80617513-3869715

دانشجویان دانشگاه پیام نور انزلی در دیداری با مسوولان این دانشگاه خواستار رفع مشکلاتشان شدند.

به گزارش انزلی کلاب به نقل از ایرنا ، کمبود فضای آموزشی و تجهیزات مناسب ، شهریه ، دریافت شهریه بابت واحدهای عملی و عدم ارائه آن ، عدم اطلاع رسانی به موقع و برنامه ریزی نامناسب از عمده مسائلی بود که دانشجویان از آن گله مند بودند .

یکی از نمایندگان دانشجویان به خبرنگار ایرنا گفت : فضای این دانشگاه با یکهزار و ۵۰۰ دانشجو محدود است و پاسخگوی نیاز دانشجویان نیست .

وی خاطرنشان کرد : سالها است که کلاسهای درس دانشگاه پیام نور انزلی در یکی از دبیرستانهای شهر بدون امکانات لازم برگزار می شود .

دانشجوی دیگری نیز به نامشخص بودن وضعیت وام دانشجویی اشاره و خاطرنشان کرد : بسیاری از دانشجویان نمی توانند از این وام بهره مند شوند .

دانشجویان با بیان این که این مشکلات و کمبودها سطح کیفی دانشگاه را پایین آورده و فشارهای اقتصادی و روحی بسیاری را به آنها وارد کرده خواهان رسیدگی به مشکلاتشان از سوی مسوولان مربوطه شدند .

رییس دانشگاه پیام نور انزلی در این باره گفت : این مرکز آموزشی سال ۱۳۷۸ با ۷۰ دانشجو و ارائه واحدهای درسی به صورت خودخوان و رفع اشکال آغاز به کار کرد .

ˈ عباس ماهی گیر ˈ با اشاره به این که اکنون شمار دانشجویان این دانشگاه به یکهزار و ۵۰۰ دانشجو در ۹ رشته تحصیلی افزایش یافته اذعان کرد فضای موجود هیچ تناسبی با تعداد دانشجویان ندارد .

وی با اشاره به این که برای حل این مشکل از مدرسه ای به صورت استیجاری استفاده می شود خاطرنشان کرد : زمینی برای احداث ساختمان تهیه کرده ایم که اکنون ساخت بنا در مرحله مناقصه قرار دارد .

رییس دانشگاه پیام نور انزلی در باره بالا بودن مبلغ شهریه ها گفت : میزان شهریه ها توسط سازمان مرکزی تعیین می شود و ارتباطی به این واحد ندارد .

رییس دانشگاه پیام نور انزلی در خاتمه ابراز امیدواری کرد : با احداث ساختمان جدید مشکلات اساسی این واحد دانشگاهی حل شود .

دانشگاه پیام نور واحد بندر انزلی در سال ۱۳۷۸ با پذیرش دانشجو در رشته مدیریت بازرگانی در مقطع کارشناسی آغاز به کار کرد .

در حال حاضر در این دانشگاه یکهزار و ۵۰۰ دانشجو در رشته های مدیریت بازرگانی ، مدیریت دولتی ، حسابداری ، جغرافیای انسانی ، حقوق ، تاریخ ، الهیات ، ( قرآن و حدیث – فقه و مبانی ) و علوم اجتماعی ( مدد کاری اجتماعی) مشغول به تحصیل هستند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Abay

۲۹ فروردین ۱۳۹۲

آخه اینم شد دانشگاه ؟ وضعیت نظام دانشگاهی انزلی خیلی ضعیفه، میشه چندتا دانشگاه عالی توی منطقه آزاد راه اندازی کرد که به خود منطقه آزاد هم کمک میکنه.

پاسخ

مژگان

mojshekan

۲۹ فروردین ۱۳۹۲

همیشه به این فکر میکردم که این مکان شبیه هر چیزی هست جز دانشگاه، مدارس سطح پایین ما از این به حساب دانشگاه بهترن، یعنی وافعا نمیشه یه ساختمون درست و حسابی رو بهش اختصاص بدن؟ کمتر به دانشگاه آزاد برسین بابا، کلا پیام نور مورد بی مهری قرار گرفته تو انزلی…

پاسخ

a.n.z پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۱ام, ۱۳۹۲ ۱۱:۲۵:

یه جزوه میگیری ، میخونی ، میای امتحان میدی دیگه
این بامبول ها دیگه چیه دراوردی ، کاربدی کردن زیرش پوشاک ایتالیایی باز کردن ، من شنیدن دانشگاه ucla هم همینطوریه زیاد سخت نگیر

مژگان

mojshekan پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۱ام, ۱۳۹۲ ۱۲:۴۶:

چشم :-D حالا چرا انقدر با ما بدی؟ من با بقیه ی دانشگاههای پیام نور استان مقایسه کردم از اون جهت گفتم سطحش خیلی پایینه

مهدی

۲۹ فروردین ۱۳۹۲

:کسی میدونه کلاسهای پیام نور کجا برگذار میشه

پاسخ

مهدی

۲۹ فروردین ۱۳۹۲

میشه جواب بدید

پاسخ