ccc hasan khaste band

جلسه شورای اداری شهرستان بندر انزلی با حضور روسای ادارات در سالن اجتماعات فرمانداری بندر انزلی برگزار شد.

به گزارش انزلی کلاب؛ حسن خسته بند با حضور در این جلسه به روسای ادارات گفت: خدا را شکر می کنم که روسای ادارات در بندر انزلی با هم رابطه خوبی دارند و خوشحالم که با چنین دوستانی همراه هستم.

وی افزود: سال گذشته سال سختی برای مدیران اجرایی بود و امسال نیز سال سخت تری در پیش داریم، با توجه به فرمایشات رهبر که امسال را سال حماسه اقتصادی و حماسه سیاسی نامیدند مسئولیت سنگینی بر عهده ماست.

خسته بند در رابطه با ایام نوروز اظهار داشت: از تلاش گسترده فرمانداری و رسانه ها تشکر می کنم، شهرداری انزلی مبلمان شهری خوبی نسبت به سالهای گذشته مهیا کرده بود و نیروی انتظامی و راهنمایی و رانندگی نیز عملکرد بسیار خوبی در نوروز داشتند و از ادارات آب و برق و گاز  شهرستان هم برای زحماتشان تشکر می کنم، همچنین محیط زیست، اصناف، بخش درمانی شهرستان، میراث فرهنگی و گردشگری و حمل و نقل و دیگر ادارات مربوطه نیز زحمات زیادی کشیدند.

نماینده مردم انزلی در رابطه با پروژه های نیمه تمام این شهرستان گفت: ساخت پلهای کنار گذر انزلی ۱۶ هزار تن میلگرد نیاز دارد و با توجه به بالا رفتن قیمت میلگرد کار کمی سخت شده است، اما تلاش می کنیم که یک باند را به زودی راه اندازی کنیم.

ایشان در ادامه افزود: شروع به کار کارخانه کشتی سازی بندر انزلی نزدیک است و در سال آینده پروژه توسعه بندر و ساخت موج شکن های جدید تمام می شود که بخش غربی موج شکن ها محل زیبایی برای گردشگران خواهد شد و شاهد تحول خوبی در آن منطقه خواهیم بود.

حسن خسته بند سال ۹۲ را با تمام سختی ها سال خوبی برای شهرستان انزلی پیش بینی کرد و گفت: دانشگاه های انزلی و علوم پزشکی توسعه خواهند یافت و در این بخش سرمایه گذاری خوبی خواهد شد همچنین کلینیک غازیان نیز شروع به کار خواهد کرد.

وی در ادامه افزود: برای مبلمان شهر برنامه هایی داریم تا کسانی که بعد از مدتی وارد شهر می شوند تغییرات را به خوبی احساس کنند همچنین با توجه به اینکه پر باران ترین شهر ایران هستیم شرایطی مهیا شده است که شاهد آب گرفتگی در انزلی نخواهیم بود.

ایشان اظهار داشت: پروژه بیست میلیارد تومانی  تصویه خانه آب و فاضلاب انزلی از برنامه های ماست  و تلاش می کنیم بازگشایی پل انزلی تا قبل از انتخابات ریاست جمهوری انجام شود.

خسته بند در پایان با اشاره به اهمیت انتخابات شورای شهر گفت: حضور مردم در انتخابات باعث کم شدن فشار استکبار جهانی خواهد شد.

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

a.n.z

۲۷ فروردین ۱۳۹۲

:no: :smug:

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۲۷ فروردین ۱۳۹۲

برای آبگرفتگی چه اقدامی صورت گرفته؟

پاسخ

sajad m

۲۷ فروردین ۱۳۹۲

آقای خسته بند به اینایی که گفتین عمل کنین لطفا

پاسخ

عرفان نوروزی

۲۷ فروردین ۱۳۹۲

به آقای خسته بند بگین لای سنگهای موج شکن که می گه محل گردشگریه پُر از ماره، به قول گیلکا مار جوش می کنه اونجا
حالا خدا رو شکر رطوبت انزلی باعث می شه سم مارها خنثی بشه اما به هر حال باید یه فکری به حالشون کرد.

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ فروردین ۲۸ام, ۱۳۹۲ ۱۳:۱۷:

یه جای دیگه هم همچین چیزی خوندم، یعنی اینقدر مار زیاده ؟

a.n.z پاسخ در تاريخ فروردین ۲۸ام, ۱۳۹۲ ۲۱:۳۳:

امان از مار زنگی! ;-)

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ فروردین ۲۹ام, ۱۳۹۲ ۰۸:۳۰:

ماری که بین سنگای موج شکن بچرخه زنگی نیست، بنگیه احتمالا.

a.n.z پاسخ در تاريخ فروردین ۲۹ام, ۱۳۹۲ ۱۰:۵۲:

:laugh:

بچه محل

۲۷ فروردین ۱۳۹۲

عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان گیلان عنوان کرد
ضرورت توجه به بافت‌های فرسوده رشت
عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان گیلان گفت: توجه به بافت‌های فرسوده رشت برای جلوگیری از خسارات ناشی از وقوع زلزله ضروری بوده و جزو اولویت‌های مهم عمرانی است.*رشت ۲۲ کیلومتر نوار ساحلی دارد

شوقی، با بیان اینکه بسیاری از ظرفیت‌های گردشگری رشت هنوز ناشناخته مانده است، افزود: در حومه رشت ۲۲ کیلومتر نوار ساحلی وجود دارد که مردم رشت به دلیل بی‌اطلاعی تمام ساحل را به بندر انزلی منتسب می‌دانند.
وی از رسانه‌ها خواست تا در شناسایی این ظرفیت‌های مغفول مانده رشت به مردم تلاش کنند.
قابل توجه مسئولین انزلیچی

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ فروردین ۲۹ام, ۱۳۹۲ ۱۹:۱۳:

واقعا غم انگیزه بله خیلی از انزلی چی ها هم نمیدونن زیبا کنار دیگه واسه انزلی نیست

guilak

گیلک

۲۷ فروردین ۱۳۹۲

منظورش نوار ساحلی زرجوب ( لجن رود فعلی ) در داخل شهر رشته لابد.احتمالا (روار کناره گه ابرار.) و همچنین دور تا دور برکه معروف به عینک را هم اگر حساب کنیم بیش از ۲۲ کیلومتر میشه.

پاسخ