DSC_0047

به گزارش سامانه تحلیلی خبری انزلی کلاب، نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی در صبح امروز « نخستین همایش ارتقاء ایمنی راه در شهرهای شمالی کشور» با ارائه ی آماری کشوری و استانی در خصوص وضعیت راه ها و جاده های استان های شمالی به نظرات کاربران فضای مجازی نیز واکنش نشان داد و در میان سخنان خود به توضیحاتی اجمالی در مورد طرح راه آهن قزوین – رشت – انزلی پرداخت.
حسن خسته بند در خصوص اهداف توسعه راه ها افزود: رساندن به حداقل امکانات و خدمات زیستی و اعمال حاکمیت دولت از اهداف پیش بینی شده است به همین دلیل گفته می شود ایجاد بستر های ارتباطی توسعه را به دنبال دارد.
وی از ۲۱۰ هزار کیلومتر راه در کشور به عنوان یک سرمایه ملی یاد کرد و گفت: ایمنی راه ها در این امر از اولویت ویژه ای برخوردار است که نبود ایمنی و رعایت نکردن آن باعث ایجاد ۸۰۰ هزار تصادف در کشور بوده و در سال ۹۲ ، ۱۹ هزار کشته و ۳۱۵ هزار ۷۱۹ مصدوم نتیجه این قصور اعلام شده است که نسبت به سال ۹۱ ، ۵٫۱  درصد کاهش داشتیم.
نماینده مردم انزلی در نخستین همایش ارتقاع ایمنی راه سه عامل انسان، جاده و خوردو را تاثیر گذار دانست و تاکید کرد: کنترل دقیق هر کدام از این عوامل تاثیر بسیاری زیادی در کاهش خسارات و تصادفات خواهد داشت و آمار ها نشان میدهد هر کجا کنترل راهنمایی و رانندگی افزایش یافته است شاهد کاهش آمار تصادفات بوده ایم لذا این مهم نقش به سزای نیروی راهنمایی و رانندگی را نشان میدهد.
حسن خسته بند با اشاره به این موضوع که راه های شبکه ای استان های ساحلی بسیار ضعیف هستند خاطر نشان کرد : این ضعیف بودن راه های نام برده نیازمند تقویت هستند و گنجایش این حجم از مسافر را ندارد و همچنین در پنج ماه اول سال جاری غریب به ۹۸ میلیون تردد در سطح جاده های استان گیلان به ثبت رسیده است که حدود ۶ درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است و در هر ساعت ۵۱۲ خوردو از نقاط مشخص شده عبور کرده اند که بسیار رقم قابل توجه ای است و سوال مهم اینجاست که آیا بودجه های استانی این مقدار رشد داشته است؟
وی به آرزوی ۱۰۰ ساله مردم استان گیلان نیز اشاره نمود و افزود: راه آهن قزوین – رشت – انزلی تا یک سال نیم آینده به رشت و تا دوسال آینده به انزلی با طول ۲۰۵ کیلومتر و حمل بار ده میلیون تن و ۳ میلیون و ۹۰۰ هزار مسافر در صورت تخصیص اعتبار به بهره برداری خواهد رسید و حلقه شمال و جنوب کشور را تکمیل خواهد کرد.
نماینده مردم انزلی با بیان اینکه در سال ۹۲ هفت هزار و ۷۰۰ بار ترافیک از استان گیلان عبور کرده است و ۳٫۵ درصد از بار ترافیکی کشور را به خود اختصاص می دهد اظهار داشت: این بار ترافیکی در حالی به وقوع پیوسته که میانگین استان های دیگر کشور تنها ۳ درصد است و این آمار نشان می دهد که استان گیلان بیش از حد مجاز پذیرای بار ترافیکی سنگین بوده است.
خسته بند در ادامه اضافه کرد: ۱۲ درصد تردد جاده های استان گیلان مربوط به وسایل نقلیه سنگین است و باید این حجم با گرفتن عوارضی مناسب اخذ و به کار گرفته شود، در سال ۹۲ ، ۲ میلیون ۷۰۰ هزار خودرو وارد استان شده است و بالغ بر ۳ میلیون مسافر مهمان استان گیلان بوده اند که نسبت به استان های مجاور دیگر ( گلستان با ۲ میلیون ۳۰۰ هزار خودرو و مازندان با ۲ میلیون و ۲۱۵ هزار خودرو ) رقم بیشتری را نشان میدهد.
وی که میانگین آمار کشته ها در استان های شمالی را بیشتر از میانگین مجاز کشوری میدانست افزود : در سال ۹۲ تعداد کشته های در جاده های گیلان ۵۳۲ نفر ، استان گلستان ۳۰۹ نفر و مازندران ۶۴۷ نفر بوده و با توجه به اینکه میانگین کشته در استان های دیگر ۳۷۳ نفر بوده این یک زنگ خطر برای استان هایی شمالی قلم داد می شود.
نماینده مردم انزلی در نخستین همایش ارتقاع ایمنی راه به تعداد نقاط حادثه خیز اصلاح شده در کشور نیز اشاره نمود و خاطر نشان کرد: ۶۴۷ نقطه حادثه خیز در سال ۹۲ در سطح کشور رفع اشکال شد که تنها در استان گیلان ۱۷ نقطه ، مازندران ۳۱ نقطه و در گلستان ۶ نقطه بوده و در ادامه نیز تعداد خط کشی های انجام شده ، گاردریل های نصب شده و پروژه روشنایی جاده و ایستگاهای امداد و نجات در این سه استان را نا کافی وخطر آفرین دانست و افزود این خود یک دلیل ایجاد حوادث در جاده های شمالی کشور است.
خسته بند همچنین با بیان اینکه صنعت بیمه با موضوع ایمنی در راه ها عجین شده است اظهار داشت: دولت های پیشرفته و صنعتی بیشتر به برنامه ریزی و نظارت برحمل و نقل می پردازند در حالی که بیشتر هزینه های مالی از تصادفات بر دوش شرکت های خصوصی و بیمه ها قرار دارد لذا لازم است هزینه ها مربوطه بین کسانی که از این موضوع سود می برند و کسانی که باید پرداختی داشته باشند تقسیم شود.
وی در خصوص نتیجه موضوعات مطرح شده بیان داشت: در شهرهای شمالی با توجه به امتیازات سیاحتی و زیارتی و گردشگری که دارند باید کنترل در جاده ها خصوصا در قسمت برون شهری با نظارت بیشتری صورت گیرد و استفاده از امکانات مدرن و جدید در کنار مامورات مربوطه بسیار مورد تاکید باشد.
نماینده مردم انزلی در این همایش براصولی چون توسعه امکانات امداد و نجات، افزایش بودج های ایمنی جاده ای و استفاده سه استان شمالی در بودجه های کشوری که باید با پیگیری جدی ای دنبال شود، مشارکت بخش خصوصی و سرمایه های خارجی خصوصا در ایمن سازی و رفع نقاط حادثه خیز و ایجاد امکانات بین راهی تاکید کرد.
وی در پایان سخنان خود گفت: خدایا چنان کن سرانجام کار/ تو خوشنود باشی و ما رستگار
خبرنگار : علیرضا بابایی

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

یک شهروند انزلیچی

۲۷ شهریور ۱۳۹۳

سلام .اقای نماینده شهر وعده نده عمل کن …. ارزوی این مردم رو تو زودتر براورده کن ۲۰۰ ساله نشه …مطمئنی خدا خشنوده ؟ خدا حق خودشو می بخشه اما حق الناس رو نمی بخشه ا

پاسخ

شبکه استانی چکه (ناودان سابق)

۲۷ شهریور ۱۳۹۳

آقای خسته بند پل ۷ ساله انزلی رو درست کن،قطار پیشکش.!!!
حالا به واسطه قطار میخوای چند سال بازم رای جمع کنی.؟؟؟!!!

پاسخ

*** پاسخ در تاريخ شهریور ۲۷ام, ۱۳۹۳ ۱۸:۳۶:

:yes: :yes: :yes:

خدا رو شکر دیگه قانون اجازه نمیده رای جمع کنه خخخخخخخخخ

حمید پاسخ در تاريخ شهریور ۲۷ام, ۱۳۹۳ ۲۳:۴۵:

دیگه رای میخواد چیکار …
اندازه خودش و جد و آبادش پس انداز کرده حاجی

mahdi

۲۷ شهریور ۱۳۹۳

بعضی ها توی نظرات فقط دنبال تصفیه حساب شخصی هستن. من همه انتقادای سایت رو قبول دارم و منصفانه هستن ولی توی نظرات خیلی ها می خوان تخریب کنن فقط.

پاسخ

جوانان متحد انزلی چی پاسخ در تاريخ شهریور ۲۷ام, ۱۳۹۳ ۱۸:۳۷:

:no:

نعیم پاسخ در تاريخ شهریور ۲۷ام, ۱۳۹۳ ۲۲:۳۳:

:no:

حمید پاسخ در تاريخ شهریور ۲۷ام, ۱۳۹۳ ۲۳:۴۶:

:no:

hajifomani پاسخ در تاريخ شهریور ۲۸ام, ۱۳۹۳ ۰۱:۴۱:

چقدر وام گرفتییی

انزلی پاسخ در تاريخ شهریور ۲۸ام, ۱۳۹۳ ۰۹:۱۷:

:no:

مهرداد یوسف زاده پاسخ در تاريخ شهریور ۲۸ام, ۱۳۹۳ ۰۹:۵۴:

:no:

آبای بندر

۲۷ شهریور ۱۳۹۳

:no:

پاسخ

اهورا

۲۷ شهریور ۱۳۹۳

امیدواریم با وجود جنابعالی حداقل یک ایستگاه مسافربری و یک ایستگاه باربری سهم انزلی باشد !!!!!!!!!!!

پاسخ

a.n.z

a.n.z

۲۷ شهریور ۱۳۹۳

فقط پل کابلی رو عشقه :dazed: :hypnotized: :sweat: :eek:

پاسخ

حمید پاسخ در تاريخ شهریور ۲۷ام, ۱۳۹۳ ۲۳:۵۱:

:yes: :rotfl:

مهرداد یوسف زاده پاسخ در تاريخ شهریور ۲۸ام, ۱۳۹۳ ۰۹:۵۶:

منتظر سیمش هستن که از مریخ بیاد.وگرنه همه چیش امادست

احسان

۲۷ شهریور ۱۳۹۳

عجب؟!!!!

پاسخ

۲۷ شهریور ۱۳۹۳

ماشالله پل کابلی :|

پاسخ

محراب

محراب

۲۷ شهریور ۱۳۹۳

ما نفهمیدیم خسته بند نماینده انزلیه یا کل استان گیلان که اینقدر آمار کل استان رو می ده.حاجی به ما چه که جاده های استان گنجایش دارن یا ندارن.شما بچسب به کار شهر خودت که الان ۱۰ ساله قراره بشمن رو ۴بانده کنید
مطمئن هستی بابت پروژه قطار که همچین وعده می دی؟نقشه جدید قزار هنوز ایستگاه خاصی رو در انزلی تدارک نداده ها.فقط تا رشت برنامه ریزی شده حاجی

هر بچه ای هم می دونه که در تصافات ۳ عامل جاده خودرو و انسان دخیل هستند،پس خواهشا کلیشه ای صحبت نکنید و چیزی بگید که مفید واقع بشه واسه این دیار
کشته مرده اون شعر آخرش هستم.خدا وکیلی به معنای شعرت ایمان داری؟

پاسخ

hajifomani پاسخ در تاريخ شهریور ۲۸ام, ۱۳۹۳ ۰۶:۰۰:

اخه کلان ایشون تو مجلس چند کلمه حرف زده
بعد تو ایجا … حرف میزنه
این حرفارو انجا بگه

hajifomani پاسخ در تاريخ شهریور ۲۸ام, ۱۳۹۳ ۰۶:۰۱:

به روح چی ؟

حمید

۲۷ شهریور ۱۳۹۳

شما پل رو تکمیل کن، بعد ۱۰ سال که آبرومون پیش مسافرا رفت ، قطار پیشکش

پاسخ

رضا

۲۷ شهریور ۱۳۹۳

یه نکته تو این موضوع دیدم :
“این پروژه در دو سال آینده به بهره برداری می رسد”
لطفا مردم انزلی قبل از انتخابات سال آینده از ایشان در خصوص افتتاح راه آهن سوال بیجا ننمایند و با خیال راحت به ایشان در سال آینده رای دهند تا پروژه نیمه کاره راه آهن را پیگیری و در سال بعد از انتخابات حتما به نتیجه برساند در غیر اینصورت این پروژه هم مانند سایر پروژه ها که به نتیجه رسیده است ، تکمیل نمی گردد.
یه بار از ایشان در دوره قبلی سوال کردند شما می خواهید در انتخابات شرکت نمایید؟
ایشان فرمودند : پس چه کسی این پروژه های نیمه کاره که زیر و بم آن را می دانم می خواهد به نتیجه برساند. بنابراین وظیفه دارم که شرکت کنم.

دوستان جلسات سخنرانی در یک سال آینده در مکانهای مختلفی اتفاق خواهد افتاد( سینما هلال احمر هم اولین جلسه از سلسله جلسات پیش رو را میزبانی نمود منتظر جلسات بعدی با افق های جدید و خیره کننده باشید.)

پاسخ

سارنگ پاسخ در تاريخ شهریور ۲۸ام, ۱۳۹۳ ۲۰:۵۸:

میشه بعد انتخابات دوره بعد، این احتمالاً شعار این دوره هست

علی صیاد

۲۷ شهریور ۱۳۹۳

به به حاجی چطوری چه عجب بابا . پیدا نبودی دلمون واست تنگ شده بود . ماشالله دست به سوا کنت هم خوبه ها . پل کابلی قطار تا دوسال دیگه کل انزلی رو هم کردی منطقه دمت گرم …. واقعا هم بعد این همه کار باید بزنی تو شعر و شاعری ، کلا همه چی آرومه شما چقد خوشبختی ….

پاسخ

جوانان متحد انزلی چی پاسخ در تاريخ شهریور ۲۸ام, ۱۳۹۳ ۰۹:۳۴:

:yes: :yes: :-))

محراب پاسخ در تاريخ شهریور ۲۸ام, ۱۳۹۳ ۱۰:۳۳:

:-D :-D :-D

majid

MAJID

۲۷ شهریور ۱۳۹۳

من که نفهمیدم چی گفت و هدفش چی بود؟کسی فهمید توضیح بده

پاسخ

hajifomani

۲۷ شهریور ۱۳۹۳

این راه اهنم به شما ربط داره این که دیگه کاره عمرانیه. پروژه کشوریه باز…………………………… ?:-)

پاسخ

سارنگ

۲۷ شهریور ۱۳۹۳

به نظرتون این متن رو کی واسه حاجی تهیه کرده؟؟؟

پاسخ

mahdi

۲۷ شهریور ۱۳۹۳

کسانی که منو دیسلایک کردن از هواداران آقای حق شناس هستن و حرف من بهشون بر خورد. من فقط میگم خسته بند دیو نیست. اونم آدمه و اشتباه میکنه ولی یه عده دارن ازش یه دیو میسازن.
منتظر دیسلایکهای قشنگتون هستم

پاسخ

شبکه استانی چکه (ناودان سابق) پاسخ در تاريخ شهریور ۲۸ام, ۱۳۹۳ ۰۳:۰۰:

اشتباه چند سال.؟؟؟
من نه طرفدار حق شناسم نه شجاع چون هر کدومشون به نوعی پدر انزلی رو در آوردن.
حیف که حرفیم بزنم ادمین حرفمو سانسور میکنه وگرنه با بردن الفاظی ثابت میکردم که نه حق شناسیم،نه شجاعی،نه خسته بندی.
واسه من پیشرفت انزلی مهمه.
پیشرفت جوون های انزلی.
شمایی که میگی این آقا اشتباه کرده،آخه اشتباه چند سال.؟؟؟
اشتباه چند دوره.؟؟؟
چندتا از کارهای مثبت این آقا رو بمن بگو بدونم.
منطقه آزاد انزلی که رو هواست
پل انزلی داره ساختش به ۱ دهه میرسه.!!!
کمربندی داره ساختش به ۱ قرن میرسه.!!!
ایستگاه قطار انزلی رفت صومعه سرا.!!!
تالاب انزلی خشک شده.!!!
تموم جوون های انزلی رفتن جنوب کار کنن.!!!
حالا ما ازش دیو ساختیم یا خودش از خودش دیو ساخته.؟؟؟

جوانان متحد انزلی چی بی گناه! پاسخ در تاريخ شهریور ۲۸ام, ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴:

خوبه که آدم شعور داشته باشه
خوبه که همه رو به یه چشم نبینیم
من نه طرفدار اینم نه اون
اما انگار شما … بهت بر میخوره و همه چی رو تو باند بازی میبینی و فکر میکینی همه مثل خودت و دارودستت کور کورانه باید به حزب خودشون بچسبن…
وضعیت الان انزلی هم که از صدقه سر شما و دوستانتونه!! و اون قبلیاست رو تحویل بگیرید.

محراب پاسخ در تاريخ شهریور ۲۸ام, ۱۳۹۳ ۱۰:۳۴:

مشکل اینجاست که خسته بند کلا و همیشه داره اشتباه می کنه.۱۶ سال اشتباه

mahdi

۲۷ شهریور ۱۳۹۳

من میگم خلاصه اینطوری هم نیست که هیچ کاری نکرده باشه. حداقل برای تبلیغات انتخاباتی خودش هم که شده چهار تا کار میکنه. الان شما فکر کردین من طرفدارشم؟ عمرا اگه طرفدارش باشم ولی میگم باید نقدهامون منصفانه و سازنده باشه. اشتباهاتی که شجاع و حق شناس کردن اگه بیشتر از این نباشه کمتر هم نیست. بعضیا چنان از حق شناس تعریف میکنن که انگار توی دوران نمایندگیش انزلی رو بهشت کرده. اینا همشون در حق انزلی کمکاری کردن واسه همین من حرصم در میاد که یه عده میان حقشناس حقشناس میکنن.
حرف حق تلخه

پاسخ

جوانان متحد انزلی چی بی گناه! پاسخ در تاريخ شهریور ۲۸ام, ۱۳۹۳ ۰۹:۲۹:

والا ما میایم از روحانی نقد کنیم میگن اصول گرایی!!
میایم از خسته بند نقد کنیم میگن اصلاح طلبی!!
بابا بیخیال تا ما از هرکی انتقاد کردیم مارو به یکی نسبت دادن، والا ما نه اون طرفی هستیم و نه اینطرفی.
ما تو حال استمراری داریم زندگی میکنیم، پس الان رو باید نقد کنیم چه لزومی داره پای قبلیا رو بکشیم وسط؟؟؟ اگه قبلیا خوب بودن بازم رای میاوردن

جوانان متحد انزلی چی پاسخ در تاريخ شهریور ۲۸ام, ۱۳۹۳ ۰۹:۳۹:

برای کار تبلیغاتی هم که شده چندتا شعار هم میده. اینجوری باید میگفتین فکر کنم!!!

ادمین عزیز، مدیر محترم انزلی کلاب، لطفا” سانسور نکن نظارتو، بعضی کلمات وقتی سانسور میشه معنی جمله عوض میشه کلا” …

AnzaliClub

AnzaliClub پاسخ در تاريخ شهریور ۲۸ام, ۱۳۹۳ ۰۹:۴۵:

دوست عزیز در یک ماه اخیر چهار بار به دلیل تائید کامنتهای کاربران از ارشاد، نیروی انتظامی، پلیس فتا و منطقه آزاد به ما تذکر داده شد، لطفا با ما همکاری کنید و در گذاشتن نظرتان مسائل حقوقی را در نظر بگیرید.

جوانان متحد انزلی چی

۲۷ شهریور ۱۳۹۳

حق با شماست مدیریت محترم انزلی کلاب و بنده عذر میخوام ولی بعضی وقتا بعضیا لج آدمو در میارن.
موفق باشید و مانا

پاسخ

محراب

محراب

۲۷ شهریور ۱۳۹۳

مگه پروژه قطار دست شماست که وعده وعید می دی حاجی.دور از جون ملت،الکی مردم رو گیر نیار.داداش شعار تبلیغاتی نده الکی.این موضوع کلا طرح کشوریه و شما هم نمی تونید هیچ دخل و تصرفی داشته باشید.

پاسخ

Shahin

شاهین پاسخ در تاريخ شهریور ۲۸ام, ۱۳۹۳ ۱۴:۱۴:

محراب جان نظرات بر طرح های کلان و منافع انزلی در طرح های ملی از وظایف نماینده است و امیدوارم واقعا این نظارت مویرگی و با دقت بیشتر و کامل صورت بگیره.

محراب

محراب

۲۷ شهریور ۱۳۹۳

راستی آقا رضا چه عکسی گرفتی.کولاک ک ک ک ک

پاسخ

محراب پاسخ در تاريخ شهریور ۲۸ام, ۱۳۹۳ ۱۷:۰۴:

آقا رضا به نظر شما تو نقشه جدید قطار منافع انزلی لحاظ شده؟
ما اگه نماینده ای که فقط نظارت کنه رو نخاهیم باید به دامن کی متوسل بشیم.آقای خسته بند تو کل مدتی که به عنوان نماینده مشغول بودن فقط و فقط نظاره گر بودند و نظارت می کردن
بسه دیگه برادر من.یکه عمل یکم جدیت

جلال مرادی

۲۷ شهریور ۱۳۹۳

آقای نماینده باید پاسخ بدهد که چرا مسیر راه آهن قزوین- انزلی- آستارا به مسیر قزوین-رشت-صومعه سرا-آستارا تغییر کرد.

پاسخ

محراب پاسخ در تاريخ شهریور ۲۸ام, ۱۳۹۳ ۱۷:۰۶:

جلال خان حرفا می زنیا.پاسخ کیلو چنده.ایشون تا حالا چه عمل مفیدی انجام دادن که حالا بخوان پاسخگو هم باشن

احسان

۲۷ شهریور ۱۳۹۳

استناد شما برای این ادعا چیست برادر؟ کی تغییر کرده؟چرا فقط شما از این تغییرات خبر دارید؟چه کسی این شایعات یا حقایق رو در اختیار شما قرار میده؟
نکنه از وقتی مهندس حق شناس تو وزارت راه پست گرفته سودای این تغییرات بوجود أمده؟

پاسخ

محراب پاسخ در تاريخ شهریور ۳۰ام, ۱۳۹۳ ۲۲:۴۴:

با یه سرچ ساده تو همین انزلی کلاب می تونی این تغییر مسیر راه اهن رو ببینی احسان خان.
مشکل اینجاست که همیشه وقتی متوجه می شیم که خیلی دیره

حقوقدان.

۲۷ شهریور ۱۳۹۳

ازین وعده ها خیلی دادی مشتی

پاسخ

احسان

۲۷ شهریور ۱۳۹۳

راستی اقای نویدی محراب درست میگه عجب عکسی گرفتی از نماینده شهرت؟ عکس فرماندار و شهردار و امام جمعه محترم از زاویه مناسب و نو کافی، خیلی خوب خیلی قشنگ اما نماینده از زاویه بد ، نصف سیاه نصف تو سایه.
از یه عکاس حرفه ای و از یک سایت حرفه ای مثل شما بعیده از این عکس بی کیفیت استفاده کنید حالا دلیلش چی بوده خدا میدونه!

پاسخ

AnzaliClub

AnzaliClub پاسخ در تاريخ شهریور ۲۸ام, ۱۳۹۳ ۱۷:۳۷:

احسان عزیز آقای خسته بند اولین نفری بودند که برای سخنرانی پشت تریبون رفتند و در زمان سخنرانی فقط از یک طرف نور روی صورت ایشون می تابید، بعد از ایشون آقای آفتابی اومدن که در اواسط سخنرانی ایشون پروژکتور سمت راست رو هم روشن کردن.
این عکس با لنز ۷۰ – ۳۰۰ و از فاصله دور گرفته شده و اگه نیمه سمت راست رو روشن میگرفتیم سمت چپ عکس به اصطلاح عکاسا می سوخت.
در هر صورت اگر باعث نارضایتی شما شدیم ازتون عذرخواهی می کنیم.
ضمن اینکه سایر عکسها توسط آقای بابایی ثبت شده.
ممنون از همراهی شما دوست عزیز…

محراب پاسخ در تاريخ شهریور ۳۰ام, ۱۳۹۳ ۱۵:۳۸:

من منظورم اصلا این نبود احسان خان.اتفاقا خیلی هم عکسش خوبه.
من اتفاقا کار آقا رضا رو خیلی هم قبول دارم.بر عکس برداشت فرمودید

احسان

۲۷ شهریور ۱۳۹۳

از توضیح مبسوط شما ممنونم دوستان.
واقعا این ابهام در ذهنم ایجاد شده بود و منجر به قضاوت نادرستم شد از این که ابهام رو بر طرف کردید ممنونم.
در ضمن اقای بابایی یکی از بهترین جوانان این شهر هستند که همیشه از خبر هاشون لذت برده ایم.
به همراهی با شما مفتخرم…

پاسخ

سارنگ

۲۷ شهریور ۱۳۹۳

انزلی کلاب چرا همیشه به نمایندگی از شورا آقای آفتابی صحبت میکنند؟
یواش یواش قضیه داره بودار میشه که نکنه در آینده خبرهایی هست.

پاسخ

جلال مرادی

۲۷ شهریور ۱۳۹۳

اگه این فضای مجازی نبود واقعا بعضی ها چقدر راحت کاراشون رو قائم میکردند.

ضمنا جناب نماینده محترم لطفا علاوه بر راه آهن یک فکری به حال استادیومی کنید که قرار بود یه روزی در زمینهای بشم ساخته بشه ولی نفهمدیم چه جوری رفت چراغ پشتان و حالا طرحی که مصوبه هییت دولت رو داره، اجرایی نمیشه. وای به حال طراح هایی که مصوبه نداره.

پاسخ

armin

۲۷ شهریور ۱۳۹۳

ظاهراً تبلیغات انتخاباتی آقایون شروع شده ، چراکه فراموش نکنید سینما هلال احمر، ا… ص… ب.. و….

پاسخ

محراب

محراب

۲۷ شهریور ۱۳۹۳

آره دیگه داداش نزدیکه آخه.دوباره تو دلشون ولوله بر پا شده………؟؟؟

پاسخ

arman

۲۷ شهریور ۱۳۹۳

بیداری پس از سه سال خواب زمستانی پروژه های عمرانی شهرستان و رفتن به خواب زمستانی در سال آینده.
صحبت از امید به آینده و چشم انداز بسیار عالی شهرستان(منطقه آزاد، راه آهن، نجات مرداب و…) .
صحبت اطرافیان کاندیداها از اینکه فلان کس ها چه کار کرده اند تا عملکرد خود را توجیه نماییم.
صحبت از اینکه من عاشق انزلی هستم(گیلانی و ایرانی نیستم؟) ولی آیا نگران تیم شهرمان و منابع مختلف شهرستان هستم(گیلانی و ایرانی هستم؟) بنابراین یک راه بیشتر نداریم به انزلیچی انزلیچی انزلیچی تر بایستی رای بدهیم.
صحبت از اینکه در این یکسال مسولان انزلیچی انزلی بسیار عالیند البته پشت تریبون ولی دوستان غیر انزلیچی عالی تری که در این سه سال در راسند مناسب نیستند البته بایستی پس از بازنشستگیشان تعویض گردند.
صحبت از تقدیر و تشکر مسولین مختلف شهری از افراد محبوب و ذی نفوذ در قلوب مردم مانند فوتبالیست ها اعم از سیروس قایقران،سید جلال رافخایی، سید جلال حسینی و … به صورت بنرهای مختلف.
صحبت از تبریک اعیاد مختلف به اعاد مردم( کوچکترین روز هم فراموش نخواهد شد.)
صحبت از تقدیر و تشکر از مسولین مختلف به مناسبت هموار کردن چاله چوله های مشکلات مردم.
صحبت از پیدا شدن سرکله روزنامه ،هفته نامه ، ماهنامه و … و توزیع عادلانه آن بین عموم مردم انزلی که به نت دسترسی ندارند.
صحبت از صحبت های هنوز کشف نشده.

صحبت ها زیاد است ولی مردم انزلی آگاهند و ان شاالله آگاهی دهنده عموم مردم هم خواهند شد و فعالیت خودرا گسترده خواهند کرد. ان شاالله اصلح ترین ، متعهد ترین و با تقوی ترین فرد انتخاب خواهد شد.

پاسخ