Farakhan

نخستین جشنواره تصویر سازی “بندر در مه” با موفقیت برگزار شد و سختیها و کمبود امکانات نتوانست سد راه هنرمندان غیور انزلیچی شود، سرکار خانم مریم اشکانیان دبیر این جشنواره در مصاحبه  کوتاهی با انزلی کلاب قبل از هر چیز از مسئولین انتقاد کرد و گفت:

مسئولین شهرستان و شهر انزلی هیچ کمکی به ما نکردند، اداره ارشاد که متولی فرهنگ  است هیچ امکانات مالی در اختیارمان قرار ندادند و از این جشنواره هیچ حمایتی صورت نگرفت و این جشنواره کاملا غیر انتفاعی برگزار شد.

وی افزود: گروه برگزار کننده جشنواره تصویر سازی بندر در مه بارها به مرکز استان مراجعه کردند اما متاسفانه شاهد هیچگونه کمکی از طرف مسئولین نبودیم و در شهرستان هم هیچ پاسخی به درخواست های مکرر ما داده نشد.

این هنرمند شهرمان با اشاره به اهمیت این جشنواره گفت: جشنواره تصویر سازی بندر در مه یک حرکت فرهنگی بزرگ بود و بعد از سالها که فضای رخوت در شهر به وجود آمده بود یک تحول عظیم ایجاد شد، ما یک جشنواره در شهر راه انداختیم و این خیلی مهم است و وقتی این اتفاق بزرگ در شهر می افتد و هنرمندان از شهرهای دیگر به انزلی می آیند خیلی زشت است که مسئولین انزلی که رسما به این مراسم دعوت شده بودند حضور نداشته باشند.

دبیر جشنواره بندر در مه در پایان از مدیریت کاخ موزه بندر انزلی تقدیر و تشکر کرد و نقش ایشان را در برگزاری این جشنواره مهم دانست.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Anzali Free Zone

Shahin

۱۹ شهریور ۱۳۹۲

از همه فعالین هنری انزلی و بانیان این نمایشگاه تشکر میکنم به نظرم واقعا فعالیتهای این دوستان برای انزلی قابل تقدیره و کاش مسئولین هم قدر این جوانان رو بیشتر

پاسخ