82142984-70853063[1]

 

جمعی از هنرمندان عضو کانون عکس سینمای جوانان انزلی خاطرات رمضان خود را در قاب عکس برای مخاطبان به نمایش گذاشتند.
در این نمایشگاه عکسهایی از مهدی داسکار، کاوه چلمبری ، علی سمرقندی، فرهاد عاشوری ، امیر محبوب یگانه ، پانته آ گیاهچی و نسیم حداد به نمایش گذاشته شده است.
مدیر انجمن سینمای جوانان انزلی در این باره گفت: ۲۷ عکس از عکاسان عضو کانون عکس در این نمایشگاه در معرض تماشا قرار داده شده است .
زهره زمانی اظهار کرد: کانون عکس سینمای جوانان انزلی از هشت ماه پیش فعالیت خود را آغاز کرد و هم اکنون ۴۰ عضو دارد که در این بین ۱۵ عضو فعال هستند.
وی خاطرنشان کرد : این کانون علاوه بر برنامه های آموزشی در خصوص شناخت دوربین ، شیوه های عکاسی و فوتوشاپ ، با دعوت از عکاسان معروف شهر سعی در آشنا کردن جوانان با این هنر و ارتقای هرچه بیشتر آن در شهرستان فرهنگی انزلی دارد .
انجمن سینمای جوانان انزلی از حدود ۳۰ سال پیش آغاز به فعالیت کرد ، این انجمن تاکنون هنرمندان به نامی چون زنده یاد حامد خسروی ، رضا بهرامی نژاد، کورش فرزانگان، زهره زمانی ، علی حاجی پور ، آروین ایل بیگی ، کاوه چلمبری و دیگران را در عرصه فیلم های تجربی و بلند به هنر دوستان معرفی کرده است.
برگزاری کارگاه « نگاه مینیمال در عکاسی با مروری بر آثار مایکل کنا » با حضور مجید ناگهی و برپایی نمایشگاه عکس مایکل کنا به مدت یک هفته در مجتمع ارشاد انزلی با همکاری آژانس عکس ایران ازجمله اقدامات صورت گرفته در مدت فعالیت این انجمن است.
نمایشگاه عکس خاطرات رمضان تا ۲۶ تیرماه صبح و عصر در سالن مجتمع ارشاد انزلی در معرض تماشای علاقمندان است./ ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

۲۰ تیر ۱۳۹۵

عالی بود

پاسخ