IM0837

به گزارش اختصاصی انزلی کلاب، بنیان گذار قایقرانی بانوان در بندرانزلی، فخرالسادات خاکپور به مناسبت قهرمانی قایقرانان انزلی در مسابقات آسیایی دلنوشته ای را در اختیار رسانه ها قرار داده است که به شرح زیر است:

از شنیدن پیروزی مقتدرانه ورزشکاران کشورم خصوصا شهر و دیارم بندرانزلی می توانم بگویم به خود می بالم و افتخار می کنم و گاهی بغض گلویم را می فشارد و یک غروری وجودم را در بر می گیرد چرا که باورها و آرزوهایم که سالیان سال چشم انتظار تحققش بودم امروز به واقعیت پیوست.

برای قایقرانی بانوان انزلی خیلی تلاش کردم، با تمامی مخالفت هایی که از سوی بعضی از عزیزان شد به این موضوع اعتقاد داشتم که قایقرانی انزلی می تواند روزی پرچم خوش رنگ کشورمان را در صحنه های جهانی به احتزار در آورد و امروز هم یکی از آن روزهاست که شیر زنان و شیر مردان انزلیچی توانستند این کار را با افتخار و تلاش و غیرتشان به نمایش بگذارند و ما نیز باید باورشان داشته باشیم و از این سرمایه های شهری که افتخار کشورمان هستند حمایت کنیم.

باید جوانان را به باورهایشان برسانیم چون آنها می توانند و اگر بخواهند آینده از آن آنان است.

باید دقت داشته باشیم امروز ورزش از عواملیست که تاثیرگذار در جامعه بوده و علاوه بر اینکه از نارسایی ها و بیماریهایی جدی جلوگیری می کند می تواند شور و نشاط را به جامعه بازگرداند.

ورزش می تواند اقتدار و عزم ملی کشورمان را به تمام جهانیان نشان دهد و باید آن را به عنوان یک محور اصلی توسعه پایدار برای کشور دانست و تنها باید گفت: همه باید دست به دست هم دهیم تا ورزش و ورزش دوستی با تلاشی ملی فراگیر شود.

فخرالسادات خاکپور

مسئول امور بانوان اداره ورزش و جوانان بندرانزلی

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

۸ مهر ۱۳۹۳

درود وصبح بخیر…..بارالها!!مرا بدان اندازه معرفت بخش تا خاصه در این زمانه مفلوک که بلا و معضل و فساد و تباهی و اندوه وافسردگی از درو ویوار وزمین واسمان بی وقفه می بارد…….مراتب تقدیر وتشکر خود را از امران وعاملان واقعه روز ۵ شنبه در تختی انزلی اعلام دارم…از ان تماشاگر متعصب هتاک گرفته تا مازیار زارع به شدت حرفه ای و مربیانی که به شدت ممانعت ابه عمل اوردند از خروج وی از زمین!!!چرا تشکر؟؟چون همین دیشب در برنامه ۹۰ و بخش ۹۰ درجه انصافا خیلی زیبا و هنرمندانه با سوزه و دستمایه قرار دادن کمدی یاد شده منتسب به تیم ملوان////اصلا سکانس خروج زارع از زمین و تلاش مربیان برای بازگردادنش به زمین را با فیلمهای هندی-بالیودی مقایسه کردند .. وبا گذاشتن موسیقی هندی فیلم زیبای عمر// اکبر / انتونی!!دیشی خیلی خیلی برایمان ایجاد خنده و شادی و هیجانات مثبت کردند // از این بابت دم تهیه کننده این ایتم خلاقانه برنامه ۹۰ گرم/// ونیز دم بازیکنان و مربیان و سرمایه گذار و عوامل سیاسی خط دهنده به این ملوان مفلوک گرم که ///اگر چه در عرصه عمل و و به گونه ای مستقیم در نتیجه گیری برای ملوان بسیار بسیار بسیار مبتدیانه و ضعیف ظاهر شدند و در استانه رساندن —انزلیچی جماعت به نمایاندن ان خشم تاریخی شان هستند– اما به گونه ای غیر مستقیم با ارائه حرکاتی نظیر افتضاح بازی اخر برابر تیم تبریزی و بازخورد به شدت طنز و نشاط اورش در برنامه ۹۰//در ایجاد روحیه مثبت و طراوت و شادی افرینی نه تنها ما انزلیچی ها و ملوانی ها بلکه تمامی ایرانیان ایفای نقش می کنند….تا اطلاع ثانوی این ملوان مظلوم به جای انکه یاداور سرود مقدس — شهر ما شهر ما بندرانزلیه تیم ما تیم ما ملوان انزلیه همیشه قهرمانه ملوان ملوان–باشند//که اصلا بضاعت گردانندگان تیم در حد این حرفها نیست/////////تداعی گر هین فیلم //عمر / اکبر انتونی است///اخ که دیشب چقدر خندیدم….و راستی کجایی میری-کمدین رشتی سینمای ایران؟؟– ناراحت می شی اما باید بهت بگم که یه عده از ملوانی ها– که بدجوری خودشونو انزلیچی هم می دونن–با حرکات محیر العقولشون در زمین های فوتبال دارن رو دستت بلند می شن!!..از ما گفتن بود//خواه بند گیر خواه ملال………….عمر … اکبر … انتونی…..!!!

پاسخ

محراب

محراب

۸ مهر ۱۳۹۳

راستی از شورا چه خبر خانوم خاکپور؟

پاسخ

جوون این شهر

۸ مهر ۱۳۹۳

ممنون خانم خاکپور . اطلاع نداشتم که شما بنیان گذار قایقرانی بانوان در بندرانزلی هستید . شما این متن رو به عنوان یک پیشکسوت ورزشی این شهر نوشتید نه به عنوان یک عضو شورا پس مرسی از دلنوشته زیباتون . همیشه چون گذشته حامی ورزشکاران مظلوم انزلی باشید

پاسخ

امیرآبکنار

۸ مهر ۱۳۹۳

یه سوال : نکته عکس بالا چیه؟

پاسخ

majid

majid

۸ مهر ۱۳۹۳

کاش امثال خانم خاکپور،نصیری،آقای بدیعی و زنجانخواه که به خاطر معلم بودن نزد مردم محبوبیت داشتن، همون معلم باقی می موندن و از این محبوبیتشون برای انتخابات شورا اتفاده نمیکردن . تا عملاً از این کرسی های شورا فکر ،ایده ،عملی دیده بشه و دست کسی بیفته که کار بلد باشه.نه فقط سیاسی بازی و تخریب جناح مخالف.
البته خوشبختانه خانم خاکپور اولین دورشه و هنوز وارد سیاسی بازی نشده و فقط حضور فیزیکی داره.

پاسخ

یک شهروند انزلیچی

۸ مهر ۱۳۹۳

خانم خاکپور عزیز خدا کند که شما مثل خانم نصیری نباشید که فقط حرف میزنه و عمل متاسفیم ….من دست هر خدمتگذاری که برای اعتلای نام شهرم انزلی قعالیت می کنه و صدای مظلو میت جوانان باغیرت و تحصیلکرده ی این شهر که بیکاری تنها دردشونه رو می بوسم …..

پاسخ