خلاصه از هفته ۱۶ لیگ برتر

  • 6 سال پیش
  • ۲ ديدگاه

نگاهی اجمالی به نتایج هفته ۱۶ لیگ برتر جام خلیج فارس :

جدول رده بندی تاپایان هفته ۱۶ لیگ برتر : 

گزارش تصویری اختصاصی انزلی کلاب تا لحظاتی دیگر … 

ملوان در رسانه ها : 

* درودگر: ۲۰ موقعیت گل داشتیم 


مدیرعامل باشگاه ملوان، درباره دیدار این تیم برابر پرسپولیس که با تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید اظهار کرد: تیم ما امروز خیلی خوب بازی کرد. موقعیت‌های زیادی داشتیم اگر قرار بود به بازی خوب امتیاز بدهند، امروز ملوان باید ۶ امتیاز می‌گرفت.

وی ادامه داد: ما ۲۰ موقعیت گل روی دروازه پرسپولیس داشتیم اما آن‌ها فقط دو فرصت داشثتند که همان‌ها هم تبدیل به گل شد. ما سه امتیاز این بازی را روی حوادث و شرایط استثنایی فوتبال از دست دادیم.

درودگر با اشاره به اینکه ملوان امسال به دنبال کسب سهمیه آسیاست به ایسنا گفت: من از عملکرد کادر فنی و بازیکنان در هفته‌های گذشته راضی هستم روند خوبی داشته‌ایم. بدون شک با کمک این هواداران امسال به دنبال کسب سهمیه آسیا هستیم.

مدیرعامل باشگاه ملوان درباره شعار علیه هدایتی گفت: به هیچ وجه کسی علیه هدایتی شعار نداد. این جو را افرادی ایجاد کرده‌اند که در فوتبال نبوده‌اند و تازه به ورزش آمده‌اند. آن‌ها فکر می‌کنند فوتبال هم مثل مکان قبلی‌ است که در آن کار می‌کردند. آن‌ها قصد دارند با شانتاژکاری به مردم دروغ بگویند اما روسیاهی به آن‌ها می‌ماند.

صادق درودگر درباره داوری این بازی هم گفت: داوری بد نبود هرچند که گل دوم ما صددرصد گل بود و داور به اشتباه آن را نپذیرفت. در صحنه‌ای که حسین ماهینی رافخایی را از پیش زد هم این بازیکن باید کارت قرمز می‌گرفت اما داور به او اخطار داد.

* احمد‌زاده: پرسپولیس از ضد حمله استفاده کرد

محمد احمدزاده پس از تساوی ۲ بر ۲ ملوان برابر پرسپولیس عنوان کرد: فکر می‌کنم در ۲۵ دقیقه اول نیمه نخست کاملا برتر بودیم و در ۲۰ دقیقه پایانی بازی کمی به تعادل کشیده شد. ما در زمانی که برتر بودیم یک گل سالم به ثمر رساندیم که داور حتما توجیهی برای مردود اعلام کردن آن دارد.

وی ادامه داد: در نیمه دوم سرعت بازی بسیار بالا بود هر دو تیم بازی تهاجمی انجام دادند که واقعا از فوتبال لذت بردیم. همانطور که پیش بینی می‌کردیم دو تیم برای گرفتن یک امتیاز به میدان نیامده بودند و همین امر باعث شد که زیبایی فوتبال دو چندان شود.

سرمربی تیم فوتبال ملوان خاطرنشان کرد: از شکل بازی راضی هستیم اما از نتیجه به دست آمده به هیچ عنوان. تیم ملوان و تماشاگران راضی نیستند ما شانس پیروزی با گل‌های بیشتر را داشتیم اما زیبایی فوتبال همین است که نتیجه آن غیر قابل پیش بینی است. به تمام بازیکنانم خسته نباشید می‌گویم سرعت بازی در این دیدار مثال زدنی بود.

احمد‌زاده درباره اینکه اگر توپی که پژمان نوری به تیرک دروازه زد و در مقابل، یاران پرسپولیس به گل رسیدند، تصریح کرد: هیچ چیز در فوتبال قابل پیش بینی نیست اگر آن توپ گل می‌شد شاید ما آن بازی را واگذار می‌کردیم، زیبایی فوتبال هم همین است. ما موقعیت‌های زیادی داشتیم که نتوانستیم به گل دست یابیم آن صحنه هم یکی از آن فرصت‌ها بود. خوشحالم که توانستیم فرصت‌های زیادی را خلق کنیم. در این دیدار خوش شانس نبودیم نمی‌گویم پرسپولیسی‌ها خوش شانس بودند.

سرمربی تیم ملوان درباره دیدار جام حذفی برابر پرسپولیس در تهران یادآور شد: اگر ما بازیکنان ملی پوش خود را داشته باشیم ضرر خواهیم کرد. بهتر است توازن و برنامه ریزی مناسبی در این امر صورت بگیرد تا تمام تیم‌ها با قوای برابر در این مسابقات شرکت کنند. نباید به گونه‌ای باشد که در اذهان بوی جانب داری به مشام برسد.

وی در خصوص داوری گفت: نمی‌توانم خیلی در این مورد صحبت کنم ما همچون خارجی‌ها نمی‌توانیم در مورد مسائل جانبی صحبت کنیم آنها آزادترند. داوران در انزلی احساس امنیت می‌کنند و به همین دلیل فدراسیون هم اکثر داورانی را که برای اولین بار می‌خواهند سوت بزنند در ملوان آزمایش می‌کنند. صالحی نیز با توجه به این شرایط انتخاب شد و مورد استقبال هم قرار گرفت.

وی ادامه داد: امیدوارم کارشناسان در مورد این مسئله صحبت کنند و صالحی روز خوبی را گذارنده باشد. صالحی باید توجیه خوبی در خصوص مردود اعلام کردن گل دوم ما داشته باشد.

احمدزاده با اشاره به ضد حملات پرسپولیس تصریح کرد: در نیمه دوم بازیکنان پرسپولیس منتظر ضد حملات بودند. با توجه به توانایی هایی که این تیم دارد وقتی دیدند ما در حال حمله هستیم بهترین ابزار را استفاده کردند و روی ضد حملات برنامه ریزی کردند. در واقع ما در نیمه دوم اسیر ضد حملات پرسپولیس شدیم. بازیکنان ما بی مهابا حمله می‌کردند و پرسپولیس نیز روی ضد حملات برنامه داشت.

سرمربی ملوان در مورد اینکه شایعاتی مبنی بر دوپینگ بازیکنان پرسپولیس مطرح شده بود یادآور شد: زمانی که بازیکنان نمی‌توانند چندین پاس رد و بدل کنند و یار خودی را پیدا کنند نمی‌توانند چنین نظری داد. تیم پرسپولیس با دروازه بان خود بازی سازی می‌کرد. پرسپولیس از بهترین حربه استفاده کرد و در ضد حملات برنامه ریزی کرده بود. به هر حال به هیچ عنوان نمی‌توان وارد این مسائل شد.

احمد‌زاده در خصوص جذب بازیکنان در نیم فصل افزود: اگر بازیکن در ابتدای فصل در اختیار می‌گرفتیم بسیار بهتر بود زیرا جای خالی تیم‌ها بیشتر بود و می‌توانستیم راحت تر به بازیکنان مد نظر دست یابیم اما به هر حال با آغوش باز تمام بازیکنانی که دوست دارند در ملوان حاضر شوند پذیرا هستیم.

 

* ژوزه به دلیل توهین نشست خبری را ترک کرد

حمید عباسی در گفت و گو با فارس، اظهار داشت: پیش از آغاز نشست خبری مانوئل ژوزه بینی‌اش را گرفت که یک خبرنگار در انزلی به این حرکت خندید و ژوزه هم به او گفت چرا می‌خندی؟ سپس آن خبرنگار با لحن بدی گفت شما باخت را با مساوی عوض کردی و سپس با الفاظ ناشایست به سرمربی پرسپولیس توهین کرد.

وی ادامه داد: رفتار تمامی خبرنگاران انزلی با ما خوب بود فقط آن یک خبرنگار با رفتار نامناسبش و توهین‌هایی که انجام داد جو نشست را به تشنج کشید. اگر به سرمربی پرسپولیس توهین نمی‌شد او نشست را ترک نمی‌کرد. سایر خبرنگاران نیز از رفتار آن خبرنگار ناراحت شدند.

مدیر رسانه‌ای پرسپولیس تصریح کرد: باید از مسئولان هیئت فوتبال گیلان که کمال همکاری را با ما داشتند تشکر کنم.  ( منتظر خبرهای تکمیلی انزلی کلاب در این خصوص باشید )

 

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

مژگان

mojshekan

۸ آذر ۱۳۹۱

واقعا خوش اقبال بودن که تو انزلی مساوی گرفتن
خوب شد فولاد استقلال رو برد اما حیف که ما اومدیم چهارم…
به امید هفته های بهتر برای ملوان…

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۸ آذر ۱۳۹۱

اره واقعا اشکال نداره جام حذفی دور نیست :rotfl:

پاسخ