IMG_5782

به گزارش اختصاصی انزلی کلاب، دادستان انزلی در جلسه‌ی شورای فرهنگی فرمانداری شهرستان بندرانزلی که با حضور سرپرست اداره کل اجتماعی استان گیلان، امام جمعه و فرماندار انزلی و جمعی از مسئولان ادارات برگزار شد به درک درست از واقعیت و حساسیت موضوع تهاجم فرهنگی اشاره نمود.

دادستان شهرستان انزلی در ابتدای سخنان خود با تاکید بر لزوم جلوگیری از آسیب های جدی اجتماعی، خاطر نشان کرد: این جلسات با این موضوعات بسیار برگزار می‌شود اما پیاده کردن نظرات و پیشنهادات مطرح شده در جامعه بسیار سخت است.

حجت الاسلام صادق ایران عقیده دلیل اجرایی نشدن تصمیمات را درک نکردن این شبیخون فرهنگی دانست و تصریح کرد: امروزه دشمن در تمام خانه ها نفوذ کرده است و هنوز هم ما نمی‌دانیم که این عامل نفوذی به کجای زندگیمان آسیب می رساند، چون اگر از مضراتش آگاهی داشتیم هیچ وقت آن را به خانه هایمان راه نمی دادیم.

IMG5784

وی در ادامه متذکر شد: در تابستان گذشته بارها برای غرق شدگان دریا جلسات مکرر برگزار شده است، برای بررسی دلیل حادثه از سوی وزارت کشور نماینده ای اختصاصی فرستاده می‌شود، اما چرا تاکنون برای این همه غرق شده در سطح جامعه کسی به فکر نیست؟ فقط میتوان گفت که ما خود به حساسیت و واقعیت موضوع پی نبرده ایم.

دادستان انزلی با بیان اینکه جلسات این چنینی موازی کاری است تاکید کرد: دلیل این معضلات، ادارات و نهادهای مربوطه هستند که با کوتاهی در وظایف خود و هماهنگ نبودن با دیگر نهادها به این مشکلات دامن می زنند، همانطور که گفتم هنوز واقعیت و حساسیت موضوع را درک نکرده اند و اعتقاد بنده این است وقتی قوه قضاییه در حال اجرای جلساتی با همین موضوع است برگزاری چنین جلساتی موازی کاریست.

ایران عقیده در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد: به نظر می رسد ادارات فرهنگی و سازمان های مربوطه آن گونه که باید عمل نکرده اند و اقدامات را در حد گزارش و پر کردن کاغذ منظور می‌کنند، اما عملا ما شاهد هیچ کار موثری نیستیم و مشکل این است که عملیاتی اقدام نمی کنیم.

خبرنگار: علیرضا بابایی

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

جوون این شهر

۱۰ مهر ۱۳۹۳

یه با وجود تو این شهر باشه همین دادستان .انزلی به همچین دادستانی نیاز داشت

پاسخ