13950904000946_photoa1

 

حسن خسته‌بند عصر امروز در جریان بازدید میدانی از سطح معابر و خیابان‌ها این شهرستان اظهار کرد: هیچ مشکلی در شهر و روستاهای شهرستان وجود ندارد و به تمام دستگاه‌ها که پای کار بودند خدا قوت می‌گوییم.

وی با بیان اینکه در شهر دستگاه‌های اجرایی، شهرداری و هلال احمر به خوبی همکاری لازم را برای باز کردن معابر با یکدیگر دارد، افزود: بنده شاهد تلاش تمام این عزیزان بودم.

نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به وضعیت مطلوب روستاهای این شهرستان، گفت: با کمک بخشدار مرکزی، دهیاران و شوراهای روستا هیچ مشکلی در بخش روستاها وجود ندارد و مردم نیز کمک قابل توجهی داشته‌اند.

وی درباره بیمارستان شهرستان بندرانزلی تصریح کرد: به دلیل حساس بودن این مکان باید راه دسترسی آن به خوبی از برف پاکسازی صورت می‌گرفت و مشکلاتی که توسط پرسنل و رئیس بیمارستان بیان شد را پیگیری می‌کنیم تا در صورت بروز حوادث آمادگی کامل را داشته باشند.
بندرانزلی نخستین و بزرگ‌ترین بندر سواحل جنوبی دریای خزر در منطقه‌ جلگه‌ای و ساحلی واقع شده و ارتفاع آن از سطح دریا منفی ۲۶ متر است.

شهرستان بندرانزلی از شمال به دریای خزر، از جنوب به صومعه‌سرا، از شرق به رشت و از غرب به رضوانشهر متصل است.

بندرانزلی در ناحیه‌ای کاملاً جلگه‌ای به صورت طولی و در ساحل دریای خزر واقع شده و دارای آب و هوای معتدل مرطوب است.

بخشی از محیط زیست طبیعی بندرانزلی به طول ۴۰ کیلومتر را دریا و بخش مهم دیگر نیز اکوسیستم ارزشمند تالاب انزلی تشکیل می‌دهد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *