به گزارش سامانه خبری تحلیلی انزلی کلاب، عده ای از شهروندان بندرانزلی ساکن در مجتمع مسکونی چهار طبقه سپید، کارمندان شرکت نفت واقع در حومه شهری بندرانزلی با این پایگاه اینترنتی تماس گرفتند و اعلام کردند با مشکلاتی مواجه هستند که آن را به اطلاع مسئولین مربوطه و سایر شهروندان می رسانیم و امیدواریم به این مشکلات رسیدگی شود.

از جمله این مشکلات آلودگی صوتی محل زندگی که ناشی از نصب ژنراتورهای برق است، حضور وانت بارهای میوه فروش و آلودگی محیط زیست حاصل از ریختن پسماندهای میوه و تره بار پوسیده، عدم رعایت بهداشت محیطی توسط دست فروشها و… که این موارد سبب سلب آسایش و از نظر بصری موجب برهم زدن آرامش روانی و دلزدگی نسبت به محل سکونت را بوجود آورده است و از سویی دیگر با توجه به نزدیک شدن به فصل گرما باعث ازدیاد حشرات و شیوع بیماریهای ویروسی و انگلی می گردد  که این امر مسئله بهداشت محل زندگی را نیز تحت الشعاع قرار می دهد.
با توجه به اینکه نظافت و زیباسازی بافت شهری در حوزه اختیارات شهرداری می باشد و شهرداری به همشهریان قول احداث فضای سبز را داده بود، اما شاهد حضور وانت بارها هستیم که موجبات تشویش خاطر اهالی منطقه را سبب گردیده است.

پایگاه اینترنتی انزلی کلاب آمادگی خود را برای پاسخگویی مسئولین شهری نسبت به این موضوع اعلام می دارد.

در ادامه تصاویری از این منطقه که از سوی ساکنین محترم ارسال گردیده است را مشاهده خواهید نمود.13bedar IMG_1951 IMG_1952 IMG_1953 IMG_1954 IMG_1957

جوانان متحد انزلی چی

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

ممنون بابت انعکاس این خبر. امیدوارم شهرداری یه فکری به حال این موضوع بکنه

جلال رهبان

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

بسمه تعالی
شهردار محترم بندر انزلی

یا اهدا سلام و تبریک عید نوروز ، خدمت جنابعالی و کارکنان خدوم ومحترم شهرداری بندر انزلی .

ما ساکنین اپارتمانهای مجتمع مسکونی سپید (کارمندان شرکت نفت ) واقع در کلویر بعد از اتش نشانی که در سال ۱۳۷۷ با ابتیاع این اپارتمانها در ان ساکن گردیده ایم و تماما از کارمندان و مدیران ارشد و پزشکان و بازنشستگان وزارت نفت هستیم و با وجود پرداخت عوارض نوسازی توسط هفتاد و دو مالک این مجتمع از سال مذکور تا کنون ، شهرداری بجای سر و سامان دادن به فضای سبز مقایل این مجتمع سایر سمت ها از جمله فضای بعد و قبل مجتمع ما را فضا سازی نموده و با وضع ابرومندی باعث گردیده اند ورودی شهر که به منزله ویترین شهر زیبا و توریستی بندر انزلی است سر و سامان یافته و محیط چشم نواز برای مسافران ورودی و ساکنین اطراف ایجاد نماید که جای تشکر و قدردانی دارد لکن ما ساکنبن این مجتمع مسکونی خصوصا در ایام نوروز که اکثرا میهمان های نوروزی داشتیم مورد بی مهری مسوولان شهری قرار گرفتیم و بد ترین خاطره در ذهن ما نقش بست و متحیر از اقدام شورای تامین شهر گردیدیم مقامات مسوول یدون توجه به اسایش مالکین این مجتمع اقدام به اسکان تعدادی وانت بار میوه فروش با معضلاتی هم چون الوده نمودن محیط با فضولات انسانی ، الوده نمودن محیط با ضایعات میوه و تعفن حاصل از دور ریز و دپو انواع سیزی و صیفی جات پوسیده ، الودگی صوتی وحشتناک با ژنراتور تولید برق و ازدحام خریداران و سر و صدای حاصل از پارک خود رو ،وداد زدن برای تبلغ اجناس و جلب مشتری در کنار حصار این مجتمع که با صرف هزینه گزاف مالکین شخصا اقدام به درختکاری کرده بوند و اسیب به درختان غرس شده و امد و شد و ازدحام جمعیت انسانی تا پاسی از شب ، عیدی مسوولان شهری به مالکین این مجتمع بود که هرگز فراموش نخواهد شد مزید استحضار ما انسان های اسیب پذیری هستیم که عمر اداری مان پایان یافته و می خواهیم چند صبای عمر باقی مانده را در ارامش بسر بریم .
جناب شهردار ما مالکین با صبر و برد باری تا کنون لب به اعتراض نگشودیم و یقین داریم اگر این اتفاق

در حاشیه منزل شما مسوولان تصمیم گیرنده اتفاق می افتاد مطمئنا بدون فوت وقت و با قدرت انرا دفع

می کردید

شهردار مجترم بندر انزلی ما ۷۲ مالک اپارتمانهای این مجتمع مسکونی از جنابعالی مصرانه درخواست

داریم با اقدامات قاطع نسبت به یرگشت ارامش به ساکنین این مجتمع دستورات لازم صادر فرمایند و

کاروان میوه فروشان را در محل دیگری از جمله محل کشتاگاه سابق یا هر محل دیگری اسکان دهید

ضمنا از شما استدعا داریم مجوز لازم مبنی بر احداث فضای سبز مقابل این مجتمع همچون محل های

مورد اشاره اخذ و ما را همچون گذشته یاری و دعا گوی خود قرار دهید

MajiD پاسخ در تاريخ فروردین ۲۰ام, ۱۳۹۴ ۰۸:۱۷:

ورودی شهرهای مازندران مث نور نمایندگی برندهای جهانی پوشاکه.ورودی های انزلی احاطه شده با وانت های میوه فروشی و تعویض روغن.همشهری عزیز خدا بهتون صبر بده که تو مسکنتون که باید محل ارامش روح و روانتون باشه از صبح تا شب اعصابتون پریشونه.
بهتره عریضتون رو به دست امام جمعه یا فرماندار برسونید.مطمئنن از اون طریق بهتر به دادتون میرسن

سرشار

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

از سایت خوب انزلی کلاب برای پوشش خبر معضل مالکین مجتمع مسکونی سپید سپاسگزاریم
ضمنا دوستان تلاش جناب اقای پور شعبان در ارتباط با بذل توجه ویژه و بکار بستن تمامی امکانات و اتصال اب شهری به این مجتمع را فراموش نکرده اند قبل از لوله کشی لثه کودکان مان عفونی می شد لکن اکنون در صحت بسر می برند معضل الودگی وانت های میوه فروش در ده متری حصار مجتمع که پنجره حداقل چهل خانواده در مقابل این ازدحام باز میشود وحشتناک است
بهر حال بر اساس ان ضرب مثل قدیمی ما بر شیرین از دست ایشان خورده ایم ناشکیبایی ما از عدم دسترسی به شهردار محبوب مان است

leila

leila

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

ساکنین محترم مجتمع سپید سلام
جناب آقای دانای گرامی همانطور که در پست قبلی عرض کردم زمانیکه من خدمت جناب پورشعبان عرض کردم که ساکنین مجتمع سپید بسیار دلخور و ناراحت هستن از من پرسیدن چرا؟؟؟؟؟؟؟
یعنی ایشان در جریان کل دلخوری شما عزیزان نیستند و زمانیکه من صرفا مسئله آلودگی محیط رابیان کردم قول پیگیری دادند ولی همانطور که قبلا عرض کردم جناب شهردار از همراهان همیشگی انزلی کلاب هستند و صد در صد پاسخگو هستند اما اگر در ملاقاتهای شهردار که سه شنبه ها برگزار میشه هماهنگی بشه و حضورا صحبت کنید بسیار سریعتر به نتیجه خواهید رسید.
آرامش قرین همیشگیتان باد
پیروز و سربلند باشید.

جوانان متحد انزلی چی پاسخ در تاريخ فروردین ۲۰ام, ۱۳۹۴ ۱۴:۰۵:

با سلام خدمت خانم لیلا
ببخشید این چیزی که شما مطرح کردید، یعنی شهردار اصلا” به اون منطقه سر نمیزنه و نمیبینه چه خبره؟؟ رئیس جمهور نیست که بگیم فقط در مورد مسائل کلان وارد میشه!! باشه اگه خودشون مسیرشون به محله های ما نمیخوره، نمایندگان شون نمیبینن اونجا رو؟؟ کی بهشون اجازه داد از کنار خیابون برن عقب تا کنار دیوار خونه مردم؟؟؟
میشه لطفا پیگیری کنید؟؟ ممنون از شما بابت زحمتی که در مورد مسائل شهر میکشید :yes:
راستی اون قضیه طومار چی شد؟ اگه اوکی بشه خبر میذارید؟

leila

leila پاسخ در تاريخ فروردین ۲۰ام, ۱۳۹۴ ۱۵:۲۶:

سلام برادر گرامی
من عرض نکردم که شهردار از آن مکان بی اطلاع هستند ایشان از نارضایتی ساکنین بی اطلاع بودند نمیدانستند چرا ساکنین خیلی ناراحتن.
بعدش هم اگه شهردار از آنجا و مشکلات آنجا کاملا باخبر هم باشد تا زمانیکه کسی شکایتی نداشته باشد ایشان اقدامی نمیکنند.نه ایشان نه هیچ مسئول دیگه ای تا زمانی که کسی مطالبه ای نداشته باشد پاسخی نمیگیرد.
در خصوص طومار هم در حال انجام است انشالله در قالب یک گزارش شما را در جریان کم وکیف کار قرار می دهیم.
با تشکر از شما همشهری بزرگوار

جوانان متحد انزلی چی پاسخ در تاريخ فروردین ۲۱ام, ۱۳۹۴ ۰۷:۰۲:

موفق باشید

مریم2

مریم2

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

خیلی خوبه که مسائل همه شهر پوشش داده بشه نه فقط مرکز شهر،ممنون
فقط من یادمه آقای جلالوندی گفته بودن ما با حرف آقای پورشعبان که گفتن وانت های میوه فروش رو ساماندهی کنیم کاملا مخالفیم و از نظر ما کار وانت چیز دیگه است و اصلا نباید میوه بفروشه. حالا چی شد؟ حرف شورا مقدمه یا شهرداری؟

محمد رضا اردکانی

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

حضور محترم جناب آقای شهرداربندرانزلی
امیدوارم با توجه به امر ارامش واسایش وتنفس فضای سبز برای همه اهالی این شهر
زیبابه مشکل کار(ایجاد پایگاه برای کاروان وانت داران که در حقیقت مورد استفاده وکار با وانت تعریف وکاربرد دیگری دارد)ساکنین مجتمع مسکونی کارمندان شرکت نفت نیز رسیدگی گردد. امیداست که جناب عالی مدبرانه این معضل را حل نمایید.
با تشکر از ساکنین مجتمع

موسوی

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

دوستان و مالکین زجر کشیده مجتمع سپید

بر اساس شنیده ها جناب شهردار پر کار شهر مان با لباس مبدل در زمان های مختلف که مشغله شان اجازه می دهد از محلات شهری که معضل دارند و هم چنین مشاهده فیزیکی پیشرفت پروژهها سر کشی می نمایندو دستورات خود را در قالب دست نوشته به مدیران ذیربط شهرداری ابلاغ می نمایتد
بر اساس اصول مدیریت می گویند دستوری که از میان دو لب مدیر خارج شد به علت تنوع مشغله جزییات موضوع توسط مدید فراموش می شودو این مسسولان زیر دست هستندکه بایستی تا حصول نتیجه موضوع را بررسی و اقدامات لازم را انجام و نتیجه را به مدیر خود گزارش دهند
دوستان فکر نمی کنید شهردار ما تنهاست صبح قبل از همه به محل کار تشریف می اورند و شب بعد از همه محل کار را ترک می کنند تازه بابستی با لباس مبدل و مشاهده فیزیکی ، کاستی ها را به زیر دستتان منتقل کنند اقایان هم صبح سر ساهت شروع کاری تشریف می اورند و لحضاتی قبل از پایان وقت اداری اداره را ترک می کنند مشکلات شهر انزلی و سو مدیریت های گذشته با این مقدار صرف وقت اصلاح نمی شود با ازمون و خطا هم شهر اداره نمی شود بایستی با مدیریت دانایی به مسایل شهری نگریست و گروهی همدل و همراه مانند شهردارمان هم قسم شوند تا شهر اباد شود

جوانان متحد انزلی چی پاسخ در تاريخ فروردین ۲۰ام, ۱۳۹۴ ۱۴:۰۸:

این که بدتر شد؟؟
میگن میخوای یکی رو خراب کنی ازش بد دفاع کن، جسارت نباشه یعنی آقای شهردار توانایی مدیریت نیروهاشو نداره؟؟ یعنی اونا دیر میان و زود میرن؟؟ یعنی بابت کاراشون به شهردار گزارش نمیدن؟؟

علی دانا پاسخ در تاريخ فروردین ۲۰ام, ۱۳۹۴ ۱۵:۴۹:

مفهوم مخالف متن خانم موسوی شاید همین مطلبی باشد که شما فرمودید
از شما جوانان متحد انزلی درخواست داریم هنگام غروب در کنار همین وانت بار ها ما را صدا کنید تا با چای و شیرینی خدمت برسیم بعد ببینید ریر مجموعه نا هماهنگ با شهر مان چکار میکنند توصیه می کنم دل مشغولی ها و دست نوشته های شهردار را مطالعه کنید تا حق مطلب را درک کنید

جلال پاسخ در تاريخ فروردین ۲۰ام, ۱۳۹۴ ۱۶:۰۵:

یعنی شما می فرمایید همگی با اقای شهردار شروع به کار میکنند و با ایشان هم محل کار را ترک می کنند من غیر از این دیدم
ضمنا اقای شهردار طی سال از چند روز مرخصی استحقاقی استفاده می کنند و چقدر از هرخصی ایشان سوخت می شود
این است که گفته میشود زیر مجموعه با سر گروه خود هماهنگ نیست درست مثل یک تیم فوتبال سرگروه اگر هم توانایی هدایت تیم را داشته باشد اشتباه یا کم کاری یک نفر باعث تنزل تیم میشود

علی دانا

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

بسیار تعجب کردم که دیدم بنا به إظهار لیلا خانم تا قبل از ملاقات أیشان با جناب شهر دار محترم انجناب
ازشکواییه نماینده ساکنین مطلع نشده أند البته در تهران نوار پیامگیر شهر دارى هرشب در اختیار شهر دار تهران قرار میگیرد
وأین که چرا أیشان باین امکانات دسترسى ندارند هم جاى سؤال دارد بهر صورت مهم اینست که صدا و در خواست ساکنین بنحوى بگوش وسمع أیشان برسد

[پاسخ]

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

ای کاش برای انجام هر کاری ویا انجام دادن هر حرکتی .اندکی به قوانین وتجربیات شهر ها ویا کشورهای در حال پیشرفت ویا کشورها وشهرهای در حال توسعه توجه ای داشته باشیم.
مثل همین حرکتی که در روبروی کشتارگاه وروبروی چهار طبقه صورت گرفته .
اینها کارهای بسیار کوچک وساده می باشند .ولی با این کوچکی وساده بودنش .بسیار بزرگ به چشم می اید.
هرچند هر بی نظمی وبی تجربه گی بر می گردد باز به سمت خودمان .یعنی در هر صورتی بخواهیم بیائیم دنبال مقصراش باشیم .باز متوجه خواهیم شد مقصر اصلی خود ما انسانها هستیم.
مثال این چه سیستم وقانونی می باشد .که با وانت در کوچه وبازار ها .مشغول به فروختن اجناس می باشند.
اگر قرار است با وانت ویا گاری اجناس فروخته ویا بساطی صورت گیرد .پس زدن مغازه یعنی چه .پس مغازه داری بی معناست.
درست است بیکاری وفراوان وگرفتاری ها زیاد می باشد.
چرا با قوانین واندکی پا فشاری وتلاش .شغل های هر شخص ویا مکانهای کسب اشخاص را معلوم نمی کنیم.
اینها همه بر می گردد به بی نظمی وبی توجعی مسئولین همان شهر ها. وهمان مکان ها.
جالب است که همه ما سخنور .عالم ودانا هستیم . وهمه برای دیگران موعظه وحدیث .داستان می گوئیم. ولی بر عکس سر عمل وسر انجام هر کاری اشتباه داریم وخودمان هم به نوعی برای جامعه ومحیط خودمان مشکل ساز ویا ایجاد بی نظمی وایجاد گرفتاری می نمائیم.
درست است بازار وبازار چه فروشنده ومغازه وغیره باید باشد. ولی باید اصولی وحساب شده باشد. بازارچه ومغازه وهر چیزی .روی حساب وکتاب .
بدبختی باعث همه این بی نظمی ها . بی عرضه گی مسئولین= بی تجربه گی ونداشتن علم ودانش +رودروایسی ویا آشنابازی وخجالتی +یا دلسوزی +از همه مهمتر زیر سبیلی وباج وپول زیر میزی گرفتن می باشد .که همه دست اتحاد باهم دادن .باعث بی نظمی وباعث گرفتاری برای خود ماها می شود.
جالب است اینگونه اشتباهات همیشه جلوی چشم هم صورت می گیرد وبسیار تو ذوق هم می زند.
یک شهر که نام منطقه آزاد روی اش گذاشته شده. از یک طرف مسئولین اش زباله های خیابانها وکوچه پس کوچه های اش را جمع واز طرفی از طالب اباد تا سنگاچین . هر جای را نگاه می کنیم . زمینهای های با مسافت دویست الی چهارصد متر . همه هم در خیابان اصلی ودر مسیرهای که پر رفت وامد می باشد. ضایعات جمع کنی .پلاستیک واهن وغیره روی هم انباشته شده . ونمای زشتی به این شهر داده.
آن هم تمیز وروشن وواضع.
باور ندارید.همین العان از طالب آباد تا سنگاچین .با ماشین دیگر نه .با اتوبوس ویا خود همین تاکسی تماشا کنید .تا متوجه شود .چند مکان اینچنیین است.
شاید عده ای به من بگوئید بیکاری وگرفتاری باعث می شود چنین چیزی صورت بگیرد.
.ولی من چنین چیزی را هرگز قبول نمی کنم.
مثال در این شهر هم تاکسی کار می کند. وهم شخصی. ولی دربسیاری از شهرها .هیچ ماشین شخصی ای جرائت سوار کردن مسافر را ندارد نمونه شهر بابلسر.
هم خیابانها برای رانندگان تاکسی تفکیک شده وهم ایستگاه ها وهم کار شان اصولی وبرنامه ریزی شده..
آیا این نظم دادن واین کار اصولی باعث وبانی اش چه کسی می باشد.
۱- اول مسئولین۲که با ایجاد قانون به همه یاد آوری می کنند .پیروی از قانون به نفع خودشان می باشد زیرا اگر از قانون پیروی نکنند .در عذاب و در گرفتاری غرق خواهند شد.۲–رانندگان تاکسی .هم برای خود وهم برای شغل شان ارزش قائل می شوند. ۳- هم مردم که هم باعث جلوگیری از بی نظمی وهم باعث می شود خودشان در آسایش ودر ارامش باشند ودر امان می باشند..
آری اگر کارمند ویا هر شخصی دوست دارد مسافر کشی نماید .از شغل اش بیرون امده بیایند امتیاز رانندگی بگیرند .
از همه مهمتر از مسئولین تاکسرانی انزلی .خواهش می کنم .برای یک بار یک کار درست وحسابی انجام دهند .تا برای همیشه بی نظمی را از این شهر خارج نمایند.
مثال اگر ۲۰۰۰ویا هر چقدر تاکسی در این شهر هست. بیایند ان چند ماشین شخصی ای که مسافر کشی می کنند . آنهای که کارشان فقط همین مسافر کشی می باشد وبومی هستند. برای آخرین بار به این چند نفر هم امتیاز تاکسی داده .و کم کم پول امتیاز را از آنها بگیرند .اگر پول دادن امتیاز تاکسی را یک جا ندارند..
آیا برای یک بار چنین کاری نمی توانند بکنند. .چرا . می توانند . انگاری خودمان از ازار دادن به خودمان خوش مان می آید.ویا دوست داریم نان .بی نظمی وناحقی بر سر سفره های خانه مان ببریم.
اگر غیر از این باشد. نظم دادن ویا زندگی اصولی وقانونی ودرست وحسابی داشتن هیچ .زحمتی ویا هیچ کاری ندارد.
آری می توانیم یک بار این حرکت را انجام وبه آنها امتیاز بدهیم. .بعد از ان هر کسی چنین حرکتی ویا دوباره مسافر کشی نمود .جریمه میلاردی برای اش ببرند.تا دست به چنین کاری نزنند.
با این کار هم خودشان راحت خواهند شد. وهم مردم در اسایش وارامش خواهند بود. حداقل حق شان ضایع نمی شود .وکسی روضی شان را نسیب نمی شود .
آری در کنار رفع این مشکل حد وحدود تاکسی ها را هم می توانند معلوم کنند .که این نظم دادن هم کمک بزرگی به طرح ترافیک می کند وهم برای خود رانندکان .از هر لحاظ مفید وبا ارزش می باشد.هم از نظر سوخت وهم از نظر اعصاب وروان.
زیرا اگر بایندور ۵۰ ماشین .سی متری ۶۰ الی ۵۰ ویا نوغان ویا بشم و ومیدان .فلانقدر ویا از میدان به سمت غازیان.هم فلانقدر.وووووهر مسیر تعیین گردد. کمر ترافیک شهر هم اندکی شکسته خواهد.شد
نمونه همین حرکتها ونظم دادن ها را در کارهای دیگر هم می توانیم انجام دهیم.
جمع کرن خودروهای بار فروشی ودادن مکان های خاص در جاهای مختلف . ایجاد بازار های کوچ در فاصله های نزدیک .
ویا با ایجاد دکه های کوچک وزیباویک نفره در گوشه وکنار این شهربرای .ایجاد رفع مشکلات هم شهری ها . آن هم با فروش جناس مختلف ودر مکانهای مختلف. طوری طراحی شود که نه به مغازه دارها لطمه ای وارد شود ونه به مردم ونه به زیبایی شهر .
اگر اندکی در فیلم ها ویا در ماند ها در تلویزیون ویا ماهواره ها به اینگونه مکانها توجه کرده باشیم.
بعضی دکه ها ویا مکانها طوری طراحی شده اند. که باعث زیبایی شهر های می شوند.

.ولی اگر اندکی به بازار چه روبروی چهار طبقه توجه کرده باشید . آنقدر زشت است که آن منطقه را به خرابه تبدیل نموده.
می توان هم حرکت را در مکانهای دور از چشم ایجاد ودورش را با دیوارها ویا فنس پوشش می دادند.تابه چشم نیایند.
ویا می توانند بعضی مکانها که متعلق به دولت می باشد ..مثل پارک ها ویا بانگ ها ویا ادارات وارگانهای را حالت دو طبقه درست نمایند .یعنی پایین این مکانها را بازار و یا پارک .درست نمایند.
اگر صحبت کار باشد . خیلی کارها می توان برای شهر وجامعه مان انجام دهیم. حتی اگر در یک زمین ومساحت ۵۰ متری. .
زمانی که در یک زمین ۵۰ الی ۶۰ متری ۱۰ الی فلانقدر خانواده زندگی می کنند ویا در یک زمین یک متری چند نفر را دفن می کنندو .یعنی یک زمین یک متری راطوری ادم ها را دفن می کنند که هر طبقه را فلانقدر می فروشند.
پس چرا ما در انجام کار وخدمتی که برای آسایش خود فرزندان مان می باشد عاجز وناتوان هستیم.
آیا این ظلم وستم ها را که در اطراف مان وجود دارد وهمه شاکی ونالان هستیم. خود ما برای خودمان ایجاد نمی کنیم.
ولی افسوس زمانی بیدار واگاه می شویم .که دیگر زمانی برای جبران وجود ندارد.دیگر کار از کارها گذشته.
آری پس بیائیم از راهش وارد شویم .
می توانیم برای آسایش خودمان واز نظر زیبا نگهداشتن محیط اطرافمان از هر لحاظ حتی از نظر خرید وفروش برای مردم راحت وآسان باشد.
مثال. در بسیاری از کوشه کنار این شهر زمینهای ای وجود دارد که متعلق به دولت می باشد وبلا تکلیف افتاده است. اگر مسئولین ما علم ودانش وتجربه بیشتری داشته باشند .ویا اندکی به علم ودانش خود از طریق روزنامه ها ویا تلویزیون ها ویا اینترنت ها اضافه نمایند .کارهای بزرگ وزیبایی می توانند برای این شهر انجام دهند.

واز همه مهتر .این همه ریخت وپاش از بیت المال نمی شود .یک کار را سه چهار بار انجام نمی دهند .حداقل یک متر کار اصولی انجام می دهند برای ۱۰ سال .نه اینکه ۱۰۰ متر کار انجام دهند برای یکی دوساعت ویا یکی دوسال وبعد متوجه شوند اشتباه وغلط بوده ودوباره خراب کنند.
بخدا قسم .تابان همه این اشتباهات چه عمد باشد ویا چه غیر عمد همه را در این دنیا ودر آخرت خواهیم داد.
بخدا قسم . طبیعت چوب اش را به نوعی چه به خودمان ویا چه به فرزندان ویا اطرافیان خودمان خواهد زد.
خوشا به حال کسانی که در این جهان . به مجازات وپاداش خالق یکتا پی برده اند.
خوشا به حال کسانی که بیدارند .به طبیعت وچوب طبیعت اعتقاد واطمینان دارند. .
واز خالق بزرگ خواهش می کنم . کمک نمایند همه ما را بیدار نماید .بخصوص مسئولین وبزرگان شهر ما را که ساکنین شهری منتظر خدمت ویاری ومدد این عزیزان می باشند.
یاحق.
واز خالق بزرگ خواستاریم .در هر دو دنیا حافظ .جان ومال عزیزانی باشد ک به فکر جامعه وهم نوع خود می باشند.
آری اگر اندکی اتحاد .اندکی همت .اندکی گذشت واندکی مردانگی .واندکی علم ودانش داشته باشیم .ودر کنار هم وبا کمک هم برای هم استفاده نمائیم. .
هم خودمان وفرزندان وهم همه عزیزان واطرافیان ما در آسایش وآرامش وآسوده خاهند بود.
وباز وبرای همیشه می گویم.
یا حق.

فاطمه سادات

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

سلام
با کمال مسرت به اطلاع میرساند علیرغم اطلاع اقای شهردار از موضوع سلب اسایش ۷۲ خانواده مجتمع مسکونی سپید وانت بارهای میوه فروش مواضع خودشان را با نصب چادر تحکیم کرده و به ریخت و پاش اشغال و اضافه کردن موتور برق اقدام جانانه نموده اند این در حالی است که موتور برق ها با دخالت پلبس ۱۱۰ ساعت یازده و ده دقیقه شب از غرش باز ایستادند
مسولین شهر که این اقدام نا جوانمرانه را انجام دادید وما را از سکونت گاه خود دلزده نمودید فقط شما را نفرین می کنیم

3eyedAli

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

اااااااااااااااه خسته شدم چقدر غر می زنید خب پاشید برید شهرداری اعتراض کنید نشستید پشت سیستم هی ننه من غریبم بازی در میارید هر کی ندونه فکر می کنه شهرداری انزلی نوک قله قاف هستش و دست اینا بهش نمی رسه

رحیم پور

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

آسید علی گرامی
چون حق با ما است و قابل کتمان هم نیست از اواخر اسفند همین کاری که شما افاضه فرمودید را کردیم پاسخ نداد من به دلسوزی شما شک ندارم ولی تا در محل قرار نگیری غر که چه عرض کنم به قر قر می افتی خسته هم نشو مثل ما تا پاسی از شب صدای موتور برق بیخ گوشت باشه تا بلاخره با دخالت پلیس کبه مرگ مون را بگذاریم زمین خستگی مال ماست ازشما توقع دفاع مشروع داریم فرهنگ افراد فرق میکنه یکی هنوز داره ابونمان قبوض را با سیستم می ده یکی هم با نه نه غریبم بازی به مسوول شعبه التماس میکنه نمی دانم فرهنک آسید علی عزیز ما از جنس کدوم یکی است

کامی پاسخ در تاريخ فروردین ۲۱ام, ۱۳۹۴ ۱۲:۵۸:

یکی دیگه داره زورش را می زنه یکی دیگه به قله نرسیده خسته شده با با من دیشب رفتم دیدم عجب صبری خدا دارد از بازاره مکاره شام هم بد تر بود هرچه وانت بار توی انزلی هست چند جعبه میوه ریخته توش یه موتور برق هم روشن کرده یکی هم مرتب هوار میزنه که خیاراش گل به سرند و محلی یه عده هم اتیش روشن کرده بودند پک محبت می زدند به نحتویات داخل سیب زمینی فکر کنم علی اقام انجا بود که این قدر خسته از خواب پاشده

3eyedAli

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

بازم میگم اهالی این مجتمع اونقدر که اینجا فعالند در فضای حقیقی فعال باشند به حقوق حقه خود خواهند رسید

در ضمن جناب رحیم پور بنده قبوضم رو الکترونیکی پرداخت می کنم و منت هیچ کس رو نمی کشم

کامی

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

علی جان سلام
تازه فهمیدم یه جیزهایی حالیت میشه مرد حسابی شما که اول منکر سیستم بودی بعدشم میگی قبض هایم را با سبستم میدم خوب تا سیستم هست منت مسوول شعبه را نمی کشی یه چیز دیگه همیشه یک تومن فدای ده تومان بکن عزیزم اگر نشد که تا حالا نشده تمام ای کامنت ها را هم ضمیمه پرونده میکنیم یعنی خود وکیل این را گفته ما اهالی از لیلا خانم ممنونیم که دل زدگی ما از مسکن مان را اقلا به شهردار گفته ولی بجه سید تو چکار کردی همش نق می زنی و میگی خسته شدی و ااااااه و اوووووه راه انداختی و میگی چرا پای سیستم نشستین برین قله قاف شهردار انجا نشسته و غر میزنین
علی جان ما فعلا زور مان را به التماس نمی دیم میخایم ببینم این همه خرج ای تی توی شهرداری که از جیب ملت خرج میشه به اندازه یک ورق کاغذ ارزش داره با چند تا امضا نامفهوم یا بر اساس زمان قجر با چند تا اثر انگشت سبابه دست راست

علیرضا اسدی

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

شما منفی هاش رو همش گفتید اما یک نکته مثبت هم داشت برای ماهایی که مرتب باید از اونجا رد بشیم اونم با دوچرخه … یه جورایی الان دیگه نفس راحتی میکشم چرا؟ چون که وانتی ها که کنار خیابون بودند یک سوم خیابون رو گرفته بودند بعد چند تا ماشین هم دوبله سوبله میخواستند وایستند میوه بخرند ماهم میخواستیم از بغل اینها رد بشیم خداییش این صدقه های گاه گداری عجب اثری دارد وگرنه ۲ سالی میشد که پسرام یتیم بودند!!!

جلال

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

یرادر ارجمند جناب اسدی
مطالب نوشته شده نوسط شما عذر بدتر از گناه است چرا؟ چون برای ساماندهی معضل میوه فروشی انهم با وانت که اصولا کابرد دیگری دارد یک راهش این است که مثلا بیان چلو منزل شما خط کشی کنند و بگویند هرچه وانت بار در انزلی است بیایند اینجا میوه بفروشند یا راه دیگه اش اینه که مثل خیلی جاهای دیگه بازار روز در محلی نظیف درست کنند وانت را در جهت بارکشی بکار ببندند و با فروش ان سرمایه میوه فروشی را مضاعف کنند بله علیرضا خان بد بود بد تر شد دود این اقدام شهرداری به چشم ساکنین این مجتمع می رود چرا؟ بی نظمی پراکندگی اشغال صدای موتور برق اجابت مزاج کنار حصار مجتمع حشرات بوی بد میکروب ویروس و خیلی معضلات دیگه که در کامنت ها درج شده
خوب اسدی جان حاضری این جماعت در ده متری محل سکونت شما و خانواده اسکان داده شوند؟

رجبی پاسخ در تاريخ فروردین ۲۲ام, ۱۳۹۴ ۱۲:۳۶:

میشه شهرداری قانون بزاره غروب شد تعطیل کنند اینجوری قضیه موتور برق حله
یک نفر رفتگر ثابت از طرف شهرداری هم بزارند مرتب اونجارو تمیز کنه
دیگه چی میگین؟

جلال پاسخ در تاريخ فروردین ۲۲ام, ۱۳۹۴ ۱۳:۳۰:

جناب رجبی سلام علیکم
سرانه فضای سبز و ازدحام مردم وحشرات و اجابت مزاج وانت بارها را زیر پنجره مردم هم میشه حل کرد ولی قربونت برم اگر چند تا کارشناس مثل حضرتعالی توی شهرداری بود شهر زودتر اباد میشد
مشهور است وقتی ملکه کاترین از پنجره اطاقش حضور انقلابیون را دید از ندیمه اش پرسید این ها چرا اینجا جمع شدند و چی میخواهند ندیمه گفت این هاگرسنه اند دارند انقلاب می کنند نان ندارتد بخورنت کاترین جواب داد اگر نان ندارند چرا بهشان نمی گویید بیسکویت بخورند
عزیزم این ها سوله می خواهند برق شهری می خواهند سرویس بهداشتی می خواهند مسوول نرخ گذاری می خواهند مدیر بازارچه می خواهنددر فضای مناسب درست مثل انچه که در همه شهر ها مثل تهران ولی شهری که اسمش دروازه اروپا است مغز مسوولین اش نبابستی کوچک باشه

جاوید

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

شنبه بازار میره اداره غله

رحیم پور پاسخ در تاريخ فروردین ۲۲ام, ۱۳۹۴ ۱۰:۲۵:

نه جاوید عزیز شنبه بازار بدون کار کارشناسی میره میدان پرستار بیچاره ساکنین اطراف و بیمار های بیمارستان از حالا که شایع شده خانه های شرق مبدان خیلی ارزان شده

جوانان متحد انزلی چی پاسخ در تاريخ فروردین ۲۲ام, ۱۳۹۴ ۱۶:۴۱:

بیخود میکنن بیارن تو محل ما.
خبر نداشتم. باید با اهالی محل صحبت بشه و هرجور که هست نذاریم این اتفاق بیفته. حتی به زور…

جلال پاسخ در تاريخ فروردین ۲۲ام, ۱۳۹۴ ۱۹:۲۲:

((((این که بدتر شد؟؟
میگن میخوای یکی رو خراب کنی ازش بد دفاع کن، جسارت نباشه یعنی آقای شهردار توانایی مدیریت نیروهاشو نداره؟؟ یعنی اونا دیر میان و زود میرن؟؟ یعنی بابت کاراشون به شهردار گزارش نمیدن؟؟)))))
جوانان عزیز انزلی حالا نوبت شماست ، خوبه ما همگی و یک صدا بگیم بله اقا شهردار میدان پرستار بهترین گزینه برای شنبه بازار است یک طرف یلوار بساط کنن طرف دیگه هم رفت و امد کنند و جای پارک باشه ما هم برای خرید فقط کافی است پیاده از چهارطبقه بیایم انجا
شما هر روز از جلو مجتمع ما رد میشدی و سکوت کرده بودی چه جوانان متحدی!!!! واقعا که

جوانان متحد انزلی چی پاسخ در تاريخ فروردین ۲۳ام, ۱۳۹۴ ۰۸:۳۵:

داداش گلم من که با شما ام، تو نظراتم سمت شما ایستادم و به شهردار انتقاد کردم که چرا خبر نداره کارمنداش چیکار دارن میکنن، منم بارها به این وضع سر خیابون و منطقه چهارطبقه خودمون انتقاد کردم…
ضمنا” من به لطف مسئولین شهرم الان بندرعباس مشغولم و دیر به دیر میام انزلی و بازم اگه این سری اومدم در خدمتتون هستم.
بحث جلوی چهار طبقه چندتا ماشینن که به امید خدا و با پیگیری و اتحادمون میتونیم یه کاریش کنیم اما اگه پرستار بشه شنبه بازار دیگه کاریش نمیشه کرد.
باز هم ما درخدمتیم قربان

جوانان متحد انزلی چی پاسخ در تاريخ فروردین ۲۳ام, ۱۳۹۴ ۰۸:۴۴:

جلال عزیز خیلی ناراحت شدم که تصور کردید ما با شما نیستیم، نظر اول این خبر رو ما دادیم و احساس امیدواری کردیم،
نظر بعدی رو در جواب کاربر لیلا دادیم و نوشتیم ” کی بهشون اجازه داد از کنار خیابون برن عقب تا کنار دیوار خونه مردم؟؟؟
میشه لطفا پیگیری کنید؟؟ ”
نظر بعدی رو هم در جواب کاربر موسوی دادیم که نوشتن شهردار تنهاست و گفتیم ” یعنی شهردار توانایی مدیریت نداره؟ و …”
در خبرهای قبلا بارها ما از وضعیت محله چهارطبق و پرستار و کمبودهاشون حرف زدیم ولی کو گوش شنوا؟؟
اگه نخوان این قضیه رو با آرامش و مسالمت آمیز حل کنن، مجبوریم دست به زور بزنیم، اگه نتونیم وانت دارا رو بیرون کنیم، میتونیم مشتریاشونو بپرونیم و هزار و یک کار دیگه که نیاز به اتحاد مردم محل داره.

جلال

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

شهردار محترم بندر انزلی
سلام و درود برشما ، باوجودی که نقل قول شده شما در جریان گلایه و مشکلات ما قرار گرفته اید چرا پاسخی به این ساکنین نمی دهید شما علاقه وافری به سیستم و گزارش گیری سیستمی دارید ولی چرا در ، مدیریت زمان ، خودتان وقتی برای این کار در نظر نگرفته اید بر اساس توصیه عزیزان که کامنت های انها در همین سایت منعکس است قرار است اعضای هیات مدیره این مجتمع برای ملاقات حضوری روز سه شنبه ۲۵ فروردین انشاالله از تهران به انزلی مسافرت کنند و شکواییه خودشان را تقدیم کنند مهندس پور شعبان عزیز اگر این عده سالم رسیدن انزلی که با شما انشاالله ملاقات خواهند کرد و اگر خدای ناخواسته در این سفر جان خود را از دست دادند شما جوابی برای درگاه الهی دارید
شنیدم راننده ای با خط خوش نوشته بود
من نمی رفتم سفر تو فرستادی مرا
گر بمیرم در این سفر اه من گیرد تو را
استدعای ما از شما یک پاسخ کوتاه است در غیر این صورت کارهایمان را رها می کنیم و خدمت میرسیم
در پناه خدا باشید

AnzaliClub

AnzaliClub پاسخ در تاريخ فروردین ۲۲ام, ۱۳۹۴ ۲۰:۳۴:

دوست عزیز خبرنگاران سایت این موضوع رو پیگیری کردن و آقای شهردار قول دادن بعد از بررسی پاسخگو باشن.

جلال

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

سعدی علیه الرحمه می گوید: به احوال ان کس بباید گریست ، که دخلش بود نوزده خرج بیست
نظام مدیریتی شهری ما به خاطر کنترل هایی که روی ان صورت نگرفته دخل و خرجش یکی نیست آمال و آرزوهایی برای انجام دادن دارندکه اساسا توام مالی اش را ندارند و برای اینکه توان مالی را پیداکننداز برنامه ها عدول می کند نهاد های مدنی هم پیگیری های حقوقی نمی کنند مگر می شود ساخنمانی بسازیم و مجرای تنفس و ازاد سازی الودگی شهر را با پارچه نوشته ای <> و هر کاری دل مان خواست بکنیم و بیش از هفتاد و دو خانواده در معرض انواع الودگی اعم از میکوبی و صوتی عدم بهداشت قرار دهیم ؟
اصولا قانون مدنی ما چنین اجازه ای نمی دهد تنها چون شهروندان به حقوق خودشان اشنا نیستند و هم نظام حقوقی مان ایراد دارد وقتی کاری عرفی می شود و تخلفی گسترده می شود خودش جای قانون را می گیرد چنین فانون نا نوشته ای در شهر مان حاکم شده که متاسفانه پول حرف اول را می زند
چون خوشبختانه کشوری هستیم که پیشنه و عفبه تاریخی داریم همه اینهاچون بارها در تایخ تکرار شده است در قالب شعر و طنز هم امده که می گوید <> پس برای اینکه شهری داشته باشیم که از توسعه مناسب و پایدار برخوردار و با در نظر گرفتن همه مولفه های شهری باشد این است که ما شهر را به هر بهایی نفروشیم و توسعه و پروانه ساختمانی را به هر قیمتی صادر نکنیم

leila

leila

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

با عرض سلام خدمت برادر بزرگوار جناب رهبان و ساکنین محترم مجتمع سپید
باید خدمتان عرض کنم که در خصوص مسافرت اعضای هیات مدیره برای شرکت در جلسه ۳شنبه شهردار با مردم ،این هفته مناسب نیست،همانگونه که قبلا هم عرض کردم چون ۴شنبه سفر هیات دولت را درپیش داریم ادارات درگیر مراسم استقبال هستند وشهرداری انزلی هم همینطور،من تماس گرفتم وپیگیری موضوع کردم و چون شما اذعان داشتید که این عزیزان از تهران می آیند به نظر بنده حقیر سفر را کنسل کرده تا انشاالله برای هفته بعد در صورت لزوم برنامه ریزی گردد.
انشاالله که در طول هفته با پیگیریهایی که انجام میشود نیاز به مسافرت این عزیزان نباشد و مشکل شما همشهریان گرامی نیز حل شود.
شما میتوانید از طریق همین پست با ما در ارتباط باشید،و هرگونه خبر جدید و پیگیری از سوی شهردار را به اطلاع شما عزیزان می رسانیم.
موفق وپیروز باشید.

محمد رضا اردکانی

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

برادر گرامی آقای رهبان و سرکار خانم لیلا با تشکر فراوان از پیگیری مستمر شما امید دارم که بزودی شهردار محترم اقدام اساسی نموده وبعنوان شهروند دلسوز نشان دهد که به شهر ومحل زندگی خود وخانواده بزرگ انزلی اش برایشان مهم وبا اهمیت میباشد بهرحال شهری زیبا وعاری از آلودگی به هر نوعی که تصور میشود در شان شهردار وظیفه شناس هست
با امید به بهبوداوضاع
اردکانی

رضا

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

با عنایت به اهمیت فضای سبز شهری و نقش آن در بهبود کیفیت محیط
زیست که از شاخص های مهم توسعه پایدار شهری می باشد و همچنین
سفارشات اکید مذهبی و ملی جهت نگاهداشت این موهبت الهی شهردار محترم بندر انزلی چه پاسخی دارد

حسین پاسخ در تاريخ فروردین ۲۳ام, ۱۳۹۴ ۲۰:۲۶:

رضا جان سلام خوبی
عزیزم خوب است بدانیم درختان و فضای سبز جزء مهمی از محیط زیست شهری است که با ایفای
نقش هایی چون جذب پرتوهای مادون قرمز خورشیدی، جذب گرد و غبار
هوا، تولید اکسیژن، از بین بردن بسیاری از باکتری ها و قارچ های تک سلولی
مضر و همچنین ایجاد فرح بخشی در انسان روز به روز بر اهمیت حفظ و
توسعه آن در جوامع افزوده می شود.
ریشه ارتباط و علاقه انسان به گیاه و درختان از سال های بسیار دور و شاید
از دوران انسان های اولیه نشأت می گیرد و بی شک حیات آدمی مستقیماً تحت
تأثیر محیط زیست محل زندگی اوست. در اصل ۵۰ قانون اساسی جمهوری
اسلامی ایران، حفاظت از محیط زیست که نسل های کنونی و آینده باید حیات
اجتماعی رو به رشدی در آن داشته باشند، یک وظیفه عمومی تلقی شده و به
همین منظور کشور ما نیز همانند سایر کشورها گام های مؤثری در جهت
تصویب قوانین و آئین نامه ها و دستورالعمل های جدید و پیوستن به معاهدات
بین المللی برداشته است. اهمیت فضای سبز، در شهرها نیز
غیر قابل انکار بوده و تلاش در جهت تصویب قوانین به روز و جدید و
اصلاح قوانین گذشته دلیلی بر نقش و اهمیت این امر در زندگی امروز بشر
است.
با مروری بر گذشته می توان به چالش های فراوان در فرآیند توسعه شهری
از یک سو و صیانت از محیط زیست شهری از سوی دیگر پی برد تخریب
فضای سبز و از بین بردن ان مسئولیت ها را متوجه مسئولان و متولیان مدیریت
شهری می کند حال چگونه مسوولین شهری بندر انزلی با انهمه قدمت دچار چتین اشتباه فاحشی گردیده اند که با جان و سلامتی ۷۲ خانواده سکنی داده شده در چهارطبقه شرکت نفت بازی کنند کناه نابخشودنی است

جلال رهبان پاسخ در تاريخ فروردین ۲۳ام, ۱۳۹۴ ۲۱:۳۶:

سلام حسین گرامی و ارجمند
ضمن تایید مطالب عنوان شده مسلما حضرتعالی ار اساتید این مقوله هستید لذا به استحضار عالی میرساند
امروزه بحث آلودگی هوا به ویژه در جوامع صنعتی و نیمه صنعتی به یکی
از معضلات کلانشهرها تبدیل شده که هر از گاهی به ویژه در فصل سرما پرده
از چهره برداشته و مسئولان امر را به چاره اندیشی وادار می سازد. بعضی اوقات
آلودگی هوا به حدی است که در شرایط اضطراری قرار می گیرد تا جائی که
جهت مقابله با آن به استفاده از راهکارهای متعددی
تمسک می جویند. با این اوصاف و از آنجائی که آثار ناشی از این
آلودگی ها منجر به بروز بیماری های گوناگون ریوی و غیره می شود لذا،
جانمایی فضای سبز و فیلتر تهویه هوا به صورت طبیعی کمک بسیار مؤثری در
کاهش اثر آلودگی خواهد داشت. این تهویه طبیعی پوشش گیاهی و به عبارتی
فضای سبز می باشد.
از دیگر اثرات فضای سبز شهری از دیدگاه زیست محیطی مواردی چون
کاهش آلودگی صوتی، بهبود شرایط زیست محیطی در شهر، افزایش
نفوذپذیری خاک و تأثیر مثبت بر چرخه آب و افزایش کیفیت آب های
زیرزمینی است. فضای سبز می تواند به طور قابل توجهی دمای هوا را کاهش
داده و با افزایش رطوبت نسبی آن به تعدیل آب و هوا کمک کند. با این
بخش جاندار محیط شهری مکمل بخش بی جان نام برد
و از این رو بالا بردن سطح آگاهی های مردم.
و آشنایی آن ها با اهمیت فضای سبز و قوانین و مقررات مرتبط با حفظ و
توسعه آن، امری ضروری به نظر می رسد.
شهرداری نهادی است که از مهم ترین
و بزرگترین وظایف تخصصی آن،
حفظ و گسترش فضای سبز شهری
می باشد و در این راستا برنامه های
اجرایی مرتبط با این موضوع از جمله اعمال نظارت عالی در جهت ارتقاء کمی
و کیفی فضای سبز شهر در قالب گروه های کارشناسی، طراحی، اجرا و نظارت
بر پروژه فضای سبز،
تشکیل کمیته های برنامه ریزی فضای سبز، دفع آفات و
بیماری های گیاهی و بررسی آلودگی ها، پیشگیری از نابودی طبیعت درون
شهری و در معنای دقیق ساماندهی فضای سبز، در دستور کار آن قرار گرفته و
به شهرداری واکذار شده است
با توجه به مراتب فوق الذکر، آشنایی مجریان و مدیران شهری و همچنین
شهروندان با قوانین، مقررات، ضوابط و دستورالعمل های مربوط به فضای سبز
در شهر امری ضروری و غیر قابل انکار می باشد.
و ما مصرا انرا از مسوولین شهر خود مطالبه می کنیم

فرزانه سرشار

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

جناب اقای پور شعبان سلام
یادش بخیر موقعی که شهردار شدی چه حرف های قشنگی میزدی و در این مدت کوتاه چقدر ازحرف هاتون فاصله گرفتی چطور میشه که این طور میشه گزیده کوتاهی از فرمایشات ان جناب را عینا درج می نمایم

پور شعبان در سخنان کوتاهی گفت: تا دو دهه قبل هر جا که نامی از بندر انزلی می آمد چند چیز به ذهن متبادر می شد. نخست معیشت مردمان این دیار بود که با دریا و صید و صیادی عجین بود و همچنین سرانه در خور توجه مصرف ماهی و آبزیان در این منطقه.

او ادامه داد: دومین شاخصه بندر انزلی فضاهای جذاب گردشگری آن اعم از تالاب و لکه های جنگلی اش بود و سومین ویژگی بارز این سامان، خانه های ویلایی خاص همراه با معماری به خصوص و«بازشوهای» ویژه و حیاط‌هایی بود که حتما در آن درختان مثمر خاص منطقه کاشته می‌شد.

شهردار جدید انزلی افزود: امروز متاسفانه به دلایل گوناگون هر سه این ویژگی های خاطره انگیز، کم رنگ شده اند. لذا برای آنکه بار دیگر بندر انزلی بخواهد به جایگاه اصیل خود بر گردد کار زیادی در پیش داریم .

پور شعبان تاکید کرد: اگر جبر زمانه و افزایش جمعیت باعث رواج آپارتمان نشینی شده و دیگر خبری از خانه‌های ویلایی حیاط دار نیست، ما وظیفه داریم برای بهبود فضای شهری و تامین سلامت زیستی و روحی مردم در هر مکان و منظری که شرایط اجازه بدهد برای افزایش سرانه فضای سبز و ایجاد پارک‌های محلات و توسعه جلوه‌های سبز اقدام کنم

سرشار پاسخ در تاريخ فروردین ۲۴ام, ۱۳۹۴ ۰۰:۴۵:

اقا رضا سلام
به نکات جالبی اشاره نمودید فقط یک چیز یادت رفته انهم ، کود انسانی ممزوج با کود حیوانی چون گاو ها برای بلعیدن اشغال میوه ها به انجا هجوم اوردند و بقیه ماجرا…..

علی دانا

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

جناب اقاى شهر دار محترم بندرهمیشه زیباى بندر انزلى
باسلام وعرض خسته نباشید ، از ساکنین مجتمع سپید چهار طبقه کارکنان صنعت نفت در کلیور ٢ هستم، پیشاپیش از توجهى که در راستای درخواست ساکنین
مجتمع مذکور مبنى بر رفع مزاحمتهاى ناشى از الودگى محیط اطراف والودگى صوتى براى مجتمع که ابتدأ توسط برادر ارجمند جناب أقاى رهبان د مطرح گرد یده
ودستور مساعدى که صادر خواهید فرمود بنوبه خود سپاسگزارم

بخارایی

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

دوستان عزیز سلام
همانطوریکه میدانید در فضایی که شهرداری بندر انزلی تابلو زده که این زمین متعلق به شهرداری است اولا از انجا خط لوله کاز ۲۵۰ پوندی عبور کرده که یک حریم ۷۵ متری دارد ثانیا عبور خط انتقال برق فشار قوی ازاین محل عبور کرده که انهم یک حریمی دارد تردد طولانی زیر این خط اثرات مخربی روی انسان دارد که بعدا دامنگیر هیوه شان و خانواده انها را میگیرد شهردار شهرمان هم هنوز پاسخی به این همه دید گاه نگذاشته بتابراین باید سال هم دلی و عم زبانی ملت و دولت را به همگی تبریک گفت

كاميار بيداد

kamyar bidad

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

با سلام واقعا مسوولسن محترم انزلی باید توجه داشته باشند وجود اپارتمانهای شرکت نفت برای بندر انزلی یک نکته مثبت به شمار میرود لذا ازردن دل کسانیکه اکنون میهمان شهر هستند کار خوبی نخواهد بود چرا که وقتی مورد بی مهری مسوولین شهری قرار میگیرند براحتی با فروش واحد خود راهی مازندران که جاذبه های توریستی بهتری دارد خواهند کردید.
پس قبل از اینکه مشکلات بعدی را شاهد باشیم نسبت به رفع معضل اقدام نمایند.کامیار بیداد

رضا

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

استاندار گیلان خبر داد:
راه‌اندازی سامانه ارتباطی ۱۱۱ مردم گیلان با رئیس جمهور

استاندار گیلان گفت: خط ارتباطی ۱۱۱ با ظرفیت بسیار بالا برای ثبت درخواست‌ها و پرسش‌های مردم گیلان از رئیس جمهور ۲۴ ساعت قبل و ۲۴ ساعت پس از سفر فعال شده و پس از یک ماه پاسخ دریافت می‌کنند.
بنابراین مالکین زجر کشیده ۴ طبقه شرکت نفت بشتابید شما که میگین دکتر و مدیر و ارشد هستین شما که حتما هیات مدبره با عرضه دارید مدیرانتان هر کدام شصت هفتاد سال تجربه اداره نفت کشور را داشتند… این اقای ریئس جمهور در گیلان این هم سامانه ارتباط با ایشان این هم خلاف کاران نمی دانم شهرداری یا شورای نامین یا شورای اسلامی شهر ولی فکر می کنید ایشان ترتیب اثر بدهند؟؟ اینده روشن میکنه ولی به قول برادر بیداد چرا این همه هزینه بیمه و نکهبان وباغبان سرایدار خرج های انچنانی در بندر انزلی … پاشید برید مازندران میگن انها مازنی هستند ولی بهتر از انزل چی ها فهمیدن باید چکار کنند که هم شهرشان نظیف باشه و چطوری سرمایه ها را جدب کنند

leila

leila

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

سلام دوستان
امروز با حاج آقا مرتضوی از اعضای شورا صحبت کردم و در خصوص وضعیت اونجا گفتم قول پیگیری دادن
با یکی از دوستان هم در شهرداری صحبت کردم گفتم به معاون اطلاع دادن ایشان هم بررسی میکنند
انشاالله که خبرهای خوبی بشنویم :yes: :yes: :yes:

جلال پاسخ در تاريخ فروردین ۲۴ام, ۱۳۹۴ ۱۷:۵۵:

خدایا ع ا گاه گداری صدقه میداد وبا دوچرخه از انجا رد میشد الحمدالله و صد هزار مرتبه شکر که پسراش یتیم نشدند
خدایا ما که مرتب صدقه میدیم و گاه گداری ضعیف ها را هم از مال خودت پوشش می دهیم پس خدایادر این راه به پسر ما هم رحم کن که یتیم نشه و مشگل ماهم حل بشه و با پریشانی از تهران به انزلی رانندگی نکنیم و اقای شهردار کار را حل کنه انشاالله به برکت ایات قران ممنون از لیلا خانم گراهی و بزرگوار

leila

leila پاسخ در تاريخ فروردین ۲۴ام, ۱۳۹۴ ۱۸:۱۳:

انشاالله که سایه همه پدر و مادرها بالای سر بچه هاشون باشه و عمری با برکت و باعزت داشته باشن و شاهد خوشی فرزندانشان باشن.آمین

دانا

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

عجیب است که بعد از این همه دیدگاه وطرح مشکل ودر خواست بذل توجه هنوز یک کلمه از شهر دار محترم وهمکارانشان در این زمینه بیان ویا پاسخ داده نشده !
نکند همه ما سر کار گذاشته شدیم وخبر نداریم.!؟شاید پشت این سکوت خبرى است که از ان خبر نداریم . الله اعلم

جلال

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

دوستان و مالکین محترم مجتمع مسکونی سپید نظر شما را به گزارش زیر معطوف میدارد

رستمی یادآور می شود: برای استقرار وانت باران دو نقطه در انزلی و غازیان در نظر گرفته شده که برای کاهش تراکم این دو منطقه و رونق گرفتن کسب و کارشان در صددیم تا چند نقطه دیگر از شهر را نیز برای استقرار به آنها معرفی کنیم.
اینها اظهارات سروان زضا رستمی ریئس پلیس راهور انزلی است
جناب سروان رستمی با پیشنهاد شما وانت بار ها را در محل چهار طبقه شرکت نفت مسقر کردند؟ مرد حسابی اصلا فهمیدی چکار کردی؟ شما که پلبس هستی و کاربرد وانت را میدانی کجا خوندی با وانت میوه بفروشند که شما برای رونق کار انها محل اعلام میکنی ؟ شما در دانشکده افسری نخوندی زبر برق فشار قوی برای مدت طولانی نباید ایستاد ؟ شما فکر نکردی برای رونق میوه فروشی با وانت میوه فروش کجا اجابت مزاج کند ؟ زیر پنجره اپارتمان مردم ؟شما فکر نکردی موتور یرق میوه فروشان الودگی صوتی دارد انهم زیر پنجره خانه و کاشانه مردم ؟ میزان مجاز دی سی بل ان چقدر است پسماند میوه ها و بوی تعفن انها را شما شب عید برای ۷۲ مالک چهار طبقه به ارمغان اوردی و ما به حساب شهردار گذاشتیم این هم کار شما بوده؟ بابا تو دیگه کی هستی اگر این ها جلوی در خونه شما اتفاق می افتاد چه میکردی ؟ فعلا ما می دانیم و سامانه ۱۱۱ ریاست جمهور و اظهارات و اقدامات شما

جلال

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

از سایت خوب و پویای انزلی کلاب درخواست داریم با توجه به کثرت خبرها در استانه بازدید ریاست محترم جمهوری و هیات وزبران ، خبر مشکلات مجتمع مسکونی سپید را کماکان در صفحه اول سایت باقی بگذارند تا دیدگاه ها کامل تر و انشااالله موضوع حل گردد پیشاپیش از اقدام موثر مسوولین سایت تشکر ، قدر دانی و سپاسگزاری می نماید

فرزانه

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

خوب به سلامتی ریئس جمهور محترم امدند و فردا هم تشریف می برند انزلی می ماند و مشکلات او در این مدت سرسام گرفتیم اگر هوا کمی گرم شود بیماری هم میگیریم اصلا مهم نیست به کسی هم بر نمی گردد حتی آشیخ محمد صادق شهرمان که با کمک ویژه ایشان به قول شهردارمان از ۱۹ اسفند اعصاب و روان ما و ارامش طبیعی مان را بهم ریختند یعنی عدم ارامش در سرپناه مان و اینکه ارامش چیست ؟ و ارامش طبیعی کدام است
آرامش طبیعی، آرامشی است که برخی از پدیده های طبیعت در انسان ایجاد می کنند. شکی نیست که خواب شب، در انسان آرامشی پدید می آورد که در خواب روز نیست. بسیار دیده شده است که برخی از این که شب را به خوبی نگذرانده اند شکایت می کنند. گلایه ایشان بر این محور است که چون شب خوبی نداشته و استراحت نکرده اند، اکنون با نوعی اضطراب و نگرانی روز را به سر می برند. ازنظر علمی ثابت شده است که، خواب شب بر نظام عصبی انسان تأثیر می گذارد. قرآن به این مسأله اشاره کرده و یکی از عوامل طبیعی آرامش را شب برشمرده است. به این معنا که نه تنها خواب شب بلکه خود شب عاملی برای ایجاد آرامش در انسان است. (یونس آیه۶۷ و نمل آیه۸۶ و قصص آیه۷۳ و غافر آیه۶۱ و نبا آیه۱۰و ۱۱ و فرقان آیه۴۷) انسان هایی که در مناطق شمالی زمین زندگی می کنند و از شب برخوردار نیستند به آرامشی که در انسان های مناطق دیگر وجود دارد، دست نمی یابند. از دیگر عوامل طبیعی آرامش می توان به خانه و مسکن اشاره کرد. انسان در خانه خود آرامشی را احساس می کند که در جاهایی دیگر به آن دست نمی یابد. (نحل آیه۸۰).. خوب آقا شیخ ایران ،،، عقیده شما چبست ؟
توی این مدت ما ارامش داشتیم ؟؟؟؟؟ یک سری بزنید تفحصی بعمل اورید اگر شما داد مانستانید کجا رجوع کنیم به شیخ باشتین رجوع کنیم ؟؟؟؟

رضا

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

انزلی کلاب عزیز شکایت منطقه ویژه اقتصادی را خواندم فهمیدم شما هم مظلوم واقع شدی

چقدر این جمله به دلم نشست.

انسانهای نا پخته همیشه میخواهند که در مشاجرات پیروز شوند…
حتی اگربه قیمت از دست دادن “رابطه” باشد…

اما انسانهای عاقل درک میکنند که گاهی بهتر است در مشاجره ای ببازند،
تا در رابطه ای که برایشان باارزش تر است “پیروز” شوند… !!!

على

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

فرزانه خانم واقا جلال عزیز بنظر میرسد” آه اگر آه من و ناله اگر ناله تست أنکه البته بجایی نرسد فریاد است” وإلا علیرغم این همه دیدگاه ومساعدت هاى سایت
انزلى کلاب یک نفر بأید پیدا میشد که یک محلى بگذاردوجوابى باین ساکنین بنده خدا بدهد

جلال

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

اقای شهردار بندر انزلی
بیش از ۶۱ کامنت در این گزارش درج شده واقعا این قدر مشغله دارید که از ۱۹ فروردین تا کنون با بی محلی حتی اشاره نکردید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سیده ز - ق

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

خداییش جلال خان از ۶۱ کامنت بیشترش رو که خودت نوشتی!!
ضمنا پنجشنبه ساعت ۹ شب با همسرم رفتم اونجا خرید کنم. برخلاف این پیازداغهای شما خیلی دقت کردم و متوجه شدم که صدای بسیار کمی از موتور برق ها می آید که اصلا قابل اعتنا نبود
درمورد سرویس هم شهرداری میتواند ۲ تا سرویس بهداشتی قابل حمل اونجا نصب کند
ضمنا شما قبلا از مغازه دار پرتقال میخریدین ۷ تومن حالا بغل گوشتان میخرید ۴ تومن
بازم ناشکرید؟ راست میگین خرید نکنین
شهردار آدم خوبیه ایشالا یک فکر اساسی میکنه که نه سیخ بسوزه نه کباب

جلال پاسخ در تاريخ فروردین ۳۰ام, ۱۳۹۴ ۱۳:۵۵:

ز ق کامنت خوبی گذاشتی شیر مادرت حلالت ببینم شما هم سیم برق فشار قوی را دیدی پنجره های مردم را دیدی یا نه ساعت ۹ شب تاریک بود و ندیدی شاید هم عینک و سمعک خودت را نبرده بودی که صدا ها را این قدر یواش شنیدی توی تاریکی فضله انها را دیدی که میگی با دو چشمه سرویس بهداشتی حل می شود ضمنا پرتقال گندیدهای که چهارتومان خریدی نوش جونت اگر دو تومان هم بدهند ادمی که عقل توکله اش باشه نمی خره راست هم میگی شهردار بهتر از این پیدا نمی شود دو ماه است همه را با کارهاش و حمایت های امثال شما بد بخت کرده صداش هم در نمی اید که همین حرف های شما را قرقره کنه به ماهم بگه از صبح تا شب برین پرتقال بخورین دعاشم به جون من بکنین ز ق گرامی کاملا راست میگی اصلا همه این کامنت ها را خودم تنهایی گذاشتم ولی از خدا می خواهم در جوار محل زندگیت همین بساط انشاالله پهن بشه تا بدانی ما چه کشیدیم و کی سیخ می سوزه وبجای کباب کجای ادم میسوزه

رحیم پور پاسخ در تاريخ فروردین ۳۰ام, ۱۳۹۴ ۱۴:۱۷:

سیده خان
میگی خبرنگار انزلی کلاب دور از جون شکر میل فرمودند که حرف از عدم بهداشت و میکرب و قارچ و سر و صدا می زنند این کامنت ها هم کار هر کسی است خدا خیرش بده که حرف دل ما را زد اگر لازم باشه همه کسانی که با داشتن شهر نظیف موافق هستند باز هم می نویسند تا یاوه گویان شناسایی شوند

رضا پاسخ در تاريخ فروردین ۳۰ام, ۱۳۹۴ ۱۴:۲۲:

بابا جون سیده خانم نرفته پرتقال بخره با همسرش رفته ببیند میشه با پیازهاش پیاز داغ درست کنه از حرف هاش کاملا ملموسه حالا یه چیزی هم برای خالی نبودن عریضه نوشته انزلبچی ها ادام های نظیفی هستند این هم حتما مسافر بوده از انجا گذر کردی بعدشم با پیاز داغ رفته ولایت

جوانان متحد انزلی چی

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

جلال عزیز من میگم باید خودمون به فکر راه حل باشیم.
الان یهو به نظرم رسید که میتونیم چندتا ماشین کود بخریم و بیاریم بریزم سر خیابون و اون محدوده رو بندیم تا حالا که وانت دارا رو نمیشه فراری داد، لاقل مشتریاشونو فراری بدیم.
یا میتونیم چندتا ماشین سنگ بیاریم و اونجا تخلیه کنیم و راه ماشینا رو ببندیم.
کارشناسی بودنه این نظر برام مهم نیست، فقط خونم به جوش اومده همین

جوانان متحد انزلی چی

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

خیلی ناراحت شدم. امیدوارم تو نظرتون تجدید نظر کنید.
حق گرفتنیه
حق آسایش، آرامش، زندگی و…
واقعا برای مسئولین شهر متاسفم که یه عده شهروند رو به اینجا میرسونه که مهاجرت کنن. همونطور که تو سالهای اخیر بارها دیده ایم.

كاميار بيداد

كاميار بيداد

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

جناب اقای پور شعبان شما بچه انزلی هستید و اصالتا اهل انزلی
نگذارید با رفتن شرکت نفتی ها و خاطره بد شهر شما را ترک کنیم
هر کدام از اعضای شهرک نفت فاز یک یا فاز دو در شرکت ملی نفت ایران دارای
پست و سمتهایی هستند که امثال جنابعالی را حتی در دفتر کارشان بدون وقت قبلی نمی پذیرند
انها در امور نفت دارای نقشی هستند که برای مملکت از اهمیت بسزایی برخوردار است و حداقل مدرک تحصیلی انها لیسانس و فوق لیسانس و دکترا میباشد.
ایا میدانید که نقش نفت امروز در مملکت چیست؟
پس تا دیر نشده و حداقل مجموعه ۷۲ واحدی و ۳۲ واحدی تصمیمی برای ترک شهر شما نگرفته اند با اقدامی سریع نسبت به جمع اوری وانتهای میوه اقدام و در ایجاد فضای سبز دستور مساعد صادر فرمایید.
ارادتمند هر هموطنی که به فکر ایران است.
کامیار بیداد

Shahin

شاهین پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۲ام, ۱۳۹۴ ۲۱:۲۲:

کامیار جان ممنون از کامنتت اولا شما چه مهندس شرکت نفت باشین و چه کارگر ساده شهرداری در اینجا در مقام شهروند حاضرید و برای دفاع از حق شهروندی به نظرم بهتره در ادبیاتتون تجدید نظر کنین چون برای دفاع از حقی که برای همه یکسانه هیچ تفاوتی بین افراد نیست.
چون به شخصه کم به شرکت نفت و کالای نفت و … سرکشی نکردم و تفاوت چندانی در کارمندان سندل پوشش با سایر ادارات دولتی یافت نکردم به جز در فیش حقوقی این عزیزان.
اما در خصوص مشکلات مجتع مسکونی همونطور که شاهدین حتی افرادی که توی اون مجتمع نیستن و به قول شما محلی ها دارن از حقوق شما به عنوان یک شهروند انزلی با هر قومیت و ملیت و سواد و دواتی دفاع میکنن … بقیه ش بر میگرده به فرهنگ و معرفت شما … بگذریم …
از مدیران محترم سایت خواهش دارم با توجه به سطح توجه شهروندان به مشکلات این مجتمع مصاحبه ای در این خصوص با شهردار داشته باشن تا شاید در رفع مشکلات این عزیزان فرجی بشه.

موسوی پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۲ام, ۱۳۹۴ ۲۱:۵۸:

سلام اقا شاهین
اول همه چیز را تخریب کردی بعدش هم یک پیشنهاد دادی که قابل تامل است
ببین برادر بزرگوار الان بالغ بر هشتاد دیدگاه روی این گزارش مردمی سایت وزین انزلی کلاب گذاشته شده از ۱۹ اسفند تا حالا یکماه ونبم گدشته من فقط به قضای حاجت میوه فروشان پشت حصار این مجمع می پردازم بقول شهردار اگر توالت صحرایی هم نصب شده بود تا حالا چند حلقه چاه پر شده بود وااسفا به مسوولین شهری که این همه دیدگاه را ندیده اند و نخوانده اند و خبر تدارند و سکوت کرده اند تازه این بلایی است که سر تحصیل کرده های مملکت دراوردند وای به حال محرومین شهر. خوب اقا شاهین معضل اصلی فروختن شهر به هر قیمتی است چند صباحی سفره کارمندان شهرداری انزلی پهن و عیش و نوش برقرار باشد شهر هم به هر قیمتی فروخته شد چه باک

Shahin

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

از جناب آقای پورشعبان انتظار داریم به مطالبات به حقی که مطرح شده رسیدگی کنن و مثل همیشه در مقام پاسخگویی حاضر باشن.

Shahin

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

کامیار جان من شرایط عزیزان در سفر رو یاد آور نشدم کارمندان در پشت میز ادارات شرکت نفت رو یادآور شدم که شرایط کار کردنشون تفاوت چندانی با سایر ادارات دولتی نداره. این رو هم به خاطر این گفتم چون در فرهنگ این شهر از دیرباز حتی ادیان مختلف در کنار هم در صلح و صفا زیسته اند و آسایش و آرامش شما به عنوان یک شهروند برای همه ما به قول شما محلی ها مهمه و گواهش همین حمایت هاست که پاسخش اونی نیست که شما میفرمایید.

leila

leila

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

سلام به شما خواهر عزیز و دیگر همشهریان محترم مجتمع سپید
فاطمه عزیزم اگر صحبتی نکردم چون از حرف زدن بی فایده گریزانم و آخرین صحبت و پیگیری که در خصوص مجتمع شما داشتم همین دیروز بود.بلکه به نتیجه ای برسم و شما را مطلع کنم . از آنجاییکه هر کس مشغله های زندگی خودش را دارد فرصت نشد در این هفته خدمت شهردار برسم انشاالله در اولین فرصت ملاقاتی باحضور شما عزیزان باایشان ترتیب داده تا انشالله به نتیجه برسیم.
در ضمن برای من یک چیزی که خیلی جای سوال است اینه که شما براحتی تسلیم شدین و اعلام به فروش محل مسکونیتان میکنید که بسیار متاسف شدم که چقدر راحت بعضی از ماها از حقوق خودمان میگذریم و میدان را برای دوست و دشمن خالی میکنیم اینگونه است که بجای پیشرفت پسرفت میکنیم.چون بجای مقاومت فرار میکنیم.

رضا

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

برادر بزرگوار اقا شاعین عزیز
در این مدت اگر از در صدایی در امده از شهردار هم صدایی در امده
برادر جان شهردار چه دارد بگویید . یک زمین نظیف را در سالروز زمین پاک تبدیل به توالت عمومی کرده .الودگی صوتی موتور برق ها هم جای انکار ندارد . عکس اشغال میوه ها هم پشت حصار مجتمع خود گویای مطلب عدم رعایت بهداشت است که کسی برای این اقدامات پاسخی ندارد . کاری کردند که فکر میکنند رفع و رجوع ان تف سر بالاست

Shahin

شاهین پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۲ام, ۱۳۹۴ ۲۲:۱۵:

رضای عزیز چیزی رو که بهش ایمان دارم اینه که مطالبات و پیگیری حق هیچ وقت بی جواب نمیمونه شاید درش تاخیر بیفته اما اگه پافشاری لازم تا احقاق حقوق صورت بگیره شک نکنین مثمر ثمر خواهد بود. یا علی …

فاطمه سادات

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

سلام لیلا خانم ممنون از پاسخ شما فکر کردم خدای نکرده یا خسته شدی یا تاراحت از این همه کامنت های عجیب و غریب و بدون پاسخ و بی حاصل.
رییس هیات مدیره مجتمع روز سه شنبه با شهردار ملاقات داشتند که نتیجه ای حاصل نشده انچه از صحبت های ایشان مستفاد میگردد این است که اقایان دارند شهر را به هر قیمتی می فروشند .
لبلا خانم مالکین این مجتمع حاصل چند دهه کار و تلاش خود را صرف خرید این اپارتمان ها کرده اند و در شرایط اسیب پذیری هستند که توان انچه شما گفتید را دیگر ندارندچه بهتر ما که اغلب افتاب سر بام هستیم در جای دیگر دنبال ارامش باشیم انچه شما می گویید در حال و هوای جوانان است . پس خواهشمندم از هر گونه مساعدت که تاکنون داشته اید بازهم دریغ نفرمایید

leila

leila پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۲ام, ۱۳۹۴ ۲۳:۱۴:

زمانی که من نفس میکشم پس هستم
هر روزی که چشم باز میکنم و نظاره گر یک روز دیگر هستم پس موهبت زندگی در روزی دیگر به من عطا گشته است
فاطمه خانم عزیز گذر عمر هیچ دلیلی برای اینهمه نا امیدی نیست پس چون زنده ایم باید زیبا زندگی کنیم.
من تا جایی که از دستم بربباید هر گونه خدمتی باشد برای شما عزیزان دریغ نمیدارم انشاالله شاهد روزهای زیبای شما عزیزان باشیم.

فرهاد

فرهاد

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

با سلام.در حال حاضرراهکار برای حل مشکل شماعزیزان ساکن در اپارتمانهای شرکت نفت نوشتن شکوایه وبردن نزد دادستان انزلی به عنوان مدعی العموم می باشد.با دستور وپیگیری دادستان دستگاههای اجرایی ملزم به اجرای حکم می باشند.شخص دیگری که در این شهر می توانید به او مراجعه کرده ومشکل خود را حل کنید امام جمعه می باشد.ایشان فردی توانا وبا نفوذ در پایتخت می باشند که متاسفانه مسئولین شهرما نمی توانند از ظرفیتهای ایشان برای لابی وگرفتن امتیاز استفاده کنند.باتوجه به اینکه خیلی از شما عزیزان از مدیران رده بالای وزارت نفت هستید می توانید از تهران در راستای فشاروگرفتن حقتان اقدان نمایید.از شهرداری انتظار کمک وحل مشکل نداشته باشید

سیروس کاویانی

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

با سلام و تشکر از سایت انزلی کلاب برای انعکاس و پوشش خبر مشکلات ساکنین مجتمع سپید.

به عنوان یکی‌ از ساکنین مجتمع ضمن تائید نظرات ارائه شده قبلی‌ از شهردار محترم انزلی درخواست بذل توجه به مراتب زیر را داریم:

۱-انتقال دکّه و وانت بارهای میوه فروشان به هر محل دیگر که شهرداری مناسب میداند.این امر باعث بازگشت آرامش به ساکنین محل خواهد شد.

۲-ایجاد فضای سبز مقابل مجتمع مشابه فضای قبل و بعد از مجتمع

انجام موارد فوق نه تنها موجب دعا‌ گوئی ساکنین محل بوده بلکه باعث زیبایی ورودی شهر و جلب گردشگران بیشتر به شهر زیبای انزلی خواهد شد.

سیروس کاویانی

رضا

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

اقای بیداد عزیز
….
انزلی کلاب: دوست عزیز با عرض پوزش کامنت شما نا مفهوم بود، لطفا نظر خود را با نگارش صحیح مجددا ارسال نمایید.
ممنون

رضا

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

اقای بیداد عزیز
سلام عزیزم من امروز با چند نفر از مالکین صحبت کردم همگی از مدیریت مجتمع شکوه داشتند و مقصر هم پیمانکار را میدانند انها پول مفت میگرفتند و کار نمی کنند و حالا هم نشسته اند کنار دارن به ریش بقیه می خندند

هومن

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

ها ها ها ها ها ها ها ها ها ها ها

نویدی پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۳ام, ۱۳۹۴ ۲۰:۴۵:

هومن جان سلام من با دید گاههای شما اشنا هستم خونه ما توی یکی از زنیق هاست ما از نزدیک پیمانکار شرکت نفت را می شناسیم از هیچی به همه چی رسید بچه هاشو استخدام کردند وام بهش دادند خونه ساخت بنگاه درست کرد ماشین خرید ولی الان خدا را بنده نیست با همه دعوا داره حتی بعضی وقت ها با خود مالکین شرکت نفت هم دعوا داره توی این خیابان همیشه سر و صدای او بلند است فکر کنم اوردن وانت بارها هم از پیشنهاد های او باشه این را من از یکی از رفقاش یواشکی شنیدم خلاصه مار خوش خط و خالی است چون تو هیچ وقت بیخودی قهقه نمی زنی فهمیدم تو هم دل پر دردی داری انشاالله اخر خط است شرکت نفتی ها خوب و به موقع فهمیدن

علی

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

دوستان سلام
این دیدگاه را درقسمت برج ساعت انزلی دیدم حیف بود برای شما ها که قرار است فضای سبز تان با تبصره ماده ۵ بفروش برسد اورده نشودمتن پیام به شرح زیر است
پیمان عزیز کاملا درست گفتی … شهرداری پول نداره ….شهردار هم این را می داند اگر قرار باشه بودجه عمرانی شهر فقط از محل درامد های شهرداری تامین یشود فقط یک راه باقی خواهد می ماند……فروش شهر به هر قیمتی……اولین و ساده ترین اش نصب تابلو روی زمین هایی که جز فضای سبز و محل تنفس شهر است با این مضمون ….این زمین متعلق به شهرداری است ….وبعد به بهانه های واهی سر کیسه کردن وانت بارهای میوه فروش وبدون توجه به اعتراض ساکنین ….. با این شهر فروشی عملا ریه های شهر را خفه کرده ایم تا یک برج مغموم را مثلا نقاشی کنیم و چه و چه……همه مسوولین دوست داند دست نوشته صادر کنند و کار کنند ولی پول ندارند شهردار های شهر ها با فروش شهر چه جنایاتی انجام میدهند بهای شهر فروشی مستقیما از جیب جوانانی پرداخت میشود که با قیمت سرسام اور سکونت گاهشان ارتباط پیدا میکند …. پس خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل

مجید

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

اقای بیدادو بقیه مالکین شرکت نفت سلام
پیشنهاد دارم حالا که مالکین از اوضاع نابه سامان نگهبانی شکایت دارند از سایت انزلی کلاب درخواست نماییم اگهی اسنخدام چهار نفر نگهبان و یک نفر باغبان و یک نفر استاد کار پاره وقت در سایت منتشر نماید تا به نازل ترین قیمت با پیمانکار جدید قرارداد منعقد شود و بر همین اساس در مجمع عمومی شارژ ماهیانه را پیشنهاد و به تصویب برسانید البته ضروری است الویت با نگهبانان واجد شرایط فعلی خواهد بود. چنانچه موافقت میشود اطلاع دهید تا اقدامات اولیه اگهی استخدام صورت پذیرد

كاميار بيداد

كاميار بيداد

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

دوست عزیز جناب خدابنده
باید به غرض برسانم امیدوارم از بندگان خاص خدا باشید و فقط در فامیل خود بنده خدا بودن را یدک نکشید
توجه داشته باشید در شرکت نفت در زمانی که سوخت شما تامین میگردید و در خانه خود از گرما برخوردار بودید همکاران نفتی در مناطق عملیاتی زیر بمباران های هوایی صدام جان می باختند وبرای اینکه بودجه مملکت را تامین و خانه های امثال شما را گرم نگهدارند
در ضمن هیچکس فکر نمی کند انزلی ساحل دریا یا لب رودخانه یا کناره جنگل است بلکه برای استراحت و فرار از کار سخت در مناطق عملیاتی پا به بندر انزلی می گذارند.
دوست عزیز همانگونه که مستحضرید امثال *** ها خرج و مخارجشان را از حقوقی که از کارمندان نفت میگیرند تامین میکنند
رعایت شئونات اسلامی در هر شهر مرجع خاصی دارد که در حد اظهار نظر جنابعالی نمی باشد
شما چگونه خدا بنده ای هستید که در کاری که به شما اصلا ربطی ندارد مداخله و اظهار نظر میکنید و بندگان خدا را متهم به عدم رعایت شئونات اسلامی میکنید. ایا شما مرجع تقلید هستید که ما بی خبریم .اگر هستید ذکر رساله الزامی است.
شما لطفا مدرک تحصیلی خود را اعلام بفرمایید تا به شما بگویم سواد شما در سطح کوچکترین رده کاری نفت نیست. اگر هستید از شما دعوت کنیم برای مدیریت مجموعه
ایا تا بحال شما معامله ملکی در بنگاه *** انجام داده اید اگر نداده اید لطفا اظهار نظر نفرمایید یا حداقل مراجعه کنید تا مدارکی نشانتان دهم که متوجه باشید مطالب اقای حسین موحد که از کارشناسان خبره ملکی هستند درست و صحیح است.
شما از عکس شهدای گرانقدر یاد میکنید ایا علم غیب شما شما را از وجود افرادی که هنوز با دو ترکش در دستشان پا به انزلی می گذارند مطلع ننموده است جهت اطلاع خود من دارای یادگار دو ترکش در دست چپ هستم و دارای گواهینامه ایثار و از جان گذشتگی در راه نظام مقدس جمهوری اسلامی هستم.ایا شما صدای شلیک گلوله را از دوردست شنیده اید.
خلاصه کنم اظهارات شما کاملا بی اساس و بر مبنای احساس خود بزرگ بینی شما از خود شکل گرفته است.
موفق و موید باشید
والسلام کامیار بیداد

رضا

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

خدا بنده عزیز
این ها که نوشتی یعنی داری از ازدحام میوه فروش ها حمایت میکنی ؟یعنی تو صدای موتور برق نشنیدی ؟ یعنی تو دستشویی کنار دیوار را ندبدی ؟ پس همه این ها مورد تایید شماشت و مالکین اغراق میکنند ؟ نکنه اینجا را خودت به شهرداری پیشنهاد دادی

شيرين

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

– مدیران محترم سایت فکر نمی کنید این خبر محلی شده برای تسویه حساب شخصی بعضی افراد که ضمن اهانت و توهین . از الفاظ زشت نیز استفاده میکنند. آیا این حق برای کسی که خبر از این اهانت هادر مورد خودش را نداره و نمی توانه از حق خودش دفاع کنه اجحاف نیست

اقای خدابنده شما که اینچنین داد سخن میدهید در جریان باشیداگر منظورتان *** است کاملا از این نوشته ها مطلع بوده و چون دارای صندوق پستی هم نیز میباشد کاملا امکان دفاع و اظهار نظر در خصوص قبول مطالب یا رد انرا دارد شما یکتنه همه را به اجحاف در حق راحتی و عدم رعایت شئونات اسلامی متهم میکنید بایستی دادستان می شدید و در خصوص شهردار کرباسچی اظهار نظر داده دادخواست تنظیم می فرمودید یقین دارم حداقل به یکبار اعدام محکوم میشد لطفا در مورد شهردار انزلی هر چه میدانید برایم خصوصی ارسال بفرمایید تا بدانیم ایشان چه میکند . کاملا بنظر میرسد شما دارای علم غیب هستید و نام فامیل شما کاملا مستعار است. خداوند همه ما را به راه راست هدایت کند انشالله

خدابنده

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

با سلام و برآورده شدن تمام آرزوهای بندگان صالح خدا در صبح اول رغایب . هر چند از اول کامنتم بنا را بر این نداشتم تا وارد بازی جریان آبی شوم که عاقبتش مشخص است . اما ضمن احترام به کسانی که شمشیر را از رو بستند مطالبی را به عرض میرسانم و باز هم معتقدم که این تریبون جای دعوای شخصی و پیمانکار پیداکردن و … نیست
و اما در باره حمایت ازازدحام میوه فروشها همین دیشب بنده با یکی از فروشندگان صحبت کردم و صرف نظر از حرف های رد و بدل شده از مدیریت محترم سایت خواهشمندم خبرنگاری را به آنجا فرستاده تا حرفهای وانت دارها راهم بشنوند و صدای موتور برق ها را شنیدم ولی ساکنی در مجتمع ندیدم که این همه ادعا دارند که آسایش ندارند .
و اما جناب آقای کامیار بیداد(جانباز ۲ ترکشه )( که ماشاءالله ۲ آتشه هم هستید )ضمن احترام به همه ایثارگران و رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس ,خاصه جانبازان عزیز . برادر من آن زمانی که همکاران شما در پالایشگاه نفتی بودند و هرچند نمیدانم حضرتعالی کجا تشریف داشتید جهت اطلاع حضرتعالی بنده در نزدیکترین خط مرزی (اروند رود. بهمن شیر. و…) و یا گاها این توفیق بود تا در خاک دشمن مان باشیم همچون ( پتروشیمی و کانال ماهی و ..)در عملیات غرورآفرین کربلای ۵ .
خدارا شکر که حضرتعالی انزلی را با لب رودخانه و جنگل اشتباه نگرفتید چون عده ای فکر میکنند بعد از فرار از کار سخت (بفرموده ) انزلی جای …. است که سخت در اشتباها.
من و امثال بنده فکر نمیکنیم که حقوق ما را کارمندان نفت پرداخت میکنند اما خوب میدانیم که نفت ثروت ملی و متعلق به همه هموطنان ما هست . هرچند جهت اطلاع شما بزرگوار عرض کنم با عنایت پروردگار و رهنمودهای حضرت امام خامنه ای انشاءالله اتکا ما به صرف از نفت برداشته خواهد شد.
مدرک تحصیلی بنده مطمعنا بدرد شما نمیخورد چون هم کارم را دارم (در آستانه بازنشستگی ) هم زندگیمو . اما جهت اینکه مشوش نمونید و جوابتان را هم گرفته باشیدبدانید به حول و قوه الهی معادل دکترا را دارم رشته اش بماند.راستی جناب آقای موحد را از کجا میشناسید نکنه شما هم دستی در بنگاه داری دارید . یا ایشان همکارنفتی بنگاه دار شما هستند ؟
خدا را شاکرم بنده هم این توفیق را دارم که ۸ ترکش به نیابت از ۸ سال دفاع مقدس در بدنم به همراه داشته باشم هرچند معتقدم کوچکترینم در برابر ایثارگریها و جانفشانیهای عزیزانی. چه آنهای که شهید شدند و چه آنهای که شهید زنده هستند . از شنیدن گلوله گفتید چه عرض کنم نمیدانم اسم خمپاره های ۶۰ -۸۰ – ۱۲۰- یا تانگ و کاتوشا را در عملیات والفجر ۱۰ را هم به همراه شیمیایی دشمن گلوله بزارم . انشاءالله اگه عمری باقی ماند کتاب خاطرات جبهه ام را بعد چاپ یکی را هم محضر جضرتعالی میدهم . حداقل یه وجه مشترکی با هم داریم .
فعلا.
اما خواهر گرامی شیرین . بنده همه را به عدم رعایت شئونات اسلامی متهم نکردم گفتم بعضی از ساکنین که مدارک و سندی بالاتر از دیدن .و چه خوب فرمودید خداوند همه ما را به راه راست هدایت کند انشالله . التماس دعا
سلام علیکم جناب آقای موسوی شما چطورید .بنده به علم غیب گویی متهم شدم شما چرا برادر ؟ از یک کامنت مثل فال بینها شروع کردید به داستان سرایی .
بنده در جواب حضرتعالی به همین جمله بسنده کنم که کلا اشتباه گرفتید .
و اما بعد . خوب آقا نوید شما چطورید .زنبق چندم نشستید . حال و احوال بچه محل . دوستان دیگه راهشان دوره . میخوای با هم حضورا اختلاط کنیم فرقی نمیکنه جایش کجا باشه . نزد المینیو م سازی. جنب مدرسه تربیت بدنی . یا میدان پرستار . یا میخوای بریم جلوی رودخانه بغل زنبق . ای وای آقا ببخش راست میگی ان که بغل شماست کاناله نه رودخانه . نیست که آب فاضلاب از طریق آن به دریا میریزه بنده آن را رودخانه فرض کردم
فعلا- در پایان ضمن دعوت همگان منجمله خودم را به رعایت اخلاق و حفظ حرمت همدیگه . خواهشن دسته جمعی کامنت نذارید آخه جند نفر به یک نفر !!!!!!

حسین

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

اقا جان شنبه صبح خودم با پالایش و پخش تهران راجع به ….ایشان صحبت میکنم تازیاده گویی را متوقف کنم .خوب یک کلام بگو کار خودم بوده تا حالا کسی با تو کار نداشت کار شما به انجا رسیده می خواهی با بچه های انزلی اختلاط کنی زهی فکر باطل عربها نتونستند با دانشجویان اختلاط کنند خیلی جرات می خواهد مالکین بفرمایید یکی گفته بود مار خوش خط و خال چه زیبا گفته بود دارد یواش یواش ماهیت اصلی خودش را با پوشش رهبر و جنگ وجبهه از محاق خارج میکنه

guilak

گیلک

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

با سلام به دوستان عزیز.از روزی که این بحث پیش آمده تعدادی از دوستان ابتدا بصورت تلویحی و محتاطانه تر و بتدریج با صراحت بیشتر همدیگر را مخاطب قرار می دهند و تلاش در مقصر جلوه دادن بعضیها دارند.چون بنده اطلاعی از مکان و موقعیت این مجموعه مسکونی و محل تجمع وانت بارها ندارم کامنتی نگذاشتم ولی همیشه خواننده کامنتهای شما بوده ام.امروز به فکرم رسید جسارتا مطالبی را به استحضار برسانم.اینکه بالاخره یک ناهنجاری و به تبع آن نارضایتی بر اثر قصور و یا خلاف عمدی کسانی بوجود آمده است.حل این معضل از طریق بحثهای مجازی ممکن نیست.اینگونه بحثها فقط وقت و انرژی شما عزیزان را تباه می کند و از همدگر دلخور و ناراحت خواهید شد.این کار تنها از طریق پیگیریهای مستمر و مصرانه قانونی قابل حل است.دوستانه توصیه میکنم بجای تهمت زدن به یکدیگر برای چگونگی تنظیم شکایت و پیگیریهای قانونی با همدیگر بحث و مشورت کنید تا انشاالله به کمک هم موفق شوید یکی از معضلات شهر را حل و فصل نمایید.زیرا قرار بر این است که “دست در دست هم دهیم به مهر … “.موفق باشید.

خدابنده پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۴ام, ۱۳۹۴ ۱۴:۴۶:

:yes: :yes: :yes: :yes:

نویدی پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۵ام, ۱۳۹۴ ۰۶:۱۲:

سلام دوستان امروز شنبه است گویا قرار بود به شرکت نفتکش ایران و شرکت پالابش و پخش تشریف ببرید خواستم یاد اوری کتم مطمنا این جلسه بسیار موثر خواهد بود چون ادامه اهداف شمااز این دو مکان حاصل خواهد شد من نذر بی بی حوریه کردم تا با کمک سایت خوب و مردمی انزلی کلاب که در تاریخ تاسیس اش برای یک دیدگاه تاکنون سابقه نداشته بیش از ۱۲۰ کامنت گذاشته شده باشد انشاالله حق به حق دار برسه تا بنده خدا دیکه از این علامت ها نفرسته ضمنا اگر با شهردار محترم هم جلسه داشتید من را هم مطلع نمایید

كاميار بيداد

كاميار بيداد

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

دوستان عزیز با سلام ادرس ایمیل بندهkamyarbidad@gmail.comاست
.
برای اینکه مزاحم اوقات شریف دوستان نشوم و کلام را کوتاه کنم ***

AnzaliClub

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

با سلام خدمت دوستان گرامی
متاسفانه کامنتهای این پست به سمت تسویه حساب های شخصی می رود و این موضوع باعث ناراحتی سایر کاربران می شود، لذا خواهشمندیم در این ارتباط با مدیریت سایت همکاری نمایید.
با تشکر

رضا

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

مدیر محترم سایت انزلی کلاب
حسن سایت شما در این بود که مسوولان شهری تا این لحظه پس از حدود ۱۲۰ کامنت پاسخ مستدل یا غیر مستدل به درخواست ما نداد در این اثنا افرادی کامنت دادند که نشان از برخی اقدامات میداد که برای کابران نامفهوم بود و خیلی به شناخت این موضوع کمک کرد برادران عزیزاز شما استمداد می طلبیم تا پاسخ ما را از مسوولان شهر مطالبه فرمایید مثلا این وضع تا کی ادامه دارد چند روز؟ چند هفته ؟ چنر ماه ؟

مریم2

مریم2 پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۴ام, ۱۳۹۴ ۱۸:۳۱:

یعنی از خواهران محترم تقاضای کمک ندارید؟ ;-)
من واسم عجیبه واقعا چرا چند نفر جمع نمیشید برید شهرداری؟ با نظر گذاشتن تنها که نمیشه مشکلی رو حل کرد الان ۱۵ روزه اینهمه اومدین اینجا نظر گذاشتین ده نفر جمع میشدین میرفتین شهرداری، یه بار رفتین بازم میرفتین قطعا اونجوری سریع تر به جواب می رسیدین

رضا پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۴ام, ۱۳۹۴ ۲۱:۳۳:

مریم خانم سلام
یکی از اولین کمک کنندگان به ما خانم لیلا بودکه از ایشان وحس نوع دوستی شهروندی شان کمال تشکر را داریم بعضی اوقات ما را هم به خونسردی و نصحیت های بزرگوارانه ارام میکرد لااقل با ما همدردی کرد.
ما اولین بار است که کامنت شما را می بینیم بله از لطف برادران و خواهران ممنونیم از شما هم ممنون خواهیم بود چنانچه به ما بگویند حرفهای ما را شنیدند یا خیر ؟افدام می نمایند یا خیر ؟خلاصه خانم مریم وقتی ما یکی از مشکلات شهری را به ۱۳۷ می گوییم به چند ساعت نمی رسد که اقدام میکنن و تازه یک عده دیگر زنگ می زنن که اشکال برطرف شده راضی هستید ولی در انزلی همه به ما می گویند با حضور فیزیکی اشکال را برطرف کنید بروید پیش امام جمعه بروید فرمانداری بروید دادستانی من این توصیه ها برام مفهوم نیست لااقل در مبحث مدیریت زمان این چنین توصیه نمی کنند اگر شهردار می تواند کاری انجام دهد ان کار را انجام نمی دهد تا شهروندان بروند با حضور فیزیکی در ان صحرای محشر کاغذ دست ایشان بدهند این با فرهنگ شهری که دروازه اروپا نام دارد منافات دارد

مریم2

مریم2 پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۴ام, ۱۳۹۴ ۲۲:۵۵:

سلام و عرض ادب، بله من هم دقیقا به خاطر لیلا خانوم و رفتنش به شهرداری به خاطر مشکل محله شما اون حرف رو زدم. قطعا نظرات شما رصد شده اما متاسفانه باید برای زودتر نتیجه دیدن بیشتر پافشاری کنید، مخصوصا اینکه با توجه به این حرفهای زده شده وضعیت اونجا زندگی ساکنین رو مختل کرده.
ما هم اگه شهردار رو ببینیم بهشون یادآوری می کنیم ولی تاثیر که حرف زدن خودتون میتونه داشته باشه رو مسلمه که نداره

كاميار بيداد

كاميار بيداد

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

مدیر محترم سایت انزلی کلاب
موضوع اصلی رفع مشکل حادث شده است
در اینخصوص بابستی گفته شود که مشکلات ناشئ از چیست و راهکارها مورد بازبینی قرار گرفته وتصمیم گیری شود.
در هر صورت از سایت وزین شما تشکر نموده برایتان توفیق در راهی که قدم برداشته أید دارم.
کامیار بیداد

mosavi

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

دوستان عزیز تمام کامنت های شما عزیزان را با دقت خواندم.
پیشنهاد میدهم با تشکیل سریع مجمع عمومی اقدام فرمایید
نسبت به انجام مناقصه برای عقد قرارداد نگهبانی نظافت ابیاری اقدام فرمایید.
گزارش های بازرس مجموعه را مورد مداقه بیشتر قرار دهید
کمال تشکر از همه دوستانی که نظر داده اند و برای ساکنان محترم است را دارم.
ملاک ساکن بودن نیست ملاک پیشنهادهای سازنده برای بهبود وضع شهری انزلی است و از شهردار محترم تقاضای رسیدگی دارم

leila

leila

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

با عرض سلام خدمت همه ساکنین محترم مجتمع سپید
با توجه به اینکه مشکل شما عزیزان برای همشهریان و مسئولانی که با سایت در ارتباطند کاملا مشخص گردیده است فکر کنم دیگه کامنت و مشاجره لفظی با هم علاوه بر اینکه مشکلی را حل نمیکند باعث تکدر خاطر شما عزیران نیز مبگردد چون بسیاری از صحبتها در اثر قضاوت یک طرفه و احساساتی شکل میگیرد که به نتیجه ای نخواهیم رسید.
لطفا در صورت تمایل برای برطرف شدن بیشتر مشکل هر کدام از عزیزان که اطلاعات بیشتری از مشکلات را دارند شماره تماسی مرقوم فرمایند تا مشترکا به بررسی مشکل بپردازیم.
شماره ارسالی در سایت نمایش داده نمیشود.

مریم2

مریم2

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

میبینید این بحث دیگه کاملا بی مورده و اصلا ربطی به موضوع اصلی نداره، قطعا جواب این حرفها رو که دیگه شهردار نباید بده!!

خدابنده

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

با سلام مجدد به دوستان .علی الخصوص آقای بیداد
امیدوارم آخرین کامنتم در این خبر بوده و مجبور به پاسخگویی مجدد نباشم آنهم از نظر اخلاقی.
همانطوری که خودم و بعدا مدیریت سایت و عزیزان دیگر پیشنهاد دادند که این جا جای تسویه حساب شخصی نیست . قبول کنید بیشترین درصد کامنتها خارج از عرف و خبر بوده . بنده یه نظر دادم سیل اعتراضات روانه و گاها خبر را پلیسی کردید . یارو دیشب به من زنگ زدو ….. (به حاشیه نریم) برادر من خواهشن کامنت های خودت را یه بار دیگه مطالعه کن ببین جه جیزها نوشته اید ۱- جناب اقای پور شعبان شما بچه انزلی هستید و اصالتا اهل انزلی
نگذارید با رفتن شرکت نفتی ها و خاطره بد شهر شما را ترک کنیم
هر کدام از اعضای شهرک نفت فاز یک یا فاز دو در شرکت ملی نفت ایران دارای
پست و سمتهایی هستند که امثال جنابعالی را حتی در دفتر کارشان بدون وقت قبلی نمی پذیرند
۲- دوست عزیز همانگونه که مستحضرید امثال *** ها خرج و مخارجشان را از حقوقی که از کارمندان نفت میگیرند تامین میکنند
۳-شما لطفا مدرک تحصیلی خود را اعلام بفرمایید تا به شما بگویم سواد شما در سطح کوچکترین رده کاری نفت نیست. اگر هستید از شما دعوت کنیم برای مدیریت مجموعه
۴-وقتی برای تفریح شهر خودتان را ترک میکنید پوشیدن کفش رسمی الزامی نیست و استفاده از صندل جایز است. و فیش حقوقی هم از اسرار شخصی است.
الان یرای تبلیغ بنگاه وقت مناسبی نیست و بنگاه ها اصولا مورد تایید جامعه ما نیستند.
ببین داداشم اینها برشهای کوچکی از کامنتهای شماست خواهشن خودتان قضاوت بفرمایید در پایان ضمن احترام و ارزوی حل مشکل تمام هموطنانم .. برای شما هموطن عزیزم در تمام مراحل زندگی ارزوی بهروزی و کامیابی دارم
در پناه حق.

رضا پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۵ام, ۱۳۹۴ ۰۸:۲۲:

استدلال های شما هیچ دردی را دوا نکرد که هیچ بدتر نمک روی زخم پاشید
شما نگهبان مجموعه ما هستید و به وظایف خودتان درست عمل نکردید این باشد تا تعیین نگهبانان جدید بحول و قوه الهی مجنمع را به حال قبلی خود باز میگردانیم انشاالله

فاطمه سادات

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

مالکین محترم مجتمع سپید
فراز زیر توسط امام جمعه محترم خطاب به مسولان شهری در ارتباط با شبهات اظهار شده
شمس الدین همچین به اقدامات شبه ناک در شهرستان نیز اشاره کرد و در جمع کثیری از نماز گزاران گفت: مسئولان امر از کارهای غیر ضروری و شبه ناک اجتناب کنند و بدانند خدمت به مردم و نظام اسلامی از با فضیلت ترین کارهاست.
با گرم شدن هوا فضولات باقی مانده خشگ شده و باد انرا از منافذ پنجره ها به داخل خانه ها می اورد این در حالی است که نگهبان نظر دیگری دارد و میگویند ای جا ساکن ندارد پس هرچه بادا باد اقای شهردار خواهش میکنیم سلامت شهروندان را به مخاطره نیندازید و اقدام عاجل در این خصوص بفرمایید ما بیش از ۱۳۰ کامنت برای این مطلب گئاشته این و دریغ از نیم کامنت پاسخ مستدل
اقای ریئس هیات مدیره مدعی اصلی نا که انهم داره در مقابل ارایه خدمات از وانت بارها پول میگیره فراز زیر را در چند کامنت بالاتر نوشته بخوانید و شما هم تصمیم بگیرید

و اما در باره حمایت ازازدحام میوه فروشها همین دیشب بنده با یکی از فروشندگان صحبت کردم و صرف نظر از حرف های رد و بدل شده از مدیریت محترم سایت خواهشمندم خبرنگاری را به آنجا فرستاده تا حرفهای وانت دارها راهم بشنوند و صدای موتور برق ها را شنیدم ولی ساکنی در مجتمع ندیدم که این همه ادعا دارند که آسایش ندارند .

نادر از لندن

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

دوستان عزیز ایا واقعا وقت ان نرسیده است که اقدامی در خور توجه انجام شود
ایا انچه کاشته اید هنوز پروار نشده تا انرا درو کنید.
کمی بیندیشید.
اینها همه بازی روزگار است . در فاز یک اول صحبت قضای سبز بود سری بزنید ببینید شهرداری با فضای سبز چه کرده سانتیمترش را فروخته و به زمین شما هم به عنوان منبع در امد مینگرد. امروز وقت ابادانی نیست بایستس هزینه ها تامین گردد و روزی به هر جهت بگذرد
اقای ضهردار که نفت ندارد بفروشد بایستی تامین کند هزینه های شهرداری را.
راحتی هم نقشی ندارد اما نمی تواند درامد همشهری هایش را بریده به نفع کسانی که به قول خودش سالی یکبار ایا بیایند یا نیایتد اقدامی انجام دهد
جالب این است زمانی که در ایران بودم هر روز ایمیلش را چک میکرد و روزنامه هم نمی خرید و از اینترت مغازه اش استفاده میکرد.
امروز دنیا با وجود اینترنت دهکده ای بیش نیست
خدا با ماست.

كاميار بيداد

كاميار بيداد

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

ضمن سلام مجدد و تشکر از فستندگان پیامهای خوب مثل خانم خدابنده شما فرق این خانم خدابنده را با اقای خدابنده ناشناس و قاضی القضات خوب درک میکنید.
بله دوستان همانطور که دوست ناشناس ما اشاره کردند شهرداری به جهت استفاده بهینه از منابع خود امکان ایجاد فضای سبز را در محل نداشته و ندارد .گواه این ادعا فاز یک است که در زمان اقای منتظر با شرط اینکه جلو مجموعه فضای سبز خواهد بود به ما واگذار شد.
دوستان عزیز اگر بصورت منطثی و با دیپلماسی خوب وارد این کارزار شوید سهم شما فقط باخت است .
پیشنهاد میکنم از تمام نیروهای بالقوه خود برای احقاق حقوق به حق خود استفاده کنید.
حال چگونه همانگونه که با استفاده از نیروهای خود همه کاری را برای منطقه انجام دادید بعنوان نمونه لوله کشی گاز در شهرک فلات فاره تنکابن رامسر را میتوان مثال زد.
ببینید در اسفند ۹۳ و فروردین ۹۴ هنوز شرکت نفت حقوقی به کارکنان نپرداخته بود شما دلیر مردان نفت کشور حقوق نگهبانان را از جیب خود پرداخت کردید.
ایا شهردار محترم بندر انزلی عدم وجود بودجه پرداخت حقوق را بدلیل پرداخت یارانه احساس نموده اند؟
ایا شهردار محترم کنده کاری مقابل شرکت پخش فراورده های نفتی را خود از نزدیک مشاهده نموده اند؟
ایا شهردار محترم با این مثل ایرانی که کاسه انجا رود که قدح باز اید اشنا هستند؟
موفق و موید باشید
کامیار بیداد

نویدی

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

سلام دوستان نتایج جلساتی که با شرکت ملی نفتکش و شرکت ملی پخش و پالایش داشته اید مثبت و کارساز بوده است چنانچه مشکلات شما از این طریق حل شده یا حل میشود اطلاع دهید

كاميار بيداد

كاميار بيداد

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

سلام دوستان عزیز
از امروز صبح رییس پخش فراورده های نفتی شهرستان بندر انزلی جناب اقای حسن پور که از صمیمی ترین دوستان بنده در شرکت ملی نفت ایران هستند دنبال خواسته به حق همه همکاران نفتی هستند. تلفن بنده برای هر کونه همراهی و اعمال نظرات دوستان ۰۹۱۲۳۷۰۲۱۲۶ میباشد
انشالله با توجه به تعاریفی که اقای حسن پور از شخصیت برجسته و مثبت اقای شهردار داشتند شک ندارم که بزودی جناب اقای پور شعبان تصمیمی را بمورد اجرا خواهند گذاشت
که بنفع شهر و مردم انزلی خصوصا شما میهمانان نفتی خواهد بود و بنده از ایشان خواستم که موضوع به اطلاع فرماندار محترم رسیده و در جلسات شورای شهرستان نیز مطرح گردد.
کامیار بیداد

علیرضا اسدی

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

از مسئولان سایت میخواهم امکان کامنت گزاری یرای این پست را مسدود کنند چون هم بی فایده هم غیر مودبانه شده اسم افراد ذکر می شود شورش در آمده تمامش کنید لطفا…

AnzaliClub

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

دوستان عزیز با توجه به اینکه سایر کاربران سایت به کامنتهای این پست معترض شده اند به لینک زیر مراجعه نموده و ادامه بحث های شخصی را در اجتماع مجازی انزلی ادامه دهید.
با تشکر
http://fb.anzaliclub.ir/

مجید پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۷ام, ۱۳۹۴ ۰۱:۲۴:

سایت انزلی کلاب سلام
فقط یک نفر اعتراض کرده و اعتراض ایشان وارد نیست لطفا به ادامه کامنت ها پرداخته شود

AnzaliClub

AnzaliClub پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۷ام, ۱۳۹۴ ۰۱:۴۱:

مجید عزیز چند نفر از کاربران قدیمی در پیام خصوصی از ما خواستند که به این بحث پایان دهیم، ضمن اینکه اجتماع مجازی انزلی زیر مجموعه سایت انزلی کلاب است و محل مناسبتری برای اینگونه بحث هاست. http://fb.anzaliclub.ir/
ضمنا کامنتهایی که مرتبط با خبر باشد و به بحث های شخصی افراد نپردازد تایید خواهد شد.
همچنین مدیریت سایت انزلی کلاب در اولین مصاحبه با شهردار بندرانزلی مشکلات مطرح شده در این پست را انتقال داده و پاسخ شهردار را منتشر خواهیم نمود.

رضا پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۷ام, ۱۳۹۴ ۱۳:۱۵:

سلام اگرممکنه ادرس و یا شماره تماس مدیریت سایت رو بزارید مطلب مهمی دارم میخوام در میان بزارم

leila

leila پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۷ام, ۱۳۹۴ ۱۳:۳۴:

با سلام
همراه گرامی شماره تماس خود را ارسال کنید با شما تماس میگیریم.
شماره شمادر سایت نمایش داده نمیشود.

leila

leila

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

با عرض سلام خدمت همه ساکنین محترم مجتمع سپید
با توجه به تماس با اعضای هیات مدیره مجتمع ، طبق فرمایشات و درخواست ایشان از عدم پذیرش کامنت جدید در این بخش ، موضوع با همکاری هیات مدیره و سایت انزلی کلاب پیگیری میگردد و انشالله نتایج مثبت آن اطلاع رسانی میگردد.
پوزش ما را به علت عدم پذیرش کامنت در این بخش بنا به در خواست هیات مدیره مجتمع پذیرا باشید.

فاطمه سادات پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۷ام, ۱۳۹۴ ۱۳:۴۵:

سلام خانم لیلا
برای کامنت شما متاسف شدم هیات مدیره مجتمع منصوب مالکین مجتمع بهنوان مجمع عمومی صاحبان اپارتمان ها است تاسف من از این بابت است که اگر می گفتید شهردار یا مدیر سایت یا فرماندار دستور داده کامنت ها مسدودگردد برایمان قایل قبول تر بود بحمداالله سایت های پایتخت دارند موضوع را از طرف منبه شما منتشر میکنند

leila

leila پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۷ام, ۱۳۹۴ ۱۴:۱۹:

سلام خواهر عزیز این موضوع با نطر مدیریت سایت انجام گرفت و هیات مدیره و بسیاری از کاربران سایت در تماس با مدیریت اعتراض به کامنت های این بخش داشتند.همانگونه که خودتان مستحضرید کامنت های انتهایی علاوه بر اینکه شما را در حل مشکلتان یاری نمیکرد باعث تکدر خاطر شما عزیزان نیز میگردید.حال خواهشمندم با سعه صدر و بزرگواری اجازه دهید تا با هم کاری و هم اندیشی برای این رفع ابن معضل چاره اندیشی گردد.
از همراهی شما ممنونیم.

رضا

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

سلام اگر انکان داره ادرس مدیر سایت رو بزارین مطلبی هست که حضوری باید عنوان کنم درغیر اینصورت شماره تماس بذارید

leila

leila پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۷ام, ۱۳۹۴ ۱۴:۱۳:

برادر گرامی شماره تماس خود را مرقوم فرمایید تا مدیریت با شما تماس بگیرند.
در غیر اینصورت میتوانید مطلب خود را ازطریق ایمیل سایت با ایشان مطرح کنید.
Anzaliclub.ir@gmail.com

حسین

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

شهردار مجترم بندر انزلی
جناب اقای پور شعبان
نماینده مالکان مجتمع مسکونی سپید از پانزدهم فروردین ابتدا با سامانه شهرداری بندر انزلی تماس هایی برقرار نمود که بازخوردی نداشت
در تاریخ نوزدهم فروردین سایت انزلی کلاب با درخواست های مکرر ما گزارش حاوی مطلب زیر را همراه با تعدادی از عکس های ارسالی منعکس نمود در گزارش سامانه خبری تحلیلی انزلی کلاب به نقل از عده ای از شهروندان ساکن مجتمع مسکونی سپید امده است
از جمله این مشکلات آلودگی صوتی محل زندگی که ناشی از نصب ژنراتورهای برق است، حضور وانت بارهای میوه فروش و آلودگی محیط زیست حاصل از ریختن پسماندهای میوه و تره بار پوسیده، عدم رعایت بهداشت محیطی توسط دست فروشها و… که این موارد سبب سلب آسایش و از نظر بصری موجب برهم زدن آرامش روانی و دلزدگی نسبت به محل سکونت را بوجود آورده است و از سویی دیگر با توجه به نزدیک شدن به فصل گرما باعث ازدیاد حشرات و شیوع بیماریهای ویروسی و انگلی می گردد که این امر مسئله بهداشت محل زندگی را نیز تحت الشعاع قرار می دهد.
و در ادامه سایت وزین انزلی کلاب مرقوم نموده است….. پایگاه اینترنتی انزلی کلاب آمادگی خود را برای پاسخگویی مسئولین شهری نسبت به این موضوع اعلام می دارد.
در همین اثنا مرقومه ای که قبلا به دفتر شهردار محترم تحویل شده بود را به عنوان کامنت درج نمودیم در این کامنت درخواست ما اینگونه مطرح شد
مقامات مسوول یدون توجه به اسایش مالکین این مجتمع اقدام به اسکان تعدادی وانت بار میوه فروش با معضلاتی هم چون الوده نمودن محیط با فضولات انسانی ، الوده نمودن محیط با ضایعات میوه و تعفن حاصل از دور ریز و دپو انواع سیزی و صیفی جات پوسیده ، الودگی صوتی وحشتناک با ژنراتور تولید برق و ازدحام خریداران و سر و صدای حاصل از پارک خود رو ،وداد زدن برای تبلغ اجناس و جلب مشتری در کنار حصار این مجتمع که با صرف هزینه گزاف مالکین شخصا اقدام به درختکاری کرده بوند و اسیب به درختان غرس شده و امد و شد و ازدحام جمعیت انسانی تا پاسی از شب ، عیدی مسوولان شهری به مالکین این مجتمع بود که هرگز فراموش نخواهد شد .
اقای شهردار تاکنون حدود ۱۵۰ کامنت ذیل گزازش این سایت فعال و وزین درج شده است و دیدگاههای مختلفی این تصمیم مقامات محترم را رصد کرده این در حالی است که سایت انزلی کلاب قصد دارد ادامه کامنت را مسدود تماید و ما این حق را برای خودمان محفوظ میداریم که موضوع را به سایت های پایتخت سوق دهیم .
حال در این برهه از زمان که بسوی گرمی هوا می رویم از جنابهالی درخواست داریم سرانه فضای سبز ۷۲ مالک این مجتمع را حفظ فرموده و وانت بار های میوه فروش را که اصولا کاربری میوه فروشی ندارند به مکان مناسب دیگری گسیل فرمایید .
مزید استحضار مسوولان شهر برخلاف قوانین و رعایت عزت و سلامتی انسانها در حال حاضر در حریم برق فشار قوی و حریم خط لوله گاز فشار قوی به عده ای اجازه فعالیت داده که بلای خانمان سوز سرطان چند صباح دیگر گریبان همگی انها را خواهد گرفت و از طرف دیگر بهداشت وسلامتی ساکنین را به مخاطره انداخته است.
از همه شما که این گزارش را خوندید تشکر می کنم اما نمی دانم از جناب شهردار سپاسگزار باشم یا شاکی! زیرا طی این سال ها من به این بی مهری ها عادت کرده بودم.

leila

leila پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۷ام, ۱۳۹۴ ۱۴:۵۲:

ضمن عرض سلام به شما برادر بزرگوار
برادر گرامی با توجه به اینکه کامنت ها به سمت کشمکش و جنگ داخلی کشیده میشد با نطر مدیریت کامنت های این بخش مسدود شد.
ولی پیگیری راجع به حل مشکل مجتمع همچنان ادامه دارد و حل مشکلات بسیار مهمتر است و این ، یعنی حل مشکل، هدف ما وشما عزیزان است.