khasteband1

حسن خسته بند نماینده شهرستان انزلی در مجلس شورای اسلامی: گیلان دارای مرز بین المللی از طریق آستارا با جمهوری آذربایجان است که از شمال به دریای خزر و کشور آذربایجان، از غرب به استان اردبیل، از جنوب به استان زنجان و قزوین و از شرق به استان مازندران محدود می شود، واگذاری برخی از حوزه ها به بخش خصوصی و فراهم کردن بستر و زیرساخت های لازم برای حضور سرمایه گذار و بخش خصوصی می تواند رونق و توسعه گیلان را به همراه داشته باشد.
اما نباید اجازه دهیم که بوروکراسی اداری سبب کندی روند جذب سرمایه گذار در گیلان شود لذا مدیران و مسئولان استانی باید زمینه های لازم برای حضور سرمایه گذاران و بخش خصوصی را فراهم کنند. گیلان یکی از استان های شمالی ایران است که از لحاظ گردشگری منطقه ای مستعد و با ظرفیت است بنابراین باید بستر و زیرساخت های لازم برای حضور گردشگری در این منطقه فراهم شود، نمونه آن تقویت و توسعه شبکه سیستم حمل ونقل ریلی، جاده ای و هوایی است.
تالاب انزلی یکی از مناطق نمونه گردشگری است که با توجه ویژه مسئولان به این تالاب و فعال کردن صنعت گردشگری و صنعت شیلات می توان اشتغالزایی و درآمد سرانه استان را افزایش داد. …

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

ندا

۲۴ شهریور ۱۳۹۲

الان حرف زدی مثلا؟ دلسوزی کردی؟! ….

پاسخ