khasteband

نماینده مردم انزلی در مجلس با کسب ۱۹ رأی به عنوان رئیس هیئت قایقرانی گیلان انتخاب شد.

به گزارش انزلی کلاب به نقل از فارس، مدیرکل ورزش و جوانان گیلان در مجمع انتخاباتی رئیس هیئت قایقرانی استان در سالن اجتماعات اداره‌کل ورزش و جوانان، اظهار داشت: قایقرانی یکی از رشته‌های مدال‌آور است.

محمد بابایی با بیان اینکه ۵۰ درصد ورزش گیلان را با نام قایقرانی می‌شناسند، ادامه داد: امیدواریم با برنامه‌ریزی بتوانیم به آنچه که حق این رشته ورزشی است، دست یابیم.

وی با اشاره به بازدید از مناطق سقالک‌سار رشت و رودبار، خاطرنشان کرد: این دو منطقه از شرایط آبی خوبی برخوردار هستند و سقالک‌سار که در مجاورت مرکز استان است؛ می‌تواند علاوه بر توسعه گیلان، منطقه‌ای خوب برای جذب توریسم از طریق قایقرانی باشد.

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان تصریح کرد: رودبار نیز در رشته قایقرانی فعال است و می‌تواند بیشتر از گذشته در این رشته ظاهر شود.

وی با اشاره به اینکه گیلان دانش فنی و شرایط آبی مناسبی دارد، عنوان کرد: با به‌روز شدن دانش مربیان و جذب استعدادهای این رشته در استان می‌توان موفق شد.

بابایی اذعان داشت: رشته قایقرانی باید در لاهیجان، لنگرود و رودسر با حمایت فدراسیون قایقرانی گسترش یابد تا این رشته در استان جهش خوبی داشته باشد.

وی، وظیفه اصلی ورزش و جوانان را همگانی کردن ورزش و فراهم آوردن زمینه نشاط و شادابی در بین آحاد مختلف جامعه ذکر کرد.

این مسئول درباره بعد اقتصادی رشته قایقرانی در استان، خاطرنشان کرد: از قایقرانی به عنوان ورزش تفریحی می‌توان در مناطق مستعد استفاده و با ارائه امکانات کسب درآمد کرد.

به گزارش فارس، در انتخابات رئیس هیئت قایقرانی سیدمحمد شروین‌اسبقیان رئیس فدراسیون قایقرانی حضور داشت و در پایان این انتخابات حسن خسته‌بند، نماینده مردم شهرستان انزلی در مجلس شورای اسلامی که تنها کاندیدای حاضر در این مجمع بود با کسب ۱۹ رأی از ۱۹ رأی اخذ شده به مدت چهار سال رئیس هیئت قایقرانی گیلان شد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Anzali Free Zone

Shahin

۲۵ اسفند ۱۳۹۱

یه زمانی رئیس فدراسیون قایقرانی انزلی چی بود، حالا نماینده شهر ما چرا باید رئیس هیات قایقرانی بشه رو نمیدونم، امیدوارم که موفق باشن. :eek:

پاسخ

a.n.z

۲۵ اسفند ۱۳۹۱

سنگاچین سالهاست در انتظار ساخت پیست بین الملی قایقرانی ابهای ارام است ، ببین میتونی اینو زنده کنی؟؟؟!!! :reallyangry:

پاسخ

guilak

گیلک

۲۵ اسفند ۱۳۹۱

البته بعد از اینکه فکری برای تردد سنگاچینی ها از عرض ان جاده مرگبار نمودند بعدا برای ایجاد اماکن قایقرانی هم اقدام خواهند فرمود.انشا الله.

پاسخ

guilak

گیلک

۲۵ اسفند ۱۳۹۱

راستی مگر قرار نشد مسئولین دو شغله نباشند؟

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ فروردین ۴ام, ۱۳۹۲ ۱۱:۰۷:

با توجه به اینکه حضور آقای خسته بند در کمیسیون عمرانی تاثیر بسزایی در پیشرفت عمرانی شهر انزلی داشته انشاا… همزمان قایقرانی انزلی رو مجددا احیاء خواهند کرد!

دریا

۲۵ اسفند ۱۳۹۱

واقعا ما داریم به کجا کشیده میشیم؟!!!

اخه نماینده بود و هست … بس نیست اخه هیات قایقرانی چرا؟!!!

پاسخ

دریا پاسخ در تاريخ دی ۱۰ام, ۱۳۹۲ ۲۲:۴۲:

مدیریت سایت در حد امکان از ویرایش یا حذف نظرات ارسالی خودداری خواهد کرد ، مگر اینکه مطالب دارای کلمات رکیک ، محتوای ضد اسلامی و مغایر با محدوده تعیین شده در قوانین جمهوری اسلامی باشد.
ببخشید واسه چی ویرایش کردین حرف خاصی توش نبود؟
قوانین کاملا رعایت شده بود که؟!!!!!!

دریا

۲۵ اسفند ۱۳۹۱

شنا بلدی؟!!!!

پاسخ