دبیرهیئت فوتبال انزلی:
خبرنگاران کنفرانس خبری دست نشان را تحریم کردند

دبیر هیئت فوتبال انزلی با اشاره به حواشی پیش آمده بعداز بازی ملوان ، گفت: کنفرانس خبری«نادر دست نشان»سرمربی ملوان توسط خبرنگاران تحریم شد و این موضوع به وی نیزاطلاع داده شده بود.

نریمان یوسفی در گفتگو با خبرنگارمهر با اشاره به حواشی پیش آمده بعداز بازی ملوان در مقابل مس رفسنجان، اظهار کرد: بعد از بازی ملوان خبرنگاران در اعتراض به عملکرد نامناسب « نادر دست نشان» سرمربی این تیم اعلام کردند که حاضر به حضور در سالن کنفرانس خبری نیستند.

وی افزود: به رغم اینکه « دیده بان» مدیر رسانه ای تیم ملوان از حضور سرمربی این تیم در سالن کنفرانس خبرداده بود ولی خبرنگاران اعلام کردند که در این کنفرانس خبری حاضر نمی شوند.

یوسفی خاطرنشان کرد: در این میان یکی از خبرنگاران با اطلاع دادن موضوع تحریم کنفرانس خبری توسط سایر همکاران خود به نادر دست نشان سبب شد تا موضوع وارونه جلوه داده شود.

دبیر هیئت فوتبال انزلی تصریح کرد: اعلام عدم حضور دست نشان در کنفرانس خبری درست زمانی بود که خبرنگاران تحریم این کنفرانس را به دست نشان اطلاع داده بودند.

یوسفی همچنین خاطرنشان کرد: علی سامره سرمربی تیم مس رفسنجان بعد از پایان مسابقه یکی از کمک های خود را برای پاسخ به سوالات خبرنگاران به سالن کنفرانس خبری فرستاد که خبرنگاران حاضر به مصاحبه با وی نشده و خواستار حضور سرمربی تیم مس رفسنجان شدند.

گفتنی است در پی شکست تیم ملوان در مقابل تیم مس رفسنجان و تحمل نخستین شکست خانگی این تیم خبرنگاران به دلیل عملکرد نامطلوب «نادر دست نشان »طی هفته های گذشته کنفرانس خبری پس از بازی وی را تحریم کردند .

این درحالی است که دست نشان طی پیغامی اعلام کرده است که حضور نیافتن وی در کنفرانس خبری نه به دلیل عدم حضور خبرنگاران بلکه تصمیم شخصی خود بوده است.

هفته گذشته تیم ملوان بندرانزلی با نتیجه دو بر یک در مقابل مس رفسنجان نخستین شکست خانگی خود را تجربه کرد.

این اتفاق بعد از سقوط ملوان انزلی از لیگ برتر طی سال های گذشته دومین اتفاق ناگوار برای این تیم محسوب می شود .

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

sari

۲۵ آذر ۱۳۹۶

۲٫٫ اکر صحبت عشق وتعصب .جانفشانی وغیرت صحبت هویت می باشد دیگر قعر وجدائی وهرکدام به سمتی رفتن وباشگاه راهر فصل به دیگری سپردن دوای درد باشگاه ملوان نیست ونخواهد بود همان حرکتی که سالها در حال تکرار است.رسیدن به عشق.یعنی عشق به ملوان به همت وجانفشانی وگذشت واتحاد وهمدلی نیاز دارد.مشکل مالی هست.کسی منکرش نیست ونخواهد بود .ولی درکنار مشکلات مالی تلاش وجانفشانی عشق وکمک وگذشت عاشقان باشگاه ملوان هم بود. که نباید از کنارش به همین سادگی گذشت . ولی ای کاش این تلاش وزحمت ها وجانفشانی ها .اصولی ومدیریت شده دنبال می شد. ای کاش مسئولین ودست اندر کاران باشگاه ارتباط نزدیکی بین هواداران وبازیکنان ومسئولین بر قرار می نمودنند همانند باشگاه های بزرگ دنیا.
اگر تعدادی از پیشکسوتها وبزرگان وریش سفید ها ومسئولین وهوداران واقعی باشگاه قدم پیش می گذاشتند .ویاعلی می گفتند وهمه مشکلات باشگاه رابا صداقت وراستی وسط می ریختند همه مشکلات برای همه روشن می شد ..که باشگاه مشکلات مالی دارد .مشکل مدیریتی دارد .مشکل بازیکن دارد آب ومعدنی ولباس وووو ندارد. آن وقت یا همه دست به دست هم می گذاشتندبه یک راه حل واحد می رسیدند و یا همه به آنچه هست قانع می شدند دیگر.کسی مشکل ودرد را به دیگر نسبت ویا برای راه حل به سمت دیگر ی پرت نمی کرد.
اگرعاشقان واقعی معلوم شد یعنی اگر نیروی دریای و منطقه آزاد وشورای شهر ونماینده وپیشکسوتها وبازیکنان وهواداران با اتحاد وهمدلی .توانستند .چند فرد لایق را برای هدایت ورهبری ومدیریت باشگاه انتخا ب نمایند. اگر توانستن باتلاش وهمت همدیگر یک مدیر ویا یک مربی کاربلد انتخاب نمایند.دیگرمشکلی هرگز باشگاه را تهدید نمی کرد . زیرا یامی توانستند با کمک وتلاش همدیگر مشکلات مالی رفع نمایند که مربی وبازیکن. را تهیه وفراهم نمایند.یا همه به اندک قانع می شدند ودیگر به رویاها وآرزوهای دور تفکر وسیر نمی نمودنند.
زیرا واقعیت این است فوتبال امروز نیاز به همت همگانی دارد .زیرافوتبالی که بجای اینکه جمعه برگزار شودویا روزهای جمعه برگزار شود .بیشتر بلیط فروخته گردد ویا غیره ویا فوتبالی که بجای در آمد زائی ویا ایجاد شغل .برعکس برای اش باید حزینه های فراوان نمائید .یعنی پول بازیکن .پول داور .پول نیروی انتظامی .پول دکتر .پول باشگاه وحزینه باشگاه واستادیوم از طرف دولت حزینه شود ویا اینکه باشگاه به افراد واجد شزایط واگذار ویا فروخته وتحویل گردد. ….ووو وخیلی مسائل های دیگر .که نیاز به…..دارد
حال با چنین وضع اوضاع باید دنبال همین مربیان وبازیکنان بومی با اندکی تلاش وهمت همگانی کار ها را دنبال نمود .نیازی به مربیان ویا بازیکناغیره نمی باشد..تاشاید به شانس ویا فرجی دست بیابیم
ولی برعکس اگر همه تلاش می نمایند به آرزوها ورویاهای بیشتر برسند ویا به آنچه واقعیت فوتبال در دنیا سیر می شود نزدیک شوند .ویا به فکر پیشرفت وطرقی جوانان ومنطقه آزاد وشهر واستان می اندیشند.برای رسیدن به چنین رویا ها وآرزوها همانطور که اشاره نمودم .همه عاشقان با کمک پیشکسوتان وعاشقان واقعی می توانند به چنین احداف بزرگ دست بیابند . که این حرکت همانطور که گفتیم عشق.همت…..وگرنه هرگز شدنی نیست ونخواهد بود….
به امید لیگ برتری شدن ملواندر این فصل…..نه
نه

پاسخ