n00061755-b

به کارگردانی توحیدپرست؛ فیلمی با موضوع فوتبال ساخته می شود
داوود توحیدپرست گفت: مشغول نگارش فیلمنامه به نام «رشت، انزلی» با موضوع اختلافات دو تیم فوتبال این شهر هستم. یک ماه دیگر نگارش به پایان می‌رسد و بعد از آن اقدام به دریافت پروانه ساخت خواهم کرد.

وی درباره دستمایه قرار دادن ورزش برای ساخت فیلم سینمایی گفت: فیلم قبلی‌ام «شیرین قناری بود» هم درباره دختران فوتبالیست بود. فوتبال یا دیگر ورزش‌ها برای من بهانه است تا بگویم انسان با انسان نباید بجنگد. انسان با مشکلات باید بجنگد. سعی دارم با دستمایه قرار دادن فوتبال که اتفاقا باعث اختلاف بین برخی از مردم شده، مخاطب را به سمت دیگری ببرم و به آنها هشدار دهم.

این کارگردان افزود: البته فیلمنامه «رشت، انزلی» را باید به دقت بنویسم که مبادا به اختلافات مردم رشت و انزلی دامن بزند بلکه آنها را به سمت صلح و مهربانی سوق دهد.

توحیدپرست درباره اکران فیلم «شیرین قناری بود» گفت: در تلاش هستیم تا این فیلم را در اکران دوم بعد از عید فطر قرار دهیم. به خاطر موضوع ملتهب فیلم و پرداختن به دخترانی که علاقمند به فوتبال هستند حدس می‌زنم که مخاطب به شدت با این فیلم ارتباط برقرار کند البته در فروش بیشتر فیلم تبلیغات نقش مهمی ایفا می‌کند و امیدوارم تلویزیون و دیگر دست اندرکاران در تبلیغ این فیلم با ما همراه شوند. همه مواد تبلیغاتی فیلم آماده است.

منبع: پایگاه خبری هنر

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

۹ مرداد ۱۳۹۲

انزلی چی ابای ابای امی براره

پاسخ

Shahin

شاهین پاسخ در تاريخ مرداد ۱۱ام, ۱۳۹۳ ۱۸:۵۶:

آبرر هم امی براره مهیار جان به امید روزی که در عمل فرهنگ بالای گیلانی در همه عرصه ها به خصوص ورزش نمایش گذاشته بشه.