من هم میخواستم به این موضوع اشاره کنم، متاسفانه کم توجهی مسئولین شهرستان انزلی به نواحی زمینه کوچکتر شدن شهرستان رو فراهم میکنه در حالی که بخش اعظمی از بودجه استان از بندر انزلی تامین میشه. رشد توسعه منطقه آزاد انزلی هم با این همه پتانسیل به سرنوشت این شهرستان گره خورده که متاسفانه شاهدیم برخی در خود شهرستان هم به کند تر شدن روند توسعه شهر انزلی و منطقه آزاد کمک میکنند و با عدم استفاده از ظرفیت های موجود کمک میکنن تا برخی دیگر به اهداف پشت پرده خود برسند و تا به امروز به سنگ اندازی و چوب لای چرخ منطقه آزاد کردن خود ادامه بدهند تا شرایط را برای ورود خود فراهم سازند و این نشان دهنده فساد بالا در سطح استانی است.

a.n.z پاسخ در تاريخ فروردین ۳۱ام, ۱۳۹۲ ۲۰:۵۰:

منطقه آزاد به یک چیز بیخود تبدیل شده! اسما” به نام انزلی رسما” به نام دیگران
در منطقه ازاد باید نمایندگی شرکتهای بزرگ داخلی و خارجی وجود داشته باشد ولی من تنها خارجی که دیدم هموطنان چینی بودند!
قیمتها باید در منطقه ازاد تفاوت داشته باشد به هر حال باید یک فرقی بین منطقه ازاد و یک بازار معمولی باید وجود داشته باشد ولی هیچ فرقی با بازار پردیس یا کاسپین یا گیلار نداشت و یک عده هم داشتن مغازه هارو میفروختن!
چیز هایی که من دیدم : سوپر مارکت ، فروش لباس آشغال چینی ، فروش چای لاهیجان ، اسباب بازی ، از این ماشینهای کوچولو که بچه ها سوار میشن هم بود والبته رستوران
ولی شما اگر مناطق ازاد سایر کشورهارو نگاه کنین بزرگترین شرکتهای تجارتی و بازرگانی ، تولیدی ، فنی و مهندسی ، معماری و شهر سازی ، خودروسازی و … در اونجا نمایندگی دارن اونوقت بازار ونوس منطقه ازاد فقط یک طبقه از ۳ طبقه فعال است.
در واقع هیچ سودی برای فروشنده و خریدار ندارد
◘ درسته این حرفهایی که زدم خودزنی است ولی حقیقت است
—————————
غرفه های مربوط به چینی ها

a.n.z پاسخ در تاريخ فروردین ۳۱ام, ۱۳۹۲ ۲۲:۰۷:

مغازه های دارای این اویز قرمز مربوط به انهاست

sajad m

۳۱ فروردین ۱۳۹۲

همه دیدن ما انزلیچیا پخمه هستیم و هر چی لقب و زمین ازمون دزدی میشه هیچی نمی گیم. همه می خوان یه فیضی از انزلی ببرن.
بعضی وقتا حس می کنم انزلی گوشت قربونیه.
ما سمت زیبا کنار فامیل زیاد داریم/ اونا میگن اون وقتا کد زیبا کنار ۰۱۸۲ بود که میشه انزلی ولی الان ۰۱۳۲ شده یعنی رشت. به همین راحتی.

پاسخ

عرفان نوروزی

۳۱ فروردین ۱۳۹۲

آقا ما هم درد و دل محله خودمونو بدیم میذارین توی سایت؟

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ فروردین ۳۱ام, ۱۳۹۲ ۱۵:۵۰:

عرفان جان اینجا سایت خودته برادر بفرستید حتما درج میشه

۳۱ فروردین ۱۳۹۲

واقعاً از این همه بی مسئولیتی آأم دیوانه میشه.آخه بودجه و در آمد انزلی کجا خرج میشه که آبکنار باید حال وروزش این باشه؟؟؟؟؟ :pissedoff:

پاسخ

مژگان

mojshekan

۳۱ فروردین ۱۳۹۲

چه سایت جالبی هست این سایت آبکناری، دلم سوخت واسه اوضاع آبکنار و آبکناریها…

پاسخ

آريان

۳۱ فروردین ۱۳۹۲

دوستان آبکناری بدانند که این نماینده برای انزلی هم هیچ شق القمری نکرده.کافی است به وضعیت جاده کنار گذر و پل نیمه ساخت انزلی و ساختمانهای مخروبه تاریخی از پل انزلی تا میدان اصلی و وضعیت اسفبار محیط زیست و هزاران مشکل کوچک وبزرگ دیگر اشاره کرد.این امامزاده برای ما انزلی چیها هم شفابخش نبوده اند.

پاسخ

۳۱ فروردین ۱۳۹۲

سلام

امیدوارم این کمترین خواسته های ممکن بی وقفه برآورده شوند.

آبکنار پاره تن جدایی ناپذیر بندرانزلی است.

پاسخ

guilak

گیلک

۳۱ فروردین ۱۳۹۲

سلام به همه ابکناریهای با صفا .دوستمان اریان عزیز راست میگویند.ایشان برای بندر انزلی هم کاری نکرده اند .تعجبی هم ندارد چون اهل تبعیض نیستند به خاطر همین برای هیچ بخشی از شهرستان کاری و اقدامی نمی کنند تا باعث ناراحتی کسی نشوند.تا این دوره به سلامتی تمام شود و برای دوره بعدی با امادگی کامل شروع به تبلیغات کنند. توکلتان به خداوند باریتعالی باشد.

پاسخ

ابکنار دوست داشتنی

۳۱ فروردین ۱۳۹۲

با سلام به همه عزیزان
فقط با حرف نمیشه باید کاری کرد وضع ابکنار خیلی بده نه ابادانی نه امکاناتی نه تفرج گاهی هیچی وجود نداره مگه ما انسان نیستیم چرا بانک تعطیل شد چرا به وضع ظاهر روستا رسیدگی نمیشه دزدی هم بیدا میکنه مسولین هیچ کاری نمیکنند

پاسخ

ramin

۳۱ فروردین ۱۳۹۲

هنوز یا خواب هستییییم کی بیدار بشیییم خدا دانددد

پاسخ