2

سالها می‌گذشت و خبری از ساخت دانشگاه آزاد در طالب آباد نبود، سال ۱۳۸۷ مجتمع فنی و مهندسی دانشگاه آزاد در کلویر (روبروی کشتارگاه) ساخته شد، دانشجویان و حتی کسانی که آن سال کنکورشان در همان محل برگزار شده بود خوشحال بودند که بالاخره از رفت و آمد به ساختمان گیلار که معلوم نبود مسکونی است یا دانشگاهی خلاص می‌شوند.
تقریبا بیشتر کادر اداری و رشته های مهندسی از سال ۱۳۸۸ در مجتمع واقع در کلویر فعال گردید و محوطه سازی و خیلی از اقدامات مثبت در ساختمان فنی و مهندسی شروع شد، تازه به مجتمع عادت کرده بودیم که در سال ۱۳۹۰ زمزمه هایی پیچید مبنی بر اینکه از ترم آینده قرار است دانشجویان بصورت یکپارچه به دانشگاه آزاد واقع در طالب آباد که پروژه اش سالها خوابیده بود منتقل گردند و از این همه پیمودن مسیر بین دو ساختمان گیلار و کلویر راحت شوند.
زمان سپری شد و بالاخره در سال ۱۳۹۱ واحد بندرانزلی در طالب آباد با حضور کادر اداری و دانشجویان بصورت رسمی افتتاح شد. (قابل ذکر است که قبل از این رویداد مبارک، دانشجویان بین الملل مدتی در آنجا مشغول تحصیل بودند)
دانشجویان آمدند، کارکنان خوشحال بودند، همگی غرور خاصی داشتند که بالاخره مانند رشت و لاهیجان صاحب یک مجموعه خوب هستند.
در روزهای اول که با مدیران و معاونان صحبت می کردیم همگی قول مساعد می دادند که به زودی پارکینگ، بوفه، سلف دانشجویان، محوطه سازی، آسفالت محوطه، پیاده رو سازی و غیره انجام می‌شود و قرار است برای دانشجویان سالن ورزشی و ساختمان جدید با کلاس های بیشتر ساخته شود تا دانشجویان گیلار هم در این مجموعه باشند، حتی کلنگ مسجد دانشگاه هم زده شده و بزودی اقدامات خوبی انجام می‌شود، مشغول عکاسی از مجتمع بودم که با مهندس آفتابی روبرو شدم، ایشان هم خبرهای بسیار خوبی دادند که امیدوار کننده بود…

اما اصل موضوع: ترم پاییز شروع شد، از سرما در کلاس ها میلرزیدیم و یخ میزدیم! خبری از سیستم گرمایش مرکزی نبود! وضعیت پارکینگ هم مشخص نبود، محوطه دانشگاه پر از آب بود، سلف هنوز آماده نبود، می گفتند ترم بعد آماده می‌شود اما یکسال دیگر طول کشید! کارگاه و آزمایشگاه هم که در دانشگاه نداشتیم و خیلی چیزهای دیگر که بالاخره گذشت…
بیش از دو سال گذشت، با ذوق و علاقه وارد دانشگاه شدم که ببینم چه تغییراتی کرده! چقدر خوب، تنها تغییر قابل توجه چند تیر چراغ روشنایی و پیاده روی کنار دیوار بود که آن هم تمام نشده بود! بوفه چند ماه فعال و چند ماه تعطیل است، دانشجویان کلا راضی نیستند. خدا را شکر که انتشارات هست، سلف هم که راه افتاده اما چطور باید تا ساختمان سلف رفت! نه پیاده رو دارد نه یک دامنه که زیرباران نباشیم، البته کارکنان و اساتید با ماشین به آنجا می روند و مشکلی نیست!

محوطه دانشگاه آسفالت نشد، ساختمان جدیدی ساخته نشد، پارکینگ پشت محوطه دانشگاه که می گفتند دانشجویان می توانند برای خودروهای خود از آن استفاده کنند معلوم نیست چه شد، ساختمان سلف که طبقه ی بالای آن سالن آمفی تئاتر دانشگاه است تقریبا تازه تمام شده اما بر در و دیوارش هنوز داربست ها نصب است.
داخل دانشگاه هم چند خبر مبنی بر افزایش رشته کارشناسی و کارشناسی ارشد شنیدیم اما افسوس، بسیار افسوس…

1

3

4

5

جناب آقای دکتر اقدامی تعریف شما را شنیده ایم، می گویند که بسیار پیگیر هستید و نیامده خبرهای خوبی برای دانشجویان آورده اید، اما به خدا این واحد نیازمند رسیدگی بیشتر است.
نمیتوان واحد انزلی را با واحد لاهیجان مقایسه کرد، فاصله خیلی زیاد است، این فاصله را شما کم کنید! خیلی فرصت سوزی شده، دیگر بس است.
این واحد قرار بود کانون رشته های فنی و مهندسی در استان شود…
فاصله زیاد است، می خواهم به شهرم افتخار کنم اما هنوز هم

گزارش از: سینا برادران

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

علیرضا

علیرضا

۲ آذر ۱۳۹۳

جناب آقای دکتر اقدامی تعریف شما را شنیده ایم، می گویند که بسیار پیگیر هستید و نیامده خبرهای خوبی برای دانشجویان آورده اید، اما به خدا این واحد نیازمند رسیدگی بیشتر است.
:yes: :yes: درود بر شما آقا سینا . گل گفتی

پاسخ

سینا پاسخ در تاريخ آذر ۲ام, ۱۳۹۳ ۲۱:۳۹:

ممنون ، خواهش میکنم

Shahin

۲ آذر ۱۳۹۳

ممنون برای این مقاله خوب و جامع سینای عزیز، به امید روزی که شاهد پیشرفت همه جانبه دانشگاه ازاد انزلی باشیم.

پاسخ

سینا پاسخ در تاريخ آذر ۲ام, ۱۳۹۳ ۲۱:۵۹:

شاهین عزیز ممنون ، به امید روز های خوب

امیر

۲ آذر ۱۳۹۳

بله از جمله شخص …. ……. که با یه مدرک فوق لیسانس دانشگاه ازاد خودشو به زور چپوند به دانشگاه ازاد و اما جوانان دکتری با مدارک معتبر باید معظل باشن

پاسخ

حسین

۲ آذر ۱۳۹۳

این *** چقدر خیانت چقدر باند بازی این افراد فقط جانماز اب می کشن. از آخرت خودشون هم نمیترسن

پاسخ

مهربون پاسخ در تاريخ آذر ۴ام, ۱۳۹۳ ۱۵:۳۶:

اگرشما ازآخرت بترسی اینقدر راحت درمورد افرادقضاوت نمیکنی!!
بعضی از حرف ها میشه قبول کرد ولی بعضی ها فقط تهمت…

علیرضا

۲ آذر ۱۳۹۳

ضعف مدیریتی در این دانشگاه بیداد میکنه و *** صومعه سرایی این واحد با افکاری بسته و تند هیچگاه نمیتونه این دانشگاه را سامان دهد. افرادی در این واحد از شهرهای فومن و صومعه سرا همه کاره دانشگاه شدند و شخصی مثل ….. با …… شده همه کاره و مدیرآموزش دانشگاه درحالی که همین شخص که در تهران بود جز پرسنل حراست و ترابری به حساب میامد. توهین و بی احترامی به دانشجویان در این واحد بیداد می کند و هیچکس پاسخگوی این رفتارها نیست. از زمان ورود اقدامی به دانشگاه فقط دو کار در دانشگاه نجام شد یکی جدا سازی در ورودی و دیگری پرده زدن سرویس بهداشتی خواهران. عدم مدیریت صحیح موجب ورود افراد سیاسی جهت تصمیم گیری دانشگاه شده. در ضمن عدم پرداخت حقوق اساتید و اخراج تعداد زیادی از اساتید و کارکنان قراردادی که همه بچه های انزلی بودند در دوره ریاست این صومعه سرایی بوده و با نگاه به آرشیو همین سایت خیلی راحت میتوان متوجه شد که تمام جلسات اقدامی با طیف خاصی برگزار میشه. باند بازی و …… از خصوصیات بارز این دانشگاهست که همه اینها نشات گرفته از سیستم مدیریتی اشتباه شخص رییس دانشگاهست.

پاسخ

علیرضا پاسخ در تاريخ آذر ۳ام, ۱۳۹۳ ۰۹:۲۶:

دوست عزیز لطفا از یک نام کاربری دیگه استفاده کرده و یا در سایت عضو بشید و برای خودتون یک آواتار در نظر بگیرید. ممنون

majid پاسخ در تاريخ آذر ۳ام, ۱۳۹۳ ۱۰:۳۸:

عجب جنایتی داره تو این دانشگاه میشه.صومه سرایی ها انقدر مدیر و توانمندن که تو همه رده های مدیریتی انزلی وجود دارن؟بعدش انزلیچیای تحصیل کرده و کاربلدآواره غربتن؟خسته بند ***

مهربون پاسخ در تاريخ آذر ۴ام, ۱۳۹۳ ۱۵:۴۲:

ضعف مدیریتی زمانی به وجد میاد که دوستان و همراهان وحتی دانشجویان به جای کمک،همدلی و همیاری فقط دست به تخریب میزنن.
دوست عزیز اول اینکه مدیرآموزش حال حاضر دانشگاه یکی از توانمدترین مدیران درطول دوره این چندساله بوده و خواهشا به جای توهین کمی معلوماتتون روبالا ببرید و خوب سوابق افراد روبررسی کنید!!

سعید پاسخ در تاريخ آذر ۵ام, ۱۳۹۳ ۱۲:۳۳:

بله شما راست میگید توانمندیش در *** ، کدوم توانمندی برادر من سوابق ایشون در تهران رو ببنید چند سال سابقه آموزشی داشته ؟ کدوم قسمت ها کار کرده ؟ زمانیکه از تهران اومده بود چیکاره بود ؟ *** ، پس اگه خیلی توانمند بود ***، خلاصه پاچه خواری جواب میده دیگه …اگه دروغ میگم برید از کارمندای دانشگاه بپرسید ، هیچ کدوم از کارمندا دل خوشی از ایشون ندارن و فقط یه عده *** باهاش خوبن …

مهربون پاسخ در تاريخ آذر ۸ام, ۱۳۹۳ ۰۸:۵۴:

آقاسعیدارخدابترسید!!

رجبي

۲ آذر ۱۳۹۳

قدمت آموزش عالی و دانشگاه آزاد تو لاهیجان خیلی بیشتره.به نظرم ارتباط با دانشگاه آزاد لاهیجان و استفاده از تجربیات آنها میتونه در پیشرفت دانشگاه آزاد انزلی موثر باشه.

پاسخ

وحید

وحید

۲ آذر ۱۳۹۳

از آقای مهندس سینا برادران ممنونیمد بخاطر این همه توجهی که به این شهر دارن.اما افسوس و . . .

پاسخ

فرهاد

فرهاد صیادی

۲ آذر ۱۳۹۳

من خودم چهار سال در این واحد درس خواندم.به چشم چه چیزها که ندیدم.تمامی افراد همانطور که گفتید با چراغ سیز حاجی در این واحد مشغول بکارمیشوند.تمامی روسا از ابتدا تا الان به نوعی تیشه به ریشه این دانشگاه زده اند و هیچ کدام از خود اختیار نداشته اند .در این واحد یک شبه افراد ارتقا پست میگیرند.زمانی که برای گرفتن مدرک اصلی خودم رفته بودم دیدم یه فرد دیپلمه که تا قبل از ان مسئول سلف دانشگاه بود را به عنوان مسئول بایگانی قرار داده بودند ودر سواد این فرد همین بس که به دختری که میخواست در رشته های بدون آزمون ثبت نام کند اصرار میکرد که باید برگه عدم مشمولیت سربازی را از مسئول نظام وظیفه دانشگاه بگیرد.اگر به این واحد مراجعه کنید کلکسیونی از افراد عتیقه را مشاهده میکنید.بهعنوان مثال شخصی با کارشناسی تولیدات دامی در بخش معماری مشغول بکار است بله این یک درصدازچیزهایی بود که در این واحد میگذرد.متاسقانه خیلی از حقایق را نمیشود در اینجا بازگو کرد :wilt:

پاسخ

majid

majid

۲ آذر ۱۳۹۳

من سال دوم تاسیس این دانشگا یعنی ۸۱ رفتم توش.خیلی حال دیدم.کلاً ۵ تا رشته بود و ۸۰۰ تا دانشجو.کلاسامون هم اکثراً تو ساختمون سر میدون یا دبیرستان کوثر تشکیل میشد.ولی از سال ۸۵ به بعد سخت شد.آزمایشگاهامون تو دانشگا گیلان تشکیل شد.کلاسامون افتاد یا خدادادی یا گیلار یا تو دبیرستان تو کوچه تخته کار بغل امازاده غازیان..خلاصه دوسال اخر آواره بودیم.برای مثال امتحان ازمایشگاه هیدرولیک تو یکی از کلاسای دانشکده فنی گیلان بود که تا نیم ساعت بعد امتحان داشتیم دنبال محل کلاس می گشتیم.الان خدا رو شکر کنید که کلاساتون سر و سامون گرفته و همه یه جا تشکیل میشه.البته معلومه خیلی کار داره تا یه دانشگاه درست حسابی بشه
بحث۲:
الان دانشکده فنی تخلیه و متروکه شده.خسته بند یه اقداماتی کرد که دانشکده پردیس منطقه ازاد انزلی به این مکان منتقل بشه.ولی گویا موفق نبود و دانشگاه پردیس منطقه ازاد به خود دانشگاه منتقل شده و کلاساش تو رشت برگزار میشه و اسم انزلی ازش برداشته شده.آقای مسرور که انقدر عادت به حاضر و اماده خوری داره و میره کارخونه کشتی سازی،دانشگاه ازاد طالب اباد و شهرک صنعتی انزلی رو به نام میزنه زورش میاد یه دانشکده بسازه؟.باید اون ساختمون کلور بشه دانشگاه پردیس منطقه ازاد انزلی.

پاسخ

هما

۲ آذر ۱۳۹۳

جوانهای قدیمی و خوب با خونشون مملکت رو نگه داشتن حالا باید به جوانهای امروز کمک کنیم تا راهشونو گم نکنن و کشورمون آباد آباد بسازند :talktothehand:

پاسخ

انزلیچی

۲ آذر ۱۳۹۳

متاسفانه درحالی که همین یک ماه پیش چندنفر با مدرک فوق لیسانس ازجمله عضو شورای شهرمون عضو هییت علمی دانشگاه شدن بعد جلوی درب کارگزینی نوشته شده از پذیرش افراد دارای مدرک فوق لیسانس برای حق التدریسی معذوریم.فکرکنم فقط فوق لیسانسارو هییت علمی میکنن!!!!!!!

پاسخ

مریم2

مریم2 پاسخ در تاريخ آذر ۳ام, ۱۳۹۳ ۱۱:۰۴:

اونا منظورشون اینه که کلا پذیرش نداریم به جز اونهایی رو که دلمون بخواد! وگرنه که الان دانشگاه گیلان هم با فوق لیسانس حق التدریسی میگیره… کسی که دکتری داشته باشه دیوانه است بیاد دانشگاه آزاد انزلی حق التدریس بشه؟

هما پاسخ در تاريخ آذر ۳ام, ۱۳۹۳ ۱۱:۰۴:

دلیل اینکه در همه کشور این همه جوان تحصیل کرده بیکار داریم و به جاش بعضی ها چند شغل و منسب دارن کمبود ویتامین پ است.خیلی هم کمیابه

مهربون پاسخ در تاريخ آذر ۴ام, ۱۳۹۳ ۱۶:۰۷:

چطور اینقدر راحت افراد رو قضاوت میکنید
دکتر شریعتی قشنگ گفته که خدایا کمکم کن تا وقتی میخواهم درمورد راه رفتن کسی قضاوت کنم کمی با کفش های او راه بروم
شمایی که با این صراحت درخصوص این عضو شورای شهر اظهارنظر کردین میشه بفرمایید چقدرایشون رو میشناسید؟؟ چقدر به تواناهایی ایشون اشراف دارید؟ و یا اینکه ایشون چه زمانی عضوهیات علمی دانشگاه آزادانزلی شدند؟؟
پرونده ایشونچندسال پیش، زمانی به تهران ارسال شد که دراون زمان مدرک موردقبول جهت استخدامی به عنوان عضو هیات علمی حداکثر فوق لیسانس بود!! حتی بعضی از دانشگاه ها با مدرک لیسانس هیات علمی پذیرش داشتند. ولازمه بدونید که ایشون به حدی مورد علاقه دانشجویان گروه خودشون هستند که هیچ نیازی ندارند که به زور خودشون رو به جایی تحمیل کنند!!
درضمن شماهیچوقت سودای پیشرفت و ترقی در سرندارید؟ اگر دارید پس شماهم مجرم هستید!!
ودرخصوص افرادحق التدریس
مگه دانشگاه انزلی چقدر دانشجو داره که بتونه جوابگوی این همه درخواست باشه؟؟ کدوم دانشگاه رو سراغ دارید که با این تعداد دانشجو علاوه براعضای هیات علمی حدود۲۰۰ نفر حق التدریس داشته باشه؟؟

انزلیچی پاسخ در تاريخ آذر ۵ام, ۱۳۹۳ ۱۰:۲۰:

عادل‏ترین مردم کسى است که براى مردم همان را بپسندد که براى خود مى‏پسندد و براى آنان نپسندد آنچه را براى خود نمى‏پسندد(امیرالمومنین (ع)).خانم یا آقای مهربون منظور ما فقط این یه نفرنبوده.منظور شیوه غلط اداره مجموعست شما که شکرخدا سخنگوی همه هستین میدونین قانون عطف به ماسبق نمیشه پس اصل بر شرایط حال طرف .درضمن درسته هر کسی باید توزندگیش پیشرفت داشته باشه ولی نمیشه اول آموزش ببینه بعد مشغول به کار بشه؟به نظر شما این از جاه طلبی انسانها نشات نمیگیره که دوست دارن همه جا دست داشته باشن .لازمه کارشناس آموزش شدن نیاز به دونستن طرز صحیح برخوردبا دانشجونیست؟ما یادمون رفته اینجا دانشگاهه نه هر جای دیگه که میگین هر کسی باید پیشرفت کنه.البته به قیمت تضییع مال و جوونی دانشجوها. میتونم از شما بپرسم اگه نیاز به این همه حق التدریس نیست چطور نیاز به این همه کارمند هست که از خوابگاه وخدمات همه میخوان کارمند بشن وپشت میز نشین!!!!!!!

جوون این شهر پاسخ در تاريخ آذر ۵ام, ۱۳۹۳ ۲۳:۰۲:

احمد خان با این حرف شما . اون ۴ نفر هم باید زیر پوستی با حاجی در ارتباط باشن دیگه نه ؟
چقدر راحت تهمت مزنیم . کسی که خدا رو بالای سرش نمیبینه اینقدر راحت تهمت میزنه
زشته خدایی داداش
همین آقایی که شما میگی صد شرف داره به اساتید دیگه . لا اقل رو درسی که خونده تسلط داره و مثل بعضی ها که لیسانس چوب دارن نمیاد در هر زمینه ای اظهار نظر کنه

جوانان متحد انزلی چی

یادش بخیر ما عین آواره ها تو ۱٫ ساختمون سما سر میدون و ۲٫دبیرستان امام حسین و ۳٫فردوسی و ۴٫دانشکده فنی کلویر و ۵٫شهید خدادادی و ۶٫گیلار درس خوندیم!!! پدرمون در اومد تا این مدرک لعنتی رو گرفتیم. اینم بگم واحد آزمایشگاه رو میومدیم همین طالب آباد
امیدوارم برای نسل جدید امکانات فراهم

پاسخ

استاد رضا

۲ آذر ۱۳۹۳

سلام علیکم
دوستان تمامی صحبتهایی که مطرح کردید غیر از مقوله های تعصبی که رییس برای فلان شهر است درست بود.مهم توانایی فرد مورد نظر است فارغ از اینکه از شهر ما باشد یا شهر دیگر.اما باید به این نکته اشاره کنم که سیاست های اتخاذی در دانشگاه محدود به نظرات ریاست محترم دانشگاه نبوده :hugleft: و نظرات افراد سیاسی هم در اتخاذ تصمیمات بسیار مهم میباشد ولو بیشتر از رییس واحد.از این رو نباید از آقای اقدامی انتظارات عجیبی داشته باشیم با توجه به اطلاعاتی که همه ی دوستان کم و بیش از زیر پوست دانشگاه در اختیار دارند.برای جان گرفتن دانشگاه تغییر یک فرد کافی نیست و چه بسا نیاز به بازنگری کلی در سیستم کارکنان برای روح بخشیدن به تن بیمار و سراسر رابطه ی این دانشگاه دارویی باشد بلکه اثر بخش.
پیروز باشید و قهرمان

پاسخ

مهربون پاسخ در تاريخ آذر ۴ام, ۱۳۹۳ ۱۶:۲۳:

استادرضای عزیز
سلام
کاملا حرف های شمارو قبول دارم
ایکاش دوستان به جای این همه تعصب کمی عمیق تر مطلب سینای عزیزرو می خوندند.
درتکمیل حرف های شما باید بگم که محیط کار مثل محیط خونه ست
آیا پدرخانواده به تنهایی قادره که پایه های یک زندگی سالم رو بناکنه؟؟ قطعا نیازمند حمایت تمامی افراد خونه وحتی محیط اجتماع خودش هست
دانشگاه انزلی کاستی های زیادی داره و جبران اون تنها زمانی محقق میشه که همه کارمندان، دانشجویان و خصوصا مسئولین دست به دست هم بدهند وگرنه صرفا رئیس دانشگاه ویا حتی کارمندی به تنهایی قادر به اصلاح این همه مشکلات نیست
درضمن دانشگاه انزلی نسبت به گذشته که ما دانشجو بودیم تغییرات مثبت زیادی داشته!!
روزی تجمیع شدن دردانشگاه طالب آباد بزرگترین آرزوی دانشجویان هم دوره ما بود آرزویی که دانشجویان امروز قادر به درک اون نیستند….

مژگان

مژگان پاسخ در تاريخ آذر ۴ام, ۱۳۹۳ ۱۶:۴۹:

همونطور که اسم کاربری شما مهربونه خودتون هم همینطور با کل مجموعه ی دانشگاه مهربونید، خسته نباشید، خلاصه یکی باید میومد دفاع کنه دیگه

علیرضا پاسخ در تاريخ آذر ۴ام, ۱۳۹۳ ۲۳:۱۱:

درود بر مهربون عزیز . خوش حالم حق رو ناحق نکردید

Ali

۲ آذر ۱۳۹۳

تا زمانی که حاجی هستش وضعمون بهتر از این نمیشه

پاسخ

ماهان

۲ آذر ۱۳۹۳

ممنون از مطلب بسیار زیبای شما سینای عزیز….
متاسفانه تا زمانی که سیاسی کاری در تمامی ارگان های شهر وجود داشته باشد چه دانشگاه کرفته چه شورای شهر..انزلی علیرغم همه ی پتانسیل ها و وجود جوانانی تحصیلکرده چون شما پیشرفت نخواهد کرد…

پاسخ

محمدی

۲ آذر ۱۳۹۳

کاربرمحترم که در مورد رشته معماری دانشگاه صحبت میکنی و میگی مسئول رشته اش تولیدات دامی خونده اگه نمیدونی بدون ایشون دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت اموزشی که یک ترم دیگه درسش تموم میشه و کاملا با کار اموزش مرتبط خواهشا دوستان چیزی که نمی دونید

پاسخ

مهربون

۲ آذر ۱۳۹۳

آقای فرهاد صیادی عزیز
درپاسخ به حرف های شما باید بپرسم که آیا کسی که زمانی دیپلمه بوده و درسلف کارمیکرده و حالا مشغول به تحصیل درمقاطع بالاتره حق پیشرفت نداره؟؟ اشاره کردین به اشتباهی که درخصوص برگ مشمولیت یک خانم رخ داده!! هیچوقت برای شما دوستان پیش نیومده که دراوج شلوغی وسردرگمی درکار اشتباهی ازشما رخ بده؟؟ خوشبختانه ایشون یکی از بهترین و دقیق ترین کارمندان واحدانزلی به شمار میره واین اشتباه لفظی وکلامی باحجم زیادکارطبیعی ست. اگر کاربین همه ی کارکنان به طوریکسان پخش بشه این اشتباهات هم به وجدنمیاد تا سوژه خنده وتمسخردوستان بشه!!
ودیگه اینکه شمایی که هنوز به کاریه کارشناس آموزش اشراف نداری لطفا دراین خصوص اظهارنظرنکنید
شاید کارشناس معماری مدرک مرتبطی با رشته معماری نداشته باشه ولی یکی از بهترین کارشناسان آموزش به حساب میان
دوست عزیز کارشناس آموزش بودن نیازی به مدرک مرتبط نداره درضمن کدوم یکی ازدوستان به اصطلاح معمارشما حاظر به پذیرش این پست هستن؟؟!!

پاسخ

H. Amin

۲ آذر ۱۳۹۳

سینا جان ممنون که درد دل همه ی ما رو شجاعانه از این تریبون بیان کردی …
از ما که گذشت اما امیدواریم که این واحد بزودی تبدیل به یک دانشگاهی واقعی شود …
هم از نظر پرسنل و کاراییشون و هم از نظر ساختمان و امکانات… جوانان انزلی لایق بهترین امکانات هستند… پیروز و موفق باشید…

پاسخ

ابی

۲ آذر ۱۳۹۳

باسلام

من فقط آمدم این نظر را خدمت آقای مهربون بدم که احتمالا شما باید از کادر اداری دانشگاه باشید و طبیعی است که اینچنین مشغول حمایت هستید.
بنده در مورد آنچیزی فقط حرف میزنم که با چشمان خودم دیدم و لاغیر
آقای فرهاد صیادی آن روزی که داشتن مدرک خود را می گرفتند من هم آنجا بودم. در آن اتاق ما دو نفر بودیم و آن آقای مسئول، اصلا هم سر ایشان شلوغ نبود! مگر روزانه چند نفر می خواهند برای گرفتن مدرک فارق التحصیلی مراجعه کنند؟! صف ثبت نام نیست که !!
اتفاقن خانمی وارد شدند و مسئول محترم از ایشان مدرک عدم مشمولیت سربازی می خواست بسیار هم اسرار داشت این مدرک را خانم بیاورد تا ایشان کارشان را انجام دهد.
من از ان روز تا حالا وقتی یاد این خاطره می افتم میخندم.
آقای مهربون هر کسی امکان دارد خطا و اشتباه کند ما اهل به تمسخر کشیدن دیگران نیستیم. به شما نصیحت میکنم اگر دلسوز هستید بروید دانشگاهای برتر کشور را ببینید و از آنها الگو بگیرید و بیاورید پیاده کنید، بخدا هزینه آنچنانی هم ندارد.
با تشکر

پاسخ

مهربانو پاسخ در تاريخ آذر ۵ام, ۱۳۹۳ ۱۲:۵۶:

با محمد موافقم کادر انتخاباتی حاجی تو آموزش پرورش و دانشگاه آزاد ختم میشه یعنی تو دانشگاه ازاد میخوای وارد بشی باسلام بر حاجی وخاندانش باید وارد بشی *** وگرنه سرسپرده هایی داره که نگواز دکه دار و بیکار و …..همه رو آورده پست داده بهشون بعد اینارو میبینی باهاشون کارداری حرف زدن خودشون وبلد نیستند به قول قدیمیها یارو اگه پدرمادر گداشو ندیده بود ادعای خدایی میکرد آقایونی که به لطف *** صاحب میز شدین ما که دیگه میشناسیمتون جلوی ما کلاس نزارین جلوی کولی وملق بازی دوران پشت میز نشینی حاجیتون رو به اتمامه کمتر دانشجوهای مظلوم شهرتون رو سر بدوانید درهمیشه رو یه پاشنه نمیچرخه.

مهربانو پاسخ در تاريخ آذر ۵ام, ۱۳۹۳ ۱۳:۰۱:

ابی عزیز سر سپرده ها باید بیان اینجا دفاع کنند دیگه به دل نگیر چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است.مثل این میمونه که حاجی جون برامون پل کابلی زده ما بگیم نزده نمیشه که چشم دنیارو کور کردیم نماینده انتخاب کردیم درحد سازمان ملل واسمون پل کابلی زده درحد پلهای اروپایی بعد بایم بگیم نماینده وهیات طرفدارش بدن نگو داداش خدارو خوش نمیاد زحمات مسئولین به سخره گرفته بشه.

جوانان متحد انزلی چی پاسخ در تاريخ آذر ۵ام, ۱۳۹۳ ۱۳:۱۶:

پل انزلی رو چرا نمیگی مهربانو؟
این همه جوون رفتن سر کار (البته تو بندر عباس و خوزستان و …)
ملوانمون هم که حاجی پشتشه الان صدر نشینه (از آخر!)
از حاجی و دارو دستش(***) موچکریم

اکبر جوجه پاسخ در تاريخ آذر ۵ام, ۱۳۹۳ ۱۴:۲۲:

جالبه بدونی ن*** با مدرک تقلبی تو رشته جفرافی *** ……باورت میشه :-D ?:-) :shock: :pissedoff: :cry:
===
انزلی کلاب: دوست گرامی لطفا در ارسال نظرات با اسم مجازی رعایت قوانین سایت را نیز داشته باشید. انتظار ما از شما همراهان عزیز کشاندن فضای سایت به سمت نقد سازنده در فضایی به دور از توهین است لطفا در مدیریت سایت ما را یاری دهید.

مهربانو پاسخ در تاريخ آذر ۵ام, ۱۳۹۳ ۲۰:۲۸:

آره جوانان عزیز یادم نبود خدا خیرت بده یادآوری کردی وگرنه مدیون حاجی وخدمتگزاراش میشدم خدا ازت راضی باشه جوون که محبت خادمان ودلسوزان این شهرویادآوری میکنی :clap: :clap: :clap:

معراج

۲ آذر ۱۳۹۳

اقای ابی عزیز
اول اینکه فارق التحصیل اشتباه نوشتی درستش فارغ التحصیل
دوم اینکه شما نوشتید اسرار اون اصرار عزیزم
سوم اینکه اتفاقا اینطوری مینوسین نه اتفاقن
بهتر داداش بجای اینکه به خاطرات کارمندان دانشگاه بخندی به غلط املایی خود بخند. :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

پاسخ

majid پاسخ در تاريخ آذر ۵ام, ۱۳۹۳ ۰۸:۱۴:

کارت شرم آوره.معلومه تو هم تو دار و دسته کارمندای دانشگاهی.غلط املایی رو همه دارن.با این کار شخصیتتو نشون دادی

Pouya پاسخ در تاريخ آذر ۵ام, ۱۳۹۳ ۰۹:۵۹:

معراج عزیز میگن سایت دانشگاه ۶ تا سیستم داره که ٧ تاش خرابه ! درست شد بگید بیایم با هم تایپ کردن و تمرین کنیم ، چون شما حساس هستی ناراحت میشی !!!

انزلیچی پاسخ در تاريخ آذر ۵ام, ۱۳۹۳ ۱۰:۳۷:

بهتره اسم معراج از کاربریتون حذف کنین چون اسم مربوط به رویداد مقدسیه که با تمسخر بقیه سازگار نیست!!!

مهربانو پاسخ در تاريخ آذر ۵ام, ۱۳۹۳ ۱۳:۰۳:

معراج عزیز کل سایت به تو خندیدن از اینکه اسباب خوشحالی ملت را فراهم کردید خدا ازتون راضی باشه :clap: :clap: :clap:

جوانان متحد انزلی چی پاسخ در تاريخ آذر ۵ام, ۱۳۹۳ ۱۳:۲۲:

معراج عزیز آقا درسته نه اقا
مینوسین غلطه و مینویسن درسته
جمله آخرت هم از نظر نگارشی مشکل داره (باید با بهتره شروع میشد و آخرشم با بخندی تموم میشد)

در ضمن ممکنه یه سری از دوستان نتونسته باشن مثل شما که با کمالاتی تو دانشگاه آزاد جذب بشن، همه که مثل کارمندان اونجا با سواد نیستن!! شما به بزرگواریت غلط هارو ببخش

مهربانو پاسخ در تاريخ آذر ۵ام, ۱۳۹۳ ۲۰:۳۱:

جوانان متحد دمت گررررررررررررم :clap: :clap: :clap: :clap:

۲ آذر ۱۳۹۳

من کیبورد فارسی ندارم همینارم با زحمت نوشتم این غلط های املایی هم بخاطر همینه!
کاش بجای توجه به این غلط ها یکم به اصل ماجرا توجه می کردی
در شب تار فانوس به دست نمیشدی

پاسخ

جوانان متحد انزلی چی پاسخ در تاريخ آذر ۶ام, ۱۳۹۳ ۱۱:۵۱:

داداش شما اصلا با ایما و اشاره حرف بزن، با نقاشی حرف بزن، با دود پیام ارسال کن و…اونی که عاقل باشه مطلب رو میگیره

حقایق

۲ آذر ۱۳۹۳

خجالت بکشید آزاد انزلی افتضاحه .از استاداش گرفته تا کارمنداش که همشون الکی الکی با سهمیه مدرک فوق گرفتن دارن تو این خرابشده درس میدن.هر کی دفاع میکنه از خود این

پاسخ

majid پاسخ در تاريخ آذر ۵ام, ۱۳۹۳ ۰۹:۳۶:

دقیقاً .یارو نگهبان دانشگاه بود مفتی مفتی با سهمیه رفته فوق گرفته شده استاد دانشگاه.

ماسوله

۲ آذر ۱۳۹۳

با عرض سلام خدمت دوستان.قابل توجه کاربر مهربون و بقیه افراد.من هم یکی از پرسنل هستم اما اجازه بدید که دوستان و دانشجویان عزیز با رعایت احترام هر نقدی نسبت به هر استاد یا کارمندی دارند انجام بدند.باید پذیرفت که نقاط ضعف وجود داره و اگر در محیط دوستانه و بدون غرض ورزی انجام بشه به پیشرفت سیستم هم کمک میکنه

پاسخ

majid پاسخ در تاريخ آذر ۵ام, ۱۳۹۳ ۱۴:۰۴:

انزلی برای شماها خوبه،اروپایه ،جایه باکلاسه،محل درامده،محل استخدامه..شماهای ********.برای ما فقط زادگاهه.خوش باشی تو شهر ما.سلام ما رو هم به انزلی برسون.

ماسوله پاسخ در تاريخ آذر ۵ام, ۱۳۹۳ ۱۴:۳۲:

قطعا این شهر اروپاست.زادگاه هر فردی حکم اروپا رو داره براش.

ماریا

۲ آذر ۱۳۹۳

همه دانشگاه های ازاد این جوری هست من توی یکی از دانشگاههای اذربایجان شرقی درس خوندم همشون همین جوری هست رییس دانشگاه ما مال نقده بود که مال اذربایجان غربی بود

پاسخ

Pouya

۲ آذر ۱۳۹۳

از دوستان عزیز در روابط عمومی گرفته تا معاون …. حیف نمیشه حرف زد ، هم نزنید بیشتر بوش در میاد .. :cow2:

پاسخ

اکبر جوجه

۲ آذر ۱۳۹۳

نونتالبفقبی

پاسخ

اکبر جوجه پاسخ در تاريخ آذر ۵ام, ۱۳۹۳ ۱۱:۵۵:

تو مهربونی یا *** :yes: :giggle: :giggle: ?:-)

مریم2

مریم2 پاسخ در تاريخ آذر ۵ام, ۱۳۹۳ ۱۲:۲۳:

اینجا چه خبره؟ هرکی هر توهینی دوست داره به بقیه میکنه!

راد

۲ آذر ۱۳۹۳

متاسفانه بنده ۴ سال در این دانشگاه تحصیل کردم ! در همین روزهایی که همچون ارواح سر گردان از ساختمانی به ساختمان دیگر فرستاده می شدیم ! در سنین کم به دلیل عدم هوشیاری در انتخاب درست دانشگاه و نبود راهنایی کافی وارد این دانشگاه شدم ! در ایت دانشگاه چیزهایی دیده ام که اگر قرار بر تعریف آنها باشد باید سیل دانشگاه را ببرد! ولی چون خودم هم در این دانشگاه تحصیل کردم با گفتن آنها اول از همه آبروی خودم میرود، پس از گفتن آنها خودداری می کنم !
بنده بعدها برای جبران اشتباهم جهت تکمیل تحصیلات به دانشگاههای دیگر رفتم و حقایق را با چشمانم دیدم.
تفاوت ها از زمین تا آسمان بود !
برای مثال :
دانشجوهایش در حد دانشگاهش بودند ! یعنی هر کسی را آنجا قبول نمی کردند!
استادی که در دانشگاه انزلی به عنوان بهترین و قوی ترین استاد است در آن دانشگاه در حد یکی از ساده ترین اساتید هم نمی توانست جای داشته باشد.
برخورد کارمندان بسیار محترمانه و قانونمند بود.
انتخاب واحدش !!! فقط و فقط در اختیار مدیر گروه بود ! هیچ کس را ندیدم باروابط واحدی بردارد! در حالی که در دانشگاه انزلی نگهبانان در ورودی دانشگاه هم به سیستم انتخاب واحد دسترسی داشتند و یک هفته جلو تر برای آشنایان واحد بر می داشتند!
از همه جالب تر وقتی استاد نمره ای می داد و این نمره در کارنامه دانشجو ثبت می شد دیگر حق تجدید نظر نداشت!
سرتان را به درد نیاورم !
از نسل جدید و جوان میخواهم اول از همه خودتان مقصر هستید که دانشگاه نامناسبی را انتخاب می کنید و بعد از مسئولین دانشگاه تقاضا دارم که از محدوده استان گیلان خارج شده و دانشگاه های قوی و صاحب نام را الگوی خود قرار دهند.
کادر هیئت علمی دانشگاه باید تقویت شود.
از کارمندان با تجربه و خوش نام سایر دانشگاه ها برای تقویت کادر اداری استفاده کنید.
هوای بچه های این شهر را داشته باشید آنها هم فرزندان و برادران و خواهران خودتان هستند!

پاسخ

جوانان متحد انزلی چی پاسخ در تاريخ آذر ۵ام, ۱۳۹۳ ۱۳:۰۲:

یادش بخیر هر کلاسمون تو یه ساختمون تو این شهر بود…
اوایل هم که فقط بعدازظهرا کلاس داشتیم چون تا ظهر دبیرستانها پر بود…
بد بختی کشیدیما

احمد

۲ آذر ۱۳۹۳

حاجی مالی ها که واسه خودشون حکومت تشکیل دادن.درضمن ضعف دانشگاه آزاد تو وابسته بودن ودرآمد هزینه اداره شدنشه. به خاطر همینه هرکس تونسته از زمان تاسیس دانشگاه تا الان یه نفر ازنگهبان تا رییس آورده تو دانشگاه ومعمولا کسی به صورت نظام دار وقانونی نمیاد داخلش سابقه هرکدومشون ببینی به یه جایی مربوط میشن وبه یه دوره خاص نمیشه نسبت داد.

پاسخ

احمد

۲ آذر ۱۳۹۳

سلام. درسم که تو این دانشگاه *** تموم شد خواستیم بدون کنکور بریم ارشد رفتیم اومدیم خیالم جمع بود آقای ب*** که اون موقع کارشناس آموزش بود کار رو بدرستی انجام میده و نامه منو میفرسته تهران اما به علت دشمنی ای که آقای ا*** (معاون بود…) با ما داشت به پ*** و ب*** گفت نامه نزنید با کلی بدبختی از تهران آشنامون که بالادست این جماعت بود بهشون فشار آورد مجبور شدن کارو انجام بدن.ب*** با شرمندگی معذرت خواهی کرد…..سید جواد هم در جریان هست آقای مهربون برو سوال کن……میخوام بدونم مهربون وجود داری بیا حرف بزن …….

پاسخ

علیرضا

علیرضا

۲ آذر ۱۳۹۳

یا علی . چه خبر اینجا . مراعات بفرمایید دوستان

پاسخ

احمد

۲ آذر ۱۳۹۳

مهربون عزیز حاضر اینجوری نوشته می شه.

پاسخ

3eyedAli

۲ آذر ۱۳۹۳

اوف چه خبره توی این دانشگاه یاد جمله معروف آقای امیدی افتادم

پاسخ

حقایق

۲ آذر ۱۳۹۳

آخه من موندم دفتردار ***
===
انزلی کلاب: همراه گرامی لطفا در نگارش کامنتها رعایت قوانین سایت را هم داشته باشید و ما را در مدیریت سایت یاری دهید.

پاسخ

Pouya

۲ آذر ۱۳۹۳

اون آقایی که معاون یا نمیدونم مدیر مالی هست ( اقای ……… ) ، برید از کپورچال واسه سابقش شروع کنید ، خیلی چیزا دستتون میاد !
وضع خیلی داغونه .. همه سعی میکنیم همش کنار بیایم اما دیگه خیلی داره ظلم میشه …

پاسخ

پريسا پاسخ در تاريخ دی ۱۴ام, ۱۳۹۴ ۱۵:۵۸:

سلام،الان منی که ترم یک رشته حقوق هستم،ازنظرشماعزیزان بهتره تحصیل درگیلار وادامه بدم یااینکه انصراف بدم وبیام دانشگاه آزادرشت؟
برای من فقط استاد مهم،هرکس اطلاعاتی داره لطفاکمکم کنه که زودتر اقدام کنم،تشکر☺️ :-*