13941013000308_PhotoA[1]

 

نماینده مردم شهر انزلی در مجلس شورای اسلامی گفت: انتقال امتیاز نفت به ملوان کاملا قانونی است.
حسن خسته‌بند در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد خرید امتیاز تیم نفت توسط باشگاه ملوان گفت: از دوره ششم در فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی حضور داشتم و شاهد اتفاقات زیادی در ورزش و بخصوص فوتبال بودم در این سالها بارها امتیاز تیم‌ها خرید و فروش شده است و تیم‌هایی از تهران به شهرهای دیگر و یا از شهرهای دیگر به تهران آمده اند. نام تیم‌ها هم مشخص است و هیچ گونه حساسیتی هم در مورد این خرید و فروش امتیازها وجود نداشته اما نمی‌دانم چرا این بار آقایان غیرتی شده‌اند و در مورد خرید امتیاز تیم نفت توسط ملوان واکنش نشان می‌دهند.

وی ادامه داد: البته تیم‌هایی مثل نفت که دولتی هستند پول‌هایی میلیاردی داشته‌اند و شاید برخی که منافعشان قطع شده است شروع به جوسازی کرده‌اند آنها اگر واقعا دلسوز فوتبال هستند به مسائلی مانند فساد در فوتبال، بازیکن سالاری و گزارش تحقیق و تفحص مجلس بپردازند. زیرا انتقال امتیاز تیم نفت به ملوان کاملا قانونی بوده و براساس قانون تجارت مالک و یا فروشنده که همان وزارت نفت است خواستار فروش امتیاز تیم نفت بوده و ملوان آن را خریده است. بنابراین هیچ اتفاق غیر قانونی رخ نداده است. ضمن اینکه براساس قوانین فوتبالی هم در صورتی که وزارت ورزش نخواهد تیم نفت را نگه دارد باز هم ملوان در لیگ برتر ماندگار می‌شود.

خسته‌بند تصریح کرد: ملوان یکی از تیم‌های ریشه دار است و حضوری پنجاه ساله در فوتبال ایران دارد. انزلی کوچک‌ترین شهر استان گیلان است اما توانسته فوتبالیست‌های زیادی را به فوتبال ملی ایران معرفی کند. سیروس قایقران، غفور جهانی، سید جلال حسینی و فقط مشتی از این خروار فوتبالیست‌ها هستند. مردم انزلی با تیم ملوان زندگی می‌کنند و با بردشان خوشحال و با باختشان ناراحت می‌شوند. برخی که نمی‌خواهند این اتفاق صورت بگیرد جوسازی می‌کنند.

نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به اینکه ملوان تنها نماینده استانهای شمالی در لیگ برتر است و قرار است هفته آینده نمایندگان سه استان گلستان، گیلان و مازندران طوماری را برای وزیر ورزش تهیه کنند و در آن از ملوان حمایت کنند.

خسته‌بند در مورد اینکه با تاج ملاقاتی داشته یا نه گفت: من نتوانستم تلفنی رئیس محترم فدراسیون را پیدا کنم و ایشان در دسترس نبودو انتقال نفت به ملوان کاملا قانونی بوده است./ فارس

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

sari

۲۶ خرداد ۱۳۹۵

همه فته ها از سایت خبری sms اس مسی ورزش سه در حال بلند شدن .سایتی که ما ملوانی ها به ان ارزش ومقام دادیم .بهترین حرکت توجه نکردن به این سایته چون دنبال بازار گرمی ودنبال ایجاد آرامش همه ورزشی ها وفوتبالی ها می باشد .چون تنها باشگاهی که به آن ارزش ومقام میده باشگاه ملوان .سکوت .بهترین جواب است.

پاسخ

sari

۲۶ خرداد ۱۳۹۵

نفت باشد ویا نباشد .تازه متوجه شدهایم که باید همت و اتحاد مان را بیشتر نمائیم …ایکاش می توانستیم بعد از معامله نفت را پیش کش تاج نمائیم..

همه فتنه ها از سایت خبری sms اس مسی ورزش سه . سایت چهل دروغ بلند می شه .سایتی که ما شهرستانی ها بخصوص باشگاه ملوان به آنها بهائء داده ایم .که با دیدن حقایق به همه چیز پی بردهایم که این همه همانند روزنامه های پایتخت یکطرفه قضاوت می کند.بهترین حرکت توجه نکردن به این سایت وسکوت می باشد زیرا سکوت بهترین جواب برای اینگونه اشخاص است .زیرا این آقایان با ایجاد شایعه وبرهم زدن آرامش ورزشی ها ها دنبال بازار گرمی و هستند .زیرا دنبال زوشه می باشد .
زیرا شهامت بیان حقایق را ندارند چون احساس خطر می نمایند شغل شان را ازدست بدهند .
همین آقایان حرف کسانی را تصدیق می نمایند که بیان نمودهاند هیچ باشگاه دسته اولی نمی تواند تیم دومی داشته باشد.
چرا پرسپولیس واستقلال قبل از هر حرکت نفت بهترین های نفت راجذب نمودنند ویا استقلال منصوریان راجذب نمود. .پرسپولیس واستقلال می تواند تیم مثل نفت داشته باشند .ولی شهرستان ویا ملوان نمی تواند.
آن وقت اقای بیرالوند می گوید نفت ۱۰ میلیون هوادار دارد . ویا اقای که باشگاهی هنوز اورا جذب ننموده .اگر نفت این همه هوادارداشت چرا دوسال خود را برای آمدن به پرسپولیس می کشی. تو که قبل از اوضاع نفت فرار کردی .
آقای بیرالوند .واقای ایکس .ما منکر نفت نیستیم که ۲۰ میلیون هوادار ندارد .دارد وقتی در بازی های آسیایی مبارزه می نماید بخاطر کشورمان هامی نفت وغیره می شویم .
ولی ایا نفت با تیم اول خود یعنی پرسپولیس بازی دارد .هواداری از نفت مشاهده می شود خیر .

پاسخ