4

به گزارش انزلی کلاب و به نقل از مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، همزمان با پنجمین روز ایام دهه مبارک فجر، «روز ایمان، جهاد و شهادت»، معاونین و مدیران این سازمان با حضور در گلزار شهدای روستاهای محدوده منطقه نسبت به مقام شامخ شهدای این منطقه ادای احترام کردند.

در این مراسم معنوی که اعضای شوراهای اسلامی، دهیاران، خانواده معظم شهداء و ایثارگران انقلاب اسلامی منطقه نیز حضور داشتند، شرکت کنندگان با قرائت فاتحه، عطر افشانی قبور مطهر شهداء با گلاب و اهداء گل، ضمن نکوداشت جانفشانیهای آن عزیزان، در سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با آرمانهای شهداء تجدید پیمان بستند.

PiadeDhaefajr

به گزارش انزلی کلاب و به نقل از مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، در ششمین روز از ایام ا… دهه فجر معاونت فرهنگی اجتماعی گردشگری این سازمان با شعار «سلام بر محمد(ص)» مراسم پیاده روی خانوادگی با مشارکت اهالی این منطقه در سواحل محدوده منطقه برگزار نمود.

این برنامه فرهنگی ورزشی که با هدف توسعه فرهنگ ورزش همگانی و خانوادگی در سطح منطقه و بالا بردن سلامت بدنی از سوی این سازمان و با مشارکت و همراهی دهیاران، شوراهای اسلامی برپا شد، جمعی از بخشداران و روسای آموزش و پرورش محدوده منطقه نیز حضور داشتند.

نکته جالب توجه این پیاده روی خانوادگی منطقه آزاد انزلی، همراهی اعضای انجمن بانوان نابینای ورزشکار استان بود. در پایان به افراد منتخب جوایزی به رسم یادبود اهداء شد.

AmozeshTenis

از سوی دیگر این سازمان با شعار «ورزش نشاط و سلامتی»، در محدوده طرح ساحلی منطقه آزاد انزلی، «جشنواره آموزش خانوادگی الفبای تنیس روی میز» برگزار نمود.

در این برنامه آموزشی ورزشی که با همکاری هیأت تنیس روی میز استان گیلان برگزار شد، سرکار خانم قوام زاده از مدرسین بین المللی این رشته در کشور، آموزشهای اولیه و پایه ورزش تنیس روی میز را به گردشگران حاضر در منطقه و ساکنین منطقه، ارائه نمود.

گفتنی است این دوره آموزشی در میزهای تنیس روی میز، استقرار یافته در ساحل منطقه به اجراء درآمد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *