DSC_0005

در حرف عکس امروز تصویری از خداحافظی عجیب شهرداری و شورای شهر بندرانزلی منتشر خواهیم نمود تا نظر همراهان انزلی کلاب را در این مورد جویا شویم.

با دیدن این بنر خجالت آور که به منظور خداحافظی با گردشگران تابستانی روی پل عابر پیاده ترمینال کامیون نصب شده است چند سوال به ذهن می رسد:

– چه لزومی دارد وقتی گردشگران هنوز در محدوده شهرستان هستند، با آنها خداحافظی کنیم؟

– به نظر شما این بنر خداحافظی که توسط شهرداری و شورای شهر بندرانزلی نصب شده است، حس مهمان نوازی به همراه دارد، یا کج سلیقگی؟

– بهتر نیست بنرهایی همچون «به پر باران ترین شهر ایران خوش آمدید» با ظاهری مناسب نصب شود؟

منتظر نظرهای سازنده و پیشنهادات همراهان انزلی کلاب هستیم.

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

لیلا

۳۱ شهریور ۱۳۹۳

خب مجبورین مگه اینجوری بدون فکر کارهای مسخره بکنید بابا بخدا اگه این کارها رو هم نکنید ما میدونیم شما بفکر شهرین فقط اسباب خنده مردم وفراهم نکنید به اندازه کافی مطرح هستیم دیگه بیشتربشه ریا میشه خدا نکرده :pissedoff:

پاسخ

همشهری

۳۱ شهریور ۱۳۹۳

ایرادنداره که! :-D این ازنبوغ روابط عمومی شهرداریه :-P کارش خیلی درسته!!بایدواسه بقیه درس باشه ?:-) !!با این تلاش روز افزونش :rotfl: باباهمه کاره :laugh: باباهمه چی دان :rotfl:

پاسخ

sinaclub

sinaclub

۳۱ شهریور ۱۳۹۳

باید تابلوی خوشامدگویی اول لیجارکی نصب بشه.تاریخ و هویت شهرمون انقدر پربار هست که تو القاب از همه پیشی گرفتیم ولی افسوس که هیچ مسئولی ازش استفاده نمیکنه تا دزدیده نشوند.
انزلی بهشت ایران – انزلی دروازه اروپا – انزلی شهر باران – انزلی شهر اولینها – انزلی شهر نیلوفرهای آبی – انزلی نگین گیلان – انزلی شهر نامجو – انزلی شهر بایندرها – انزلی شهر عاشورپور و ویسانلوها – انزلی شهر طویلیها – انزلی شهر قایقرانها – انزلی شهر …….
ماشاالله کم نداریم تو هر زمینه اسطوره داریم اما حیف حیف حیف که مسئول به معنای واقعی نداریم
انزلی دروازه اروپا

پاسخ

جوانان متحد انزلی چی پاسخ در تاريخ مهر ۱ام, ۱۳۹۳ ۰۶:۲۱:

:yes: :yes: :yes:

MAJID پاسخ در تاريخ مهر ۱ام, ۱۳۹۳ ۲۰:۰۶:

:yes: :yes:

محراب پاسخ در تاريخ مهر ۱ام, ۱۳۹۳ ۲۰:۴۰:

احسنت سینا جان.خدایی راهش همینه

محمد (فعال محیط زیست)

۳۱ شهریور ۱۳۹۳

این متن ها بیشتر به منظور رفع تکلیف نوشته میشه بدون توجه به تاثیرنامطلوبی که میتونه داشته باشه…این برای شهری که نام منطقه آزاد رو هم یدک میکشه اصلا شاییسته نیست

پاسخ

مهدی

۳۱ شهریور ۱۳۹۳

خجالت آوره…مسئولین ما اگه یکم سیاست داشته باشن و اول انزلی یعنی زیباکنار بخوان تابلو بزارن و القاب انزلی (شهرباران) و … رو روش بزارن دیگه مسئولانِ شهر همسایه به خودشون جرات نمیدن به اون مناطق فکر کنن! اونا میبینن که اون قستم صاحب نداره میزنن به نام خودشون دیگه…

پاسخ

جوانان متحد انزلی چی

۳۱ شهریور ۱۳۹۳

چقدر زشت!

آقای شهردار از شما انتظار بیشتری داریما

نذارید فکر کنیم اون نامه شما که چند روز پیش زدید و از دزدی القاب گفتید رو بذاریم پای تحریک احساسات مردم برای جلو گیری از استیضاحتون!!
ما که گفتیم مردم پشت شما و هر مسئولی که بخواد حق این مردم رو بگیره هستیم پس حالا چرا اینجوری و اینجا؟!

لطفا یه سر به شهرای توریستی دیگه مثل رامسر و چالوس و … بزنید ببینید اونا چیکار میکنند و شما چه کارا کردید

پاسخ

MAJID پاسخ در تاريخ مهر ۱ام, ۱۳۹۳ ۲۰:۰۶:

:yes:

علیرضا اسدی پاسخ در تاريخ مهر ۱ام, ۱۳۹۳ ۲۰:۱۷:

درباره پیشرفت های مازندران در جلسه ای به نماینده شهرمون گفتم تمام شهرهای اونجا هتل های پیشرفته و مهمانپذیرهای زیادی دارد اما انزلی موقع تعطیلات دچار کمبود این اماکن است چرا؟ فرمودند قرار است بخش خصوصی چند هتل بزرگ تاسیس کنه …. چند ساله گذشته اما به عنوان کسی که یک مدت تو زمینه اماکن توریست ها هم کار کردم هنوز همبرای مسافران جا به اندازه کافی نیست
خلاصه اینکه پیشرفت های مازندران در زمینه توریست با اینجا قابل قیاس نیست

رجبي

۳۱ شهریور ۱۳۹۳

انگار مسولین شهری از مرکز نشین ها حساب میبرن که نمیخوان القاب دزدیده شده رو دوباره در شهر زنده کنند.

پاسخ

۳۱ شهریور ۱۳۹۳

درود…وووووووبشتابید بشتابید//انزلیچی/غازیانی/ابکناری/کبورچالی/ سنگاچینی/تربه بری/تربه گوده ای/ قلم گوده ای/اخر خطی و…همه و همه تو که تو سی متری وبلوار قدم میزنی/ تو که رفتی سر مل ماهی بگیری/تو که چراغ برق یا میدان مالا یا میدان انزلی منتظر ماشینی…. و تو انزلیچی ای که عاشقی و به نیک زیستن و سالم زیستن بها میدی////بشتابید در اسرع وقت دانلود کنید و به گوش جان بشنوید و لذت ببرید ازاخرین اثر استاد بی بدیل موسیقی و اهنگ های popسیاوش قمیشی رو به نام محبت……..من می گم اگه می خونم//واسه خاطر دلت بود//تو می گی طلوع من باش///خیلی زوده واسه بدرود//من می گم خسته شدم از شب و دلتنگی و غربت ///تو می گی زندگی اینه درد تو درد محبت……..مرا با بهشت کاری نیست مادام که عشق بندرانزلی و نوای ملکوتی سیاوش قمیشی رو در دل دارم…بشتابید بشتابید //هر کی زودتر بشتابی و زودتر اخرین اثر سیاوش قمیشی رو دانلود کنه و گوش کنه زودتر به درجه رفیع شکوفایی درونی و حس و حالی بس معنوی ولطیف می رسه………………….جان انزلی!من به تو می اندیشم نه به تنهایی خویش…من وضو با نفس خیال تو می گیرم….

پاسخ

۳۱ شهریور ۱۳۹۳

این شعر رو با استفاده از اسامی ترانه هایی که استاد سیاوش قمیشی طی سالها هنرنمای اش عرضه کرده //نوشتم وتقدیم می کنم به سیاوش قمیشی وتک تک دوستدانش وهر ان کس که باطنا حرمت قائله واسه عشق // واسه انسانیت // واسه زیبایی // واسه احساس// واسه زندگی/ واسه اخلاص//واسه انزلی/ واسه غازیان…و واسه توووووووووووووووووووووووووووووووووووو……………………………………از طلوع تا به غروب حکایت فاصله هاست//خدا جون!مرد خدا هنوز رفیق بچه هاست///طفلکی دلم هنوز کنار قاب شیشه ای//خواب بارون می بینه همدم اون قناری هاست///فصل باییزی من تو باغ بارون زده ای//قصه گل و تگرگ خاطره هردویه ماست///یه نفر اومد ولی به زندگی ای گل من////که سکوتش غزله .سیاوش قمیشی هاست////دیوونه!بوسه باد و غم باییزو ولش///با سیاوش انگاری جزیره مملو از صفاست//کاش از اول نبودیم چشم انتظار ساه ها///وقتی که قمیشیمون ستاره ستاره هاست////تو تصور کن از این فرشته باغ زمزمه ///مثلا وقتی می گه نقاب روزگار ماست///گریه کن مثل دلم جای خودت نفس بکش//تاک و باز زمزمه کن ترانه ای تا به خداست ///به جزیره می ریم و برسه تو بارون می زنیم// // وسیاوش می اد و ضیافتی بی انتهاست///خیلی ممنون سیاوش که وقت بارون اومدی//اخ که بارون تو کارات بیوستگی ادماست///سیاوش دوست داریم دلتنگیمون یه بنجره است//رو به تاک و بارون و تو و وجود عاشقاست//اخ دلم هیچ کی کنارت نیست سر کن با خودت!!اخ سیاوش !انگاری صدات سخاوت خداست…….

پاسخ

MAJID پاسخ در تاريخ مهر ۱ام, ۱۳۹۳ ۲۰:۰۷:

:yes:

۳۱ شهریور ۱۳۹۳

منتشر شد:کتاب///////…با سیاوش قمیشی رستگاری در ضیافت باران و تاک و ترانه….در برگیرنده مجموعه مقالات بنده و یکسری از دوستان انزلیچی و غازیانی و دزفولی–زادگاه سیاوش قمیشی–درباره استاد سیاوش قمیشی.و نوستالزی عظیمی که بیرامون این هنرمند اصیل و اثار و کلام دلنواز و فرح بخش اش وجود دارد ………soroush.mellatparast@gmail.com

پاسخ

MILAD

۳۱ شهریور ۱۳۹۳

آخه این چه بنریه؟ شبیه محله های زاغه نشین شده

پاسخ

دلواپس

۳۱ شهریور ۱۳۹۳

عده ای نالایق شدن مسئولین شهری انزلی به خصوص شورای شهر و شهرداری :pissedoff:

پاسخ

Shahin

۳۱ شهریور ۱۳۹۳

با توجه به اینکه شهر انزلی تنها شهر در تنها بخش شهرستان انزلی محسوب میشه حرف عکس انزلی کلاب سندیت پیدا میکنه. در کل حرکت خوبی بوده ولی اجراش اصلا خوب نیست.

پاسخ

جوون این شهر

۳۱ شهریور ۱۳۹۳

واقعا خجالت آور . این چیه آخه ؟؟؟؟؟ از روابط عمومی شهرداری این کار بعید بود

پاسخ

مهیار لایت

۳۱ شهریور ۱۳۹۳

به خدا دیگه اینجوریشو ندیده بودیم.اولا که اون بالا کی میخواد ببینه.دوما شخصیت همه ی انزلی چیا رو زیر سوال بردن.خمام تابلو داره بعد ……

پاسخ

علیرضا

علیرضا

۳۱ شهریور ۱۳۹۳

همشهری ، جوانان متحد انزلی چی ، محمد (فعال محیط زیست)،مهدی،رجبی ،soroush mellat parast ، MILAD ، دلواپس ، جوون این شهر و مهیار لایت عزیز شما که همراه همیشگی انزلی کلاب هستید خواهشا برای اینکه یک شخصیت واقعی و حقیقی شناخته بشین و جز کاربران اصلی سایت باشید در قسمت بالا سمت چپ sign up ( عضویت ) رو بزنید و عضو بشید . هم میتونید به عنوان یک کاربر اصلی باشید و + یک آواتار ( تصویر ) برای خودتون انتخاب کنید.

پاسخ

جوانان متحد انزلی چی پاسخ در تاريخ مهر ۱ام, ۱۳۹۳ ۱۳:۵۵:

چشم حتما. ممنون از راهنماییتون.
ما چند نفریم که یه وبلاگ هم با همین عنوان داریم.
اگه کسی خواست میتون اونجا هم به ما سر بزنه.
من از جانب یه گروه برای شما نظر میذارم.

a.n.z

a.n.z

۳۱ شهریور ۱۳۹۳

کار خیلی بیخودی بود

پاسخ

سارنگ

۳۱ شهریور ۱۳۹۳

چقدر جالب، چون دیروز که میرفتم رشت اگه اشتباه نکنم رو اولین پل عابر طالب آباد دیدمش و کلی غصه خوردم به خاطر این خوش سلیقگی
به خدا جای تاسف داره

پاسخ

اسلام نورمحمدی

۳۱ شهریور ۱۳۹۳

متاسفانه به مبحث زیبایی شناسی شهری در مدیریت شهری انزلی کاملا ساده انگارانه وسرسری پرداخته می شود وهیچ کدام از آقایان مسول شهری هم در این زمینه پاسخگو نیست درطراحی شهری هم به جای کمک گرفتن از هنرمندان ومتخصصین امور که در انزلی هم فراوانند به دنبال کارهای سطحی ومبتذل از جنبه هنری هستند می توان نصب حاجی فیروز و آکواریوم در میدان شهرو همچنین درختچه سیکاس (که جداازقشنگی ربطی به زیست بوم شهری انزلی ندارد)ویا پارچه نوشته های خوش آمدوتبریک ویا عروسکهای عجیب وغریب را هم در این ردیف قرار داد.زیبایی شهری امری تخصصی است و باید از چشم های زیبا بین در این زمینه کمک گرفت. با تشکر

پاسخ

sinaclub

sinaclub پاسخ در تاريخ مهر ۱ام, ۱۳۹۳ ۲۳:۳۲:

:yes: :yes: :yes:

محراب

محراب

۳۱ شهریور ۱۳۹۳

بهترین کار نصب بنر و پرده هایی هست با عناوینی که دوستان گفتند در سایز های قابل توجه و تعداد زیاد در نواحی مختلف شهر.
در رابطه با این پرده هم همون طور که یکی از دوستان گفتن فقط هدف رفع مسئولیت بوده

پاسخ

somayeh khodayari

somayeh khodayari

۳۱ شهریور ۱۳۹۳

:rotfl: :struggle: :eek: :-? ?:-)

پاسخ

guilak

گیلک

۳۱ شهریور ۱۳۹۳

البته با این وضعیت بدرقه و خداحافظی با مهمانان درخور و مناسب نبود.بهتر بود در آخرین نقطه خروجی شهر و با یک بنر زیبا این کار انجام می شد.اما مهمتر از خداحافظی آبرومندانه با مهمانان شرائط و کیفیت پذیرایی از آنان است.آیا بدرستی از آنها پذیرایی شده بود؟ آیا قبل از اینکه مهمانان از راه برسند مقدمات و تدارکات انجام شده بود؟ بنده شاهد بودم که در روزهای پایانی شهریور کارگران در سطح شهر و همچنین بلوار مشغول کارهای عمرانی و زیباسازی بودند.این نوع عملکرد بمراتب بدتر از نصب آن بنر خداحافظی است.

پاسخ

جوون این شهر

۳۱ شهریور ۱۳۹۳

به قول دوستان فک کنم از شهردار زیاد تعریف کردیم چشم خورد.باید چوقولیشو به احمدی فر بکنیم :-D فرض کنید استیضاح شهردار به دلیل بنر خداحافظی :laugh: :laugh:

پاسخ

۳۱ شهریور ۱۳۹۳

آقای شهردار عمل را فراموش کرده اید؟!
آقای شهردار که از القاب دزدیده شده بندرانزلی،شهر باران، حرف میزنید،لطفا دست به کار شوید…
با نصب دروازه ماهی بی ریخت(بودجه این طرح از استان تهیه شد و هدف آن کوچکتر کردن انزلی است) تابلوی وروردی قدیمی بندرانزلی ناپدید شد!
چرا؟! چون شهربندرانزلی باید کوچک شود تا نقشه های پلید آقایون مرکز نشین برای منطقه آزاد انزلی اجرایی بشه…
آقای شهردار با نصب تابلویی با لقب ((شهر باران)) در ورودی بندرانزلی به خواسته های مردم اهمیت بدهید و صداقت تان را اثبات کنید…
در دهه شصت و اوایل دهه هفته در تابلوی ورودی انزلی از لقب شهر باران استفاده شده بود که با فشار مرکز استان این تابلو برداشته شد.

پاسخ

majid

majid

۳۱ شهریور ۱۳۹۳

۱-آقای شهردار تونامه تشکرت به مردم انزلی نوشتی باید با دزدیدن لقب انزلی شهر باران مبارزه کنیم.خوب این که وظیفه شماست.
بسم الله.بفرما تابلوی ورودی شهر رو بنویس به شهرباران واقعی انزلی خوش آمدید.این که دیگه کاری نداره.نکنه میترسی؟اگه آره که دیگه چرا ادعا میکنی.به هرحال منتظزریم تا برادریتو ثابت کنی.
۲-انزلی قبلاً یه تابلوی ورودی درست حسابی روبروی دانشگاه ازاد طالب اباد داشت که پارسال ریز کندنش تا مقدمات اضافه شدن طالب آباد ( و نه شهر انزلی رو) به منطقه ازاد مهیا کنن.
الانم یه تابلوی خوشامد ورودی نزدیک دهکده زدن که با داربست موقت و خیلی بد ریخت هست و در شان شهر انزلی نیست.
آخه اینا دیگه کاری داره که مردم شهر دغدغه این چیزای کوچیک رو داشته باشن؟شهرداری داره کمکاری میکنه.

پاسخ