cccc-hasan-khaste-band01-600x303

نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی گفت: مدیران باید بسترهای لازم برای جذب سرمایه گذاران در استان را به درستی فراهم کنند.

به گزارش انزلی کلاب به نقل از مهر، حسن خسته بند شامگاه شنبه در نشست با مسئولان به ظرفیت های سرمایه گذاری در استان اشاره کرد و افزود: برای توسعه صنعتی، کشاورزی و گردشگری استفاده از توان سرمایه گذاران بخش خصوصی یک ضرورت است.

وی همچنین اظهارداشت:  مسئولان باید از سرمایه گذاران در چارچوب قانون حمایت همه جانبه داشته باشند و با دادن روحیه و انگیزه آنان را به سرمایه گذاری تشویق کنند.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه  استان از دلارهای هفت تومان بی نصیب ماند، گفت: این دلارها به سایر استان های کشور سرازیر و منجر به اشتغال و تولید شد اما گیلان هم اکنون با مشکلات زیادی همچون بیکاری دست و پنجه نرم می کند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه گردشگری یک صنعت اشتغالزار و پویا است، افزود: شهرستان بندر انزلی دارای موقعیت های بی بدیل گردشگری است.

خسته بند بر ضرورت ایجاد زیر ساخت های صنعت توریسم در این شهرستان تاکید کرد و اظهارداشت:  انزلی از مواهب دریا، تالاب بین المللی، سواحل زیبا و آثار تاریخی فراوانی بهره مند است.

وی عنوان کرد:  لازمه بهره گیری از فرصت های گردشگری سرمایه گذاری است بنابراین مسئولان باید به این نکته مهم توجه اساسی داشته باشند.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی ظرفیت تالاب بین المللی انزلی را بی نظیر دانست و یادآورشد: در تمامی فصول سال این تالاب میزبان گردشگران از اقصی نقاط کشور و حتی دنیا است.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

sarl

۱۳ مرداد ۱۳۹۲

ای کاش کمی به استان هم جوار مان اردبیل ویا مازندران با ماشین سفر می کردید .آنوقت متوجه خواهید شد .اسم شماهارا در دفتر کینز ثبت نمائیم ویا در دفتر پاشا.

پاسخ

مهربد

۱۳ مرداد ۱۳۹۲

ای خاش والیسای ترسو…

پاسخ

AnzaliClub

AnzaliClub پاسخ در تاريخ مرداد ۱۵ام, ۱۳۹۲ ۱۴:۰۸:

دوست عزیز شما با اسم نا معلوم نظر می ذارین و تمام نظراتتون بار حقوقی داره و یک شخص حقیقی رو خطاب قرار دادین و با لحنی تند اون رو متهم می کنین، با این وجود انتظار دارین نظراتتون تائید بشه؟ در این نظر هم مارو متهم به ترسو بودن می کنین، اما به شما پیشنهاد می کنیم قبل از هر چیز قوانین سایت رو مطالعه کنین و در ضمن اگه قلبتون به عشق شهرتون می تپه و نگرانش هستین در سایه قانون برای آبادانی شهرتون تلاش کنید.
موفق باشید.

sarl

۱۳ مرداد ۱۳۹۲

ای کاش روزگار شانس شماها را به ما ما می داد…..بخداقسم انزلی را بهشت می ساختیم…………..برادر عزیز آقای خسته بند و آقایانی که در راس کار هستیدویا در آینده دارای پست مقام می شوید.. …. این را همیشه به گوش داشته باشید بخدا قسم اینگونه شاس دیگر به سراغ شما نخواهد آمد….جز افسوس…….راه کوتاست ……پس سعی کنیم آنهای که انزلی را دوست دارند وپاک وسالم هستند دور هم جمع کرده وآنچه در مغزشان هست وبه نفع شهرمان می باشد استفاده کنیم.. .(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((زیرا فردا یکی از همان افرادی هستیم که در زیر خاک گورستان انزلی نویر ویا کلویر هستند…که شب جمع ها برای فاتحه به این مکان می رویم . می باشیم …..زیرا همه ما ((((((((همسفران بی همسفر)))))هستیم .همیشه خواهیم بود..

پاسخ

sarl

۱۳ مرداد ۱۳۹۲

من هیچ منظور ی ویا قسد توهینی به هیچ شخصی نداشته وندارم.زیرا برای مان هر شخصی با شناسنامه انزلی چی بودن مایه افتخار می باشد چه بد ویا چه خوب…وآنچه هم انتظار داریم از کسانی می باشدکه فعلادر شهرم فعالیت می کنندوواگر هم نام شخصی را هم برای خدمت به شهرچون نام ای شخص بردم .بخاطر این بود نام این فرد در ذهن اینجانب بوده..آیا به نظر شما ما باید دست کمک به سمت غیراز افراد این شهر دراز کنیم ویا کمک بخواهیم. ..اگر آرزوی شانس کردیم آن هم بخاطر این می باشد. ..زیرا هر شخصی دوست دارد به شهر ویا مردمان کشورش خدمت کند واینگونه آرزوها را بیشتر انسانها طلب می کنندواگر هم از مرگ ویا گورستان ویا فاتحه صحبت به میان آوردم .خودم هم را در داخل آن مثال که صحبت از یکی از افراد زیر خاک هستیم گذاشته ام .ویا جزئ کسانی که تنها باید بروند.به خودم هم مثال زده ام..ومستقیم به کسی خطاب نکردم. ..وهمچنین منظور م از این مثال بخاطر این بود .وقتی که مراسم سوم ویا هفتم ویا ویا سالگرد انبیائ واولیا به مساجد می رویم .آنقدر تحت تاثیر موعضعه .مداحان وعالمان قرار می گیریم .که از خود بی خود می شویم. ووقتی که از مساجد کمی دور شدیم وچند متری نگذشت ..همه گفته های عالمان را فراموش می کنیم….خلاصه کنم وسرتان را بدرد نمی آورم . بردار عزیزم نمی دانم تاچه حدیتوانستم شما را قانع ومتوجه نمایم. .واگر هم نتوانستم از شما پوزش می طلبم.زیرا نه قسط بی احترامی به سایت شما ویا به قانون ویا همشهری ام بنمایم

پاسخ

مژگان

mojshekan پاسخ در تاريخ مرداد ۱۶ام, ۱۳۹۲ ۱۵:۱۰:

متوجه منظورتون شدیم، بی احترامی به سایت یا شخصی نکردید که انقدر عذز خواستید
شخص دیگه ای نظرش مشکل داشت شما نبودین که!

AnzaliClub

AnzaliClub پاسخ در تاريخ مرداد ۱۶ام, ۱۳۹۲ ۱۶:۳۳:

دوست عزیز sarl اون جواب مربوط به نظر شما نبود. اینجا تریبون همه اهالی بندر انزلیه و هر نظری که از نظر قانونی مشکل نداشته باشه تائید می کنیم.
موفق باشید.

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ مرداد ۱۷ام, ۱۳۹۲ ۰۰:۲۶:

اینجا سایت خودتونه سایت ما نیست sarl عزیز.

sarl

۱۳ مرداد ۱۳۹۲

با ما باشد ویا نباشد .برای ما فرقی نمی کند.دستمال یزدی دست کسانی می باشد که دنبال کار هستند..اگر کسی سواد داشته باشد .یکی دومرتبه نوشته را مرور کندخیلی ساده است..((((اگرمسئولان انسانهای پاک وباهوش را دور بر خود جمع کرده وازنظریات وتفکرات وعلم شان در پیشرفت کارشان استفاده کنند .توهین به حساب می آید. پس بگذااریم توهین به حساب بیاید

پاسخ