DSC_0307

تیمهای فوتبال امید ملوان بندر انزلی و امید داماش رشت عصر امروز و از ساعت ۱۴ در ورزشگاه عضدی شهر رشت مقابل هم قرار گرفتند و تیم میزبان با نتیجه ۲-۱ ملوان را مغلوب کرد.

شاهین ساقبی تک گل تیم ملوان را به ثمر رساند.

محمد قدیر بحری در رابطه با این بازی به انزلی کلاب گفت: تیم امید شرایط خوبی ندارد و هیچ کس به این تیم توجه نمی کند، بچه های ما کفش و دیگر امکانات اولیه فوتبال را ندارند، ما با این شرایط قهرمان نیم فصل شدیم اما مسئولین رسانه ای باشگاه ملوان این موفقیت را نادیده گرفته و آن را منعکس نکردند، شما امروز مشاهده کردید که تیم داماش با وجود اینکه در پائین جدول است مورد حمایت کامل رسانه قرار گرفته است.

قدیر بحری در ادامه افزود: ما در این دیدار دو بازیکن اصلی خود یعنی فیاض و رمضانی را در اختیار نداشتیم و غیبت آنها کاملا” در روند بازی ملوان تاثیر گذار بود.

سرمربی امید ملوان در رابطه با حواشی این دیدار به انزلی کلاب گفت: از دقیقه یک تا دقیقه نود به ما فحاشی کردند و این موضوع واقعا” باعث تاسف است، در هفته گذشته نیروی انتظامی پای یک هوادار انزلیچی را  از سه ناحیه شکست اما امروز تماشاگران داماش هر چه دلشان می خواست می گفتند و با بدترین لحن ممکن خانواده بازیکنان را مورد فحاشی قرار می دادند اما هیچ برخوردی با آنها نشد.

وی در پایان اظهار داشت: این تیم نیاز به توجه بیشتر از جانب مسئولین باشگاه دارد، ما در هفته آینده بازی همزمان با تیم بزرگسالان داریم که تقاضای تغییر زمان بازی را داشتیم اما این کار هم انجام نشد و این موضوع نیز ما را متضرر خواهد کرد.

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Anzali Free Zone

Shahin

۳ اسفند ۱۳۹۱

باید برای استانی که مرکز نشینانش اینقدر فقر فرهنگی دارن که به رده امیدها هم رحم نمیکنن تاسف خورد.

پاسخ

guilak

گیلک

۳ اسفند ۱۳۹۱

پس بهتر است بعضی ازتماشاگر نماهای رشتی اینقدر مظلوم نمایی نکنندو قیافه حق به جانب نگیرند.باید بدانند صدای های هوی است و توقع نداشته باشند در شهر قهرمان پرور انزلی با روی خوش از انها استقبال شود.تا کی میخواهند دنباله رو جهل و نادانی واندیشه های واپسگرایانه پیشینیان خود باشندو به جدایی و نفاق بین ما دامن بنند؟دوستان من باور کنید ما از یک ریشه و یک خانواده ایم.به چه دلیل و انگیزه ای باید به خاطر فوتبال و یا هر ورزش دیگری اینطور چشمها را ببندیم و دهانها را باز کنیم.اساسا ورزش و مسابقه به بهانه ایجاد دوستی و تعامل انسانی بین اقوام و ملل مختلف ابداع شده نه برای ایجاد دشمنی و توهین به نوامیس یکدیگر.مرده شور ببرند ورزشی را که باعث توهین و دشنامهای ناموسی شود.ایا درست است شرافت و قداست خانواده ها و نوامیسمان را با بردن و یا باختن در یک مسابقه به حراج بگذاریم .نکنید این کارها را برادران من .ایا زمان ان نرسیده است کمی به افق دید شان بیا فزایند و با مردم ورزشدوست انزلی و یا طرفداران هر تیم دیگری با ادب و رفتار شایسته تعامل داشته باشند؟ اگر ذره ای منطق داشته باشند باید بپذیرند انزلی همیشه خاستگاه دلاوران و قهرمانان افتخار افرین نه تنها برای استان بلکه برای کشور عزیزمان ایران بوده است.البته بنده هرگز منکر قهزمانی و دلاوریهای گیلمردانی از دیگر شهرهای گیلان و یا شهر رشت نیستم و به عنوان یک گیلک به همه انها افتخار میکنم. درست نیست عده ای که معلوم نیست از کجا امده اند و متاسفانه خود را رشتی مینامند با رفتار غیر ورزشی و گستاخانه باعث ناراحتی مسئولین تیمها و بخصوص مردم شریف انزلی بشوند.والله تا جاییکه بنده میدانم و شناخت دارم مردم رشت انسانهایی بسیا ر مودب و فرهیخته بوده اند و هستند. خواهشمندم به این اقایان که باعث اختلاف هستند فرصت فعالیت ندهند .به امید سرافرازی گیلان و گیلانیان. پاینده ایران.

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۳ اسفند ۱۳۹۱

این افراد ساماندهی شده دست به چنین کارهایی میزنند گیلک عزیز. این هم از هیات فوتبال گیلان که هرگز بیاد ندارم برای ملوان چنین درخواستهایی کرده باشد:
درخواست هیئت فوتبال گیلان از کمیته انضباطی

رئیس هیئت فوتبال استان گیلان با ارسال نامه‌ای به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال خواستار به تعلیق درآمدن محرومیت داماش در دیدار با صبا شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، قربانعلی الماس خاله رئیس هیئت فوتبال استان گیلان با ارسال نامه ‌‌ای به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال خواستار به تعلیق درآمدن محرومیت داماش در بازی با صبای قم شده است.

در بخش‌هایی از این نامه آمده است : هیئت فوتبال استان گیلان در راستای صیانت و دفاع از خانواده بزرگ فوتبال استان گیلان و بدون جانبداری از تیم یا شخص خاصی درخواست خود را در ارتباط با محرومیت یک جلسه ‌ای تیم فوتبال داماش معروض داشته و استدعای عنایت ویژه حضرتعالی در جهت تعلیق رای مذکور را دارد.

در بخش دیگری از این نامه آمده است : هر چند هیئت فوتبال استان گیلان به هیچ وجه رفتار تماشاگران را در قبال اشتباهات داور قبول ندارد اما هیئت فوتبال به عنوان متولی فوتبال استان تقاضای کتبی خود را تقدیم داشته تا این بار رای صادره را به حالت تعلیق در آورد ، چنانچه از این به بعد رفتار سویی از تماشاگران منتسب داماش در مسابقات خانگی بروز کرد تنبیهات شدیدتری صادر که یقینا شایسته آنان خواهد بود.

دیدار داماش و صبای قم فردا طبق حکم کمیته انضباطی بدون تماشاگر در رشت برگزار می‌شود.

پاسخ

a.n.z

۳ اسفند ۱۳۹۱

در ارتباط با توهین به تیم امید ملوان :
بازهم فحاشی … !
http://1kalam.blogfa.com/post/۸

پاسخ

مژگان

mojshekan

۳ اسفند ۱۳۹۱

متاسفم برای این همه بی فرهنگی و بی اخلاقی، متاسفم که با همچین آدمای بی شخصیتی هم استانی هستیم، آخه شما رشتیا که همیشه از ملوان خوردین و واسه این عقده تون به هر بی فرهنگی دست میزنین دیگه چیکار به بچه های امید دارین؟ این بچه های زحمتکش هنوز اونقدر تجربه ندارن و اینجوری امکان داره از فوتبال زده بشن :(
خاک بر سر اونهایی که میتونن اما هیچ کاری در مقابله با این حرکتای زشت هم شهری های بی قرهنگشون نمیکنن

پاسخ