news016

به گزارش انزلی کلاب به نقل از سایت رسمی شورای شهر بندر انزلی (shora-anzali.ir) بعد از سال ها انتظار، دیوار نیروی دریایی بندرانزلی واقع در خیابان تکاوران با دستور مقام معظم رهبری «مد ظله العالی» عقب نشینی می شود.

80870073-5051169

ˈمحمدرضا بدیعی فرˈ رئیس شورای شهر انزلی  نیز در مصاحبه با ایرنا اظهار کرد: مقرر شد طی جلسه مشترکی برای روند عملیات تخریب دیوار و عقب نشینی تصمیم گیری شود.

وی خاطرنشان کرد: با پیشنهاد شورا مقرر شد در ازای این عقب نشینی در ازای ۶۰ درصد مبلغ زمین عملیات عمرانی در شهرک نیروی دریایی انجام و ۴۰ درصد مبلغ نیز به صورت نقدی پرداخت شود.

به گفته رییس شورای شهر انزلی؛ تخریب دیوار و عقب نشینی و تعریض خیابان تکاوران نقش مهمی در تسهیل روند آمد و شد خودروها در این بخش مرکزی از شهر خواهد داشت.

بدیعی فر همچنین در خصوص زمین در اختیار سپاه در خیابان پاسداران تصریح کرد : قرار شد یا سپاه خود در این محل پارک سلامت ایجاد کند و یا در صورت ممکن نبودن، با همکاری شهرداری نسبت به آزادسازی و ساخت پارک اقدام شود.

رییس شورای شهر انزلی همچنین در مورد ادامه آزادسازی خیابان بایندر گفت: حدود ۱۵۰ متر از مسیر باقی مانده که می کوشیم با انجام مذاکره با مالکان تا سال آینده این خیابان مهم ترافیکی نیز تعریض شود.

شهر گردشگرپذیر انزلی به دلیل محصور بودن بین دریای خزر و تالاب انزلی به شکل نواری رشد کرده و به دلیل کمبود زمین و کم عرض بودن خیابان ها ، با مشکل تردد خودروها بویژه در فصل تابستان و تعطیلات عید و روزهای تعطیل روبروست.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

majid-sh

۱ آبان ۱۳۹۲

میدوارم سپاه اون زمین رو به شهرداری بده تا علاوه بر پارک توش کرکز تجاری و تفریحی هم بسازه

پاسخ

sinaclub

sinaclub

۱ آبان ۱۳۹۲

منم موافقم که اونجا باید مرکز تجاری تفریحی بشه چون نزدیک مرکز شهرم هست.خیابون اصلیمون که همش بانک و موسسه مالیه.یه مرکز تجاری تفریحی خیلی شیک بزنن عالیه

پاسخ

۱ آبان ۱۳۹۲

فقط باید به آقای بدیعی فر گفت یکم سرعت پروژه های شهرستان کند است ، باید پروژه ها با سرعت به مراتب بالاتری انجام شود تا اثر گذاری داشته باشد ، کلیه این موارد برای شهر واقعا واجبه
نکته خوشحال کننده اصلی اینکه سایت شورا تغییر اساسی پیدا کرده

پاسخ

مژگان

mojshekan

۱ آبان ۱۳۹۲

میان خبر خوش و عمل خوش تفاوت از زمین تا آسمان است…

پاسخ

حمید

۱ آبان ۱۳۹۲

اقا دست شما درد نکنه. ولی بهتر نیست پروژه کنار گ ذر انزلی که کارگر هاش ۳ماه حقوق نگرفتن و شرکت به دلیل بی پولی به اجبار همه رو مرخصی بدون حقوق فرستاده به اتمام برسونید داره تاریخ ساز میشه ها. گینس رو بیارید ثبت کنید

پاسخ