tandis

در مراسم سالگرد سیروس قایقران شاهد اتفاق خوبی بودیم و از خانواده باشگاه ملوان به واسطه تندیسی از سیروس قایقران تقدیر بعمل آمد. اتفاقی زیبا و شایسته که در سالهای گذشته نیز صورت پذیرفته بود، اما چند قدم آنطرف تر اتفاقی افتاد که عکاس انزلی کلاب از ناراحتی قید تهیه تصویر از این اقدام زننده را زد.

جایی که همزمان با اهدای یک تندیس به زحمات فعالین در خانواده باشگاه ملوان ارج نهاده میشد، چند قدم آنطرف تر همان تندیس ها را با قیمتی ارزان به عام به فروش میرساندند ؟ نمیدانیم آیا درآمدزایی به این سبک هم در ردیف همان سه میلیارد درآمدزایی است که در برنامه های باشگاه است یا خیر، اما این کار توهینی آشکار به کسانی است که بدین طریق از آنها تقدیر میکنیم.

این اقدام بسیار نسنجیده باعث میشود تا ارزش این تندیس را پایین بیاوریم و واقعا این سوال مطرح میشود که تندیسی را که به این سادگی خریدنی است چگونه میتواند در کلکسیون افتخارات یک ورزشکار جا خوش کند ؟

میبخشید که انزلی کلاب هندوانه الکی زیر بغل کسی نمیگذارد، خواهشا تنها ژست حرفه ای گری نگیریم و در عمل هم گامهای موثری به سمت حرفه ای بودن برداریم…

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

مژگان

mojshekan

۲۶ فروردین ۱۳۹۲

بسیار عالی، موافقم ، منم قبلا به همین قضیه فکر کرده بودم

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ فروردین ۲۷ام, ۱۳۹۲ ۱۱:۳۷:

در حالی که باید از هنرمند و طراح کامل امتیاز اثرش رو میخریدن خساست به خرج دادن دوستان گرامی…

guilak

گیلک

۲۶ فروردین ۱۳۹۲

فروش تندیس با ارزش زنده یاد سیروس قایقران کار بسیار نادرستی بوده است.کسیکه دستور و اجازه چنین کاری را داده احتمالا بسیار مشغول کارهای اداری روزمره بوده و فرصت تفکر لازم را نداشته است.وگر نه مطمئنا هرگز کسی این اجازه را نمیدهد.نه به این خاطر اینکه چون تندیس قهرمان شهر ما بوده است بلکه اساسا در جایی عرف نیست که چیزی معنوی را به بهایی نازل و بی ارزش در معرض فروش عموم قرار دهند.این عمل در شان مردمی است که در مکتب انها هدف وسیله را توجیه میکند .نه برای ما ایرانیان که عاشق معنویت هستیم.

پاسخ