atash

متاسفانه مدتی است اخبار آتش سوزی در انزلی به یک سریال تبدیل شده است و امروز نیز یک خانه ویلایی در خیابان پاسداران طعمه حریق شد.

احمد جعفری رئیس اداره آتشنشانی بندر انزلی در رابطه با این حادثه به خبرنگار انزلی کلاب گفت: حدود ساعت ۱۶عصر طی تماس تلفنی شهروندان محترم منطقه پاسداران اطلاع پیدا کردیم حریقی پشت دانشگاه علمی و کاربردی اتفاق افتاده که همزمان ایستگاه کشتارگاه و نواب به محل اعزام شدند که پس از درخواست کمک ایستگاه۱ غازیان هم به محل اعزام شد و مشاهده گردید یکباب منزل مسکونی ویلایی دچارحریق شده و به شدت در حال سوختن است که آتشنشانان از ۴جهت وارد کانون حریق شده و در حدود ۴۰دقیقه حریق را کاملا مهار کردند.

جعفری در رابطه با علت این حادثه گفت: متاسفانه همسایه دیوار به دیوار این خانه قصد تمیز کردن حیاط خود را داشت که پس از جمع کردن زباله ها آنها را آتش زد و بدلیل حجم زیاد آتش و قرار گرفتن آن در کنار دیوار خانه و سرایت آن به منزل مسکونی و خارج شدن کنترل از دست همسایه آتش سوزی شروع و در نهایت یک حریق سنگین ایجاد گردید  که آتشنشانان با تلاش فراوان آن را مهار کردند.

این مسئول در پایان متذکر شد: به شهروندان محترم توصیه می شود بدلیل گرم بودن هوا از آتش زدن ضایعات در منازل و اطراف آن جدا خودداری فرمایند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *