82187062-70935621[1]

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با اشاره به اینکه از جذب بازیکن جدید استقبال می کند گفت: درحال حاضر تمام داشته هایمان همین است.
محمد مایلی کهن شامگاه شنبه پس از کسب نتیجه تساوی در بازی مقابل راه آهن تهران اظهار کرد: بازی فشرده و سنگینی بود و تیم حریف باتوجه به شکست خانگی دربازی گذشته برای گرفتن یک امتیاز به انزلی آمده بلود.
وی با اشاره به از دست دادن شانسهای گل زنی بازیکنان ملوان افزود: باتوجه به اینکه ملوان در کمتر از دو هفته اخیر شکل گرفته به زمان بیشتری برای کسب نتایج مطلوب نیازمندیم .
مایلی کهن کسب سه امتیاز دربازی های خانگی را بسیار با اهمیت دانست و گفت: بازیکنان درضربات آخر باید دقت بیشتری داشته باشند و البته با حذب بازیکن جدید نیز موافقم اما درحال حاضر تمام داشته هایمان همین مجموعه بازیکنان و کادر فنی است .
وی با اشاره به آنالیز کردن تیم راه آهن قبل از دیدار با این تیم یادآور شد:دربازی گذشته شناختی از تیم آلمینیوم اراک نداشتیم اما با کسب سه امتیاز به خانه برگشتیم .
وی ورزش فوتبال را وسیله ای برای لذت بردن دانست و تصریح کرد:با کمک همه هواداران و دورماندن از حواشی می توان علاوه بر لذت بردن واقعی از این ورزش پرطرفدار، باید به همدیگر نیز احترام گذاشت.
وی با تبریک به مناسبت پیروزی تیم سپید رود رشت برابر فجرسپاسی شیراز اظهار امیدواری کرد:همه تیمهای گیلانی دررقابتها یشان موفق باشند و باید یاد بگیریم که کری خوانی با توهین کردنن فرق می کند و انتظار داریم هواداران از شعارهای مناسب و زیبا استفاده کنند.
تیم فوتبال ملوان بندرانزلی درهفته دوم از جام آزادگان از ساعت ۱۸ امروز شنبه به مصاف تیم راه آهن تهران رفت که درنهایت با نتیجه بدون گل هر دوتیم با کسب یک امتیاز راهی خانه خود شدند./ ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

محمد معصومی

۲۴ مرداد ۱۳۹۵

با سلام ادب
از مدیران دلسوخته و دلسوز و با تجربه و متخصص مثل مهندس علیرضا میرزاپورطالمی دربدنه گیلان استفاده کنید.
او فردی پیگیرو توانا است .
درود برشرف ات ای بزرگ مردگیلان ای تبار میرزا کوچک خان مهندس عزیز گیلان

پاسخ

صیاد

۲۴ مرداد ۱۳۹۵

حاجی داشته های بیشتری داشتی منتها واسه خودشیرینی و تحت امر بودن برای هیت مدیره و آقای رئیس خاص ، ندیدیشون و ردشون کردی ، تازه اولشه ، بیشتر از اینها متوجه میشی که چیکار کردی خودت با خودت با دست خودت

پاسخ

ابراهیمی

۲۴ مرداد ۱۳۹۵

سلام به امید خدا ملوان روز به روز بهتر بشه با همین جوانهای با غیرت شهرمون دوباره میریم لیگ برتر ولی آقای مایلی کهن تو صحبت هاش گفته باید از حاشیه دور باشیم در صورتی که بیشترین حاشیه رو خودشون به تیم وارد میکنن با صحبت هایی که در مورد آقای کیروش هر روز تو خبر گذاری ها ازش میشنویم و این تنها ضربه ای که وارد میکنه به خود ملوان هستش . آقای مایلی کهن مشکلات شخصیتون و حاشیه هاتون رو وارد تیم نکنید ملوان همیشه با کمترین امکانات بهترین نتیجه هارو گرفته چون بازیکنان و مردمش عاشق تیم هستن

پاسخ

SARI

۲۴ مرداد ۱۳۹۵

نمیدانیم این سخنان تان برای چه کسانی است.اهل فوتبال همه می دانند.اگر۱۱ پیراهن خالی ملوان هم درداخل زمین باشد حرفی برای گفتن خواهیم داشت.
اقای مایلی کهن یک تیم جابجا شد .شما می گوئید داشته های مان همین است.چند روز قبل می گفتید اگر جواان ها ویا هر کدام بهتر از دیگری بود .همان ها را جذب می نمائید. پژمان ومازیار را جذب نکردید . آنهای را که انتخاب نمودید به گفته تان بهتر از پژمان ومازیار زارع ها بودنند.پژمان ومازیاری که یک ساعت بعد از به ملوان خواهند امد ویا نخواهند امد .باشگاه خونه به خونه رو هوا انها را زد .در صورتی که این دوستان به عشق ملوان مانده وبخاطر همین منتظز ماندند باشگاه های لیگ برتری هم همه بسته شده ونتوانستند به لیگ یک بروند.
به گفته جنابعالی که با صراحت بیان نمودیدمربیان قبل از شما هم مازیار وپژمان را قبول نداشتند.
آیا مربیانی که پژمان ومازیار را انتخاب وتائید نکردند در حد ی بودنند که این چند بازیکن را جذب نمایند…چرا انتخاب نکردن شان را اینگونه برداشت ننمودید که به خودشان اجازه انتخاب کردن نمی دادند. ویا روشان نمی شد به سمت این دو بازیکن بروند ویا احساس می کردنند . این دو نفر که آمدنشان ۱۰۰ در صد است.مربیانی را هم که می گوئید این چند نفر را قبول نداشتند. همان مربیان بودنند که وضع اوضاع خودشان هم بدتر از این چند بازیکن بود . آقای پورغلامی که دستیار اقای جلالی بود نیامده رفت . ممی احمد زاده ای که جزملوان همیشه مربی لیگ دسته دوم بود وآن هم بخاطر شرط وشرط های دوستان فراری شد .ویا اقای عزت الهی که ایشان هم مربی پایه ملوان بود ..شما دوست عزیز هم تا قبل از این داستان در دسته دو سه هم فعالیت نداشتید.
با همه احترامی که برای شما عزیزان به عنوان یک همشهری قائل هستیم . وهرگز یک دانه موی تان را به غریبه ها نخواهیم داد. ولی خود جنابعالی هم می دانید .در برابر حق حقیقت عاجز هستیم .در اینگونه مواقع سمت حقایق هستیم .صد در صد جنابعالی هم اگر انزلی چی وگیلک باشد همین خصلت در شما نحفته است.
آقای مایلی کهن اگر جنابعالی وهمه دوستان ومسئولین اگر اندکی به مردم ویا به هواداران بهاء دهند ویا ا ز هواداران کمک فکری بگیرند .قسم می خورم .بجای از دست دادن پست ومقام . به پست ومقام های بالاتراز همین پست شان هم خواهید رسید.
مردم انزلی وگیلانی عاشق صداقت وعلم ودانش اند .اگر اندکی دانش وعلم وتجربه در کسی یافته باشند ویا کسی را تائید نمایند . جای ان شخص یا در دل ویا بالای سر مردم وهوادار خواهد بود. اگر هم غیر از این باشد وکسی را تائید نکند .تا آخر آن شخص را حذف ویا رد خواهند نمود.
همه این حرفها به کنار …به جراءت قسم می خورم .با این یکی دو بازی ای که از این تیم دیده ام.
این ملوان یک هفته ای ویا این ملوان دیر بسته شده ویا ملوانی که کاملا دستخوش تعقیرات شده. دست کمی از ملوان دهه۶۰ ویا ملوان سالهای اوج ندارند .
آقای مایلی کهن باید شهامت گفتن واقعیت ها را داشته باشیم . آقای مایلی کهن . باید مرد ومردانه وار بیان کنیم بخاطر مشکلات وگرفتاری ها زندگی واطراف مان .از فوتبال روز دنیا عقب افتادهایم مشکلات وگرفتاری های دور بر مان نمی گذارد درست فکر کنیم ویا در کنار باشگاهی درست تمرگز نمائیم.
منظور مان از مربی خارجی این نیست که نتوانیم در حد آنها باشیم. بسیاری از انها با فکر آسوده حدف شان را دنبال می نمایند . مربیگری وویا فوتبال ویا هر چیز دیگر شغل شان به حساب می آید .یک حدف ویک کار ویک شغل دارند .مربی . یا بازیکن.
.باید با شهامت بگوئیم برای به روز شدن ورزش بخصوص فوتبال بخصوص باشگاه ملوان باشگاهی که مثل چراغ جادو علاء الدین است . هر وقت دست بر روی اش کشیده شود .معجزه می نماید .نیاز به مربی ای دارد با تجربه وبا دانش تا بتوانیم مقداری از دانش وعلم اش را بدزدیم ویا بقاپیم .

کجای دنیا یک باشگاه کلا تعقیر می کند ویک تیم دیگر دوباره در حد لیگ بسته می شود.
اقای مایلی کهن وقتی باشگاه های لیگ برتر ویا باشگاه های دسته دو ویا سوم ما . هر کدام ۴ الی ۵ بازیکن سن بالا دارد ومحتاج بازیکنان سن بالاست.
ولی باشگاه ملوان کاملا جوان ودر سطح همه تیم هاست .چگونه می گوئیم همین ها داشته های مان است.
در صورتی که در کنار همین ملوان می توانید ملوان دیگری تشکیل دهید.
کدام یک از ۲۰ باشگاه کشورما اینگونه اند .. آقای مایلی کهن .من وشما وهمه می دانیم حق این شهر واین باشگاه واین ملوان این نیست. حق این باشگاه در روز روشن و اشکاره خورده می شود . وکاری نمی توان کرد. حال چگونه می توانیم بگوئیم این ها داشته های ماست.
اگر چیزی ک می گوئید حق با شما باشد .که داشت های مان این است.
باید گفت دست مریزاد .احسنت .ملوانی رفت ودر عزض یکی دوماه ملوانی جوان .ملوان در حد لیگ کشورمان دوباره بسته شد.ملوانی از جوانان همین شهر همین استان وچند سرباز
ضربه ای که به این باشگاه واردشده .بیشترین ضربه را خودمان به این باشگاه دانسته وندانسته وارد نموده ایم.زیرا مشورت وهمفکری در این باشگاه هرگز صورت نگرفته وهرگز با هواداران جلسه ای برگزار نشده. زیرا بعضی از دوستان احساس می نماید . اگر با همه ویا با هواداران مشورت وهمفکری شود جایگاه شان را از دست خواهند داد.
آقای مایلی کن .با صراحت بیان می کنید که نباید روی اعصاب هواداران رفت. آیا قبل از جذب بازیکنان ویا قبل از این دوبازی همین هواداران .نگفتند .مازیار وپژمان را جذب کنید .زیرا اگر ۱۰ الی ۲۰ دقیقه هم در داخل زمین بمانند تجربه ودانش شان دنیا می ارزد. حال ۹۰ دقیقه و۸۰ دقیقه را هم کاری نداریم.
اولین حرکت مشورت وهمفکری است. زیرامشورت وهمفکری همگانی است .مشورت ملوان را به جایگاه واقعی اش می رساند.
دومین حرکت اصولی جذب یک مربی با تجربه خارجی وبا دانش می باشد.که مدتی فکرها از نظر مربی خاطر جمع شود . همانند مربیان .والیبال ویا فوتبال. کشورمان.
با جذب یک مربی خارجی واستفاده از مربیان بومی بخصوص بازیکنان پیشکسوت باشگاه ملوان .می توان ملوان را به جایگاه واقعی اش برسانیم.
باید غرور وخودخوائی ومنم منم ها را کنار بگذاریم. برای رسیدن به احداف باید بدنبال بهترین ها باشیم . تمام دنیا از همین شیوه در حال پیشرفت اند.
وقتی یک ایرانی می تواند شهردار وفرماندار وکشورهای خارجی شود .چرا یک مربی ویا یک فرد خارجی با تجربه نمی تواند سکاندار ملوان شود.
آقای مایلی کهن اگر جنابعالی با شهامت بدنبال یک مربی با تجربه در کنار خود باشید . جایگاه بهتر ومحکم تر از اینها برای خود بر پا خواهید نمود.
باید قبول کنیم سطح فوتبال ما پایین تر از دیگران است .باید قبول نمائیم .کسی از فوتبال ما لذت نمی برد.باید با شهامت بیان نمائیم .این بازی بازی ای نیست که هواداران را به سمت خود بکشاند . آیا با دیدن این فوتبال بیاد فوتبال گذشته تان نمی افتید .مثل فوتبال آبکنار با انزلی ویا کلویر با سنگاچین ویا نویر با بشم.
باید با شهامت دلیل بیان فراری شدن هواداران را از باشگاه ها را داشته باشیم.
راه دوری نروید .بازیکنانی چون دائی ومهدوی کیا وجهان بخش .چرا به اوج خود رسیدند .آیا از این استفاده وسود .دو طرفه یعنی رفتن به باشگاه های خارج باعث پیشرفت وطرقی این دوستان ویا در کنارش افتخارات برای کشور عزیزمان نبود . میلاردها ریال ودلار در حال ریخت وپاش هاست .آقای مایلی کهن برای گرفتن پول کی روش ناراحت است.
آقای مایلی کهن .گیریم حرفتان واقعیت داشته باشد کی روش علم ودانش ندارد.
ولی آیا می توان منکر این شد .تیم ملی دو مرحله پشت سر هم آماده برای رفتن به جام جهانی می باشد. آیا می دانید زمان رفتن به جام جهانی ایران هر چند سال به چند سال بود.
آقای مایلی کهن بارها اعتراض نمودید کی روش یک ما .ایران وچندین ماه در خارج .جوش ونوشابه می زند ..آیا برای یکبار به این فکر نموده اید .هربار برگردد .به کشورش چقدر می تواند مطالب ونکات جدیدتر فرا گیرد . حال چه از طریق گذاشتن کلااس مربیگری توسط کشور خودشان ویا توسط .تهیه مطالب از طریق کتاب وسیدی ونوار وغیره. زیرا هر ثانیه زندگی مان علمی به دانش انسانها افزوده می گردد .چه در راستای ورزش وچه علم پزشگی وغیره.وقتی یک سفر انزلی به تهران ایجاد کلی تاثیرات می نماید . این برگشت کی روش نمی تواند اندکی تاثیر گذار گردد. گرچه کسی نیست حق به جنابعالی ندهد .که کی روش این وسط سودوبهره نمی برد . فقط ما سود وبهره می بریم.
وقتی جهان بخش یک بازیک فوتبالیست کشورمان . به مرخصی ایران می آید یک تهیه کننده ورزشی خارجی همراه اش به ایران وبه رشت می آید تا بتواند به راز موفقیت های این بازیگن دست بیابد. چگونه می توانیم به چنین چیزهای ساده فکر کنیم. آیا آمدن آن تهیه کننده حزینه نداشت .حزینه های انها از بیت الما ل مردم شان نمی باشد.
آقای مایلی کهن پولی که کی روش می گیرد در برابر ریخت وپاش های بعضی ریخت وپاش ها به خاک خاشاک پول های آن ریخت وپاش ها هم نخواهد شد. حال چرا بایدبرای مزد مربی تیم ملی کشورمان عذاب کشید . مه این حرفها به کنار
مشکل اول و اخر ملوان با جذب یک مربی با تجربه رفع خواهد شد .تا وقتی این حرکت صورت نگیرد .تلاش وزحمات کسی معلوم نخواهد شد.ویا خلاصه نمایم. همه احساس می نمایند .این ملوان بدون یک ریالی به اینجا رسیده .وکسی برای اش یک ریالی تا به اینجا خرج نکرده است.
با دیدن این یکی دو بازی به جراءت قسم میخورم این ملوان قوی تر از یکی دو فصل قبل می باشد. همانطور که بارها گفته ایم ..این ملوان در کنار مربیان بومی به یک مربی با تجربه خارجی نیاز دارد .تا با علم ودانش روز آشناتر گردند. در ملوان همه چیز مهیا ست . تلاش در پایه وغیره فعلا رضایت کننده می باشد. باشگاه ملوان دو ماهه بسته نمی شد. . فعلا مشکل همان جذب یک مربی با تجربه می باشد. .با جذب یک مربی .خود بخود آکادمی ملوان تشکیل می گردد. از همه مهتر با جذب چنین مربی می توان کلاس های مربیگری راه اندازی نمود .همانطور بازیکنان را تست وخوب وبد می کنیم . در جذب بهترین مربیان هم می توانیم همین کار را بکنیم یعنی تست مربیگری . زیرا استان گیلا وهمچنین باشگاه ملوان دارای چندین باشگاه می باشد . با در اختیار گذاشتن باشگاهی به هر فرد مورد اعتماد واطمینان . می توان تست مربیگری گرفت.
زیرا ملوان تا به اینجا نشان داده هرگز مشکل کمبود مربی نداشته ونخواهد داشت. وسالهاست که توانسته.تا حدودی بخاطر مشکلات مالی .مشکل مربی در باشگاه ملوان را رفع نماید.
نمونه ای از این مربیان ممی احمد زاده می باشد .اگر اندکی به مربیگری ممی احمد زاده توجه کرده باشیم .ممی مربی کار بلد وبا دانشی است .ولی هنوز کاملا تکمیل ویا کاملا پخته نشده . زیرا توجه اش به نکات ریز کم است .مثل بازی صبا ویا پرسپولیس در همین فصل بازی های که ۵ الی ۱۰ دقیقه به پایان بازی مانده بود را نتوانست حفظ ویا کنرل نماید که برعکس واگذار ویا نتیجه بازی بر ضرر ما تمام می شود. نتوانستیم چند دقیقه بازی راکنترل کنیم . ویا بدتر از آن بازی با پدیده مشهد . .بازی که باید دو کل می خوردیم تا حذف شویم. یعنی کاری غیر ممکن .اگر ان بازی ما توپ را ۹۰ دقیقه اینطرف وآنطرف می کردیم وتصمیم خراب کردن حریف وبازی را داشتیم برنده میدان ملوان بود . ولی بر خلاف همیشه این بازی سرنوشت ساز را ما تصمیم گرفتیم با بازی زیبا از خودمان سرنوشت ملوان را برای فصلی عقب اندازیم.
بخاطر همین هواداران ملوان اولین خواسته شان از مسئولان باشگاه ملوان تقاضا ویا جذب مربی با تجربه خارجی می باشد . زیرا تا قبل از آمدن اسکوچیچ کسی جرائت بیان کردن نام مربی خارجی را نداشت . گرچه اسکوچیچ مربی کاملا پخته ای نبود .ولی همانقدر علم ودانش اش نشان داد مشکل چندین ساله ملوان .یعنی بعد از بهمن خان .چیست.

با دیدن این دوسه بازی همه متوجه خواهند شد .دوندگی وتلاش بچه ها بدون برنامه وبدون حدف است .فوتبال یک بازی دسته جمعی است نه یک بازی فردی .دلیل گل نزدن ملوان .تلاش انفرادی وخود نمائی بوده . .هر کدام به تنهائی می خواستند گل بزنند .
گرچه به یکی دو بازیکن نیاز داریم .شاید با آمدن آهی وآبشک این مشکل رفع شود .زیرادفاع سمت راست ملوان بسیار ضعیف وترسو است به احساس می نمایم.بازیکن شماره دو باشد.
رمز موفقیت ۹۹ در صد باشگاه وبازیکنان .بستگی به شهامت وجنگندگی بازیکنان بستگی دارد. دفاع سمت راست ملوان بعد از رد شدن توپ متوجه می شود که باید چه کار کند .
ملوان به دو دفاع مثل سید جلال حسینی وبنگر نیاز دارد. رمز موفقیت این دو نفرشهامت وبی زحمی بود .
دفاع ملوان باید مثل این دو نفر نترس وبی باک وبی رحم باشند .ومشکل دیگر .ملوان شروع بازی از دفاع به فوروارد واز فوروارد به دفاع پایان می باشد
هافبک ویا بازی در میدان خبری نیست. این بازی .دفاع وفوروارد ویا فوروارد به دفاع برای همه تیم ها خطرناک است .زیرا هر لحظه باید انتظار گل خوردن ویا گل زدن را داشت .چون بازیکن خواسته وناخواسته جا خواهد ماند . .که نمونه ای از این ضعف ها در نیمه اول ودوم کاملا بچشم می آمد .که دفاع ما کاملا جا مانده ویا کاملا پاس اشتباه می دادند .. که دروازه بان ملوان با تیز هوشی دوسه بار دروازه را نجات داد.. بهتر است بدانیم همیشه اینگونه نخواهد بود.
به نظر اینجانب احساس می نمایم .بچه های ملوان با توپ بیشتر تمرین کنند . یعنی بیشترین وقت وتلاش را برای فوتبال بگذارند .تا یک ضرب دو ضرب پاسکاری وجایگیری وغیره را کاملا راه اندازی کنند .
به امید موفقیت باشگاه ملوان

پاسخ