cccc shora shahr anzali04

حتما شما هم کم و بیش در جریان هستید که متاسفانه جلسات شورای شهر انزلی اکثرا بصورت غیر علنی برگزار میگردد و هماهنگی جلسات علنی در شورای این شهر به چند هفته زمان جهت هماهنگی نیاز دارد. اتفاقی که عمدا یا سهوا پشت کردن علنی به قانون محسوب میشود و قابل پیگیری است.

این در حالی است که ذات تاسیس شورا ها بعنوان یک نهاد مردمی برگرفته از نگاه نظام اسلامی به جایگاه مردم است حال چگونه ممکن است که حضور در جلسات شورا نیازمند پیگیری و مذاکره و مکاتبه و هماهنگی باشد ؟!!

سایت انزلی کلاب چند ماهی است که پیگیر برگزاری یک نشست بین فرهیختگان و مشاهیر انزلی با اعضای شورای شهر انزلی است که متاسفانه علی الرغم استقبال کلامی صورت گرفته تا به امروز شکل و شمایل عملی شدن به خود نگرفته است.
از اینرو نامه ای تنظیم و به ریاست محترم شورای شهر انزلی تقدیم خواهد شد و معتقدیم این فرصتی مغتنم است برای اعضای این دوره از شورای شهر انزلی، تا قبل از آغاز دوره بعدی روشی جدید را برای برگزاری جلسات شورا در پیش گیرند و همه جلسات باقی مانده شورا را به صورت علنی برگزار کنند تا اصحاب رسانه و علاقه مندان بتوانند در این جلسات حضور داشته باشند که مطمئنا نتیجه اش بالاتر رفتن راندمان کاری و افزایش خروجی نهایی از عملکرد شورا خواهد بود.
متاسفانه علی الرغم آنکه میدانیم مطالب سایت بخوبی توسط این عزیزان در شورای شهر انزلی رویت میشود اما مطمئنا بی توجهی به مطالب و نقد ها، راه و روش شایسته ای محسوب نمیشود که در پیش گرفته شده است. انتظار داریم همانگونه که در مطلب جعل القاب انزلی که در سایت انزلی کلاب درج گردید و شاهد واکنش ریاست محترم شورا به صدا و سیمای استانی بودیم در سایر موارد این تعامل عمیق تر و شایسته تر صورت پذیرد.
رونوشتی از این درخواست مکتوب به دفتر فرمانداری نیز ارسال خواهد گردید و در صورت عدم دریافت نتیجه در شهرستان از طریق هیات حل اختلاف و رسیدگی به شکایات از شوراهای اسلامی استان پیگیری و اطلاع رسانی خواهد شد و در صورت لزوم و عدم رسیدن به نتیجه در پایتخت پیگیر این مطالبه بحق اهالی شهر بندر انزلی خواهیم شد، شهری که یادگار بایندرها، نامجو ها، هادیان ها، رجبی مقدم ها و بیش از ۴۰۰ شهید گلگون کفن است.

امید است با برخورد شایسته آن نهاد محترم(شورای اسلامی شهر بندر انزلی)، با اعلام تاریخ و ساعت دقیق همه جلسات شورا از طریق سایت رسمی این نهاد، شاهد حضور برخی صاحب نظران و اصحاب رسانه در جلسات این شورا باشیم و این اقدام ماندگار قبل از اتمام این دوره توسط اعضای محترم شورای شهر انزلی رقم بخورد، که مطمئنا دستاوردی بزرگ برای این عزیزان و همه اهالی شهر بندر انزلی محسوب میگردد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Abay

۵ اردیبهشت ۱۳۹۲

دست شما درد نکنه که از حقوق مردم دفاع میکنید واقعااااشرایط زندگی سخت شده و مشکلات شهر هم روی همه مشکلات خدا قوت

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۵ اردیبهشت ۱۳۹۲

منتظر قسمت سوم و پایانی پاسخ های صندلی سپید باشید. سعی میکنیم تا شب در سایت قرار بگیره.

پاسخ

a.n.z پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۵ام, ۱۳۹۲ ۲۰:۳۹:

روز ول کردین :smug:

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۵ام, ۱۳۹۲ ۲۱:۰۲:

تا دقایقی دیگه انشاا…

صبا

۵ اردیبهشت ۱۳۹۲

مردم عادی هم می تونن بیان؟

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۶ام, ۱۳۹۲ ۰۱:۳۴:

بله، ماهیت شورای شهر به مردمی بودنش است به همین علت برای انتخاب اعضای آن انتخابات برگزار میشود تا اهالی هر منطقه در سرنوشت خودشان و تصمیمات آن منطقه دخیل باشند و توسط اهالی همان منطقه که شناخت بیشتری نیز به اوضاع منطقه دارند به وضعیت اهالی و شهروندان رسیدگی شود.

guilak

گیلک

۵ اردیبهشت ۱۳۹۲

با تشکر از دوستانی که در راستای احقاق حق قانونی مردم و اشتی دادن مردم و مسئولان با قانون و محترم شمردن حق شهروندی در جامعه تلاش میکنند.و پیشاپیش سپاس فراوان از مسئولان ارزشمندی که با این دوستان مساعدت مینمایند.امید است بزرگان و نماینده های واقعی مردم در شورای شهر به درخواستهای دلسوزان و فرهیختگان در خصوص شرکتشان در شورا پاسخ مثبت بدهند و صرف حضور فیزیکی انها را کافی ندانند بلکه با سعه صدر نظراتشان را هم بشنوند و در تصمیم گیریها لحاظ نمایند.به امید موفقیت شما عزیزان و سرافرازی و بالندگی روز افزون مردم شریف انزلی.

پاسخ