13950816000646_photoa1

عبدالصمد صفرنژاد پیش از ظهر امروز در کمیته پسماند این شهرستان اظهار کرد: عملکرد خوب از دستگاه‌های اجرایی خواسته ماست و اگر رئیس اداره‌ای عملکرد ضعیفی ارائه دهد متوجه فرماندار و مدیریت وی است.

وی با اشاره به اینکه فرهنگ تفکیک پسماند از مبدأ پروژه نیست بلکه پروسه بوده است، افزود: این موضوع باید فرهنگ‌سازی شود اما همگان می‌دانند که بسیار زمان‌بر بوده و این موضوع به نیروهای عملیاتی نیاز دارد.

فرماندار بندرانزلی با اشاره به عملکرد ضعیف مدیریت پسماند شهری گفت: از شهردار می‌خواهیم رسیدگی بیشتری به این موضوع داشته باشد و تلاش و همت مضاعفی را در این راستا به کار گیرد.

صفرنژاد فرمانداری را دستگاه نظارتی و هدایت‌گر دانست و تصریح کرد: اگر در کارها صادقانه کار کنیم در آن کار موفق می‌شویم و تنها نباید گزارش دهیم و احساس افکار عمومی بسیار مهم است.

این مسؤول به شکایات و انتقادات مردم در شهرستان اشاره کرد و یادآور شد: در بسیاری از شهرستان‌ها که حضور داشتم بیشتر انتقادها متوجه دستگاه‌های اجرایی بود اما در شهرستان بندرانزلی بیشترین انتقاد متوجه کمبودهای شهری است.

فرماندار بندرانزلی درباره فرهنگ بالای این شهرستان متذکر شد: ظرفیت مثبت بالای این شهرستان باید اطلاع‌رسانی شود و اداره‌ها رابطه خود را با رسانه‌ها بیشتر کنند تا عملکرد آنها به اطلاع مردم برسد./ فارس

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *