به گزارش سامانه خبری تحلیلی انزلی کلاب، ظهر امروز (شنبه) مراسم تجلیل از قهرمانان بندرانزلی در عرصه های بین المللی و پارالمپیک با حضور نماینده بندرانزلی، شهردار، اعضای شورای شهر و فرمانده نیروی انتظامی شهرستان در شهرداری بندرانزلی برگزار شد.

در این مراسم از میثم علیپور قهرمان والیبال نشسته پارالمپیک، مهدی پوررهنما ورزشکار رشته تکواندو پارالمپیک، نازنین ملائی قهرمان قایقرانی روئینگ آسیا، فرید بلوکباشی قهرمان فوتبال ساحلی آسیا و الیاس اقلیمی مربی تیم ملی قایقرانی در المپیک تقدیر و تشکر بعمل آمد.

شهردار بندرانزلی در مراسم امروز با بیان اینکه یکی از شاخصه های شهر ما قهرمان بودن آن است اظهار داشت: بیش از ۴۰۰ شهید تقدیم انقلاب نمودیم و امروز نیز جوانان این شهر در عرصه های بین المللی قهرمانی می کنند.
رضا پور شعبان افزود: فرید بلوک باشی همراه با تیم ملی فوتبال ساحلی  در جهان و آسیا افتخار آفرینی کردند میثم علیپور علی رغم همه فشارها پرچم جمهوری اسلامی را در المپیک به اهتزاز در آورد و در اغلب تیم های ملی انزلیچی حضور دارند که اینها نشانه خوبی برای ورزش شهرستان است.
وی افزود: مجموعه شهرداری تعامل خوبی با اداره ورزش و جوانان شهرستان دارد و امیدواریم با کمک و همکاری تمامی دستگاه ها این روند افتخار آفرینی برای شهرستان ادامه دار باشد.
شهردار بندرانزلی در ادامه خاطر نشان کرد: سالن رشته های ورزشی  زور خانه ای، شطرنج و کشتی  در شهرستان با کمک نماینده مردم در مجلس در حال احداث و تکمیل است که امیدوارم در سال های نزدیک بتوانیم در این رشته ها نیز افتخار آفرینی نماییم.
نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از اداره ورزش و جوانان شهرستان، اظهار داشت:  جوانان شهر ما علاوه بر قهرمان بودن روحیه پهلوانی نیز دارند، پهلوانان هرگز از خاطر مردم پاک نمی شوند و به مانند سیروس قایقران و جهان پهلوان تختی همیشه در ذهن ها ماندگارند.

حسن خسته بند افزود: ۷۰ درصد قهرمانان استان گیلان از شهرستان بندرانزلی هستن  و هر اندازه در بخش ورزش این شهر هزینه کنیم نوعی سرمایه گذاری محسوب می شود که باعث ایجاد نشاط در شهروندان خواهد شد.
وی در پیان خاطر نشان کرد:  بزرگترین معضل ما در حال حاضر اشتغال این قهرمانان است و بنده نیز در مجلس پیگیر این موضوع خواهم بود تا با حفظ ورزشکاران و ایجاد فضای مناسب رفاهی برای آنها، شاهد افزایش انگیزه و افتخار آفرینی بیش از پیش جوانان شهرمان باشیم.
dscn7035 dscn7036 dscn7038 dscn7048 dscn7049 dscn7051 dscn7061 dscn7064 dscn7068 dscn7073 dscn7074 dscn7076 dscn7078 dscn7085 dscn7088 dscn7093 dscn7105 dscn7106 dscn7117

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

آرین

۱۰ مهر ۱۳۹۵

آره حاجی پیگیری کن که خوب پیگیری میکنی، هه!!

پاسخ