امام جمعه موقت شهرستان بندرانزلی گفت: همه آحاد جامعه باید مشارکت حداکثری در دو انتخابات مهم پیش رو را وظیفه خود بدانند.
امام جمعه موقت بندرانزلی در خطبه های نماز جمعه این هفته انزلی انجام مناظره های انتخاباتی را در راستای آگاهی سازی مردم نسبت به انتخاب فرد مورد نظر در انتخابات ریاست جمهوری بسیار مفید دانست و اظهار کرد: اصل برگزاری انتخابات یکی از شاخص های مهم انقلاب اسلامی است و برگزاری باشکوه انتخابات با مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق های رای باید در دستور کار همگان قرار گیرد .
حجت الاسلام محمدصادق ایران عقیده صیانت از رای مردم را به عنوان حق الناس ، وظیفه همگان ذکر کرد و افزود: در انتخابات باید از حضور همه گرایش ها با هرگونه تفکر و علایق سیاسی حمایت شود و در مقابل نیز کسی باید انتخاب شود که نگاهش به سمت دستاوردها و ظرفیت های داخلی باشد.
وی تصریح کرد: منتخب مردم در انتخابات ریاست جمهوری باید صداقت و راستگویی و حرکت در مسیر موازین انقلاب ، امام و رهبری را در دستور کار خود قرار داده و به اصلاح چرخه مدیریتی کشور در سطوح مختلف توجه ویژه داشته باشد .
حجت الاسلام ایران عقیده با تاکید براینکه با هیاهو و جنجال نمی توان خدشه ای به انتخابات وارد کرد گفت: شخص اول جایگاه اجرایی کشور باید مدیر جهادی باشد و منافع ملی را بر منافع حزبی و سیاسی و جناحی ترجیح دهد.
خطیب جمعه انزلی مردمی ، متخصص و متعهد بودن را از مهمترین شرایط لازم برای یک رییس جمهوری برشمرد و تاکید کرد: اعتماد به نسل جوان متخصص و وارد کردن آنان به چرخه اقتصاد و دستگاه های اجرایی، باید مدنظر رییس جمهوری منتخب مردم قرار گیرد./ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *